|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Tata menja pelene
31.5.2010 10:12:32   
LillyT
Mm presvlaci i to cini bolje nego ja. Cak je i na UZ kukova rekao sestri da gleda kako on to radi, pa da mu kaze da li je dobro user posted image Naravno, prva 2-3 dana nije smeo, samo je gledao. Sada mu je bas krivo sto ne sme da je presvlaci, ali cim ga popuste ledja, eto mu je, pa neka se zanima.

_____________________________

Zgodna nisam, ali nezgodna jesam

...and all I can do is try

(odgovor članu mejra81)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: Tata menja pelene
31.5.2010 10:14:53   
sanji
Mm radi sve oko njih dve pa i menja pelene! Još je talija za usrane guzice! user posted image Kad god ih presvlačimo zajedno (on jednu ja drugu) njemu zapadne ona ukakana! user posted image

_____________________________

DOBILI SMO PRINCEZE

(odgovor članu mejra81)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: Tata menja pelene
31.5.2010 10:14:57   
aleksandraz
Secam se da mm jos odavno je bilo to smenio je pelenu na kcer ali se bas bio umazao user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
i od tad nece ni da cue.Laknuo mu je kada kci je naucila da kaze kada i se ode u wc
I sada posle 6 godina kaga mu kazem aj ti promeni ma trazi najbrzi izlez iz sobeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu mejra81)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: Tata menja pelene
31.5.2010 10:23:03   
micketta
IZVORNA PORUKA: mejra81

Kad mu sad neki put kazem aj da je presvuces on odmah "Ih pa gde cu ja zensko dete da presvlacim,ne ide"


user posted image

jednom kad sam mm-u rekla da joj obavezno temeljno izbrise ribicu, on mi odgovorio: 'meni malo neprijatno' user posted image

IZVORNA PORUKA: sanji

Mm radi sve oko njih dve pa i menja pelene! Još je talija za usrane guzice! user posted image Kad god ih presvlačimo zajedno (on jednu ja drugu) njemu zapadne ona ukakana! user posted image


user posted image user posted image

ja sam Danici jedno jutro lepo rekla (posto je, uglavnom, kakila ujutru): 'ajde sad ti malo posle podne da kakis kad je tajo kod kuce pa da te on lepo cisti i sredjuje.' i od tada dete kaki posle podne. istina ziva! user posted image


_____________________________

zna baba

(odgovor članu sanji)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: Tata menja pelene
31.5.2010 10:30:02   
sanji
IZVORNA PORUKA: micketta
jednom kad sam mm-u rekla da joj obavezno temeljno izbrise ribicu, on mi odgovorio: 'meni malo neprijatno' user posted image

Kakav lik! user posted image user posted image user posted image

IZVORNA PORUKA: micketta
ja sam Danici jedno jutro lepo rekla (posto je, uglavnom, kakila ujutru): 'ajde sad ti malo posle podne da kakis kad je tajo kod kuce pa da te on lepo cisti i sredjuje.' i od tada dete kaki posle podne. istina ziva! user posted image

Bravo za Danicu! user posted image user posted image


_____________________________

DOBILI SMO PRINCEZE

(odgovor članu micketta)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: Tata menja pelene
31.5.2010 10:54:38   
Ellenica
IZVORNA PORUKA: micketta


jednom kad sam mm-u rekla da joj obavezno temeljno izbrise ribicu, on mi odgovorio: 'meni malo neprijatno' user posted image





user posted image user posted image user posted image
user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Veliki sam mamin dečak

(odgovor članu micketta)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: Tata menja pelene
31.5.2010 11:51:46   
New Mom
Mm se za sada zanima za sve u vezi bebe. Presvlači je noću uvek on, meni uvek kaže da ostanem da ležim. A i preko dana ako je tad on bliži. Valjda će potrajati... user posted image user posted image

_____________________________

"Bunim se. Dakle, postojim!" - Alber Kami
"Korenje vaspitanja je gorko, ali su mu plodovi slatki." - Aristotel

(odgovor članu mejra81)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: Tata menja pelene
4.7.2010 1:38:26   
Mishica 77
Kod nas mm i menja pelene. Ja samo ako sam sama u kući ili je on baš, baš sprečen. 

_____________________________

Čovek koji nema dudu, zeca i žabu nije čovek..... :-))

(odgovor članu New Mom)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: Tata menja pelene
4.7.2010 8:27:03   
Trcosava
E pa ovaj moj ne radi ništa... JEDNOM je promenio pelenu i to kad sam ja bila na onoj kiretaži u bolnici. Nije baš bila na pola dupeta, ali nije bila ni dobro nameštena. Nisam tražila, a on se nije nudio.... 

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu Mishica 77)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: Tata menja pelene
4.7.2010 18:03:12   
Dora
Ne secam se da je mm to radio...mozda kad su vec bili veci. Ali kad se brisu dupeta,ka je blizi wc- u taj brise. Tu smo jednaki.

