|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  15 16 [17] 18 19   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Ko vas živcira od poznatih?
27.3.2011 22:09:59   
bubulence
odakle krenuti user posted image
najvise me nervira Maca-Marinkovic, ne znam kako se zove, zatim Milos Bojanic (nekada sam gledala farmuuser posted image ), boki 13, jedan pevac iz granda sa pramenovima, sada ne mogu da mu se setim imena, kada ga vidim u nekim novinama na trafici 3 puta pljunem i idem 3 koraka unazad, lea kis- uvek cu se pitati da li postoji osoba u srbiji koja  gleda njene emisije, Mara- voditeljka, ima najizvestaceniji osmeh na svetu, Rada Radenovic (isto ona voditeljka, nisam sigurna da sam joj pogodila prezime), Goca Trzan (obozavam njene pesme- balade ali nju ne mogu ocima da vidim), Natasa Bekvalac- cist dokaz da su zene na sve spremne zbog popularnosti....
i ona plavusa-trandza-sto vecito zivi u nekim vilama od 18 do 20m2, nastupa svuda po svetu a na nastupima jedva 13 ljudi (konobari itd), tacnije obozavam da je gledam kada gostuje u nekim emisijama jer se bas lepo zabavim i ismejem

(odgovor članu nencydrew)
Direktna veza do poruke: 401
   RE: Ko vas živcira od poznatih?
10.4.2011 16:26:10   
nencydrew
Žika Seljakuser posted image

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 402
   RE: Ko vas živcira od poznatih?
10.4.2011 16:31:47   
lanajelena
Ko je ta plavusa Trandza user posted image ...Nensy Zika te bas nervira  pominjala si ga i na prethodnoj strani user posted image user posted image

(odgovor članu nencydrew)
Direktna veza do poruke: 403
   RE: Ko vas živcira od poznatih?
10.4.2011 16:54:17   
Olga75
LJ , mnim da je doticna trandza JK user posted image

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu lanajelena)
Direktna veza do poruke: 404
   RE: Ko vas živcira od poznatih?
10.4.2011 16:58:01   
lanajelena
IZVORNA PORUKA: Olga RR

LJ , mnim da je doticna trandza JK user posted image


A to je ona nisam je prepoznala ona i na mojoj crnoj listi user posted image

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 405
   RE: Ko vas živcira od poznatih?
10.4.2011 17:00:50   
jelenadunja
Boki 13

_____________________________

01.07.2010. 11:15 rodila sam andjela


(odgovor članu lanajelena)
Direktna veza do poruke: 406
   RE: Ko vas živcira od poznatih?
10.4.2011 17:05:50   
eni26
sto zika? on bar ne glumi,nego je takav kakav je. ima seljaka gorih od njega user posted image

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 407
   RE: Ko vas živcira od poznatih?
10.4.2011 17:28:14   
Olga75
sto Zika user posted image
nepismenijeg prostaka na tv ja odavno nisam videla a dosta dugo pamtim user posted image


_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu eni26)
Direktna veza do poruke: 408
   RE: Ko vas živcira od poznatih?
10.4.2011 17:29:05   
eni26
pa sta ce jadan,meni ga nesto zao user posted image

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 409
   RE: Ko vas živcira od poznatih?
10.4.2011 17:30:14   
Olga75
imas pravo Eni , stvarno je da se zali user posted image

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu eni26)
Direktna veza do poruke: 410
   RE: Ko vas živcira od poznatih?
10.4.2011 17:31:01   
Ivanka 75
Lepa Lanauser posted image , kvazi prognosticarka meteorologicarka sa OBN-auser posted image

(odgovor članu eni26)
Direktna veza do poruke: 411
   RE: Ko vas živcira od poznatih?
10.4.2011 18:43:13   
nencydrew
IZVORNA PORUKA: lanajelena

Ko je ta plavusa Trandza user posted image ...Nensy Zika te bas nervira  pominjala si ga i na prethodnoj strani user posted image user posted image



Jaoooj, nisam ni svesna!user posted image

Al da objasnim evo i zašto-Ono što on predstavlja -podilaženje narodnim masama i prizeman humor, u fazonu-"Seljak sam tim se dičim"-ovo je u stvari propaganda nakaradnog patriotizma made by Tijanić.Iz iste kuhinje su i "Srećni ljudi", "Bela lađa" i sl. ispiranje mozga.

