|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  24 25 26 27 [28]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Dete boli uho
5.3.2020 15:06:12   
Filadendronka

Bio je malo bolje, mislim da su mu ab kapi Tobradex malo pomogle. Medjutim nakon ispijanja antibiotika ( sirupa Sinacilin) u trajanju od deset_ dana stanje se opet pogorsalo. Danas na kontroli obe bubne opne zamucene i uveden novi ab ( Cefzil).  🥺
IZVORNA PORUKA: Filadendronka

Devojke, hvala na pitanju, bolje izgleda. Jos uvek je jako nervozan, ali vidi se da napreduje. 



(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 676
   RE: Dete boli uho
5.3.2020 15:19:27   
vonavoj
Fil,upala usiju moze i po 3 nedelje da traje..i mojima je cefzil pomagao.


(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 677
   RE: Dete boli uho
5.3.2020 16:55:44   
branki*
fil,nisam u toku,ali gde radite kontrole i te provere,kod pedijatra ili kod usnog ili neki posebni testovi..?zanima me i zbog b mog.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 678
   RE: Dete boli uho
5.3.2020 18:59:59   
Filadendronka
Branki, mi smo sve u okviru DZ. Najpre kod pedijatra, pa nam on da interni uput za orl. U nasem DZ rade dva orl doktora i lep tretman smo imali. Jedino me nervira sto su odrasli i deca zajedno. Ako se upala opet javi, ici cemo kod nekog poznatijeg strucnjaka privatno. 

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 679
   RE: Dete boli uho
6.3.2020 10:41:23   
Filadendronka
 J je nocas pola noci plakao, sisao i budio se na svakih 10min. U 3h sam mu dala brufen sirup. Da li je moguce da upala daje intezivnije bolove uprkos tome sto se simptomi smanjuju? On udara rukama po usima, tako da ga sigurno to boli. Mada poceo je iz cista mira i da produktivno da kaslje, a i nos krece da mu curi. Stvarno ne znam sta je ovo i da li moze jos nesto da mu pomogne uz ab i ab kapi. 😓

(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 680
   RE: Dete boli uho
6.3.2020 12:30:04   
vonavoj
Fil,daj obavezno aerius..mom je to smanjilo salivaciju i pritisak u usima..on je pio 3 meseca,i evo nismo morali cevcice u usi..imao je timp B,sad mu se poboljsala.


(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 681
   RE: Dete boli uho
6.3.2020 14:38:36   
Filadendronka
Von, ne sme Aerius pre godinu dana. Videcu ima li nesto za imunitet da mu ukljucim, nadam se da ce pomoci bar malo. 

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 682
   RE: Dete boli uho
6.3.2020 14:53:30   
vonavoj
Ko kaze da ne sme? Smeju i bebe..pitaj ti dr da li sme..na uputstvu pise,jer morajy. Koliko on ima kg i meseci?


(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 683
   RE: Dete boli uho
6.3.2020 15:45:29   
Mirko Svirko
Fil,kako ste?

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 684
   RE: Dete boli uho
6.3.2020 15:46:28   
Filadendronka
U aprilu puni godinu dana, ali jos nema 10kg. Njegova dr ne daje nista od lekova, samo kad je bas kriticno. Tako da njenu preporuku znam. Meni je birno da se J oporavi sto pre, namuci se vise od virusa i bakterija. Imam Aerius u frizideru, samo eto nzm smem li da mu dam. 
IZVORNA PORUKA: vonavoj

Ko kaze da ne sme? Smeju i bebe..pitaj ti dr da li sme..na uputstvu pise,jer morajy. Koliko on ima kg i meseci?





(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 685
   RE: Dete boli uho
6.3.2020 16:27:13   
vonavoj
Meni je orl prepisao,da mu dajem 3 meseca..bas zbog usiju,on nije imao sline..ali je imao sekret u usima..

E sad,pitaj dr ako mozes,moji svi savetuju aerius i dr i orl....znam da je to antihistaminik i navodno nema veze sa tim,da je za alergiju,ali pomaze im kod slivanja..

(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 686
   RE: Dete boli uho
6.3.2020 16:29:00   
vonavoj
Mislim da mu je to pomoglo da izbegnemo cevcice..


(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 687
   RE: Dete boli uho
1.3.2022 9:29:27   
Queen Lady
Zene, da li je necije dete imalo hronicnu upalu srednjeg uha i da li ste uspeli to da sredite bez ugradnji cevcica? Krajnici nam nisu problem (bar tako kaze ORL).

_____________________________

"Ako si uspešan u nečemu ili će te kopirati, ili će ti zavideti, ili će te mrzeti."

"Zavedi mi um i imaš moje telo, pronađi mi dušu i imaš me zauvek."

Fjodor Dostojevski

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 688
   RE: Dete boli uho
1.3.2022 10:33:40   
vonavoj
Nikako..ne mucite se..posle operacije treceg krajnika nijednom nisu imali upalu uha..moje dvoje dece je operisalo,sa 2g...spasili smo se.

Moja preporuka,ne cekajte,moze doci do ostecenja slusa.

(odgovor članu Queen Lady)
Direktna veza do poruke: 689
   RE: Dete boli uho
1.3.2022 11:51:23   
Queen Lady
Nama su rekli da se prati narednih 6 meseci. Dali su nam sada neke briseve da odradi. On ima taj zaglavljen sekret tu, pa ako se u narednih 6 meseci to ne sredi da mu ugrade te cevcise u usi.