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: Tata menja pelene
4.7.2010 22:28:45   
Nena81
Mm je stvarno za primer sto se toga tice, od prvog dana i sinu a i sad maleckoj presvlaci,kupa, hrani..sto rece ellenica da ima siku deca bi nam imala 2 mame user posted image user posted image user posted image
Ja sam se vratila na posao kad je mali imao 3-4mes, uglavnom su uveec njih dvojica bili sami, od kupanja do uspavljivanja ni jednom me nije zvao da pita a kako ovo, jel treba ono..


_____________________________

Love me, Hate me, either way you are thinking of me !!

(odgovor članu Dora)
Direktna veza do poruke: 36
   RE: Tata menja pelene
4.7.2010 22:29:53   
dunja RR

IZVORNA PORUKA: Nena81

Mm je stvarno za primer sto se toga tice, od prvog dana i sinu a i sad maleckoj presvlaci,kupa, hrani..sto rece ellenica da ima siku deca bi nam imala 2 mame user posted image user posted image user posted image
Ja sam se vratila na posao kad je mali imao 3-4mes, uglavnom su uveec njih dvojica bili sami, od kupanja do uspavljivanja ni jednom me nije zvao da pita a kako ovo, jel treba ono..



svaka častuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Nena81)
Direktna veza do poruke: 37
   RE: Tata menja pelene
17.12.2010 13:49:46   
Anoniman
Mm to bas dobro radi,kada se mali probudi nocu,on ga prvo presvuce,pa mene probudi da ga podojim.Prvi put se samo zafrknuo,pelenica mu se smakla na pola guze.user posted image

(odgovor članu dunja RR)
  Direktna veza do poruke: 38
   RE: Tata menja pelene
17.12.2010 13:55:00   
mati
Pa naravno da menja, cak je i pipkaviji od mene. On kaze: ja mogu sve sto i ti, i uvek cu da ti pomognem, samo nemam sisu da mu dam da sisa... Inace za sve dr smo ravnopravniuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 39
   RE: Tata menja pelene
17.12.2010 14:14:12   
caca81
Mm presvlači samo kad ja nisam tu ili kada sam zauzeta nekim kućnim poslom a mališa se ukakio i treba ga odmah presvući, pa da ja sad ne prekidam to što sam započela. U principu voli to da radi i dobro sve uradi.

(odgovor članu mejra81)
Direktna veza do poruke: 40
   RE: Tata menja pelene
17.12.2010 14:18:21   
bovari
Blago vama.
Moj mm je sa prvo dvoje zaista radio sve,
od kupanja,presvlacenja,hranjenja,do
uspavljivanja.Desavalo se da ja ujutru
ustanem i nemam pojma da je on tokom
noci nahranio dete.
Ali zato sad sa trecim je ko pao sa Marsa.
Necu da gresim dusu, pricuva ga i presvuce,
ali nocu...E pobegao covek na vreme u drugu
sobu.I hranjenje im bas nesto ne ide od ruke.
Mada je bebac razmazen do srzi i kad mene nema
na vidiku on je katastrofa.

(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 41
   RE: Tata menja pelene
17.12.2010 14:26:34   
Didy
Ovo je bilo kad smo došli iz porodilišta. Tatin prvi susret s presvlačenjem pelena. Kad je kod kuće, rad je da se prihvati. Nadam se da Stefana uskoro neće više niko presvlačiti.user posted image

url=http://www.Slikomat.com/slika/4648901.htm]user posted image [/url]



_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu caca81)
Direktna veza do poruke: 42
   RE: Tata menja pelene
17.12.2010 15:58:12   
liliana
MM je često menao T. pelenu kad sam ja tek došla iz porodilišta, a onda su 5 dana bili sami kada sam bila u bolnici, Tada je ona imala 5 meseci

Elem, to dugo nije radio i onda je jedan dan bio sam sa njom kuči-ja sam morala nešto da  završim u gradu. Dođem kuči, odemo T. i ja u šetnju-dete se razdrečalo. Dođemo kuči, ja je uzmem-ona sva mokra napred. Nikad tako nije bila mokra kad se puuuno upiški pa procuti. Ja uzmen da je presvučem i imam što da vidim: Onaj moj "Talenat" okrenuo Pampers naopako!!!user posted image Ono što ide na guzu stavio naped!!!user posted image Samo me zanima kako je uspeo da je tako obuče!user posted image Pitam ga ja kad je došao kuči kako je uspeo da zalepi pampers, a on kaže:"Pa, okrenuo sam bebu na kant(Na stranu)!!!" Ja se zacenula!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

" BOŽE, ČUVAJ MI OVO PILE...
OVU MRVU ZLATA I SVILE..."

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 43
   RE: Tata menja pelene
17.12.2010 19:26:06   
indy_25
Mjenja samo kad nisam kuci ili kad sam zauzeta u kuci. Ali je zato od kako se rodila samo on kupao prvi put sam je okupala prosle sedmice  kad je bio na putu.

