|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  10 11 [12] 13 14   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Polazak u „veliku školu“ :-)
29.8.2021 22:41:43   
dddaca
Dunja, pusti dete da ide u cemu se udobno oseca.
Za maske mi nista nije jasno kako se nose. Da li samo kad odgovaraju ili tokom celog dana?

(odgovor članu Tiziana)
Direktna veza do poruke: 276
   RE: Polazak u „veliku školu“ :-)
30.8.2021 1:05:30   
Mirko Svirko
Da se upisem i ja u klub prvaka..Mi smo vec imali i roditeljski sastanak sa uciteljicom i upoznavanje. I dobili spisak sta bi ttebali sve da kupimo.U sredu idemo u 10h, tqda je prijem prvaka.Sto se trenerka tice, meni je to ok. Dok god je dete uredno, cisto i da nije pocepano. Naravno ds je bas lepo videti decake u nekim pantalonicama ili farmerkama.Mada, ipak tu provede dosta vremena. Treba im nesto komotno.

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 277
   RE: Polazak u „veliku školu“ :-)
30.8.2021 2:03:58   
dunja RR
Tizi, gde uzimaš te mekane pantalone sa lastišom i Neoma maske?
Maske pereš u mašini?

IZVORNA PORUKA: Tiziana

Moji imaju one Neoma maske, svako ima po nekoliko pa ih vrtimo, peremo itd.


Sto se oblacenja tice, rekoh to je neki moj trip. Mm je nekad u tripu da preterujem.. 🤪 
I moj sin je do korone bio zgolja, ali je isao u mekanim farmerkama, pantalonama koje gore imaju lastis. Igrao je on u tome i fufbal i kosatku i jurcao, nista mu to nije smetalo. 



_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Tiziana)
Direktna veza do poruke: 278
   RE: Polazak u „veliku školu“ :-)
30.8.2021 2:06:29   
dunja RR
Ja sam na sajtu škole videla da nam je roditeljski u utorak u 16h, mi se vraćamo oko 13h u Bg, tako da stižem.
Piše i da danas zovemo školu da vidimo koje smo odeljenje, a svi prvaci u našoj školi polaze u školu od 8 u sredu.

IZVORNA PORUKA: Mirko Svirko

Da se upisem i ja u klub prvaka..Mi smo vec imali i roditeljski sastanak sa uciteljicom i upoznavanje. I dobili spisak sta bi ttebali sve da kupimo.U sredu idemo u 10h, tqda je prijem prvaka.Sto se trenerka tice, meni je to ok. Dok god je dete uredno, cisto i da nije pocepano. Naravno ds je bas lepo videti decake u nekim pantalonicama ili farmerkama.Mada, ipak tu provede dosta vremena. Treba im nesto komotno.




_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Mirko Svirko)
Direktna veza do poruke: 279
   RE: Polazak u „veliku školu“ :-)
30.8.2021 9:11:15   
Tiziana

Te maske su bile u DMu, sada ih ima u Delfi knjizarama. 
Pantalone uzimam gde nadjem. Poslednji put sam uzela u Oviesseu. Pre toga je imao iz H&Ma i Waikikija. I u Nextu sam mu uzimala. 
One budu kao farmerke, ali od mekanog texasa ili nekog mekseg platna ili mu uzmem neke loose pantalone. 
Kod nas u skoli prijem prvaka bude 31.08. Svaka uciteljica proziva decu za svoje odeljenje.. 

IZVORNA PORUKA: dunja RR

Tizi, gde uzimaš te mekane pantalone sa lastišom i Neoma maske?
Maske pereš u mašini?

IZVORNA PORUKA: Tiziana

Moji imaju one Neoma maske, svako ima po nekoliko pa ih vrtimo, peremo itd.


Sto se oblacenja tice, rekoh to je neki moj trip. Mm je nekad u tripu da preterujem.. 🤪 
I moj sin je do korone bio zgolja, ali je isao u mekanim farmerkama, pantalonama koje gore imaju lastis. Igrao je on u tome i fufbal i kosatku i jurcao, nista mu to nije smetalo. 





(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 280
   RE: Polazak u „veliku školu“ :-)
30.8.2021 9:19:08   
Tiziana
To su npr ovakve Farmerke
Nadam se da sam dobro napravila link😏

(odgovor članu Tiziana)
Direktna veza do poruke: 281
   RE: Polazak u „veliku školu“ :-)
30.8.2021 9:26:56   
smoli
Mene je bas iznenadio taj prijem prvaka 31.8, racunala sam na 1. septembar. Valjda zavisi od skole.


(odgovor članu Tiziana)
Direktna veza do poruke: 282
   RE: Polazak u „veliku školu“ :-)
30.8.2021 9:29:53   
Tiziana
Kod nas u skoli je uvek tako. 


