|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Ne volim
22.2.2011 13:23:36   
Dada81
user posted image sad bi nas opsovala ovakve,ali nema smisla,tek juče bio dan maternjeg jezikauser posted image

_____________________________

U trenutku,ceo svet je stao,kada me je gledalo lice malo ..I moj ceo svet u jednom trenu što sam baš ja majka njemu!

(odgovor članu aleksandrova)
Direktna veza do poruke: 76
   RE: Ne volim
22.2.2011 13:27:42   
Dada81
ali nema smisla,tek juče bio dan maternjeg jezika
user posted image
e,jes' mi rečenica,nešto je ne sastavih najbolje..Ali sa nemirkom u naručju,dobro je i ovouser posted image
Eto,ne volim kada znam da ću napraviti grešku i opet to uradim user posted image

_____________________________

U trenutku,ceo svet je stao,kada me je gledalo lice malo ..I moj ceo svet u jednom trenu što sam baš ja majka njemu!

(odgovor članu Dada81)
Direktna veza do poruke: 77
   RE: Ne volim
22.2.2011 13:58:24   
Brand new mama
Ne volim pesimiste i njihove depresije,ne volim kad mene prave depresivnom...Ne volim kad me neko uvjerava da sam budala zato sto pokusavam da rijesim problem umjesto da cekam da sidje dragi Bog i rijesi sve za mene.Ne volim defetiste,ne volim prevarante,dvolicne duse i vidovnjake...ne volim kad mi iscrpe svu pozitivu i napune me svojim mrakom.... 

_____________________________

Steh auf, wenn du am Boden bist

https://www.youtube.com/watch?v=I3z-gqLGIKU

(odgovor članu Dada81)
Direktna veza do poruke: 78
   RE: Ne volim
22.2.2011 14:50:36   
Vučko.ba.
ne volim teme o mršavljenju user posted image

_____________________________

PENDREK JE ČUDO, MOŽDA ČAK I VEĆE NEGO HEPEK

"Čovjek ti je, bona, teški hajvan i ovo malo duše šejtan mu dade da mu teže bude!"

(odgovor članu Brand new mama)
Direktna veza do poruke: 79
   RE: Ne volim
22.2.2011 14:58:50   
tijana86
Ne volim sto se osecam ovako bespomocno ! Sto me je zabolela glava razmisljajuci o tmoe ako sutra pocnem da radim kako cu bez Vukasina , kako ce on bez mene , ko ce da ga cuva ! Evo i rasplakah se dok pisem ovo ! user posted image user posted image user posted image Jako mi je tesko !user posted image NE VOLIM OVAJ OSECAJ !

_____________________________

Vukasin i Bogdan moj zivot , moja sreca , moj razlog da se ujutru probudim !

(odgovor članu Dada81)
Direktna veza do poruke: 80
   RE: Ne volim
22.2.2011 20:45:36   
tijana86

IZVORNA PORUKA: tijana86

Ne volim sto se osecam ovako bespomocno ! Sto me je zabolela glava razmisljajuci o tmoe ako sutra pocnem da radim kako cu bez Vukasina , kako ce on bez mene , ko ce da ga cuva ! Evo i rasplakah se dok pisem ovo ! user posted image user posted image user posted image Jako mi je tesko !user posted image NE VOLIM OVAJ OSECAJ !

BAs bas ! Jos uvek me drzi !

_____________________________

Vukasin i Bogdan moj zivot , moja sreca , moj razlog da se ujutru probudim !

(odgovor članu tijana86)
Direktna veza do poruke: 81
   RE: Ne volim
22.2.2011 20:48:47   
Maya21
ne volim sto se ponekad osecam kao da sam sa druge planete!

