|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Solarijum:)
18.5.2012 12:49:47   
Anoniman
tanjice, ako inače izgoriš na suncu, budi jako oprezna. Ja sam evo juče išla na 12 minuta, pre toga sam bila 6-7 puta na 10 minuta, i nikako za redom, i svaki put po malo pocrvenim pa tek onda to postane prava boja, jer sam po prirodi baš, baš bela. Evo tek mi se sad nazire trag od burme, i vidi se da sam malo pocrnela. A ako ideš prvi put, u dobar, jak solarijum, mislim da ne treba da ideš na 10 minuta, nego 5, ili eventualno 7-8.

(odgovor članu tanjica85)
  Direktna veza do poruke: 151
   RE: Solarijum:)
18.5.2012 12:56:55   
madre
moja koza vapi za bojom, bas sam nesto ubledelauser posted image
tanjice, ako su nove lampe u solarijumu, a ti nemas vec neku podlogu,mislim da je puno prvi put 10minuta... devojke ce te tamo najbolje posavetovatiuser posted image

_____________________________

Zivi za svoje hocu, a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 152
   RE: Solarijum:)
18.5.2012 13:16:00   
tanjica85
hvala vam, puno ste mi pomogle.

_____________________________

"...jer sve što ljubimo - stvorili smo sami "
Jovan Dučić

(odgovor članu madre)
Direktna veza do poruke: 153
   RE: Solarijum:)
24.5.2012 14:55:13   
mtajcica83
ja sam danas bila u solarijumu, samo 5 min, posto sam bas bijela, pa cu postepeno povecavati minute...

_____________________________

Moj maji bubicicak 08.10.2010

(odgovor članu tanjica85)
Direktna veza do poruke: 154
   RE: Solarijum:)
24.5.2012 14:58:52   
branki*
ja nisam bila nikada u solarijumu,ali idem u ponedeljak prvi put,i ja sam bela.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu mtajcica83)
Direktna veza do poruke: 155
   RE: Solarijum:)
24.5.2012 15:08:03   
mtajcica83
meni su danas predlagali neku kremu za brze tamnjenje koze, zaboravila sam kako se zove, kao ona se koristi posle par tretmana tek...Ja danas nisma stavila nikakvu kremu, ali cu sledeci put kad budem isla.

_____________________________

Moj maji bubicicak 08.10.2010

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 156
   RE: Solarijum:)
24.5.2012 15:08:37   
tanjica85
bila sam u petak i u subotu u solarijumu. prvi put 5 min, drugi put 6 min. guska sto mi je toliko i dala da idem. izasao mi je lisaj, i pocrveneli su mi obrazi.

_____________________________

"...jer sve što ljubimo - stvorili smo sami "
Jovan Dučić

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 157
   RE: Solarijum:)
24.5.2012 15:16:11   
mtajcica83
a joj tanjice user posted image ,vjerovatno je jak taj solarijum, jer ipak za 5 min ne bi trebalo bas puno da se pocrveni


_____________________________

Moj maji bubicicak 08.10.2010

(odgovor članu tanjica85)
Direktna veza do poruke: 158
   RE: Solarijum:)
24.5.2012 15:33:28   
lanajelena
Joj Tanjiceuser posted image ,da si mene poslusala imala bi opekotine prvog stepenauser posted image

(odgovor članu mtajcica83)
Direktna veza do poruke: 159
   RE: Solarijum:)
24.5.2012 15:45:55   
madre
IZVORNA PORUKA: tanjica85

bila sam u petak i u subotu u solarijumu. prvi put 5 min, drugi put 6 min. guska sto mi je toliko i dala da idem. izasao mi je lisaj, i pocrveneli su mi obrazi.

jesi li sigurna da je lisaj od solarijuma? a sto se tice crvenila u obrazima, to nije strasno, brzo ce se pretvoriti u bojuuser posted image
cudno da je samo po obrazima... mislim da niko ne ide manje od 5 minuta, nemoj kriviti devojku, mislim da nije krivauser posted image

