|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Da li je uredu da se tata napije kada se ...
17.1.2011 10:12:11   
Lu
IZVORNA PORUKA: morena

Joj, i moj je već sve isplanirao. I koga će zvat i kako će se napit.
Ali, neka! MM ne radi gluposti, tj. rijetko pije, a za bebu je rekao da ide s nama na porod, kad bude siguran da je sve ok, da smo oboje dobro, onda ide feštat.


E o tome ja pričam...a ne dok se ja gušim u bolovima i molim Boga da preživimo on da se oblokavauser posted image

_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu morena)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: Da li je uredu da se tata napije kada se ...
17.1.2011 10:13:37   
Lu
IZVORNA PORUKA: Rivana

Iskreno, ne smatram da je vrhunac veselja i srece biti pijan.

user posted image
Šta smo mi mame manje sretne što smo dobile djecu, ako se ne naločemouser posted image
...ili neki tata koji se ne naločeuser posted image

< Poruku je uredio Lu RR -- 17.1.2011 10:14:17 >


_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu Rivana)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: Da li je uredu da se tata napije kada se ...
17.1.2011 10:15:44   
MERYEN
Mislim da je u redu,ali tek kad sazna da smo dobro i ja i beba,kao sto je mm cekao!

_____________________________

Starajte se da imate Boga za prijatelja i nebojte se nista!

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: Da li je uredu da se tata napije kada se ...
17.1.2011 15:04:08   
Anoniman
Pa naravno da je u redu, ako on to tako želi! A šta će drugo raditi nego slaviti i piti, pa ipak je za njega to stresuser posted image
Meni je važno da mi pomogne kad izađem iz porodilišta, a da li će do tad da se napija to mi uopšte nije bitno.

(odgovor članu MERYEN)
  Direktna veza do poruke: 29
   RE: Da li je uredu da se tata napije kada se ...
17.1.2011 15:07:52   
Diabla
Mm nikada u zivotu nije popio ni pivo. Covjek ne voli alkohol, tako da se nije napio kada se D. rodio. Sto on kaze, ne moram biti pijan da bi se radovao, bolje da trijezan svoju srecu slavim, da se bar sjecamuser posted image

_____________________________

Something is rotten in the state of Denmark.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: Da li je uredu da se tata napije kada se ...
17.1.2011 15:10:49   
jabudic
Za prvo mi je OK, i ne da se napio samo on, nego jos 30 drugova sa njim... A za drugo mislim da ce imati vaznija posla i veliku odgovornost, naravno, posto ce on biti taj koji  ce paziti 1. dijete dok se ne vratim iz porodilista. Ne mogu ni da zamislim da mi dijete bude usamljeno i tuzno bez mame, a on da pije i slavi user posted image . Fino je umjereno proslaviti, ali uvjek postoje prioriteti...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: Da li je uredu da se tata napije kada se ...
17.1.2011 15:11:53   
isidora88
IZVORNA PORUKA: nensi27

Mm se obeznanio,a rekao je da nece user posted image
Sutradan kad mi je dosao u poset_u,jos je bio pripit user posted image i promukao od pevanja...
Ja mislim da je to ok,pa i ja bi se ubila da mm rodi bebu user posted image user posted image user posted image


meni mm nije dosao sutradan u poset_u jer je jos bio pripit,dosao je samo da mi ostavi vodu i plazmu i jos je usput povracao jer je tu noc kad sam se porodila od 19h pa do 7 ujutru pilo sve u 16,bila je luda zurka u tsanu kod mog tate sa njegovim kolegama(u nasem stanu je sve bilo oprano i nisam dozvoljavala nikakve zurke
)user posted image user posted image
a i poset_a je glupava jer on mene vidi preko monitora a ja njega ne i jos se prica preko nekog interfona pa celo odeljenje slusa nas razgovor

< Poruku je uredio isidora88 -- 17.1.2011 15:18:33 >


_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu Nensi*)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: Da li je uredu da se tata napije kada se ...
17.1.2011 15:19:22   
bebać
moj je cugo prethodno veče tako da to(kad sam se porodila)nije mogao jer je bio mamuran....nidje veze ali eto....meni su te stvari postale svejedno...svako valjda ima svoj ćeif i vrijeme kad će taj ćeif proizvestiuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

< Poruku je uredio bebać -- 17.1.2011 15:20:32 >


_____________________________

"Žena nikada ne može biti previše bogata, previše mršava i imati previše cipela”

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: Da li je uredu da se tata napije kada se ...
17.1.2011 15:46:53   
Anck Su Nmaun
Zasto da ne i treba user posted image ja sam mu u 5 ujutru javila da sam se porodila, on je zakupio kafic i taj dan se pilo ceo dan .... i noc,  bilo grdilo ljudi sa svih starna...pa ima iz zasto da se slavi zasto da se ne napije!