Da je drugi voditelj, sama emisija bi bila ok.Treba negovati i narodnu tradiciju-ali ne na taj način.

< Poruku je uredio nencydrew -- 10.4.2011 18:49:38 >

(odgovor članu lanajelena)
Direktna veza do poruke: 412
   RE: Ko vas živcira od poznatih?
10.4.2011 18:50:59   
Ivanka 75
IZVORNA PORUKA: nencydrew

IZVORNA PORUKA: lanajelena

Ko je ta plavusa Trandza user posted image ...Nensy Zika te bas nervira  pominjala si ga i na prethodnoj strani user posted image user posted image



Jaoooj, nisam ni svesna!user posted image

Al da objasnim evo i zašto-Ono što on predstavlja -podilaženje narodnim masama i prizeman humor, u fazonu-"Seljak sam tim se dičim"-ovo je u stvari propaganda nakaradnog patriotizma made by Tijanić.Iz iste kuhinje su i "Srećni ljudi", "Bela lađa" i sl. ispiranje mozga.

Da je drugi voditelj, sama emisija bi bila ok.Treba negovati i narodnu tradiciju-ali ne na taj način.


Zika Svaler!!!!user posted image user posted image user posted image
Samo okuplja mlado meso oko sebe i peni... Ili mi se samo ciniuser posted image

< Poruku je uredio Ivanka 75 -- 10.4.2011 18:51:20 >

(odgovor članu nencydrew)
Direktna veza do poruke: 413
   RE: Ko vas živcira od poznatih?
10.4.2011 18:55:24   
Daca88
Nataša&Dača...ljudi se razvode,ali da se o tome nonstop dva/tri meseca piše,pa dokle više?!
Isidora&Nebojša...smešni su mi,i jako dosadni
Željko&Jovana..tresla se zemlja,rodio se miš
Jk...prosto bi mi bilo čudno da otvorim neku novinu a ne vidim nju sa pričama da je najlepša,najpopularnija,sa najvećim hitovima,najsexy mužem,kupovina penthausa...čega već...zarada boli glava,a podstanarka.
Boki13-ma ko je on,šta je on???nit je muško,nit je žensko,niti je pevač/ica,niti voditelj/ka,nit smrdi-nit miriše,a što smaaaraaa
Dragan Marinković Maca
Iva Štrljić
Suzana Mančić
Severina&Milan
Radojka Adzić alijas Dara Bubamara,avioni,kamioni,lujevi...
Katarina&Bane
Đole Đogani
Đani Ćurčić
Joooj imaaa ih...


_____________________________

ovom prolaznom svetu,mi smo samo osobe vise,
a jedno drugom,mi smo citav svet!

(odgovor članu nencydrew)
Direktna veza do poruke: 414
   RE: Ko vas živcira od poznatih?
10.4.2011 18:57:57   
nencydrew

IZVORNA PORUKA: Ivanka 75

IZVORNA PORUKA: nencydrew

IZVORNA PORUKA: lanajelena

Ko je ta plavusa Trandza user posted image ...Nensy Zika te bas nervira  pominjala si ga i na prethodnoj strani user posted image user posted image



Jaoooj, nisam ni svesna!user posted image

Al da objasnim evo i zašto-Ono što on predstavlja -podilaženje narodnim masama i prizeman humor, u fazonu-"Seljak sam tim se dičim"-ovo je u stvari propaganda nakaradnog patriotizma made by Tijanić.Iz iste kuhinje su i "Srećni ljudi", "Bela lađa" i sl. ispiranje mozga.

Da je drugi voditelj, sama emisija bi bila ok.Treba negovati i narodnu tradiciju-ali ne na taj način.


Zika Svaler!!!!user posted image user posted image user posted image
Samo okuplja mlado meso oko sebe i peni... Ili mi se samo ciniuser posted image



Heh, ne čini ti se.Suptilnost mu nije jača strana.
A kad je rekao onom sirotom klincu-Pa jbt skrati pesmu!Tijanić mu samo malo skinuo od plate i opomenuo.

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 415
   RE: Ko vas živcira od poznatih?
10.4.2011 19:00:14   
nencydrew
E bolje da pitamo-jel ima neko normalan na našoj estradi?Jer su svi skandal-majstori, od toga i grade karijeru, Nataša Bekvalac samo što mi ne ispada iz frižidera!