(odgovor članu liliana)
Direktna veza do poruke: 44
   RE: Tata menja pelene
17.12.2010 19:34:18   
Verus
mm menja ujutru, u zadnje dve nedelje otkada je u obdanistu: on je vodi, pa je on presvuce kad ustane, narhrani je itd.  Jedino se bas ne raduje sto UVEK kaki ujutruuser posted image

lepo stavi pelenu, jedino sam mu ukazala da dooobro ocisti guzu i koku posle kakenja.

(odgovor članu indy_25)
Direktna veza do poruke: 45
   RE: Tata menja pelene
17.12.2010 19:57:30   
indy_25
Evo sta se desilo neki dan mm kad je presvlacio Saru. Ja sam bila u skoli i tako on je nju presvlacio ali ona kaki onako tvrda govanca kao glina i njemu je jedan komadic ispao. i on je pustio nju tako da se sama igra i nesto mu je zasmrdilo kasnije.  Kada joj je prisao ona se umazala sva sa govancetom i igracku i ruke i sva je bila umeljana. Naravno odmah je okupao. Pitala sam ga da nije slucajno pojela kaze da oko usta nije bila umazana samo ruke i igracka. Igracku je odma bacio u smece. I nikad joj fino ne stavi pampers uvjek zaljepi onu naljepnicu ukrivo.

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 46
   RE: Tata menja pelene
17.12.2010 20:58:21   
anajid
Liliana,Indy,pukla sam od smeha!!!Koje dogodovstine user posted image user posted image user posted image

Bravo za tate!user posted image user posted image user posted image

MM sve ali bas sve ravnopravno deli sa mnom!To mi jako puno znaci!user posted image

(odgovor članu indy_25)
Direktna veza do poruke: 47
   RE: Tata menja pelene
17.12.2010 22:24:01   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: sanji

Mm radi sve oko njih dve pa i menja pelene! Još je talija za usrane guzice! user posted image Kad god ih presvlačimo zajedno (on jednu ja drugu) njemu zapadne ona ukakana! user posted image


hahah...isto tako je i kod nas... user posted image user posted image user posted image
A ovih dana kako Sara ima proliv...bude ukakana i po 10-15 puta na dan....to sve on presvlachi...ja neznam dal sam je 2 puta presvukla.... meni uvek zapadne ona koja nije ukakanauser posted image user posted image

(odgovor članu sanji)
  Direktna veza do poruke: 48
   RE: Tata menja pelene
17.12.2010 22:31:09   
snješka
Lili, Indy, bravo za tate user posted image .
Lili, tako je Selena jednom ostala sa mojim tatom. Došli mi kući i ja da je presvučem imam šza da vidim. Pelena naopako. Nazovem ga i pitam kako je uspio i to šje to uradio, kaže on lako, a i ljepše mu tako. Visi mu puno pozadi kad se stavi normalno. user posted image
A mm Vika nije presvukao nijednom, kaže da ne zna. A Selenu je znao i presvlači je i danas.


_____________________________

"Čovjek ti je, bona, teški hajvan i ovo malo duše šejtan mu dade da mu teže bude!"

Nisu loša vremena nego ljudi!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 49
   RE: Tata menja pelene
17.12.2010 22:43:18   
Anoniman
Uvek smo bili ravnopravni, po pitanju presvlačenja i hranjenja bebe, a i sad po pitanju brisanja guziceuser posted image   Dok se budio noću jednu noć je dežurao mm, sledeću ja. Sad, kad smo oboje kod kuće, tj. kad ima par slobodnih dana, jedan dan ja spavam dužem, sledeći on (pošto se Neša budi u 6).

(odgovor članu snješka)
  Direktna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
Sanidej
Želela bih da podelim svoje pozitivno skustvo sa Cortinat kremom.
Cortinat sam počela da koristim kada je beba imala problem sa pelenskim ojedom. Delovao je brzo i posle nekoliko mazanja ublažio crvenilo i regenerisao oštećenu dečiju kožu. Nije prošlo mnogo i ponovo sam se vratila ovoj sjajnoj kremi. Stres i hronični umor bili su uvod za muku koja me je zadesila-seboreični dermatitis na licu. Koža je bila ispucala i ljuspasta, svrbela je i crvenela se. Izgledala sam uzasno, tako sam se i osećala. Cortinat mi je posle svega 3 dana terapije doneo olakšanje- svrab je prošao, crvenilo se smanjilo, kao i perutanje kože. Problem sa ovom bolešću je što se često vraća, ali znam da ću uz pomoć Cortinat kreme uspeti da ublažim simptome. Ova sjajna krema mi je pomogla i nakon ujeda komaraca smanjivši otok i crvenilo. Zbog toga je moj izbor uvek Cortinat krema, boljeg prijatelja koža nema.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here