|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  16 17 [18] 19 20   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Stambeni kredit
18.7.2019 16:10:56   
MimaKos
To je zaista najveca i najvaznija kupovina u zivotu, divno za vas!


(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 426
   RE: Stambeni kredit
18.7.2019 16:32:08   
eca89


IZVORNA PORUKA: Ana RR

Čestitam Eco!! Sjajne vesti user posted image



Hvala Anci😚

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 427
   RE: Stambeni kredit
21.1.2020 17:22:43   
mirche85
Pozdrav svima.


Da li je neka trudnica podnosila zahtev za stambeni kredit u toku trudničkog bolovanja i da li uopšte banke to dozvoljavaju? Imam posao na neodređeno, već 5 godina sam kod istog poslodavca. 

(odgovor članu eca89)
Direktna veza do poruke: 428
   RE: Stambeni kredit
21.1.2020 22:01:29   
Rosita
Ja sam razgovarala sa bankama za vreme porodiljsko. Mislim da da, u principu.



_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu mirche85)
Direktna veza do poruke: 429
   RE: Stambeni kredit
21.1.2020 22:04:53   
mirche85

Hvala puno.

IZVORNA PORUKA: Rosita

Ja sam razgovarala sa bankama za vreme porodiljsko. Mislim da da, u principu.





(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 430
   RE: Stambeni kredit
8.6.2020 11:59:39   
Milena18
MM i ja smo rešili da probamo da podignemo kredit za stan. Kontaktirala sam svoju banku i rekli su mi da ispunjavam uslove. Brinulo me je to što ja radim preko agencije za zapošljavanje, mada imam ugovor na neodređeno vreme, ali mi je službenica banke rekla da to ne bi trebalo da bude problem. Naravno, meni to nije dovoljno user posted image
Pitanje za vas koje ste u skorije vreme podizale stambene kredite - da li vam je banka dale predodobrenje kredita pre nego što ste potpisale predugovor o kupovini stana? Malo mi je frka da damo kaparu, a nemamo garanciju da će nam kredit biti odobren. Moja banka (Intesa) to izgleda ne daje, ali sećam se da sam negde pročitala da neke banke daju.

(odgovor članu mirche85)
Direktna veza do poruke: 431
   RE: Stambeni kredit
8.6.2020 13:21:59   
Sanjica26 RR
Mi smo kupili stan na kredit preko intese. Imali smo dogovor sa prodavcem da ne proda stan dok nam  banka ne odobri. Nismo mu davali kaparu. Pitaj u banci najbolje. 



_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 432
   RE: Stambeni kredit
8.6.2020 13:56:54   
Milena18
Sanjice, pitaću čim se budem čula sa bankom sledeći put. Ove nedelje bi trebalo neke stanove da pogledamo, pa ću verovatno posle toga da ih pozovem. Nego sam htela da vidim kako je kod vas išlo to što se kapare i predugovora tiče. U svakom slučaju, nadam se da ćemo uspeti, pa da i mi konačno imamo svoj stančić.

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 433
   RE: Stambeni kredit
25.1.2021 9:08:19   
Milena18
Mi konačno ulazimo u ovu priču. Idemo danas popodne da pogledamo neki stan. Baš sam uzbuđena, a malo i zabrinuta. Bilo bi mi veliko razočaranje da nam ne odobre kredit, no dobro, neću da mislim negativno.

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 434
   RE: Stambeni kredit
25.1.2021 9:32:41   
jess021
Milena, ako imate uslove nema razloga da vas odbiju. Jel gledate nov stan? 



_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 435
   RE: Stambeni kredit
25.1.2021 9:38:08   
Milena18
Jess, ja sam angažovana preko agencije za zapošljavanje, mada imam radni odnos na neodređeno vreme. Zbog toga brinem, mada su mi u banci rekli da to kao nije prepreka. Starogradnju gledamo, ne možemo novogradnju jer moramo da podignemo i gotovinski kredit za učešće, a u Kruševcu je novogradnja skoro duplo skuplja od starogradnje.

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 436
   RE: Stambeni kredit
25.1.2021 10:15:55   
vonavoj
Milena,aj bas pisi..i mi bi trebalo.

Kod nas su jako skupi stanovi,novogradnja otpada,ne daju talkve kredite...

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 437
   RE: Stambeni kredit
25.1.2021 10:29:53   
jess021
Za starogradnju ne treba ucesce? 



_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 438
   RE: Stambeni kredit
25.1.2021 10:30:21   
jess021
Sad sam shvatila, sve ok. Koliko je kvm kod vas? 



_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 439
   RE: Stambeni kredit
25.1.2021 11:03:41   
Sanjica26 RR


IZVORNA PORUKA: Milena18

Mi konačno ulazimo u ovu priču. Idemo danas popodne da pogledamo neki stan. Baš sam uzbuđena, a malo i zabrinuta. Bilo bi mi veliko razočaranje da nam ne odobre kredit, no dobro, neću da mislim negativno.



Срећно. Не брини. Најбитније је да вам одобре кредит, а кад одобре све иде лагано. 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 440
   RE: Stambeni kredit
25.1.2021 11:04:57   
Sanjica26 RR


IZVORNA PORUKA: Milena18

Mi konačno ulazimo u ovu priču. Idemo danas popodne da pogledamo neki stan. Baš sam uzbuđena, a malo i zabrinuta. Bilo bi mi veliko razočaranje da nam ne odobre kredit, no dobro, neću da mislim negativno.



