|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 7 [8] 9   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Solarijum:)
25.5.2012 15:11:51   
Snelle
IZVORNA PORUKA: tanjica85

ja sam samoj sebi smrdela kad sam se vratila iz solar.nisam mogla da podnesem miris koze.


Jao jeste, miris je baš user posted image  kao neko pečemo meso. Ja sam  pre dve nedelje odlučila da krenem, i bila čitav jedan put do sada user posted image

_____________________________

"Nemoj da plačeš, tu je tvoja seka"
"Bato, puno te volim"

(odgovor članu tanjica85)
Direktna veza do poruke: 176
   RE: Solarijum:)
25.5.2012 15:36:08   
madre
ooo, snele, dijeta, vezbanje, solarijum... da nisi ti resila ponovo da se udajesuser posted image

_____________________________

Zivi za svoje hocu, a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu Snelle)
Direktna veza do poruke: 177
   RE: Solarijum:)
25.5.2012 15:39:41   
Snelle
user posted image  Nikad se ne zna, nikad!

_____________________________

"Nemoj da plačeš, tu je tvoja seka"
"Bato, puno te volim"

(odgovor članu madre)
Direktna veza do poruke: 178
   RE: Solarijum:)
25.5.2012 17:02:51   
Sanchy
Nedjo nisu kapilari nego bas crveni mladezi ili hemangiomi ,oni su puni krvi pa ako ga poseces to je katastrofa,ja ih nisam imala dok nisam krenula u solarijum pa je dermatovenerolog to povezao sa tim i zabranio mi ideljew...a posto su bas onako ruzni nisam 15 godina krocila u solarijum,mada mi je ten mnogo lepsi kad potamnim nego ovako belicast piuser posted image

(odgovor članu Snelle)
Direktna veza do poruke: 179
   RE: Solarijum:)
25.5.2012 18:50:16   
Anoniman
Baš bezvezeuser posted image

(odgovor članu Sanchy)
  Direktna veza do poruke: 180
   RE: Solarijum:)
25.5.2012 19:30:05   
tammy.ka
i ja volim kada mi je malo tamniji ten....mada mi je draze da zadrzim mladost :) koga god da vidim da se duze vreme sunca u solarijumu deluje mi bar 10 godina starije nego sto jeste. U zivotu sam bila mozda svega desetak puta... pre desetak godina user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 181
   RE: Solarijum:)
25.5.2012 19:48:29   
Sanchy
To da i meni se od tih nekoliko puta pre x godina vrat nekako zbrckouser posted image kad okrecem glavu ,nisam utripovala stvarno ,srecom kojekakvim kremama to se malo popravilo ali eto da mi nisu zabranili da idem ko zna kakva bi mi koza bila do sada ocigledno mi te lampe u solarijumu ne prijaju...bezveze,,

(odgovor članu tammy.ka)
Direktna veza do poruke: 182
   RE: Solarijum:)
29.5.2012 22:23:41   
branki*
bila juce i danas na po 5 min.malo se vec vidi razlika.pravim pauzu 1-2 dana,pa onda opet,ali 6 min.malo je klaustrofobican osecaj,ja sve razmisljam kako su zaboravili na mene unutrauser posted image

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Sanchy)
Direktna veza do poruke: 183
   RE: Solarijum:)
29.5.2012 22:39:54   
madre
i ja sam isla danas, prvi put ove godineuser posted image suncala sam se 7minuta...

_____________________________

Zivi za svoje hocu, a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 184
   RE: Solarijum:)
30.5.2012 9:41:09   
tanjica85

IZVORNA PORUKA: branki

bila juce i danas na po 5 min.malo se vec vidi razlika.pravim pauzu 1-2 dana,pa onda opet,ali 6 min.malo je klaustrofobican osecaj,ja sve razmisljam kako su zaboravili na mene unutrauser posted image



isto. stalno mi je u glavi da necu moci da otvorim vrata user posted image

_____________________________

"...jer sve što ljubimo - stvorili smo sami "
Jovan Dučić

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 185
   RE: Solarijum:)
30.5.2012 14:01:02   
branki*
i meni,bas imam neki trip,ali verovatno ce proci nakon par puta

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu tanjica85)
Direktna veza do poruke: 186
   RE: Solarijum:)
30.5.2012 14:03:22   
PoisonEve
Bogami meni se odmah posle prvog puta videla razlika. A isla sam 5 min. Posle sam na 6 i 7. Sada sam zadovoljna bojom, ici cu samo da je odrzavam, jednom nedeljnouser posted image

_____________________________

"Svi smo mi deca. Jedina razlika je u nasim igrackama"
Ajrton Sena

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 187
   RE: Solarijum:)
30.5.2012 15:20:34   
mtajcica83
ja sam danas isla 3 put ,bila sam 7 min, i ne vidi mi se jos raylika.Ja sam uyasno bijele puti i jako slabo tamnim...Ko yna koliko cu jos morati da idem da dobijem neku bojicu ...Mada moyda sam imuna na solarijum user posted image ,tj na lampeuser posted image

_____________________________

Moj maji bubicicak 08.10.2010

(odgovor članu PoisonEve)
Direktna veza do poruke: 188
   RE: Solarijum:)
30.5.2012 15:21:42   
tanjica85
mozda ti samo treba malo vise vremena, a mozda lampe ne valjaju

_____________________________

"...jer sve što ljubimo - stvorili smo sami "
Jovan Dučić

(odgovor članu mtajcica83)
Direktna veza do poruke: 189
   RE: Solarijum:)
30.5.2012 15:25:42   
branki*
i ja sam bela,ali dobro primam boju.da,moguce da lampe nisu ok.ovaj gde ja idem je kao neki turbo,novuser posted image

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu tanjica85)
Direktna veza do poruke: 190
   RE: Solarijum:)
30.5.2012 15:26:44   
Lilla
Meni treba 3 puta od po 10 min da bi se primjetila bojica. Dobro, primjeti se ona i poslije prvog ali samo na mjestima gdje su bile gace (uvjek sam u gacama), pa je primjetimo samo mm i ja.