(odgovor članu nencydrew)
Direktna veza do poruke: 416
   RE: Ko vas živcira od poznatih?
10.4.2011 19:20:17   
dacca
Zdravko colic u njegovom odvratnom spotu sa samoubilackom pjesmom ,,Poplava`` Manit se poplavio!

(odgovor članu nencydrew)
Direktna veza do poruke: 417
   RE: Ko vas živcira od poznatih?
10.4.2011 19:24:26   
Anoniman
Bože me prosti što govorim to o DECI , ali meni jako smeta buržoazko pre*eravanje Mitrovićevih klinki na onom Pink kids -u . Kad vidim devojčice koje veze nemaju sa dikcijom , muzikom i tonalitetom kako sa tatinim parama kao vetrom u leđima pokušavaju da budu Srpske Đastin Aleve Biber paprike - muka me uFati . Još klinke sve snimile bre pesme na fazon "želim te , maco , kuco" paa još i na Engleskom , a ne znam da li imaju 8-9 godina . user posted image

(odgovor članu nencydrew)
  Direktna veza do poruke: 418
   RE: Ko vas živcira od poznatih?
10.4.2011 19:30:59   
Anoniman
"And it take's my breath away what you do so naturaly" - i priliči li ovo detetu ??? KLIK

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 419
   RE: Ko vas živcira od poznatih?
10.4.2011 19:34:47   
jovicaa
bubo ovo je toliko debilno da je meni smesno, a ne strasnouser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 420
   RE: Ko vas živcira od poznatih?
10.4.2011 19:38:58   
jovicaa
luda zurka  e ovo je tek HARDCORE user posted image user posted image user posted image
jadni mi, nije ni cudo sto smo s_ebana nacija... tuzno je sve ovo

(odgovor članu jovicaa)
Direktna veza do poruke: 421
   RE: Ko vas živcira od poznatih?
10.4.2011 22:33:58   
eni26
pedja d boy user posted image

(odgovor članu jovicaa)
Direktna veza do poruke: 422
   RE: Ko vas živcira od poznatih?
10.4.2011 22:37:35   
jabudic
IZVORNA PORUKA: BubaMira

"And it take's my breath away what you do so naturaly" - i priliči li ovo detetu ??? KLIK


Stvarno jadno sta sve pare mogu... So naturally...user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 423
   RE: Ko vas živcira od poznatih?
10.4.2011 22:38:13   
Anoniman
Lea Kis!!!! muka mi je od nje,njenog smeha i njenog glasa 

(odgovor članu eni26)
  Direktna veza do poruke: 424
   RE: Ko vas živcira od poznatih?
10.4.2011 22:39:27   
eni26
Ja je pomenula vec 2-3 puta ovde,ajd rekoh da je malo ostavim na miru!!! user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 425
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  15 16 [17] 18 19   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  15 16 [17] 18 19   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Tumačenje ultrazvučnih nalaza u trudnoći
EDD, BPD, TCD, GS... pomažemo vam da razumete šta znače sve te skraćenice koje ginekolozi koriste za tumačenje razvoja v...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
tacatic
Živi i zdravi svi bili i uz Pharmalife proizvode se svi lepo izlečili, kao i mi.
Fitobalm smo kupili odmah po izlasku iz porodilišta i koristim ga i danas nakon tri godine, uvek kad je pri kraju kupujem novi da bude pri ruci. Sirup sa cinkom IMMuno smo koristili sa navršenih godinu dana, sve je tako brzo prošlo, zbog povratka na posao i polaska u vrtić želela sam da pomognem svom detetu i ojačam mu imunitet, da nas malo zaobiđu virusi, mislim da je jako dobar sirup i da nam je dosta pomogao. Da li imma veze ili ne, jako brzo smo prešli na adaptirano mleko, puno problema sa stolicom i Isilax nam je takođe bio preko potreban, takvo olakšanje, znaju mame koje su imale problema kod dece. Sve pohvale sa naše strane, a da ne zaboravim i Apis Gola sprej za grlo, najbolji i najukusniji i olakšanje nakon prvog prskanja, lakše se guta i diše! Hvala sto ste tu za nas!  Više >>
image

Anketa

Дуда.
пеперутка16

До када је ваше дете имало цуцлу?

Click Here