|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Solarijum:)
11.4.2011 11:58:31   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Sekicaaa

Nemam iskustva,ali zar devojke u salonu ne vode racuna o minutazi i otvaranju...Ili same otvarate i zatvarate?

Ovamo,gde sam ja isla,ubaci zeton za 5 minuta, tebi otkucava vreme unutra,tako da vidis,kada se zavrsi,podignes sama,obuces se,i to je to.

(odgovor članu Sekicaaa)
  Direktna veza do poruke: 126
   RE: Solarijum:)
11.4.2011 12:00:39   
IVA 11
Kod nas ne, nego se vrata automatski zatvaraju i otvaraju nakon uplacenih minuta.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 127
   RE: Solarijum:)
11.4.2011 13:10:07   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Sekicaaa

Hvala ti puno na pomoci user posted image Posto vidim da smo sugradjanke, da li mozes da mi preporucis neki dobar i proveren solarijum u NS-u? user posted image


Volela bih da mogu, al ne krećem se previše. ja imam jedan salon u koji idem već 5 godina, dobar im je solarijum. Kod ž. stanice je, pa ako ti je u blizini, poslaću ti na pp adresu user posted image

(odgovor članu Sekicaaa)
  Direktna veza do poruke: 128
   RE: Solarijum:)
11.4.2011 13:12:10   
jelenadunja
ja sam isla u merkator,a ima jedan na podbari dobar,malo skuplji,al sam ja imala extra boju,a imam svetliji ten

_____________________________

01.07.2010. 11:15 rodila sam andjela


(odgovor članu Sekicaaa)
Direktna veza do poruke: 129
   RE: Solarijum:)
16.4.2011 15:35:52   
Sekicaaa
Mozes li da mi napises gde je tacno taj na podbari, posto sam ja u centru pa mi je to blizu :)

_____________________________

‎..Ako ne mozete da se odlucite između dve osobe, izaberite drugu, jer da vam je stvarno stalo do prve, druga nikada ne bi ni postojala..... ♥

(odgovor članu jelenadunja)
Direktna veza do poruke: 130
   RE: Solarijum:)
17.4.2011 17:25:33   
eni26
Pozelela sam solarijum malo , al' nista bez pravog Suncauser posted image

(odgovor članu Sekicaaa)
Direktna veza do poruke: 131
   RE: Solarijum:)
17.4.2011 18:52:28   
indy_25
ja sam prije stalno visila u solarijumu zimi ne znam bi li opet jer je potvrdjeno da moze da izazove rak. Ovdje nije ni skup 5 e 15 minuta. mozda odem koji put ali ne stalno ko prije.

(odgovor članu eni26)
Direktna veza do poruke: 132
   RE: Solarijum:)
17.4.2011 19:03:34   
Verus
Istina je da nikako ne valja.  Kazu, bolje je i na sunce nego u solarijum....

(odgovor članu indy_25)
Direktna veza do poruke: 133
   RE: Solarijum:)
17.4.2011 19:06:58   
jovicaa
nikad u zivotu nisam bila  u solarijumu, i nemam nameru. dovoljno je stetnih s_anja koja ne mogu da izbegnem... sto bih sama sebe stetilauser posted image

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 134
   RE: Solarijum:)
17.4.2011 19:08:32   
Verus
user posted image  pravo kazes

(odgovor članu jovicaa)
Direktna veza do poruke: 135
   RE: Solarijum:)
14.5.2011 23:06:02   
Suncicabg
Danas sam bila u solarijumu prvi out ove godine i izgorela za medalju user posted image
Ima li neko savet kako da se ohladim? Mislim da nikad nisam izgorela ovako a bila sam samo na 6 min user posted image  mada je solarijum nov.
Inace idem par puta godisnje jer lako crnimuser posted image

< Poruku je uredio Suncicabg -- 14.5.2011 23:07:03 >

(odgovor članu bebać)
Direktna veza do poruke: 136
   RE: Solarijum:)
14.5.2011 23:11:30   
Anoniman
Isto kao posle sunca.
Tuširanje, nasapunaš, malo ostaviš, spereš, namažeš nekom kremom da hidriraš kožu i gotovo. user posted image

(odgovor članu Suncicabg)
  Direktna veza do poruke: 137
   RE: Solarijum:)
14.5.2011 23:12:21   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Tash

Isto kao posle sunca.
Tuširanje, nasapunaš, malo ostaviš, spereš, namažeš nekom kremom da hidriraš kožu i gotovo. user posted image



U poslednjem momentu pre objavljivanja sam primetila da fali to "p". Zamisli da sam ti postovala bez "p"... user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 138
   RE: Solarijum:)
14.5.2011 23:13:56   
Suncicabg
Namazala sam malo baby ulja, to radim kad izgorim na suncu, ali mi je faca crvena. Verujem da ce sutra prekosutra spastiuser posted image  relativno brzo mi to crveno prelazi u crno, ali malo zateze koza user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 139
   RE: Solarijum:)
14.5.2011 23:14:42   
Suncicabg
IZVORNA PORUKA: Tash

IZVORNA PORUKA: Tash

Isto kao posle sunca.
Tuširanje, nasapunaš, malo ostaviš, spereš, namažeš nekom kremom da hidriraš kožu i gotovo. user posted image



user posted image user posted image user posted image
U poslednjem momentu pre objavljivanja sam primetila da fali to "p". Zamisli da sam ti postovala bez "p"...    



user posted image user posted image user posted image user posted image

< Poruku je uredio Suncicabg -- 14.5.2011 23:15:25 >

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 140
   RE: Solarijum:)
28.5.2011 14:12:13   
Shishica
user posted image

Ja sam se sad razmisljala da odem pred more par puta jer sam stravicno bela, ali jako sam protiv solarijuma pa ne verujem ni da cu otici.. a da se mazem onom kremom..ne mili mi se nesto da bojadisem ves..

