|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (11.12.-15.12.2019.) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 7 8 [9]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Zatvor kod dece
6.11.2019 23:28:07   
flamingos
Mirko,kako ste?Nadam se da je sve ok.da i polako dolazi sve na svoje mesto.Držite se,mora tako.Muke su to,ali šta da radite.Pregurate sad i nećete više da se mučite.Hajd odmarajte,koliko je to moguće.Verujem da si i ti preumorna i od nespavanja,briga...

(odgovor članu Mirko Svirko)
Direktna veza do poruke: 201
6.11.2019 23:32:00   
Mirko Svirko
Ma ja sam sada kad je bila vizita pocrvenela i otekla i od plakanja i od razmisljanja. I ne znam kako da mu pomognem. Sve se skupilo.  I ceo dan subfebrilan.I znam da je 5 dana na terapiji. I na blokmaxu. Pa eto ocekivala sma neko poboljsanje a ne da padne i da tako omalaksa i da jedva im stolicu i da ja skrenem usput.Ali sada nema i bice baljda sve kako tteba. Sutra cu sa nasim dr da vidim. Izuzetno mu verujem. Da mu ne verujem ne bi ni dosla ovde. 

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 202
6.11.2019 23:36:11   
flamingos
Joj Mirko,baš me rastuži😢Znam da ti je teško,ali moraš da budeš jaka zbog njega.Polako,doćiće to sve na svoje mesto.Ljubim vas.

Direktna veza do poruke: 203
6.11.2019 23:49:46   
Mirko Svirko
Brzo ssm se restartovala da budem ok. Sada on spava ja ga presvlacila do sada 2x jer se znoji. 

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 204
7.11.2019 13:42:14   
kamičak
Jel bolja situacija danas, Svirko?

Direktna veza do poruke: 205
7.11.2019 16:00:43   
Mirko Svirko
Kamicak hvala na pitanju. Sve je dobro danas. Jedemo pijemk. Manje placemo. I nadam se bice ok. 

(odgovor članu kamičak)
Direktna veza do poruke: 206
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  5 6 7 8 [9]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 7 8 [9]
Idi na:

Kuvar: AnaDrazaLaza
Preukusno

Anketa

Pomoc!
majanenad

Pomozite oko muskog imena,koje je lepse?

Djordje (50%)

Sergej (50%)

Ukupan broj glasova: 210

Hvala za glasove. Glasao/la si za sve aktuelne ankete. Izradi svoju anketu!

Oznake

Click Here