|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   [Obrisana poruka]
11.5.2009 10:19:00   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Ana RR)
  Direktna veza do poruke: 26
   RE: Ko vas živcira od poznatih?
12.5.2009 11:04:45   
MERYEN
IZVORNA PORUKA: Tasha RR

IZVORNA PORUKA: eugenija

IZVORNA PORUKA: Tasha RR

Olja Bećković


Joj da žene eboteeee... Ona je primer da i skrštene noge mogu nerviratiuser posted image user posted image user posted image



Šta je pikosekunda?

Brzina kojom ti Olja Bećković spusti slušalicu! user posted image



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: Ko vas živcira od poznatih?
12.5.2009 11:08:14   
Anoniman
Milica Milsa,Seka Aleksic,JK.... seticu se jos!

(odgovor članu MERYEN)
  Direktna veza do poruke: 28
   RE: Ko vas živcira od poznatih?
12.5.2009 11:20:03   
Modessty
sve pevaljke sa Pink tv-a
onaj iz Šarenice na RTS-u, zaboravih mu ime
onaj bradonja što vodi sad radikale
Tihomir Arsić posebno, a naročito kad počne da keuser posted image kako je on diiivan otac i kako se brine o obe porodice podjednako user posted image user posted image user posted image user posted image , a i nije neka baš poznata ličnost

sigurno ih ima još, al trenutno ne mogu da se setimuser posted image

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: Ko vas živcira od poznatih?
12.5.2009 11:35:08   
mihi
IZVORNA PORUKA: gagi

Uh ima ih dosta JK DEFINITIVNO.


Gagi potpisujem, ali kakvo ona mišljenje ima o sebi to me stvarno impresionira.

(odgovor članu Brisani korisnik)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: Ko vas živcira od poznatih?
12.5.2009 11:36:55   
mihi
IZVORNA PORUKA: Modessty

onaj iz Šarenice na RTS-u, zaboravih mu ime

E i on Žika kreten iz  Šarenice

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: Ko vas živcira od poznatih?
13.5.2009 7:57:31   
NadaR
Ima ih..
Maca, Milic V., Nives Celzijus, E.Ojdanic, onaj mali iz Granda Stankovic... ima ih jos ali su mi ovi najgoriuser posted image

_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu mihi)
Direktna veza do poruke: 32
   [Obrisana poruka]
13.5.2009 8:05:33   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu NadaR)
  Direktna veza do poruke: 33
   RE: Ko vas živcira od poznatih?
13.5.2009 8:15:14   
Anoniman
JK najvise, ne mogu da slusam njeno tuljenjeuser posted image

(odgovor članu Brisani korisnik)
  Direktna veza do poruke: 34
   RE: Ko vas živcira od poznatih?
13.5.2009 9:43:03   
NadaR

IZVORNA PORUKA: gagi

joj da Seka Aleksic prepotentna glupacauser posted image

eh, da nju zaboravih.
Razbacuje se zena nekim krpicama, putovanjima... a ne zna dve recenice pravilno da srociuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu Brisani korisnik)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: Ko vas živcira od poznatih?
13.5.2009 9:44:14   
Anoniman
a nemojte tako za Seku Aleksić ...ona je ipak GAY IKONA user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu NadaR)
  Direktna veza do poruke: 36
   RE: Ko vas živcira od poznatih?
13.5.2009 9:51:31   
Sneža
Kada vidim onaj bracni par Milicu Milsu i Zeljka Jokanovica odmah mi se s***!

_____________________________

superbrzasnežaheroj

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 37
   RE: Ko vas živcira od poznatih?
13.5.2009 10:02:51   
Koukla
Zorica Brunclik, ona me jednostavno izludjuje (Sva sreća nema je nešto u poslednje vreme), JK, Maca, Dara Bubamara, tu su još i poneki političari, da ih ne nabrajam, uglavnom većina user posted image , i znam da ne spada u ovu kategoriju ali ona reklama kad devojcica kupuje sladoled "hocu jedan sladoled, za mamu, tatu, batu, seku, deku i mene..." pa se onako slatko najedu od jedne kesice... user posted image . To je to uglavnom user posted image

(odgovor članu Sneža)
Direktna veza do poruke: 38
   RE: Ko vas živcira od poznatih?
13.5.2009 10:04:38   
Ana RR
hihi hoću i ja jedan sladoled user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Koukla)
Direktna veza do poruke: 39
   RE: Ko vas živcira od poznatih?
15.6.2009 16:12:52   
božana
Keba, Mile Kitić, JK, Vendi, Sani Armani, Nives,Suzana Mančić

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 40
   RE: Ko vas živcira od poznatih?
18.6.2009 12:39:25   
oliveradj
Baš dobra temica ko me ne nervira??? JK, Seka, Isidora Bjelica user posted image , Grand produkcija cela, političari ma bolje da ne nabrajam. U nekim starim novinama iz 2007 godine je lepo neko napisao da ljudi sa kvalitetima ne mogu da se istaknu od toliko šunda, i da mediji forsiraju previše ljude iz Velikog brata koji ne vrede ni pola koliko ih forsiraju što je apsolutno tačno. I samo se pitam koja je budala birala ukućane za serijale Velikog brata kad je izabrala takve idijote jedino je pobednik prvog serijala bio ok Ivan ovi ostali strašno. Ja bih zabranila Grand da se pitam! 

