|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Stambeni kredit
5.5.2009 15:58:46   
Anoniman
Pa da ne poverujete blizu centra Subotice kakve se rushevine prodaju za 30-40 i vishe hiljada evra.... A mi imamo sretju shto nemamo zelju da budemo u samom centru pa tjemo natji lepu "kutjicu u cvecu" na periferiji grada user posted image

Anastazija...slobodno se raspitaj....shta god da chujesh...javi mi user posted image

(odgovor članu Anastazija)
  Direktna veza do poruke: 26
   RE: Stambeni kredit
5.5.2009 16:00:31   
Anastazija
Da.. To je super varijanta! I treba tako da uradite i ne ulazite u kredit ako ne morate..

Mada, i stan pod kreditom mozes prodati u momentu kada ti on postane veliko opterecenje, pogotovo ako je trzisna cena veca od one koja je placena na pocetku.. I to je opcija ali se ja zalazem za to da se stan lepo izdaje.. Pa jednoga dana, mozda deo po deo otplatiti.. Mozda ostaviti i placati rate do kraja.. Videcu.. Ionako bih placala kiriju a rata mi je cak i manja nego visina kirije za stan na NBg... user posted image

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: Stambeni kredit
5.5.2009 16:01:05   
mihi
Verus user posted image user posted image user posted image user posted image . Navijam da sredimo stan pa da dođemo u SAD.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: Stambeni kredit
5.5.2009 16:02:26   
Ana RR
U manjim gradovima uopšte nije problem živeti na periferiji jer ti je opet sve blizu. Ja sam sad na periferiji, nije loš kraj ali sve je daleko. Nisam navikla na to i baš jedva čekam da se preselimo negde bliže.
U stvari, najviše bih volela neki stan u centru a negde daleko od grada veliki plac sa kućicom i voćnjakom i vinogradom... eh,al sam skromna...


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: Stambeni kredit
5.5.2009 16:06:03   
Verus
mihi i ja navijam!user posted image  user posted image mi navijamo nazad u srbiju a vi nazad u SAD!  ko zna gde cemo stici na krajuuser posted image  sta se dogadja po tom pitanju? Jel tm 9tvoj muz) pricao opet sa profom?
IZVORNA PORUKA: mihi

Verus user posted image user posted image user posted image user posted image . Navijam da sredimo stan pa da dođemo u SAD.

(odgovor članu mihi)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: Stambeni kredit
5.5.2009 16:06:58   
Anastazija
Smesno je sto se u manjim gradovima udaljenost od 5-6 km od centra smatra periferijom, a u Bg je to "blizu" user posted image

Smeskice, sa Makove si za 10 min u centru kolima.. A opet, dovoljno daleko od bilo kakve guzve.. Samo zvuci prirode i po koji autic.. .. user posted image

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: Stambeni kredit
5.5.2009 16:10:38   
Anoniman
Pa ja sam sad isto na periferiji...a tamo gde idem...bitju josh dalje od centra i na skroz drugom kraju grada nego sada user posted image   mada i na periferiji ima totalno sredjenih kutja...ono da se uselish odmah...ali te su 70-100.000 evra....a to je misaona imenica za nas user posted image   A ja sam spremna da kupimo neku kucu koja nije bash totalno sredjena....nije teshko da mi stavimo laminat, okrecimo i sl... ali manje tju je platiti nego neku totalno sredjenu....
Bili smo nashli jednu "nashminkanu" sretja pa je nismo kupili...jer je super izgledala...dodushe...trebali bi shto shta uraditi na njoj...al za 10.000 bila je extra..... dok nismo otishli na krov user posted image koji je bio sastavljen tako...da bi se raspao pri prvoj oluji.... tako da trazimo dalje....user posted image

(odgovor članu Ana RR)
  Direktna veza do poruke: 32
   RE: Stambeni kredit
5.5.2009 16:13:12   
Anoniman
Pa ja nemam auto...pa sve rachunam koliko peshke treba....a makova je sasvim zadovoljavajuca da ne moram da se mislim da mi neko ne bane ako ide do grada nekim poslom user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 33
   RE: Stambeni kredit
5.5.2009 16:14:14   
Anastazija
A da se raspitas mozda malo tamo blizu Prozivke? Tu ima nekih starijih kucica (moj brat prosle godine kupio bas jeftino) koje ce jednog dana da otkupi neki investitor i tu gradi zgrade (prema Urbanistickom planu predvidjeno) pa mozete da dobijete i neku nekretninu vise... user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: Stambeni kredit
5.5.2009 16:14:38   
mihi
Jeste on ima para za jednu godinu i sad je tražio za jođ jednu bar da ostanemo dve godine zbog Lukine škole.... Srešćemo se valjda negdeuser posted image .