(odgovor članu smoli)
Direktna veza do poruke: 283
   RE: Polazak u „veliku školu“ :-)
31.8.2021 7:55:23   
Tiziana

Dunja, maske perem u masini, cak ih i peglam preko krpe. 
Nama je juce uciteljica javila da se normalno polazi u skolu i da su maske obavezne tokom celog boravka u skoli. Razredna je rekla da ce danas poslati informacije.. 

IZVORNA PORUKA: dunja RR

Tizi, gde uzimaš te mekane pantalone sa lastišom i Neoma maske?
Maske pereš u mašini?

IZVORNA PORUKA: Tiziana

Moji imaju one Neoma maske, svako ima po nekoliko pa ih vrtimo, peremo itd.


Sto se oblacenja tice, rekoh to je neki moj trip. Mm je nekad u tripu da preterujem.. 🤪 
I moj sin je do korone bio zgolja, ali je isao u mekanim farmerkama, pantalonama koje gore imaju lastis. Igrao je on u tome i fufbal i kosatku i jurcao, nista mu to nije smetalo. 





(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 284
   RE: Polazak u „veliku školu“ :-)
31.8.2021 8:05:53   
Sanjica26 RR

IZVORNA PORUKA: dunja RR

Ja sam na sajtu škole videla da nam je roditeljski u utorak u 16h, mi se vraćamo oko 13h u Bg, tako da stižem.
Piše i da danas zovemo školu da vidimo koje smo odeljenje, a svi prvaci u našoj školi polaze u školu od 8 u sredu.

IZVORNA PORUKA: Mirko Svirko

Da se upisem i ja u klub prvaka..Mi smo vec imali i roditeljski sastanak sa uciteljicom i upoznavanje. I dobili spisak sta bi ttebali sve da kupimo.U sredu idemo u 10h, tqda je prijem prvaka.Sto se trenerka tice, meni je to ok. Dok god je dete uredno, cisto i da nije pocepano. Naravno ds je bas lepo videti decake u nekim pantalonicama ili farmerkama.Mada, ipak tu provede dosta vremena. Treba im nesto komotno.





Suzi, ma ne treba da zoves. Danas na prijemu ce te sve da saznate: koje je odeljenje i koja mu je učiteljica.

Srecan polazak svim prvacima. 🥰❤️

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 285
   RE: Polazak u „veliku školu“ :-)
31.8.2021 8:55:56   
smoli
Ipak sam odustala od prijema prvaka, previse ljudi na malom mestu.  Ime uciteljice i odeljenje sam ionako saznala.

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 286
   RE: Polazak u „veliku školu“ :-)
31.8.2021 9:03:26   
dunja RR

Ne nemamo mi danas prijem, samo roditeljski a svako odeljenje ima roditeljski u posebnom kabinetu, pa su zato napisali da juce zovemo da saznamo koje smo odeljenje da bi znali gde da odemo u 16h na roditeljski.
1!/4 smo 🙂
A prijem ne znam ni da li ce imati 😔
IZVORNA PORUKA: Sanjica26 RR


IZVORNA PORUKA: dunja RR

Ja sam na sajtu škole videla da nam je roditeljski u utorak u 16h, mi se vraćamo oko 13h u Bg, tako da stižem.
Piše i da danas zovemo školu da vidimo koje smo odeljenje, a svi prvaci u našoj školi polaze u školu od 8 u sredu.

IZVORNA PORUKA: Mirko Svirko

Da se upisem i ja u klub prvaka..Mi smo vec imali i roditeljski sastanak sa uciteljicom i upoznavanje. I dobili spisak sta bi ttebali sve da kupimo.U sredu idemo u 10h, tqda je prijem prvaka.Sto se trenerka tice, meni je to ok. Dok god je dete uredno, cisto i da nije pocepano. Naravno ds je bas lepo videti decake u nekim pantalonicama ili farmerkama.Mada, ipak tu provede dosta vremena. Treba im nesto komotno.





Suzi, ma ne treba da zoves. Danas na prijemu ce te sve da saznate: koje je odeljenje i koja mu je učiteljica.

Srecan polazak svim prvacima. 🥰❤️




_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 287
   RE: Polazak u „veliku školu“ :-)
31.8.2021 9:05:02   
dunja RR
A na roditeljski dolazi samo jedan roditelj sa maskom i sveskom i olovkom, bez deteta.



_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 288
   RE: Polazak u „veliku školu“ :-)
31.8.2021 9:31:55   
smoli
Pisem bas o prijemu prvaka, roditeljski ce biti u posebnom terminu za svako odeljenje. Prijem sa blizu 200 dece i roditelja kao uz maske.