_____________________________

"Ako si uspešan u nečemu ili će te kopirati, ili će ti zavideti, ili će te mrzeti."

"Zavedi mi um i imaš moje telo, pronađi mi dušu i imaš me zauvek."

Fjodor Dostojevski

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 690
   RE: Dete boli uho
1.3.2022 12:08:48   
vonavoj
Koliko ima godina? Jeste radili timpanometriju?

Moj iskren savet,sto pre resavajte. Nekad imam utisak da moj sin slabije cuje..

(odgovor članu Queen Lady)
Direktna veza do poruke: 691
   RE: Dete boli uho
1.3.2022 12:15:50   
Queen Lady
3.5 godine. Juce su mu radili timpanometriju. Dali su nam da odradimo briseve na gljivice i na bakterije i bris EO (za alergije nesto). Dali su mu neke kapi za nos i Imunotrofinu sirup. Pa za mesec dana da im se javimo. On bolove u usima nema. Ali od 1.5 god mucimo muku sa kasljanjem. Dva tri meseca bude miran, dva tri meseca kaslje (sve iz nosa slajm, nije se spustalo na grlo i na pluca, ali ocigledno jeste na usi). U novembru je imao prvo upalu jednog uva, pa onda drugog. S' tim sto njegova pedijatrica nije dala uput za ORL. Tek kada je suprug otisao na kontrolu, bila je druga doktrorka (nasa je bila na odmoru), je dala uput za ORL. Usni lekar iz ambulante nam je dala uput za ORL u bolnici (juce je muz bio sa njim). Videcemo posle ovih analiza sta ce da kazu.

_____________________________

"Ako si uspešan u nečemu ili će te kopirati, ili će ti zavideti, ili će te mrzeti."

"Zavedi mi um i imaš moje telo, pronađi mi dušu i imaš me zauvek."

Fjodor Dostojevski

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 692
   RE: Dete boli uho
1.3.2022 12:25:47   
vonavoj
Moja preporuka za dr Baljosevica,radio je privatno kod Zutica,i u bolnici Aura,a radi i na institutu. Tako je i moja starija,kasljala. Samo je izvadjen krajnik,bez cevcica,i spasili smo se. 

Zaista nisu imali upale,niti bili bolesni,spasili smo se.

(odgovor članu Queen Lady)
Direktna veza do poruke: 693
   RE: Dete boli uho
1.3.2022 12:26:44   
vonavoj
Nisu ni moji imali bolove,samo zapusene usi,temperatura,ne uvek..kasalj..i zamucene bubne opne,stalno..


(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 694
   RE: Dete boli uho
1.3.2022 12:28:58   
Queen Lady
Kakav je ovaj DR Subarevic? On dolazi u KG.

_____________________________

"Ako si uspešan u nečemu ili će te kopirati, ili će ti zavideti, ili će te mrzeti."

"Zavedi mi um i imaš moje telo, pronađi mi dušu i imaš me zauvek."

Fjodor Dostojevski

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 695
   RE: Dete boli uho
1.3.2022 12:47:23   
vonavoj
Nisam bas sigurna..on je bio cak i nacelnik. Za Baljosevica mogu reci,pri tom sam ja za drugo dete bila izricita..zelim operaciju sto pre,da se ne mucimo..on je bio u fazonu,ok,da pije aerius mesec dana,pa da dodjete za mesec dana i vidim da li ima razlike..da probamo..ali mi je zakazao operaciju za 2 meseca.



(odgovor članu Queen Lady)
Direktna veza do poruke: 696
   RE: Dete boli uho
6.3.2022 1:54:18   
Mirko Svirko
QueenLady, mi smo operisalu krajnike.

Operisao ga je dr.Vujovic.Imao stalnooo upalu srednjeg uha. Pun sekreta. Timpanometrija je bila losa. Prosli bez cevcica samo operisali krajnike i od tada retko kada je bolesam ili da ima temp. I kad se razboli to bude samo curkanje iz nosa nesto blago. Operisao sa 3,5 god.

(odgovor članu Queen Lady)
Direktna veza do poruke: 697
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  24 25 26 27 [28]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  24 25 26 27 [28]
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Jelena S.: Moja porođajna priča
Termin 12.12., odem na pregled (nećeš ti skoro, hajde kući)... i tako svaki dan do petka 21.12. Probudim se ja, bolovi k...
Zdrava ishrana najmlađih tokom zimskog per...
Tokom hladnih zimskih meseci, redovan unos voća i povrća ključan je za jačanje imunološkog sistema dece, pomažući im da ...
Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
lepic
Dajte im negu i preparate koje zaslužuju, najbolje, PHARMALIFE!
Ova godina je bila prepuna neprospavanih noći, uz FITOBALM je mnogo lakše sve prošlo, mazali smo po grudima, leđima i oko nosića da bi mogli da dišemo i udišemo blagi miris i sekret iz nosića je mekši i lakše ga je odstraniti. Počeli smo polako i sa BRONCAMIL sirupom, kašljali smo jako, ma najstrašnije, bili smo pred upalom pluća. IMMUNO jos nismo, ali u januaru planiramo korišćenje i ovog vašeg preparata. Apis Gola sprej je jako dobar da ublazi bol u grlu. Poštovanje za vaše proizvode. Hvala vam na brizi i pomoći!  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here