< Poruku je uredio Anck Su Nmaun -- 17.1.2011 15:48:04 >

(odgovor članu bebać)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: Da li je uredu da se tata napije kada se ...
17.1.2011 20:29:26   
magnetic
Nemam bas nista protiv,ali mm koliko je planirao da ce se napiti na kraju nije mogao piti od uzbudjenja.I znam jos nekoliko ovakvih slucajevauser posted image

_____________________________

Dunja 27.07.2010.
Visnja 23.01.2012.

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: Da li je uredu da se tata napije kada se ...
17.1.2011 21:56:55   
Iwana87
nista nemam protiv,mm pije,ali ga ja nikad nisam videla pijanog,i zao mi je sto ga to vece niko nije snimao.Mene je iznervirao sutra dan kad su me pustili iz bolnice,nisam mogla da ga probudim da dodje po nas,jes' da su nas brzo i ne nadano otpustili,ali budi priseban kad mi trebasuser posted image ja ne mogu da sedim,jedva cekam da stignemo,on staje svakih 5 minuta da povraca,no dobro,sve mu je oprosteno

(odgovor članu magnetic)
Direktna veza do poruke: 36
   RE: Da li je uredu da se tata napije kada se ...
17.1.2011 22:06:28   
gagana83
IZVORNA PORUKA: MERYEN

Mislim da je u redu,ali tek kad sazna da smo dobro i ja i beba,kao sto je mm cekao!

Slazem se.

I moj je napio,ocekivano.
Prvo je pio sa svojim ocem koji nikada ne pije,onda je doslo drustvo i rodbina pa je i sa njima pio,pa je uvece u kafani opet pio.Imam i slike kako je tog dana izgledao,poslala mi zaova telefonomuser posted image


_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu MERYEN)
Direktna veza do poruke: 37
   RE: Da li je uredu da se tata napije kada se ...
17.1.2011 23:26:19   
jance
nekao to mogu da shvatim, al samo da se ne obeznani pa da bude nepricetan onda ceo dan i noc i sutradan...
a neka se raduje, sta ima da ga sprecavam u tome user posted image

_____________________________

Bez dece kuća ne raste

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 38
   RE: Da li je uredu da se tata napije kada se ...
17.1.2011 23:29:02   
marince1
Slazem se da je uredu kad se sve zavrsi!
Ali da pije dok se ja poradjam,no-no user posted image

I moj je bio koma mozga,tri dana mu je frizura bila pijana user posted image


_____________________________

Ko zna zasto je to dobro...

Nista u zivotu nije slucajno!

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 39
   RE: Da li je uredu da se tata napije kada se ...
17.1.2011 23:29:50   
Ivanka 75
I moj se napio!!!
Ajd sto se on napio, nego sto su se sa njim/tj njima svima napile i moja majka i svekrvauser posted image Sedele gospodje zajedno i dokrajcile litar rakije! A mm im dosipao!!!user posted image

(odgovor članu jance)
Direktna veza do poruke: 40
   RE: Da li je uredu da se tata napije kada se ...
17.1.2011 23:52:14   
Anchy_Ljuba
Moji su svi onako dzumle cupkali videli me pre carskog, cekali da se porodim, videli bebanu i tek onda slavlje, zaova organizovala pevacicu i klavijaturistu pucanje i pevanje cele noci... Svi su bili pijani, a svekrva popila dva viskica otisla da pozove tetku i zaspala kod nje.... :D :D :D
Ko hoce nek pije, ko nece  ne mora....

_____________________________

***Sreca, sreca, radost najveca***

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 41
   RE: Da li je uredu da se tata napije kada se ...
17.1.2011 23:55:51   
choopa choops
IZVORNA PORUKA: Diabla

Mm nikada u zivotu nije popio ni pivo. Covjek ne voli alkohol, tako da se nije napio kada se D. rodio. Sto on kaze, ne moram biti pijan da bi se radovao, bolje da trijezan svoju srecu slavim, da se bar sjecamuser posted image

Car!!!user posted image Ovo mi se svidja!