(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 289
   RE: Polazak u „veliku školu“ :-)
31.8.2021 9:50:11   
Tiziana
Ne znam kako to kod vas izgleda, kod nas je u dvoristu i bude lepo, a deci jaaako vazno. Ako vec postoji prijem u vasoj skoli, nemojte to detetu da uskracujete, njima je to dogadjaj koji pamte!


Dunja moji su oboje 4to odeljenje🙂

(odgovor članu smoli)
Direktna veza do poruke: 290
   RE: Polazak u „veliku školu“ :-)
31.8.2021 10:31:52   
IvanaSK RR
I moj sin je cetvrto odeljenje 😁. Prvacici, srecno!!! A i nama ostalima 😅



_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Tiziana)
Direktna veza do poruke: 291
   RE: Polazak u „veliku školu“ :-)
31.8.2021 11:47:35   
smoli
Cerka je drugo odeljenje. Srecno svim prvacima!


(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 292
   RE: Polazak u „veliku školu“ :-)
31.8.2021 14:23:12   
vonavoj
Imali smo prijem prvaka..I 4 je,ok uciteljica,ima njih 10 iz vrtica.. dobili su balone,pokloncice neke..bas lepo.

Inace,neoma maske su sad na akciji,preko instagrama 300din,i besplatna postarina...min je 3kom. Ja mojoj porucila..T ima od prosle godine 2kom i peri deri su,super su.

(odgovor članu smoli)
Direktna veza do poruke: 293
   RE: Polazak u „veliku školu“ :-)
31.8.2021 15:29:56   
dunja RR
Srećno prvačići user posted image

Mi smo malopre doputovali, pa evo trčim na roditeljski sastanak, imam neki osećaj da kod nas nema prijema prvaka.

Von pusti pls link na IG za maske, tnx!

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 294
   RE: Polazak u „veliku školu“ :-)
31.8.2021 16:05:03   
Milena18
Srećan početak svim prvacima 😊


(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 295
   RE: Polazak u „veliku školu“ :-)
31.8.2021 16:55:25   
vonavoj
Mislim da moze i na fb, evo 

LINK

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 296
   RE: Polazak u „veliku školu“ :-)
31.8.2021 16:55:33   
smoli
Kod nas ce ove nedelje prvaci imati 3 casa, a od sledece vec 4. Odmah se nose sveske i knjige da nesto slucajno ne propuste 😏

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 297
   RE: Polazak u „veliku školu“ :-)
31.8.2021 19:34:03   
dunja RR
Kod nas ove i sledeće nedelje po 3, pa onda valjda 2x4 časa i 3x5 časova nedeljno.

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu smoli)
Direktna veza do poruke: 298
   RE: Polazak u „veliku školu“ :-)
31.8.2021 19:35:02   
dunja RR
Hvala Von!

A kako perete ove maske, jer deluje mi čudan materijal?

IZVORNA PORUKA: vonavoj

Mislim da moze i na fb, evo 

LINK



_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 299
   RE: Polazak u „veliku školu“ :-)
31.8.2021 19:36:44   
dunja RR
E da, ipak imamo prijem prvaka user posted image , neka kratka priredbica će biti u dvorištu, pa onda idu u učionicu sa učiteljicom.
Baš me obradovalo što će ipak biti malo svečanije sutra, i prijem će biti sutra u 17, tako da sutra nemaju časove, sa časovima kreću od ćetvrtka.

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 300
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  10 11 [12] 13 14   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  10 11 [12] 13 14   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
Nema jače sile na svetu od majke koja bran...
Njega nećeš tući, ni u pojam ni u naletu besa i nemoći. Moraćeš prvo preko mene, a ne dao ti Bog da se nađeš na putu maj...



image
dudas
Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!
"Dobro veče, od sad ovde nema zime, Imuno je moje ime. Vitamini, minerali-sve staje u gutljaj mali. Popij mene, mala vilo, nazdravlje ti bilo!" "Imaćemo još jednog gosta, pomoći će vili dosta. Evo ga, tu je"-Imuno reče. "Uđi, uđi, druže moj, dobi li protiv kašlja boj?" "Znaš, Imuno-Broncamil se smeška, kakva je to borba teška. Uspeo sam, za kašalj sam tata mata!" I odjednom neko pokuca na vrata. "Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!" Istina je sve što kaže Apis gola, jako brzo rešiće vas bola. "Gde li nam je Fitobalm, kud se dede, ne videh ga od prošle srede? "Sad će doći"- Imuno reče. "Ima li šta od zapušenog nosića preče?" "Kuc, kuc, stigao sam"- Fitobalm se javi. "Mala vilo, odmah me pod nosić stavi. Jel osećaš borovine moć? Sada lepo diši i spavaj, laku noć!" I tako Pharmalife družina ova isprati vilu u carstvo snova.  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here