|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   [Obrisana poruka]
30.1.2011 22:26:26   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 26
   RE: Da li odrzati prijateljstvo i ako nam se ...
30.1.2011 22:32:22   
Anoniman
Istu stvar i 500 puta gore radi moja kuma...Ja sam joj jednom rekla i videla sam da se ljutnula...Rekla mi je da cu videti kad ja budem imala decu...Tako da sam ja zarad mira u kuci, progutala svoje misljenje...Njena devojcica ima 8 godina i nista ne zna da uradi sama-cak ni da jede cestito, jer je ova moja ludaca hranila do sedme godine...user posted image

(odgovor članu Brisani korisnik)
  Direktna veza do poruke: 27
   RE: Da li odrzati prijateljstvo i ako nam se ...
30.1.2011 23:15:16   
Vrcka
Pozdravuser posted image
Zbog ove teme sam se i registrovala na RR...naime imam isti problem sa prijateljicom nasa djeca se nikako ne slazuuser posted image
mom malenom je 3,5 god a od prijateljice sinu 2,5 cim se sastanu to je uzas ziviuser posted image
Nikada nisam djete ucila da udara drugu djecu i sad zalim za tim jer on uvijek izvuce deblji kraj bude ujeden,stipnut ili cak dobije nekom igrackicom po glaviuser posted image
Ispocetka sam mislila hajde to je faza proci ce ali iz dana u dan ide sve gore,mali ne prestaje nikako
Moja prijateljica i ja imamo dosta zajednickih tacaka a jako bi mi zao bilo da se nase prijateljstvo prekine ali sa druge strane mi je zao i mog djetetauser posted image
Svaki put kada smo okusale da malenom skrenemo paznju da to nije ok sto radi to bi se zavrsilo takvom histerijom i placem da je to za ne povjerovati
Zaista ne znam na koji nacin da rijesim ovaj problemuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: Da li odrzati prijateljstvo i ako nam se ...
30.1.2011 23:19:51   
Brana
Vrcka bas mi je zao zbog takve situacije i ja sam takva trpim ali samo jedno je bitno a to je tvoje dete ako ga neko udara ili maltretira pa neka mi je i od rodjene sestre ima da kazem ili da se to smiri ili necu vise da svoje dete izlazem takvom ponasanju,jer i te osobe cija deca se tako ponasaju gledaju sebe i namecu da ih neko trpi,nemaju osecaja za druge a da to neko radi njihovoj deci one bi i te kako odreagovale veruj mi!
Moja zaova je toliko napustila svoj sada 4-godisnjeg sina da kada je dosla da vidi mog sina kada je imao 40 dana zamalo da njeno dete izgrebe fontanelu mom detetu jer toboz njoj ne sme nista da se kaze e pa ja sam rekla ona se uvredila i neka meni je moje dete najprece,sada to isto njeno dete sa 4 godine naredjuje i njoj i babi i dedi sto je stvarno strasno gledati!user posted image
I zaboravih da kazem DOBRODOSLA!user posted image



< Poruku je uredio Brana -- 30.1.2011 23:22:39 >

(odgovor članu Vrcka)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: Da li odrzati prijateljstvo i ako nam se ...
30.1.2011 23:24:31   
Vrcka
hvala na dobrodosliciuser posted image


Nase kafice su svele na to da samo ja cuvam da mi djete ne bude zveknute ne cim poglaviuser posted image
Ona na to reaguje kao sta da radim on je jos maliuser posted image
hallo mali ne kontamuser posted image user posted image Ili ga uzme u krilo i tako umiljatim glasom mu kaze da nije uredu to sto radi...nisam za puc puc po guzi ali zaista tako nesto da radi moj maleni ne bi mogla mirno gedati

(odgovor članu Brana)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: Da li odrzati prijateljstvo i ako nam se ...
30.1.2011 23:27:47   
Brana
Znam takve majke koje puste da drugi vode racuna o njihovoj deci a one sve mirno gledaju,nazalost,ali onda bi bilo najbolje da bi se prijateljstvo odrzalo da se dogovorite da kaficu pijete same bez dece da bi se takvi incidenti izbegli! user posted image

< Poruku je uredio Brana -- 30.1.2011 23:28:11 >

(odgovor članu Vrcka)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: Da li odrzati prijateljstvo i ako nam se ...
30.1.2011 23:30:49   
Vrcka
Sve mi se cini da ce tako i da budeuser posted image
Zao mi je ali vise pod kozu ne mozeuser posted image