(odgovor članu tijana86)
Direktna veza do poruke: 82
   RE: Ne volim
24.2.2011 15:01:29   
Anoniman
...kad ne znam kako da pomognem svom detetu user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Maya21)
  Direktna veza do poruke: 83
   RE: Ne volim
24.2.2011 15:03:18   
Snelle
IZVORNA PORUKA: magiNS

...kad ne znam kako da pomognem svom detetu user posted image user posted image user posted image


Takođe! user posted image


_____________________________

"Nemoj da plačeš, tu je tvoja seka"
"Bato, puno te volim"

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 84
   RE: Ne volim
24.2.2011 15:05:08   
viking
ne volim da čistim sneg sa kola... ali još manje volim da idem autobusom...

_____________________________

Bolje biti nečija baba nego samo baba! - moja mama u filozofskom raspoloženju

"Čovek je rođen da radi, da trpi i da se bori; ko tako ne čini, mora propasti." Nikola Tesla

(odgovor članu Snelle)
Direktna veza do poruke: 85
   RE: Ne volim
24.2.2011 15:05:21   
Jeca*
Ne volim...ma ne ne volim nego MRZIM kad vidim da se neko dete na bilo koji način muči ili da ga nešto muči user posted image

_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu Snelle)
Direktna veza do poruke: 86
   RE: Ne volim
24.2.2011 15:08:00   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: Jeca RR

Ne volim...ma ne ne volim nego MRZIM kad vidim da se neko dete na bilo koji način muči ili da ga nešto muči user posted image

user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Jeca*)
  Direktna veza do poruke: 87
   RE: Ne volim
24.2.2011 15:08:10   
Dada81

IZVORNA PORUKA: magiNS

...kad ne znam kako da pomognem svom detetu user posted image user posted image user posted image


Ne volim...ma ne ne volim nego MRZIM kad vidim da se neko dete na bilo koji način muči ili da ga nešto muči

Takođe!!!


_____________________________

U trenutku,ceo svet je stao,kada me je gledalo lice malo ..I moj ceo svet u jednom trenu što sam baš ja majka njemu!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 88
   RE: Ne volim
24.2.2011 15:09:10   
viking
Kao na primer one neserećne bebe što ih cigani razvače po ovoj hladoći na raskrsnicama i prose... Ne znam, poludim svaki put jer kad se vraćam s posla silazim kolima Pop-Lukinom ulicom i tamo su svaki dan, vucaraju one male bebe na minus 10 i na +40, a deca musava, u ranama, ojedena (zavrće mu pelenu da mmi pokaže koliko je dete ojedeno da bih se ja sažalila i dala im neki dinar). Jbt, da ja to radim svom dedtetu, uhapsili bi me zbog zlostavljanja...

IZVORNA PORUKA: Jeca RR

Ne volim...ma ne ne volim nego MRZIM kad vidim da se neko dete na bilo koji način muči ili da ga nešto muči user posted image


_____________________________

Bolje biti nečija baba nego samo baba! - moja mama u filozofskom raspoloženju

"Čovek je rođen da radi, da trpi i da se bori; ko tako ne čini, mora propasti." Nikola Tesla

(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 89
   RE: Ne volim
24.2.2011 15:14:41   
Snelle
Uh Viking, i ja se iznerviram svaki put kad ih vidim onako majušne slinave user posted image

_____________________________

"Nemoj da plačeš, tu je tvoja seka"
"Bato, puno te volim"

(odgovor članu viking)
Direktna veza do poruke: 90
   RE: Ne volim
24.2.2011 18:12:10   
eni26
Mrzim kad mi pisti telefon jer je vreme da ga napunim , i tako pola sata pisti ,a ja se user posted image jer ne ustaje mi se !

(odgovor članu Snelle)
Direktna veza do poruke: 91
   RE: Ne volim
24.2.2011 18:24:24   
mirks
foliranje, pokondirene tikve, glupost i snobizam

(odgovor članu eni26)
Direktna veza do poruke: 92
   RE: Ne volim
24.2.2011 20:10:51   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: viking RR

Kao na primer one neserećne bebe što ih cigani razvače po ovoj hladoći na raskrsnicama i prose... Ne znam, poludim svaki put jer kad se vraćam s posla silazim kolima Pop-Lukinom ulicom i tamo su svaki dan, vucaraju one male bebe na minus 10 i na +40, a deca musava, u ranama, ojedena (zavrće mu pelenu da mmi pokaže koliko je dete ojedeno da bih se ja sažalila i dala im neki dinar). Jbt, da ja to radim svom dedtetu, uhapsili bi me zbog zlostavljanja...