_____________________________

"Divno je biti nekome nesto, divno je biti tebi sve...Sve dok te drzim cvrsto za ruku, nikog na svijetu ja se ne bojim!"

(odgovor članu tanjica85)
Direktna veza do poruke: 191
   RE: Solarijum:)
30.5.2012 15:28:16   
mtajcica83
a i ovo je neki turbo solarijum...Sutra cu opet da idem na 7 min, pa preksutra na 8 i tako ....

_____________________________

Moj maji bubicicak 08.10.2010

(odgovor članu Lilla)
Direktna veza do poruke: 192
   RE: Solarijum:)
30.5.2012 15:31:03   
tanjica85
procitaj gore, neko je napisao kako je najbolje da se ide. dva puta po 5, pa dva puta po 6 itd

_____________________________

"...jer sve što ljubimo - stvorili smo sami "
Jovan Dučić

(odgovor članu mtajcica83)
Direktna veza do poruke: 193
   RE: Solarijum:)
30.5.2012 19:44:49   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: mtajcica83

ja sam danas isla 3 put ,bila sam 7 min, i ne vidi mi se jos raylika.Ja sam uyasno bijele puti i jako slabo tamnim...Ko yna koliko cu jos morati da idem da dobijem neku bojicu ...Mada moyda sam imuna na solarijum user posted image ,tj na lampeuser posted image


Meni treba jaaaako puno da idem da se primeti, recimo da sve moje drugarice odu 3-4 puta i imaju finu boju, a ja idem stalno da bi se primetilo...znači minimum 6-7 puta odem da bi iko osim mene video razliku. Sad sam bila nekih 10 puta i fin mi je ten, sad se lepo vidi. Mada ja volim da se čvarim unutras pa mi ne pada teško.

(odgovor članu mtajcica83)
  Direktna veza do poruke: 194
   RE: Solarijum:)
12.1.2013 23:16:42   
adulence
hmmmmm....razisljala sam se da li uopste da postavim pitanje,ali ajde,nadam se da mi niko nece zalepiti etiketu lose majke...da li se sme ici u solarijum dok se doji..duvek sam isla po malo u solarijum jer sam bleda,znaci ne przenje?

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 195
   RE: Solarijum:)
13.1.2013 9:10:08   
lady_b
Adulence, postavila si pametno pitanje user posted image Koliko ja iskustva imam sa solarijumima, a imam ga dosta, znam da ne bi trebalo da smeta u toku dojenja. Naravno, sve u granicama normale, i pod uslovom da zastitis bradavice tokom suncanja. To je moje misljenje.

(odgovor članu adulence)
Direktna veza do poruke: 196
   RE: Solarijum:)
13.1.2013 9:49:41   
jovicaa
ja nikada nisam bila u solarijumu i nadam se da necu :)
adulence pa mozda to zracenje moze da smeta, ali ne znam da li se to resorbuje u krv uopste ili deluje samo na kozuuser posted image
prouci malo na netu... ali meni deluje kao da ne bi smetalo ako odes onako ponekad.
mislim i ja kad se ofarbam stavljam hemiju na glavu, ne mislim da to ulazi u mleko.

_____________________________

don't shit where you eat :))

(odgovor članu lady_b)
Direktna veza do poruke: 197
   RE: Solarijum:)
13.1.2013 12:43:26   
branki*
ja i sad odem 2 puta mesecno,da ne budem bas bleda...adulence,mislim da mozes da ides.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu jovicaa)
Direktna veza do poruke: 198
   RE: Solarijum:)
14.1.2013 13:13:56   
adulence
pa nesto se stvarno mislim ako farba ne steti,a hemija je ne bi valjda ni ovo naravno u granicama normale ne svaodnevno przenje...

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 199
   RE: Solarijum:)
14.1.2013 15:06:33   
jovicaa
jesi procackala na netu?
ja sam sad procackala malo i pisu da je stetno, ali na forumima. nisam nasla neki tekst ili tako nesto..
mozda je ipak bolje da se strpis ove zime... pazi farba se ipak stavlja jednom u sest nedelja na sat vremena.. ne znam, pitaj pedijatra?

< Poruku je uredio jovicaa -- 14.1.2013 15:10:24 >


_____________________________

don't shit where you eat :))

(odgovor članu adulence)
Direktna veza do poruke: 200
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  5 6 7 [8] 9   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 7 [8] 9   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Preporuka dermatologa za prvi korak u borb...
Bubuljice i akne problem su sa kojom se ne suočavaju samo mladi, već i oni stariji od 25 godina. Zajedničko za obe grupe...
Kupaći kostimi za trudnice
photo
Dugo toplo leto je pred nama, i eto vam razloga da idete na plažu i pokažete vaš stomak u jednom od ovih prelepih modela...



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here