< Poruku je uredio madre -- 24.5.2012 15:47:51 >


_____________________________

Zivi za svoje hocu, a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu tanjica85)
Direktna veza do poruke: 160
   RE: Solarijum:)
24.5.2012 15:50:28   
tanjica85
nikada nisam imala lisaj. sigurna sam, nos mi se peruta. user posted image
malo mi je pocrvenela i zadnjica,ali nije strasno

_____________________________

"...jer sve što ljubimo - stvorili smo sami "
Jovan Dučić

(odgovor članu madre)
Direktna veza do poruke: 161
   RE: Solarijum:)
24.5.2012 17:41:20   
PoisonEve
Ja odem ponekad u Mega sun. Bas su stavili nove lampe. Idem na 5-6 minuser posted image

_____________________________

"Svi smo mi deca. Jedina razlika je u nasim igrackama"
Ajrton Sena

(odgovor članu tanjica85)
Direktna veza do poruke: 162
   RE: Solarijum:)
24.5.2012 18:18:00   
bubulence

IZVORNA PORUKA: tanjica85

bila sam u petak i u subotu u solarijumu. prvi put 5 min, drugi put 6 min. guska sto mi je toliko i dala da idem. izasao mi je lisaj, i pocrveneli su mi obrazi.


ako ti je to bio prvi put nisi trebala da ides 2 dana za redom nego da napravis pauzu od bar 2 dana... i sve idi po 2x. znaci 2x5 min, pa 2x 6 min, pa 2x8min itd... tako se boja najduze zadrzava. crvenilo nije strasno, proci ce brzo a za lisaj nisam sigurna da je od solarijuma. ono sto moras da znas jeste da ni slucajno ne smes da imas mleko za telo na sebi ako ides u solarijum, ni sminku, bilo bi dobro da se ne tusiras bar 2-3 sata pre solarijuma a ni sat vremena posle. uh, pola stvari sam pozaboravljala, posto je proslo vise od 3 god kako ne radim u salonu. ako se setim jos neceg napisacu...
inace, ne verujem u sve one price o solarijumu. nikako ne treba preterivati ali u svakom slucaju mislim da je zdravije 7-8 min u solarijumu nego pola sata na suncu... i kada dobijete lepu boju dovoljno je da idete jednom nedeljno na 6-7 min da je odrzavate

(odgovor članu tanjica85)
Direktna veza do poruke: 163
   RE: Solarijum:)
24.5.2012 18:47:16   
Lu
Crvenilo će proći a taj lišaj možda i nije lišajuser posted image
Ja još nisam krenula čekam da otopli, ko će sad da se skine ni grijanja nema brrr.
Da, ne zaboravite na parfem i nakit pored ostalog što je bubulence navela.

_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 164
   RE: Solarijum:)
24.5.2012 18:57:37   
Ana RR
Ja nisam bila otkako sam zaradila štrafte na leđima od lampi user posted image kao da svaka druga lampa nije radila pa sam imala leđa kao da sam se pekla na roštilju user posted image a išla cura da pocrni za kumovu svadbu, haljina otvorena do pola leđa user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 165
   RE: Solarijum:)
24.5.2012 18:59:05   
Lu
Joj Anauser posted image

_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 166
   RE: Solarijum:)
24.5.2012 21:01:51   
indy_25
Ja sam krenula od ponedeljka u solarijum p reko da imam finu boju za odmor. u ponedeljak bila 15 min pa juce bila 15 min i u subotu odoh 15 min i to je to. inace uvihek tako radim jednom godisnje prihe ljeta. nikakve opekoine nisam imala koza mi je super malo su mi obrazi bili crveni ali brzo je proslo.

Juce sam bila na bazrnu evo kakva mi je boja
user posted image


< Poruku je uredio indy_25 -- 24.5.2012 21:05:28 >

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 167
   RE: Solarijum:)
25.5.2012 10:19:44   
tanjica85
bubulence, hvala user posted image
Ana user posted image
Indy user posted image

napravila sam pauzu. isto sam isla u Mega sun, jake su im lampe. Za dan, dva cu ici ponovo,a onda krece lepo vreme i izleti,pa cu da se suncam.