Срећно.😘

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 441
   RE: Stambeni kredit
25.1.2021 11:05:53   
Sanjica26 RR


IZVORNA PORUKA: Milena18

Jess, ja sam angažovana preko agencije za zapošljavanje, mada imam radni odnos na neodređeno vreme. Zbog toga brinem, mada su mi u banci rekli da to kao nije prepreka. Starogradnju gledamo, ne možemo novogradnju jer moramo da podignemo i gotovinski kredit za učešće, a u Kruševcu je novogradnja skoro duplo skuplja od starogradnje.



Муж није за стално? 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 442
   RE: Stambeni kredit
25.1.2021 11:18:53   
vonavoj
Treba ucesce,ali banka ne daje kredite za nesto sto nije gotovo.

Kod nas je m2 sad oko 1100e..nama treba bar 80m2.Kakvo je stanje kod vas Milena? Cene u starogradnji i novogradnji.

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 443
   RE: Stambeni kredit
25.1.2021 11:22:42   
jess021
Mi kad smo uzimali bitno je bilo da je završeno 80%gradnje. Mislim da je i dalje to uslov.

Milena u kojoj ste banci? 

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 444
   RE: Stambeni kredit
25.1.2021 12:22:30   
Milena18
Hvala, Sanjice.
Jess, ja sam u Intesi. Muž ima ugovor na određeno vreme već godinama, to u prosveti i dalje tako može.
Kod nas je novogradnja u ok zgradi i na ok lokaciji 800-900 eu/kvm, a starogradnja može da se nađe i za 500 za stan u solidnom stanju u koji ne treba mnogo ulagati. Nama novogradnja definitivno otpada, te nove zgrade koje se nama dopadaju su preskupe.

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 445
   RE: Stambeni kredit
25.1.2021 12:47:28   
jess021
Milena, sta znaci statogradnja? Mislim kad su te zgrade napravljene. U Ns imas zgrada koje su napravljene 60-tih godina i ja to nikad ne bih uzela bez obzira na cenu, jer dugoročno gledano to nikako ne moze biti dobro



_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 446
   RE: Stambeni kredit
25.1.2021 13:00:02   
Milena18
Jess, pod novogradnjom se podrazumeva stan u kome nije niko živeo do sada, bar ovde po agencijama tako to zovu. Ima i ovde tako starih zgrada, ali ove koje ja gledam su iz 80-ih i 90-ih. Mi smo dok smo pravili kuću 2000.-te proveli nekoliko meseci u zgradi koja je tada sagrađena i u kojoj se voda slivala niz unutrašnju stranu prozora. Eno sada izgleda kao da je stara jedno pedeset godina. Tako da ni to što je nešto novo ne znači da je dobro, mada bih i ja svakako birala noviju zgradu. Meni je najbitnije da je zgrada u solidnom stanju, da stan ima terasu i da je škola blizu.

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 447
   RE: Stambeni kredit
25.1.2021 13:06:00   
vonavoj
Bas tako Milena.

Moj tata je radio osiguranje imovine,kaze ti novi stanovi su losi,zemlja se nije stalozila,brzo se grade..prokisnjavaju..ne svi..Joj,mene muka hvata,kod nas stari stanovi zahtevaju ulaganje,min 6000-10.000evra..ako ga kupis za 45.000..odakle kredit za ulaganje posle stambenog..ako uzmes novo to je oko 70.000min...Jedino bubreg da prodam😂Sa mamom smo pricale za kucu,sestre i ja,tata se slaze,da ostane meni i da isplatim sestre,pa da ulozim...mama nece ni da cuje...To bi znacilo da isplatim 30.000 njima,i da ulozim joa 10.000 i za te pare imam 300m2..

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 448
   RE: Stambeni kredit
25.1.2021 13:08:51   
nata11
Von a gde bi bili mama i tata? Ostali bi u kuci do kraja zivota?
To ti je svakako najbolja opcija finansijski.

_____________________________





(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 449
   RE: Stambeni kredit
25.1.2021 13:14:35   
vonavoj
Da.da.da zive dole u kuci,oni imaju svoj sprat,mi nas..

Ako bi kuca ostala meni,ja bi uradila fasadu,krov,to sve mora da se sredi...Sestra u Hr ima kucu,ne znaci joj nista,druga zivi sa muzem y njegovom stanu..znaci njima samo pare znace..A nasa kuca kad bi se prodala,dobili bi max 55.000e.Tata ce naslediti stan od babe,koji vredi 30.000e,to jednoj da ostane,a ja drugu da isplatim...ima nas tri.Ali mama baksuz..a nema odakle ni da ulozi u kucu,koja propada,kroz jos malo moze da izdrzi...kuca ima 30g.

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 450
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  16 17 [18] 19 20   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  16 17 [18] 19 20   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Jelena S.: Moja porođajna priča
Termin 12.12., odem na pregled (nećeš ti skoro, hajde kući)... i tako svaki dan do petka 21.12. Probudim se ja, bolovi k...
Majka, ovo ništa ne valja. Shvatite ozbilj...
I onda prestanem da pitam ili bar manje to činim. I onda i za najmanju sitnicu pokušavam sama da nađem odgovor.
Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here