|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Mama ili tata (prva bebina reč)
10.9.2010 16:58:56   
liliana
Hajde malo da  "dignemo" ovu temu!

_____________________________

" BOŽE, ČUVAJ MI OVO PILE...
OVU MRVU ZLATA I SVILE..."

(odgovor članu New Mom)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: Mama ili tata (prva bebina reč)
10.9.2010 17:10:51   
gagana83
Gagauser posted image Pozvalo dete majku po imenuuser posted image

Baba je bilo nakon toga,ali i to je bilo nesvesno.
Prvo sto je svesno rekla je bilo mama.


_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu liliana)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: Mama ili tata (prva bebina reč)
10.9.2010 17:31:44   
red sonia
super gaganauser posted image user posted image user posted image ,a sa koliko meseci??? ova moja brblja na nekom svom jeziku,sve nesto nerazgovetnouser posted image

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: Mama ili tata (prva bebina reč)
10.9.2010 21:15:58   
indy_25
Moja sara je naucila da kaze mama sa 4 i po mjeseca i non stop ponavlja mamamamama naravno nema pojma sta to znaci. ja sam je ucila non stop i ona je pokusavala da izgovori. u pocetku je govorila ama ama ama dok nije naucila mama.

(odgovor članu red sonia)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: Mama ili tata (prva bebina reč)
10.9.2010 21:27:30   
Anoniman
Znam da nije baš tema, al je i najprikladnija - ja ću odlepiti od mog deteta, načisto...poslednjih mesec-dva me zove mama Sneža, a tatu isključivo po imenu. Tepa on nama, mamikica, tatica...ali uvek doda ime iza, ili kaže samo ime. Zašto to radiuser posted image user posted image user posted image Meni se to ne dopada, hoću da budem samo mamauser posted image

(odgovor članu indy_25)
  Direktna veza do poruke: 30
   RE: Mama ili tata (prva bebina reč)
10.9.2010 21:37:24   
sneza24
Nedjo to je opet samo faza.Tako je i moj brat od strica govorio pa ga je proslo.Strina ga je ispravljala kad ih je zvao samo imenom.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: Mama ili tata (prva bebina reč)
10.9.2010 21:41:47   
Anoniman
Najgore je što u tom momentu, kad to izgovori, ja ne odreagujem, on se nama toliko umiljava...pa kaže mamičice Snežičice, tatice Milaniću...pa se mi kreteni rastopimo i tek posle skontam da to nije ureduuser posted image Malo samokontrole ne bi mi škodilouser posted image

(odgovor članu sneza24)
  Direktna veza do poruke: 32
   RE: Mama ili tata (prva bebina reč)
10.9.2010 21:42:58   
*Alexx*
Moje dete je prvo reklo tata. I dan danas samo ponavlja tatatatatatatat. Mama mu se omakne jednom u tri dana. Kad place, onda me zove (ja se frapirala kad sam cula prvi put).
Inace brblja sve u 16, na svom jeziku, niko ga ne razume user posted image


_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu sneza24)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: Mama ili tata (prva bebina reč)
10.9.2010 21:45:56   
Anoniman
Moje cure su se danas neshto razgovarale...naravno mama nije uchestvovala,....i nema pojma o chemu se tu radi.... a njih sve leze jedna do druge, i guguchu....pravo kao da prichaju user posted image

(odgovor članu *Alexx*)
  Direktna veza do poruke: 34
   RE: Mama ili tata (prva bebina reč)
10.9.2010 21:47:52   
Anoniman
Koliko je to samo slatko! Ja sam Nešu snimala telefonom svaki dan dok je pričao na nekom mandarinskom jeziku, ja sam bila fascinirana...a eno, sad mi kaže "baš me briga"user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 35
   RE: Mama ili tata (prva bebina reč)
10.9.2010 22:29:00   
Anoniman
Ma ja se toliko zabuljim u njih kad se tako razguguchu, da zaboravim i da snimam i da slikam.... al imacu vechno tu sliku i zvuk u glavi user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 36
   RE: Mama ili tata (prva bebina reč)
10.9.2010 22:38:01   
liliana
Moja Tina je u prošlu sredu rekla prvu (svesno izgovorenu) reč: "dete"! Ja sam je presvlačila, tepala joj nešto kao :"Moje slatko dete" i ona je rekla "Dete". Mislila sam da mi se učinilo, pogledala je, rekla joj  polako:"Dete!", a ona se osmehnula, izbacila  svoja 2 zubiča i rekla:"Dete!" Jao, bila sam presrečna! Odmah sam zvala MM da mu kažem. Ma zvala sam i brata i mamu, i drugarice!!! user posted image

_____________________________

" BOŽE, ČUVAJ MI OVO PILE...
OVU MRVU ZLATA I SVILE..."

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 37
   RE: Mama ili tata (prva bebina reč)
10.9.2010 22:45:35   
pepino
IZVORNA PORUKA: Nedja

Znam da nije baš tema, al je i najprikladnija - ja ću odlepiti od mog deteta, načisto...poslednjih mesec-dva me zove mama Sneža, a tatu isključivo po imenu. Tepa on nama, mamikica, tatica...ali uvek doda ime iza, ili kaže samo ime. Zašto to radiuser posted image user posted image user posted image Meni se to ne dopada, hoću da budem samo mamauser posted image

Nedjo nije tvoj Nesa jedini!Gledam svu dijecu,svi uglavnom zovu roditelje po imenima,malo ko mama i tata,takva vremena dosla,sta znamuser posted image
Al nemoj da si tuzna,vidis kako vam i divno tepa,user posted image  malo! 
I neka te utjesi sto dodaje to mamikici,tatikici,od mojih drugarica dijeca ih cisto zovu imenom,nema toga tepanjauser posted image

