|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (11.04.-15.04.2020) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  24 25 26 27 [28]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Dete boli uho
5.3.2020 15:06:12   
Filadendronka

Bio je malo bolje, mislim da su mu ab kapi Tobradex malo pomogle. Medjutim nakon ispijanja antibiotika ( sirupa Sinacilin) u trajanju od deset_ dana stanje se opet pogorsalo. Danas na kontroli obe bubne opne zamucene i uveden novi ab ( Cefzil).  🥺
IZVORNA PORUKA: Filadendronka

Devojke, hvala na pitanju, bolje izgleda. Jos uvek je jako nervozan, ali vidi se da napreduje. 

(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 676
5.3.2020 15:19:27   
vonavoj
Fil,upala usiju moze i po 3 nedelje da traje..i mojima je cefzil pomagao.

Direktna veza do poruke: 677
5.3.2020 16:55:44   
branki*
fil,nisam u toku,ali gde radite kontrole i te provere,kod pedijatra ili kod usnog ili neki posebni testovi..?zanima me i zbog b mog.

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 678
5.3.2020 18:59:59   
Filadendronka
Branki, mi smo sve u okviru DZ. Najpre kod pedijatra, pa nam on da interni uput za orl. U nasem DZ rade dva orl doktora i lep tretman smo imali. Jedino me nervira sto su odrasli i deca zajedno. Ako se upala opet javi, ici cemo kod nekog poznatijeg strucnjaka privatno. 

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 679
6.3.2020 10:41:23   
Filadendronka
 J je nocas pola noci plakao, sisao i budio se na svakih 10min. U 3h sam mu dala brufen sirup. Da li je moguce da upala daje intezivnije bolove uprkos tome sto se simptomi smanjuju? On udara rukama po usima, tako da ga sigurno to boli. Mada poceo je iz cista mira i da produktivno da kaslje, a i nos krece da mu curi. Stvarno ne znam sta je ovo i da li moze jos nesto da mu pomogne uz ab i ab kapi. 😓

Direktna veza do poruke: 680
6.3.2020 12:30:04   
vonavoj
Fil,daj obavezno aerius..mom je to smanjilo salivaciju i pritisak u usima..on je pio 3 meseca,i evo nismo morali cevcice u usi..imao je timp B,sad mu se poboljsala.

Direktna veza do poruke: 681
6.3.2020 14:38:36   
Filadendronka
Von, ne sme Aerius pre godinu dana. Videcu ima li nesto za imunitet da mu ukljucim, nadam se da ce pomoci bar malo. 

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 682
6.3.2020 14:53:30   
vonavoj
Ko kaze da ne sme? Smeju i bebe..pitaj ti dr da li sme..na uputstvu pise,jer morajy. Koliko on ima kg i meseci?

Direktna veza do poruke: 683
6.3.2020 15:45:29   
Mirko Svirko
Fil,kako ste?

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 684
6.3.2020 15:46:28   
Filadendronka
U aprilu puni godinu dana, ali jos nema 10kg. Njegova dr ne daje nista od lekova, samo kad je bas kriticno. Tako da njenu preporuku znam. Meni je birno da se J oporavi sto pre, namuci se vise od virusa i bakterija. Imam Aerius u frizideru, samo eto nzm smem li da mu dam. 
IZVORNA PORUKA: vonavoj

Ko kaze da ne sme? Smeju i bebe..pitaj ti dr da li sme..na uputstvu pise,jer morajy. Koliko on ima kg i meseci?

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 685
6.3.2020 16:27:13   
vonavoj
Meni je orl prepisao,da mu dajem 3 meseca..bas zbog usiju,on nije imao sline..ali je imao sekret u usima..

E sad,pitaj dr ako mozes,moji svi savetuju aerius i dr i orl....znam da je to antihistaminik i navodno nema veze sa tim,da je za alergiju,ali pomaze im kod slivanja..

Direktna veza do poruke: 686
6.3.2020 16:29:00   
vonavoj
Mislim da mu je to pomoglo da izbegnemo cevcice..

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 687
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  24 25 26 27 [28]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  24 25 26 27 [28]
Idi na:

Kuvar: JacaTot
Sa euro-kremom, odlični!

Anketa

8.mart
sladjano

Imamo kontrolni pregled kod pedijatra 8. marta i dvoumimo se da li da kupimo nesto ili ne?Bice mi neprijatno ako neko nesto kupi,a mi nista,a sa druge strane se bojim da se ne izblamiramo pa da budemo jedini!!!!UPOMOCCC!!!!

Kupiti poklon (41%)

Ne kupiti poklon (59%)

Ukupan broj glasova: 192

Hvala za glasove. Glasao/la si za sve aktuelne ankete. Izradi svoju anketu!

Oznake

Click Here