(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: Stambeni kredit
5.5.2009 16:22:35   
Anoniman
Jaoooo....necu tamo....ne volim taj deo...ja sam sad u Aleksandrovu...tj Novo Naselje....ako znash gde je to tachno....i stvarno mi se ne mili taj deo kod Prozivke....a i tako sam svima blizu kud god da idu....a treba mi odmor od toga....nash plan je da uzmemo kutju negde na periferiji....pa onda ja mogu da eksperimentishem sa mojim cvecem....a on tje da se ubiznisuje sa njegovim tjaletom...i napravi plastenike....a za to nam treba puno prostora...i chist vazduh user posted image user posted image

(odgovor članu mihi)
  Direktna veza do poruke: 36
   RE: Stambeni kredit
5.5.2009 16:23:28   
Ana RR
Smeshkice, baš će vam biti lepo user posted image  user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 37
   RE: Stambeni kredit
5.5.2009 16:25:32   
Anastazija
IZVORNA PORUKA: Smeshkica

a i tako sam svima blizu kud god da idu....a treba mi odmor od toga


user posted image user posted image user posted image user posted image

Onda je Makova pravi izbor.. Samo je puno peska pa ces se malo pomuciti oko cveca, vise zalivati.. ali bice ti lepo... Bas bas.. user posted image

Ja cu sada lagano kuci.. Budem li nesto cula.. javljam! user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 38
   RE: Stambeni kredit
5.5.2009 16:26:14   
Anoniman
Eh....da znash....jedva chekam....kad napravim ono shto hotju od kutje...postavitju vam slike "pre i posle" user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Ana RR)
  Direktna veza do poruke: 39
   RE: Stambeni kredit
5.5.2009 16:27:49   
Ana RR
Joj to jedva čekam! Ja da imam gomilu para kupovala bih stare kuće, sređivala ih i prodavala! Obožavam to uređenje,uh!! user posted image  user posted image  

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 40
   RE: Stambeni kredit
5.5.2009 16:29:10   
Anoniman
Moji su imali kucu u zapadnim vinogradima kad sam bila mala....i tamo je peska preko glave pa sam se navikla....a vala sam i tamo gazdovala sa bashtom....a neznam dal sam imala 5-6 godina... user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 41
   RE: Stambeni kredit
5.5.2009 16:31:50   
Anoniman
Otvorena sam za predloge o uredjenju kutje....imam milion ideja...ali moram pazljivo probrati user posted image

(odgovor članu Ana RR)
  Direktna veza do poruke: 42
   RE: Stambeni kredit
5.5.2009 17:09:28   
Verus
mozda na alltechu 2010!user posted image  dodjite nam u posetu ima mesta!
IZVORNA PORUKA: mihi

Jeste on ima para za jednu godinu i sad je tražio za jođ jednu bar da ostanemo dve godine zbog Lukine škole.... Srešćemo se valjda negdeuser posted image .



(odgovor članu mihi)
Direktna veza do poruke: 43
   RE: Stambeni kredit
5.5.2009 21:34:10   
Dora
Ja ne mogu da zamislim da celi život plaćam ratu. kad mi se sinovi ožene ja i dalje da plaćam ratu.
Kiriju plaćam 200 e a ratu bih plaćala za ovoliki stan bar 400-500 e. OKLE???
A super mi je što kad nam stan dosadi- mi se preselimo u lepši. kad mi se ne sviđa raspored ili mi se rasklima ormar, ja oglase i tražim drugi stan...user posted image user posted image user posted image
šalu na stranu (mada i nije šala ovo što sam napisala), mm i ja maštamo da gradimo kuću. tražimo plac pa ćemo lepo polako...
plac tražimo već duže vreme a istina je da sad nemamo para za plac, pa bi eventualno kredit tu mogao da dođe u obzir... još par godina pa ako ne bude drugog načina- onda kredit za plac.