IZVORNA PORUKA: Jeca RR

Ne volim...ma ne ne volim nego MRZIM kad vidim da se neko dete na bilo koji način muči ili da ga nešto muči user posted image


Tuga jedna i bezdusnost user posted image kad ih rode da ih pate user posted image

(odgovor članu viking)
  Direktna veza do poruke: 93
   RE: Ne volim
24.2.2011 20:21:41   
Anoniman
Ma ja se najezim kad se samo setim...Pre dva meseca je na stanici u Kneza Milosa zena srednjih godina nasamarala bebu (otprilike jednogodisnje detence), a onda je usla u trolu u kojoj sam ja sedela i krenula za to isto dete da prosi..Vidi se da mu nije mati....Ko zna ko je i na koji nacin eksploatise dete...Kad je pruzila ruku i rekla-daj mi lepa, nemam s cime da nahranim dete- rekla sam joj da skloni tu ruku da joj je ne polomim i da sam videla sta je uradila...Oterala me je ...znate vec gde...Skoro svi u troli su videli kako je samarala bebu, ali su posle recenice koju sam izgovorila mene gledali sa cudjenjem...Kao-sta joj je???Pa to se ocekuje od takvih ljudi...Grrrrrrrrr....user posted image user posted image user posted image user posted image
Dakle, JA NE VOLIM  u sta se ljudski rod pretvorio!!!!!!!!!!!

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 94
   RE: Ne volim
9.3.2011 15:53:36   
Anoniman
...fanatike, ni verske ni politiske, ma nikakve!

(odgovor članu Brisani korisnik)
  Direktna veza do poruke: 95
   RE: Ne volim
9.3.2011 16:02:29   
mati
Brus... Nikako ih ne volim.

_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 96
   RE: Ne volim
11.3.2011 14:10:24   
*Alexx*
Ne volim ljude koji viču na netu: pišu velikim slovima ili stavljaju gomilu uzvičnika. Kao da mi treba da čitam nečije vikanje i na netu.

_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 97
   RE: Ne volim
11.3.2011 14:16:44   
ivaj
Ne volim kad nekoj zeni dam pelcer od svog sugavog cveca a kod nje izraste suma!user posted image

Eto Alexx ja nekad stavim uzvicnik kad hocu nesto da naglasimuser posted image
Ne vicem,stvarno!

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 98
   RE: Ne volim
11.3.2011 14:18:32   
*Alexx*
IZVORNA PORUKA: ivaj

Ne volim kad nekoj zeni dam pelcer od svog sugavog cveca a kod nje izraste suma!user posted image

Eto Alexx ja nekad stavim uzvicnik kad hocu nesto da naglasimuser posted image
Ne vicem,stvarno!



To nije vikanje user posted image
Ovo je vikanje!!!!!!!! Stvarno!!! Ali jeste vikanje!!! Ovo tvoje nije vikanje!!! user posted image


_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu ivaj)
Direktna veza do poruke: 99
   RE: Ne volim
11.3.2011 14:49:08   
AndreaK
Ne volim dosadne ljude... nametljive... ulizice...alave za materijalnim stvarima, nagradama...a toga ima svugde, pa i na RR...
Sto se mene tice, ne volim sto "volim" da im inatim... user posted image

Generalno...ne volim neumerenost u svakom pogledu!


(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Zašto UMORNE MAME ostaju BUDNE DO KASNO?
Volela bih da vam kažem da majke ovo vreme provode radeći one stvari u kojima uživaju, ali to ne bi bilo sasvim tačno. N...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here