MM se napio oba puta. Ne pije skoro nikako, pa se tako malo opustio. Ono sto je meni licno zasmetalo je sto je poslije cjele noci slavlja kod nas kuci, otisao u grad (diskoteku) sa istim drustvom i obeznanio se toliko da je ujutru rekao da ne moze da dodje da nas vidi jer nije u stanju. No, ja sam se pravila luda i samo nabrajala spisak sta mi sve treba user posted image A on kao "Ali ne znam da l' da dolazim, lose mi je...bla, bla...?" Ja: "...treba mi to i to...Svrati usput i kupi to i to...user posted image " Na kraju je morao da moli ujaka da vozi do gore (porodila sam se u drugom gradu 2.5 sata voznje), a on je vozio nazad. Mozda cete reci da sam vjestica (sto niej daleko od istine user posted image ), ali sine Brute, bila sam na dijeti zbog secera i nije bilo nikoga da mi doda sta mi treba osim njega i ne pada mi na pamet da ja umirem od gladi zato jer se on odvalio od pica. I dan danas me zeza da mi to nikad nece oprostiti hhihihiihiih


_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu Diabla)
Direktna veza do poruke: 42
   RE: Da li je uredu da se tata napije kada se ...
18.1.2011 0:31:51   
smeško
Tata S:
Pošto ste u većini za to da se tata obezdani, vadiću se na vas!!!!
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 43
   RE: Da li je uredu da se tata napije kada se ...
18.1.2011 0:35:26   
IVA 11
Mozda cete reci da sam vjestica (sto niej daleko od istine ), ali sine Brute, bila sam na dijeti zbog secera i nije bilo nikoga da mi doda sta mi treba osim njega i ne pada mi na pamet da ja umirem od gladi zato jer se on odvalio od pica. I dan danas me zeza da mi to nikad nece oprostiti hhihihiihiih


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 44
   RE: Da li je uredu da se tata napije kada se ...
18.1.2011 0:38:41   
smeško
Ma mislim kada su okolnosti xm drugačije!!!!
Ne mislim ni ja nikoga da ostavim na cedilu, ali red je red i ja to poštujem....

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu IVA 11)
Direktna veza do poruke: 45
   RE: Da li je uredu da se tata napije kada se ...
18.1.2011 0:42:33   
IVA 11
21. se priblizio, a ti jos nisi poceo!!! user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 46
   RE: Da li je uredu da se tata napije kada se ...
18.1.2011 0:43:08   
choopa choops
IZVORNA PORUKA: smeško

Tata S:
Pošto ste u većini za to da se tata obezdani, vadiću se na vas!!!!
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



Ali ako ti zena vec sad kaze da joj to nece prijati, odustani molim te!user posted image Prigovarace ti stalno za to, kao ja sto MMu prigovaram user posted image user posted image user posted image

A kad djeca porastu: "E sine moj, dok smo se ja i ti mucili tamo, tata lumpovao i pjancio po kafanama...!" hahahahah

Salim se!


_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 47
   RE: Da li je uredu da se tata napije kada se ...
18.1.2011 1:08:12   
liliana
Joooj, ovo me podseti na mog oca-kad sam se ja rodila, on je sa mojim ujakom, kumom i nekim prijateljima lumpovao cele noći u kafani-pola kafane su porazbijali!user posted image I danas njegovi prijatelji kažu da se niko nije više radovao ženskom detetu od njega (a Crnogorac)!!!user posted image

_____________________________

" BOŽE, ČUVAJ MI OVO PILE...
OVU MRVU ZLATA I SVILE..."

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 48
   RE: Da li je uredu da se tata napije kada se ...
18.1.2011 10:07:51   
marince1
IZVORNA PORUKA: smeško

Ma mislim kada su okolnosti xm drugačije!!!!
Ne mislim ni ja nikoga da ostavim na cedilu, ali red je red i ja to poštujem....

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



Tata smesko,posto sam ja iz Paracina predlazem da me ringerajke nominuju da pijem sa tobom u njihovo ime kad se rodi beba smesko i cujemo da su ona i mama smesko dobro user posted image

I ja sam pre nego sto sam se porodila mislila da je to grozno ja se mucim on pije,ali kad sam se porodila a on me usred noci 100 puta zvao da mi prenese atmosferu,ugasila sam mob jer mi je bilo samo do toga da se naspavam


_____________________________

Ko zna zasto je to dobro...

Nista u zivotu nije slucajno!

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 49
   RE: Da li je uredu da se tata napije kada se ...
18.1.2011 11:03:59   
IVA 11

IZVORNA PORUKA: liliana

Joooj, ovo me podseti na mog oca-kad sam se ja rodila, on je sa mojim ujakom, kumom i nekim prijateljima lumpovao cele noći u kafani-pola kafane su porazbijali!user posted image I danas njegovi prijatelji kažu da se niko nije više radovao ženskom detetu od njega (a Crnogorac)!!!user posted image


Like, like! user posted image

(odgovor članu liliana)
Direktna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here