_____________________________

"...jer sve što ljubimo - stvorili smo sami "
Jovan Dučić

(odgovor članu indy_25)
Direktna veza do poruke: 168
   RE: Solarijum:)
25.5.2012 10:53:59   
PoisonEve
Ja to zovem antistres terapijauser posted image
Odem tamo, sacekam 15-20 min, za to vreme citam neko lagano stivo, pricam o povrsnim stvarima i nakupim se pozitivne energije, vratim se kuci ko preporodjena.
Sad kad sam nervozna mm me pita: A da ti odes malo do solarijuma?user posted image

_____________________________

"Svi smo mi deca. Jedina razlika je u nasim igrackama"
Ajrton Sena

(odgovor članu tanjica85)
Direktna veza do poruke: 169
   RE: Solarijum:)
25.5.2012 11:07:10   
Lu
Ja stavim slušalice i zamišljam da sam na Karibimauser posted image

_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu PoisonEve)
Direktna veza do poruke: 170
   RE: Solarijum:)
25.5.2012 11:09:24   
tanjica85
user posted image user posted image
moram da probam. ja sam samoj sebi smrdela kad sam se vratila iz solar.nisam mogla da podnesem miris koze. mm kaze da je to lecenje kompleksa iz mladosti user posted image user posted image zeza

_____________________________

"...jer sve što ljubimo - stvorili smo sami "
Jovan Dučić

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 171
   RE: Solarijum:)
25.5.2012 14:48:25   
bubulence
jao jeste, bas je neki grozan miris posle solarijuma user posted image ...
anci user posted image user posted image , mogu da te zamislim :D, ledja na pruge user posted image .
da, kao sto je Lu rekla, ne treba imati ni parfem, hoce da ostanu fleke na kozi od njega a nakit se podrazumeva, osim ako necete da imate straftice kao sto je Anci htelauser posted image .
ja obozavam solarijum, mada sada nikako nemam vremena... ustvari vremena imam na pretek ali nemam kome da ostavim Emu...

(odgovor članu tanjica85)
Direktna veza do poruke: 172
   RE: Solarijum:)
25.5.2012 14:52:22   
Anoniman
Ja idem redovno u poslednje vreme, svakih par dana na 12 minuta, baš finu boju sam dobila, ali hoću još malo da potamnim jer ne volim da se čvarim na suncu, a volim da imam tamniji ten.

(odgovor članu bubulence)
  Direktna veza do poruke: 173
   RE: Solarijum:)
25.5.2012 14:59:26   
Sanchy
Blago vama,ja sam isla par puta pre puno godina i odjednom su poceli da mi iskacu oni crveni mladezi svuda po kozi tako da mi je dermatolog zabranio solarijum na moju zalost...neko je gore pisao za lisaj.secam se da sam uvek nosila one vlazne maramice sa alkoholom pa i ako ova prebrise pre mene ja opet malo dodatno to dezinfikujem ,nisam imala drugih problema osim ovih mladeza...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 174
   RE: Solarijum:)
25.5.2012 15:02:51   
Anoniman
Misliš na popucale kapilare? I ja sam ih imala jedno vreme, mada su men bili povezani sa nečim drugim, i nemam ih više.
Je l' moguće da od solarijuma izlaze mladeži, pravi, oni braon? ja ih nisam imala ovako mnogo pre par godina, e sad ne znam da li bi mi izašli i da ne idem u solarijum, mada ja i ne idem često, nisam išla dve-tri godine, koliko je to povezano?

(odgovor članu Sanchy)
  Direktna veza do poruke: 175
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







MELA B3 revolucionarno rešenje protiv hipe...
photo
Ovaj revolucionarni proizvod, kreiran u saradnji s vodećim svetskim dermatolozima i stručnjacima za hiperpigmentaciju, d...
Preporuka dermatologa za prvi korak u borb...
Bubuljice i akne problem su sa kojom se ne suočavaju samo mladi, već i oni stariji od 25 godina. Zajedničko za obe grupe...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here