(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 44
   RE: Stambeni kredit
5.5.2009 21:52:44   
Anoniman
Pa zavisi kako gde...ali nekada se isplati vishe kupiti gotovo nego graditi.... Jer prazne placeve koje smo mi nashli ovde...svega su 3-4-5 hiljada jeftiniji od placeva sa gotovim kutjama (neznam po kojoj logici al ajd user posted image )  A kad se pogleda da ti za uvlachenja vode i struje na prazan plac treba 5.000 evra i kad plac platish 15....to ti je 20.000 samo za prazan plac sa strujom i vodom....a gde materijal i radna snaga za gradnju....neznam...nama se definitivno ne isplati.... Inache....mi tjemo uzimati kredit na 15 ili 20 godina....ali imamo velike shanse da za 5-6 godina otplatimo celu sumu....user posted image

(odgovor članu Dora)
  Direktna veza do poruke: 45
   RE: Stambeni kredit
5.5.2009 21:59:15   
Dora
da, i mi smo mislili kad smo uzimali tri kratkoročna kredita i lizing- isplatićemo to pre roka, moći ćemo uskoro- pa se sve okrenulo, sad jedva krpimo da platimo sve i to ne redovno...user posted image
Zavisi, to je mač sa dve oštrice. Nije loše ali mene to jezivo plaši, skoro pa kao brakuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 46
   RE: Stambeni kredit
5.5.2009 22:14:21   
Anoniman
Pa bolje i da se muchimo tako zajedno...nego da vechno ostanemo svako u svojoj kutji....kupitjemo kutju pa makar sekire padale.... uostalom ne uzimamo 100.000 nego plafon 17.000...tj imamo 3 opcije, od 14,15 i 17.000 evra....a to je sve oko 100e rata.... A poshto je moj dragi vec opterecen lizingom koji na sretju ne platja on...ni ne mozemo vishe kredita uzimati dok ovo ne otplatimo user posted image

(odgovor članu Dora)
  Direktna veza do poruke: 47
   RE: Stambeni kredit
5.5.2009 22:19:29   
Dora
dobro, to nije velika cifra. mi smo u NS, imamo dvoje dece a planiramo i treće, pa bi nam za stan trebalo nekih skoro 100 hiljada. to kad vratiš izađe te 200 sa kamatama i kursnim razlikama...mi ne možemo ni dobiti toliki kredit, a mali stan ne želim da kupujem. Zato sam za kuću. Moji žive u Zrenjaninu, tamo je druga priča. Ima jeftinih stanova i kuća, fantazija... Ali, džabe, mi smo u NS i nećemo odavdeuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 48
   RE: Stambeni kredit
5.5.2009 22:27:44   
Anoniman
Pa zato i kazem...zivela sam i ja u Novom Sadu, znam kakve su cifre....
Ali eto...mi imamo sretje da ovde mozemo natji lepu useljivu kutju chvrste gradnje, za te pare....stan ne volim...niti sam ikad volela....tako da u tom pravcu nisam ni ishla...niti trazila...ali su cene stanova i ovde preko 30 hiljada za neshto useljivo....user posted image

(odgovor članu Dora)
  Direktna veza do poruke: 49
   RE: Stambeni kredit
5.5.2009 22:49:14   
Jacaca
Mila kako si to izracunala ja sam podigla 150 hiljada na 20 godina rata mi je 1.200e mesecno, a imam jos pet kredita.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Dora)
Direktna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Jelena S.: Moja porođajna priča
Termin 12.12., odem na pregled (nećeš ti skoro, hajde kući)... i tako svaki dan do petka 21.12. Probudim se ja, bolovi k...
Majka, ovo ništa ne valja. Shvatite ozbilj...
I onda prestanem da pitam ili bar manje to činim. I onda i za najmanju sitnicu pokušavam sama da nađem odgovor.
Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
tacatic
Živi i zdravi svi bili i uz Pharmalife proizvode se svi lepo izlečili, kao i mi.
Fitobalm smo kupili odmah po izlasku iz porodilišta i koristim ga i danas nakon tri godine, uvek kad je pri kraju kupujem novi da bude pri ruci. Sirup sa cinkom IMMuno smo koristili sa navršenih godinu dana, sve je tako brzo prošlo, zbog povratka na posao i polaska u vrtić želela sam da pomognem svom detetu i ojačam mu imunitet, da nas malo zaobiđu virusi, mislim da je jako dobar sirup i da nam je dosta pomogao. Da li imma veze ili ne, jako brzo smo prešli na adaptirano mleko, puno problema sa stolicom i Isilax nam je takođe bio preko potreban, takvo olakšanje, znaju mame koje su imale problema kod dece. Sve pohvale sa naše strane, a da ne zaboravim i Apis Gola sprej za grlo, najbolji i najukusniji i olakšanje nakon prvog prskanja, lakše se guta i diše! Hvala sto ste tu za nas!  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here