(odgovor članu Brana)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: Da li odrzati prijateljstvo i ako nam se ...
30.1.2011 23:32:14   
Brana
po meni najbolje je tako draga!user posted image

(odgovor članu Vrcka)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: Da li odrzati prijateljstvo i ako nam se ...
31.1.2011 9:37:18   
viking
Mislim da bi šteta bilo izgubiti prijateljicu zbog toga, naročito što su dobri, pravi prijatelji u današnje vreme sve ređa pojava. Organizujte se pa se viđajte bez dece. Uostalom, deca su vam mala, možda se budu bolje slagala kada malo porastu...
Moja sveki ima najbolju drugaricu već 40 godina. Obe imaju po dva sina (jedan od njih je mm) koji se međusobno uopšte ne gotive i to od rođenja. Nikada nisu mogli da se igraju zajedno, nisu se podnosili. Međutim, njih dve se evo i danas druže. Dakle, može, sve je stvar organizacije.

IZVORNA PORUKA: Vrcka

Pozdravuser posted image
Zbog ove teme sam se i registrovala na RR...naime imam isti problem sa prijateljicom nasa djeca se nikako ne slazuuser posted image
mom malenom je 3,5 god a od prijateljice sinu 2,5 cim se sastanu to je uzas ziviuser posted image
Nikada nisam djete ucila da udara drugu djecu i sad zalim za tim jer on uvijek izvuce deblji kraj bude ujeden,stipnut ili cak dobije nekom igrackicom po glaviuser posted image
Ispocetka sam mislila hajde to je faza proci ce ali iz dana u dan ide sve gore,mali ne prestaje nikako
Moja prijateljica i ja imamo dosta zajednickih tacaka a jako bi mi zao bilo da se nase prijateljstvo prekine ali sa druge strane mi je zao i mog djetetauser posted image
Svaki put kada smo okusale da malenom skrenemo paznju da to nije ok sto radi to bi se zavrsilo takvom histerijom i placem da je to za ne povjerovati
Zaista ne znam na koji nacin da rijesim ovaj problemuser posted image


_____________________________

Bolje biti nečija baba nego samo baba! - moja mama u filozofskom raspoloženju

"Čovek je rođen da radi, da trpi i da se bori; ko tako ne čini, mora propasti." Nikola Tesla

(odgovor članu Vrcka)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: Da li odrzati prijateljstvo i ako nam se ...
31.1.2011 9:38:41   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: viking RR

Mislim da bi šteta bilo izgubiti prijateljicu zbog toga, naročito što su dobri, pravi prijatelji u današnje vreme sve ređa pojava. Organizujte se pa se viđajte bez dece. Uostalom, deca su vam mala, možda se budu bolje slagala kada malo porastu...
Moja sveki ima najbolju drugaricu već 40 godina. Obe imaju po dva sina (jedan od njih je mm) koji se međusobno uopšte ne gotive i to od rođenja. Nikada nisu mogli da se igraju zajedno, nisu se podnosili. Međutim, njih dve se evo i danas druže. Dakle, može, sve je stvar organizacije.


user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu viking)
  Direktna veza do poruke: 35
   RE: Da li odrzati prijateljstvo i ako nam se ...
31.1.2011 9:43:36   
Jeca*
ali ja takodje mislim da ako dve zene imaju toliko oprecna misljenja o vaspitavanju dece i ako im toliko smeta nacin na koji se ophode prema svom detetu, onda one nisu prave prijateljice i to ne mogu biti!

_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 36
   RE: Da li odrzati prijateljstvo i ako nam se ...
31.1.2011 9:45:07   
*Alexx*
IZVORNA PORUKA: gagi

Ali djeca nam se ne slazu ,ustvari u malome je problem ne u mojoj djeci.Mali je previse razmazen nema sta.Ako ga ko cvrkne od moje djece on se odmah duri i hoce da ide kuci.


Ja se izvinjavam, ali da li ovde piše da se taj mali naduri ako ga tvoje dete čvrkne? Iskreno, ja bih se kao majka nadurila da mi tvoje veliko dete čvrkne moje veliko dete. I da ga tako čvrka stalno (shvatila sam da je to akcija koja se ponavlja) user posted image Nemoj da se ljutiš, Gagi. Ja ne znam kakva je situacija, ne sumnjam u tvoje kvalitete kao majke i prijateljice, prosto mi je ovo upalo u oči.