_____________________________

Adrijana moje zlato 26.05.2008.

(odgovor članu božana)
Direktna veza do poruke: 41
   RE: Ko vas živcira od poznatih?
18.6.2009 14:27:49   
Lu
Borut Pahor i Ivo Sanader,trnutnouser posted image

(odgovor članu oliveradj)
Direktna veza do poruke: 42
   RE: Ko vas živcira od poznatih?
18.6.2009 14:30:48   
Anoniman
sto sanader draga Lu ...bas covjek ima divnu kolekciju satova user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Lu)
  Direktna veza do poruke: 43
   RE: Ko vas živcira od poznatih?
18.6.2009 14:34:47   
Lu
Jao zato što je brzoplet,provali se i onda se smije kao nešto smiješno a ovaj drugi podlac polako i smireno ga podbada i ljuti pa ovaj nasjedne user posted image
Ne znam što mi oni padoše na pametuser posted image
A ti Vučko sigurno zanš onog vodielja na FTV Mladena...što vodi paralele,
Kad se samo sjetim kako je prenosio vijesti kad su bombardovani blizanci,čovjek razriješio slučaj u 5 min.user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 44
   RE: Ko vas živcira od poznatih?
18.6.2009 14:35:44   
tomic
Milan Kalinic.Upoznala licno dosta njih, jer sam godinama radila kao novinar, i veci i nezanimljiviji kreten od njega ne postoji. ..

_____________________________

nadja, mamina lepotica!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 45
   RE: Ko vas živcira od poznatih?
18.6.2009 14:36:00   
Anoniman
Mladen Marić user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ja sam mislila da će ga ameri ukantati ...čovjek je kralj user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Lu)
  Direktna veza do poruke: 46
   RE: Ko vas živcira od poznatih?
18.6.2009 14:39:35   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: tomic

Milan Kalinic.Upoznala licno dosta njih, jer sam godinama radila kao novinar, i veci i nezanimljiviji kreten od njega ne postoji. ..


Meni je on baš lik.

Vrištala sam od smeha dok je vodio Leteći start, i dovozi nekog lika iz unutrašnjosti u BG, potapše ga po ramenu i kaže "Vidiš sine, ovo ti je Beograd!". mene je mnogo više nervirala ona plava što je vodila sa njim leteći start, blokirao mi je mozak, ne mogu da se setim kako se zove.

(odgovor članu tomic)
  Direktna veza do poruke: 47
   RE: Ko vas živcira od poznatih?
18.6.2009 14:40:43   
Lu
Meni se povraća kad ga vidimuser posted image
Nema veće seljačine na tvuser posted image

Ne mislim na Kalinića nego na ovog Marićauser posted image

< Poruku je uredio lu -- 18.6.2009 14:42:49 >

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 48
   RE: Ko vas živcira od poznatih?
18.6.2009 14:41:52   
Lu
IZVORNA PORUKA: Tasha RR

IZVORNA PORUKA: tomic

Milan Kalinic.Upoznala licno dosta njih, jer sam godinama radila kao novinar, i veci i nezanimljiviji kreten od njega ne postoji. ..


Meni je on baš lik.

Vrištala sam od smeha dok je vodio Leteći start, i dovozi nekog lika iz unutrašnjosti u BG, potapše ga po ramenu i kaže "Vidiš sine, ovo ti je Beograd!". mene je mnogo više nervirala ona plava što je vodila sa njim leteći start, blokirao mi je mozak, ne mogu da se setim kako se zove.

Ana,

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 49
   RE: Ko vas živcira od poznatih?
18.6.2009 14:44:59   
Tara
Milan Kalinic,Jk
da,da i ona Marijana....Ona sto je vodila VB
Ukucani Marijana ovde ..ufffffff

< Poruku je uredio Tara -- 18.6.2009 14:46:07 >

(odgovor članu tomic)
Direktna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Jelena S.: Moja porođajna priča
Termin 12.12., odem na pregled (nećeš ti skoro, hajde kući)... i tako svaki dan do petka 21.12. Probudim se ja, bolovi k...
Zdrava ishrana najmlađih tokom zimskog per...
Tokom hladnih zimskih meseci, redovan unos voća i povrća ključan je za jačanje imunološkog sistema dece, pomažući im da ...
Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
dudas
Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!
"Dobro veče, od sad ovde nema zime, Imuno je moje ime. Vitamini, minerali-sve staje u gutljaj mali. Popij mene, mala vilo, nazdravlje ti bilo!" "Imaćemo još jednog gosta, pomoći će vili dosta. Evo ga, tu je"-Imuno reče. "Uđi, uđi, druže moj, dobi li protiv kašlja boj?" "Znaš, Imuno-Broncamil se smeška, kakva je to borba teška. Uspeo sam, za kašalj sam tata mata!" I odjednom neko pokuca na vrata. "Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!" Istina je sve što kaže Apis gola, jako brzo rešiće vas bola. "Gde li nam je Fitobalm, kud se dede, ne videh ga od prošle srede? "Sad će doći"- Imuno reče. "Ima li šta od zapušenog nosića preče?" "Kuc, kuc, stigao sam"- Fitobalm se javi. "Mala vilo, odmah me pod nosić stavi. Jel osećaš borovine moć? Sada lepo diši i spavaj, laku noć!" I tako Pharmalife družina ova isprati vilu u carstvo snova.  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here