Ne znam sta drugo mogu da preduzmem ili cime da se mazem da brze pocrnim, a da ne izgorim i ne dobijem ponovo alergiju na sunce..

Ali ruku na srce..lepse sve izgleda kad smo maaalo preplanuli..

_____________________________

":)) Blesava mama...stavila bebu u stomak :))) .."
-Pazi Ema da ne padnes, budi pazljiva!
-Ne brini mama. Budicu pazljiva!

(odgovor članu Suncicabg)
Direktna veza do poruke: 141
   RE: Solarijum:)
28.5.2011 14:44:06   
AndreaK

IZVORNA PORUKA: jovicaa

nikad u zivotu nisam bila  u solarijumu, i nemam nameru. dovoljno je stetnih s_anja koja ne mogu da izbegnem... sto bih sama sebe stetilauser posted image


Ja sam bila, al tad sam sasvim drugacije posmatrala sebe i svet oko mene, drugim recima bila sam glupa i naivna... sada nemam nameru da to ikada ucinim... i sve ostalo sto jovicaa kaze user posted image

(odgovor članu jovicaa)
Direktna veza do poruke: 142
   RE: Solarijum:)
28.5.2011 14:50:30   
JMPM
IZVORNA PORUKA: jelenadunja

ja sam isla u merkator,a ima jedan na podbari dobar,malo skuplji,al sam ja imala extra boju,a imam svetliji ten
Gde na Podbari,ja sam tu user posted image ?

(odgovor članu jelenadunja)
Direktna veza do poruke: 143
   RE: Solarijum:)
25.6.2011 12:36:51   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: Shishica

Ali ruku na srce..lepse sve izgleda kad smo maaalo preplanuli..


to jeste lepo, ali ne i kad vidiš curu koja je postala garava od solarijuma.
A šta misliš da kupiš neku kremu, ulje, mleko sa zaštitnim faktorom 50? Bar ja tako radim, jer sam inače bela i obavezno malo pocrvenim, ali kad se namažem sa f50 dobijem malo boje a nema crvenila.
I da, nisam za solarijum.

(odgovor članu Shishica)
  Direktna veza do poruke: 144
   RE: Solarijum:)
18.5.2012 12:16:01   
tanjica85
devojke, posto vidim da imate iskustvo sa solarijumom, treba mi mala pomoc. naime, imam svadbu u nedelju, pa da li je dovoljno da idem dva dana pred svadbu? i koliko minuta da idem? hocu da odem u mega sun, posto mi je koleginicina cerka rekla da je taj najbolji. user posted image

_____________________________

"...jer sve što ljubimo - stvorili smo sami "
Jovan Dučić

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 145
   RE: Solarijum:)
18.5.2012 12:17:33   
lanajelena
Najbolje ti je tri dana zaredom po 10 min(sasvim dovoljno)

(odgovor članu tanjica85)
Direktna veza do poruke: 146
   RE: Solarijum:)
18.5.2012 12:21:20   
tanjica85
jel dovoljno da bar malo dobijem boju? problem su mi ruke. imam soferske ruke, do pola pocrnele, a od pola bele.
jel mogu dva puta u istom danu?

_____________________________

"...jer sve što ljubimo - stvorili smo sami "
Jovan Dučić

(odgovor članu lanajelena)
Direktna veza do poruke: 147
   RE: Solarijum:)
18.5.2012 12:27:27   
minna
Mislim da nije dobro da ides 2 puta u istom danu. Sve zavisi kako inace crnis, ali mislim da ti je ovo sto je LJ napisala dovoljno da malo dobijes boju

(odgovor članu tanjica85)
Direktna veza do poruke: 148
   RE: Solarijum:)
18.5.2012 12:37:15   
lanajelena
Nemoj u istom danu,mislim da ni ne dozvoljavaju,kad dodjes tamo pitaj koliko dugo smes one najbolje znaju,ja sam za prethodnu svadbu isla ovako kako sam ti napisala i bas me je uhvatilo i dalje sam crna a proslo je 20 dana

(odgovor članu minna)
Direktna veza do poruke: 149
   RE: Solarijum:)
18.5.2012 12:37:57   
tanjica85
ok, hvala nam

_____________________________

"...jer sve što ljubimo - stvorili smo sami "
Jovan Dučić

(odgovor članu minna)
Direktna veza do poruke: 150
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Preporuka dermatologa za prvi korak u borb...
Bubuljice i akne problem su sa kojom se ne suočavaju samo mladi, već i oni stariji od 25 godina. Zajedničko za obe grupe...
Kakve sve bakterije donosimo iz šopinga?
Svi volimo šoping! I dok bezbrižno isprobavamo novi bikini, haljinu, šešir ili ruž za usne, presabiramo koliko smo ušted...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here