_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 37
   RE: Da li odrzati prijateljstvo i ako nam se ...
31.1.2011 9:55:07   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Jeca RR

ali ja takodje mislim da ako dve zene imaju toliko oprecna misljenja o vaspitavanju dece i ako im toliko smeta nacin na koji se ophode prema svom detetu, onda one nisu prave prijateljice i to ne mogu biti!


Uh Jeco...Ja jos uvek nemam decu, ali smatram da se mnogi aspekti razlicitosti kod dve osobe moraju zanemariti ili prihvatiti da bi uopste imali prijatelje. Ja imam karakter koji nema apsolutno nikakve slicnosti ni sa jednim karakterom od svojih prijatelja...I druzimo se  nesmetano..Tu i tamo prodiskutujemo i opet svako ostane na svome i sve o.k.
Sto se dece tice, svaka majka radi ono sto smatra da je najbolje za svoje dete. Ja prepoznam uvek kvalitetne ljude. I ako se moje dete ne slaze sa njihovom decom cuvace ga tata dok ja popijem kaficu sa prijateljicom...Da se razumemo-ne bi ni meni prijalo da mi jednog dana neko  bije dete i da majka od tog deteta cuti. Ali u tom slucaju cemo se druziti nas dve, nasa deca nece..I sto neko rece-jednog dana kad odrastu mozda ta nasa deca budu najbolji prijatelji. Ovaj poslednji segment recenice bi trebalo svima da nam bude zvezda vodilja.

(odgovor članu Jeca*)
  Direktna veza do poruke: 38
   RE: Da li odrzati prijateljstvo i ako nam se ...
31.1.2011 10:05:18   
Iwana87
alexx citaj od pocetka taj mali nije mladji od njene dece,ima 8 godina
daklem ja imam borca,koji od sad otima igracke,hranu i td.pre par dana maloj starijoj god od njega oteo cips iz ruke,ja 'tela da se slogiram,mala gleda i ne trepceuser posted image Nego juce smo bili kod naseg starog svata ili ovdasnje pobratima koji ima cerku 5 god i sina 3.Ta deca su uzas boziji.Ja koja sam protiv batina dobijem zelju da ih ubijem.Ali ne cutim nego vicem na njih jer oni ili sporo reaguju,ili kad se vec desi nesto biju decu i td.Primer mali poso da ga sutne u glavu ,ja viknem da se ne desi nesto posle cemo lako da pricamo da li je u redu i td.Bolje spreciti.user posted image Ajd' za dete od 3 god su mi shvatljive neke stvari ali za Teu,koja ima 5 god nisu
situacija,ja hranim mihajla
daj mi ga
ne moze jede
daj mi ga
rekla sam ti jede sad posle
ustaje da ga uzme,ponovim isto
rekla sam ti ne moze sad,besno pocinje da steze zube,grebe se po licu,kao fol place udara majku i trazi od nje daj mi ga
ne moze,dete je moje i sad jede i ne dam ti ga,na sta ona besni jos vise,kod mene besom neces nista da dobijes,ako budes dobra dacu ti ga ako budes takva ne moze i kraj.Ona kad se njena majka ne umesa besni jos par sekundi i zaboravi celu pricu,ali ja ostajem pri svom,kad se majka umesa dobije batine,vristi cici i tako do besvesti.

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 39
   RE: Da li odrzati prijateljstvo i ako nam se ...
31.1.2011 10:10:46   
*Alexx*
IZVORNA PORUKA: Iwana87

alexx citaj od pocetka taj mali nije mladji od njene dece,ima 8 godina



Ja to nisam ni rekla user posted image   Rekla sam da su oboje veliki, i vrlo dobro znaju šta se ne sme raditi. A sad da li ta mama popušta svom detetu ili ne, to je drugi aspekt priče, koji ja nisam ni dotakla.

