|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 4 5 [6]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Tata menja pelene
26.6.2018 6:49:00   
Anck Su Nmaun
Neshvatljivo zaista!
Verujem da se nekom gadi bilo majka il otac.Al to je tvoje dete.
Mm je po tom pitanju za svaku pohvalu, iskreno!

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 126
   RE: Tata menja pelene
26.6.2018 12:43:07   
mirana1
Zar je bitno ko menja pelenu, onaj ko je uz dete u tom momentu.

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 127
   RE: Tata menja pelene
26.6.2018 12:56:51   
Ana RR
Meni se gadi kada povraća. Najgora sam, jbg, ali to mi je nešto što moj stomak ne podnosi. I tada uvek mm čisti i sređuje dete jer će u suprotnom morati i mene da sređuje user posted image

A za pelene sam već napisala, nikad se ne postavlja pitanje ko će menjati već to radi onaj ko je uz dete u tom momentu, ko ima vremena itd. Isto je i za klopu i sve ostalo.

< Poruku je uredio Ana RR -- 26.6.2018 12:58:36 >


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 128
   RE: Tata menja pelene
26.6.2018 16:07:05   
Maraj
Ana povracanje je meni nesto drugo. Posebno sto ti verovatno mislis na povracanje starijeg deteta ne bebe. Al da se neko gadi na gocance rodjenog deteta, to mj nije jasno.

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 129
   RE: Tata menja pelene
26.6.2018 16:10:06   
Ana RR
Maraj, mislim na povraćanje uopšte user posted image nema veze koja je starost u pitanju, to mi je jednostavno nešto user posted image

A pelena jbg, bude gadno ali preživi se user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 130
   RE: Tata menja pelene
26.6.2018 16:15:54   
mama Jo
Onima sto je gadno treba da shvate da ce to morati da rade.... paaaaa, dugo, dugo... evo mame koje imaju stariju decu- kada ste prestale da brisete guze deci kad se ukake? user posted image


_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 131
   RE: Tata menja pelene
26.6.2018 16:43:30   
IvanaSK RR
Ana, i meni je gadno kad povraca. Al uglavnom cistim ja user posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 132
   RE: Tata menja pelene
26.6.2018 17:24:24   
Maraj
Pa beba bljucne mleko. Nije mi to gadno. Gadno bi mi bilo sa sadrzajem, kod starije dece

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 133
   RE: Tata menja pelene
26.6.2018 17:36:53   
IvanaSK RR

IZVORNA PORUKA: Maraj

Pa beba bljucne mleko. Nije mi to gadno. Gadno bi mi bilo sa sadrzajem, kod starije dece

Pa na starije i mislim. Nije ni meni gadno bljuckanje. Gadan mi je miris koji ostane ako odmah ne operemuser posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 134
   RE: Tata menja pelene
26.6.2018 19:25:28   
Maraj
E pa...kiselina... user posted image

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 135
   RE: Tata menja pelene
27.6.2018 9:20:32   
Anck Su Nmaun

IZVORNA PORUKA: Ana RR

Meni se gadi kada povraća. Najgora sam, jbg, ali to mi je nešto što moj stomak ne podnosi. I tada uvek mm čisti i sređuje dete jer će u suprotnom morati i mene da sređuje user posted image



Uhh i meni je povracanje odvratnije, par puta sam i ja krenula. niej mi gadno dok ja ne skupljam user posted image

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 136
   RE: Tata menja pelene
27.6.2018 10:16:19   
mama Jo
I povracanje i kakenje mi je gadno zbog mirisa, zato uvek zapusim nos tih par min.i izdrzim user posted image

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 137
   RE: Tata menja pelene
2.3.2019 17:50:04   
Sanidej
Naravno da menja, zvezde bi joj skinuo, a kamoli pelenu..

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 138
   RE: Tata menja pelene
14.9.2020 9:46:30   
mikica88
I treba da ih menja, zasto ne bi , to je njegovo dete i zsjedno smo u svemu.

(odgovor članu Sanidej)
Direktna veza do poruke: 139
   RE: Tata menja pelene
30.10.2023 10:19:00   
Srecko47E
Tata je roditelj,bas kao i sto je mama.
Omiljeno mi je kada cujem-pa smrdi!
A jel?

Pa smrdi i meni mnogo stosta,pa cutim .
Bukvalno.

(odgovor članu mikica88)
Direktna veza do poruke: 140
   RE: Tata menja pelene
30.10.2023 12:41:05   
flamingos
Naravno da treba da menja pelene.Sad,kako ko želi u svojoj porodici,tako i radi.Mame su te koje više vremena provode sa svojim bebama,pa je logično da su one te koje to i uglavnom rade,a tate povremeno.

(odgovor članu Srecko47E)
Direktna veza do poruke: 141
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 4 5 [6]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 4 5 [6]
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Zašto UMORNE MAME ostaju BUDNE DO KASNO?
Volela bih da vam kažem da majke ovo vreme provode radeći one stvari u kojima uživaju, ali to ne bi bilo sasvim tačno. N...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
Sanidej
Želela bih da podelim svoje pozitivno skustvo sa Cortinat kremom.
Cortinat sam počela da koristim kada je beba imala problem sa pelenskim ojedom. Delovao je brzo i posle nekoliko mazanja ublažio crvenilo i regenerisao oštećenu dečiju kožu. Nije prošlo mnogo i ponovo sam se vratila ovoj sjajnoj kremi. Stres i hronični umor bili su uvod za muku koja me je zadesila-seboreični dermatitis na licu. Koža je bila ispucala i ljuspasta, svrbela je i crvenela se. Izgledala sam uzasno, tako sam se i osećala. Cortinat mi je posle svega 3 dana terapije doneo olakšanje- svrab je prošao, crvenilo se smanjilo, kao i perutanje kože. Problem sa ovom bolešću je što se često vraća, ali znam da ću uz pomoć Cortinat kreme uspeti da ublažim simptome. Ova sjajna krema mi je pomogla i nakon ujeda komaraca smanjivši otok i crvenilo. Zbog toga je moj izbor uvek Cortinat krema, boljeg prijatelja koža nema.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here