< Poruku je uredio pepino -- 10.9.2010 22:47:08 >

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 38
   RE: Mama ili tata (prva bebina reč)
10.9.2010 22:47:49   
Anoniman
Draga, mene brine što ja uživam u tom tepanju,a po mom nekom životnom shvatanju, to je pogrešno...nekako, hoću da budem samo mama...valjda će on to sam promeniti, neću da ga forsiram jer će mu onda biti još zanimljivijeuser posted image

(odgovor članu pepino)
  Direktna veza do poruke: 39
   RE: Mama ili tata (prva bebina reč)
10.9.2010 22:50:20   
pepino
Pih!Puno trazis!user posted image
Dok jos malo poraste pa ce te zvati KEVA!user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 40
   RE: Mama ili tata (prva bebina reč)
10.9.2010 22:52:24   
Anoniman
Neka, meni je i to simpatično, al da se zna ko samuser posted image A sad moju mamu zove "Keva", pošto je čuo da je ja tako zovemuser posted image

(odgovor članu pepino)
  Direktna veza do poruke: 41
   RE: Mama ili tata (prva bebina reč)
13.9.2010 15:29:35   
liliana
E, a nisam napisala i to da  uz ono nesvesno bababa..., tatata...mamama....itd, par dana pre krštenja , dakle sredinom jula, nekoliko dana je glavna "Reč" bila "EBEM"!!! Joj, što smo se smejali kad počne uzastopno da ponavlja:"Ebem, ebem, ebem!..." Ja sam se sve zezala kako moje dete prvo progovori "po srpski".user posted image

_____________________________

" BOŽE, ČUVAJ MI OVO PILE...
OVU MRVU ZLATA I SVILE..."

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 42
   RE: Mama ili tata (prva bebina reč)
9.10.2010 11:54:58   
jovana13
Janja je prvo rekla tata pa deda pa baba. mama jos uvek nece da kaze!user posted image

(odgovor članu liliana)
Direktna veza do poruke: 43
   RE: Mama ili tata (prva bebina reč)
9.10.2010 20:37:53   
sneza24
Tata,deda,baba pa mama na kraju.

(odgovor članu jovana13)
Direktna veza do poruke: 44
   RE: Mama ili tata (prva bebina reč)
9.10.2010 20:50:33   
NadaR
IZVORNA PORUKA: Nedja

Znam da nije baš tema, al je i najprikladnija - ja ću odlepiti od mog deteta, načisto...poslednjih mesec-dva me zove mama Sneža, a tatu isključivo po imenu. Tepa on nama, mamikica, tatica...ali uvek doda ime iza, ili kaže samo ime. Zašto to radiuser posted image user posted image user posted image Meni se to ne dopada, hoću da budem samo mamauser posted image


I kod nas ista stvar  ... Milos zove > NADOOOOOO , DODJI BUZOOOO pa se ispravi  NIJE NADA NEGO MAMA i onda ponovo NADOOOO  ...user posted image
Prestala sam ga ispravljati zato sto mi kontrira , onda u nedogled ponavlja moje ime ..


_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 45
   RE: Mama ili tata (prva bebina reč)
10.10.2010 8:29:37   
Diabla
Davidova prva rijec nije bila ni mama ni tata. Nego Pepa koju zove Teta! Ujutro se probudi i samo zove teta, teta, tata. Imamo 8 CD Pepe, 6 slikovnica, malu igracku Pepu koja rokce, stickere svugdje po kuci, album sa slicicama, i slicica oko 200. Pepa je ludilo u nasoj kuci, ali i spas za mnoge stvariuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Something is rotten in the state of Denmark.

(odgovor članu NadaR)
Direktna veza do poruke: 46
   RE: Mama ili tata (prva bebina reč)
10.10.2010 8:43:07   
Modessty
prvo je bilo gu-gu, ga-ga, aaa ggg

a onda negde pred kraj petog meseca maaa, ma-ma. I od tada je mama džoker reč kad mu nešto hvali, nije po volji ... A onda je bilo baba i po ceo dan baba.
Tata nikako da kaže. Pre par dana je bilo dva puta tata i toliko. Kad mu kažem ajde sine kaži TA TAA, on se samo nasmeje. user posted image


_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu Diabla)
Direktna veza do poruke: 47
   RE: Mama ili tata (prva bebina reč)
10.10.2010 11:30:47   
sneza24
IZVORNA PORUKA: Modessty
Kad mu kažem ajde sine kaži TA TAA, on se samo nasmeje.


Isto tako i David kad sam mu ja govorila da kaze MAMA.


< Poruku je uredio sneza24 -- 10.10.2010 11:33:17 >

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 48
   RE: Mama ili tata (prva bebina reč)
6.12.2010 13:40:39   
Olga75
Marija je prvo rekla tatatata user posted image

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu sneza24)
Direktna veza do poruke: 49
   RE: Mama ili tata (prva bebina reč)
7.12.2010 13:45:59   
Anoniman
moja user posted image ponavlja: mamama ili nanana!

(odgovor članu Olga75)
  Direktna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Popularna ruska imena za bebe i njihovo zn...
Jedan od najuzbudljivijih delova iščekivanja bebe je odabir imena. Ako ste trudni, a razmišljate o ruskom imenu za bebu,...
Praktična rešenja za miran san vaše bebe
Dolazak beba na ovaj svet predstavlja jedan od najlepših životnih trenutaka svakog roditelja. Pored toga što roditeljstv...



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here