< Poruku je uredio Alexx RR -- 31.1.2011 10:11:09 >


_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu Iwana87)
Direktna veza do poruke: 40
   RE: Da li odrzati prijateljstvo i ako nam se ...
31.1.2011 10:15:06   
Iwana87
ja sam procitala da si napisla veliko dete malo dete,tek sad vidim da nisi,sory

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 41
   RE: Da li odrzati prijateljstvo i ako nam se ...
31.1.2011 10:22:43   
Lu
Ma nije to baš ni jednostavno, bar meniuser posted image
Recimo, prijateljica s kojom se družim od prije kada nismo ni jedna imale djecu, po mom mišljenju tek je sad pokazala kakva je osoba...ne znam.
Meni ne smeta ni malo šta njena djeca rade sa njom, ali ja sam kao Iwana, kod sebe ne šutim nego kažem to i to ne može,  kraj rasprave, ja što ne dozvoljavam svom djetetu ne dozvoljavam ni drugoj, taman posla!
Ali ona u tim situacijama ponekad ušuti kad ja naravno očekujem da i ona kaže djetetu bar teta to nedozvoljava, jel, a ponekad čak i podrugljivo kaže ma ajde daće tebi mama kad dođeš kućiuser posted image
Malo me to nervira i svaki daljni razgovor je ili napet i se ušutimo i onda naravno eto ja moram ići...

_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu Iwana87)
Direktna veza do poruke: 42
   RE: Da li odrzati prijateljstvo i ako nam se ...
31.1.2011 10:24:27   
Lu
Da dodam, družimo se mi i dalje, ali kad su djeca u pitanju osjeti se napetost, maksimalno izbjegavamo te temeuser posted image

_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 43
   RE: Da li odrzati prijateljstvo i ako nam se ...
31.1.2011 10:27:26   
Jele
I ja sam se sa nekim mamama odlučila viđati nasamo, mada ni to uvek nije zgodno, ne razumeju to mame čija deca su ratobornija recimo, tj. nisu deca kriva kada su mala, već roditelji koji odobravaju... Moj Uroš je dobrica i nikog ne udara, ne gađa igračkama, ne otima, ne štipa, itd. pa onda često ''izvuče deblji kraj'' i ja sam na to osetljiva, ne volim to. Nsu mi jasne mame koje svoje dete puste da mlati okolo decu, otima itd. a da ne reaguju... Mada prisustvovala sam jednom događaju gde je takva majka dovela svoje dete kod još ratobornijeg i ostala u čudu kada je njeno dete zaplakalo i povuklo se... Uglavnom, ako ja svom detetu ne dam da gađa drugoga igračkama, očekujem to i od drugih... I ne volim onu rečenicu ''treba da se bori'', mi se večito borimo nešto, hajde malo da se volimo i što mora već sa 20 i kusur meseci da se bori, ima vremena za borbu...

(odgovor članu Iwana87)
Direktna veza do poruke: 44
   RE: Da li odrzati prijateljstvo i ako nam se ...
31.1.2011 11:11:39   
Lu
IZVORNA PORUKA: Jele

... I ne volim onu rečenicu ''treba da se bori'', mi se večito borimo nešto, hajde malo da se volimo i što mora već sa 20 i kusur meseci da se bori, ima vremena za borbu...


Bravouser posted image

_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu Jele)
Direktna veza do poruke: 45
   [Obrisana poruka]
31.1.2011 12:03:00   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu *Alexx*)
  Direktna veza do poruke: 46
   [Obrisana poruka]
31.1.2011 12:09:59   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Brisani korisnik)
  Direktna veza do poruke: 47
   [Obrisana poruka]
31.1.2011 12:12:32   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 48
   [Obrisana poruka]
31.1.2011 12:23:11   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Brisani korisnik)
  Direktna veza do poruke: 49
   RE: Da li odrzati prijateljstvo i ako nam se ...
31.1.2011 12:27:01   
Jeca*
gagi, nakon svega sto si napisala, mogu samo da zakljucim da i nemas bas neko misljenje o toj zeni. Samim tim si i dobila odgovor na pitanje da li treba da budete i dalje prijateljice, zar ne?

_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu Brisani korisnik)
Direktna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Prelepa GRČKA imena ZA DEČAKE
Grčka je zemlja sa drevnom kulturom, bogovima i mitološkim bićama, koja nam je dala i prelepa ženska i muška grčka imena...
Ko su deca koja nemaju alergije i nisu bol...
Većina nas se sa radošću seća odrastanja, u kojem je igra u blatu i pesku bila svakodenvna aktivnost, a često i vrhunac ...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here