|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Predlozi za igranje
6.3.2011 16:31:55   
Nensi*
E,a moze i ono sto je bilo cini mi se u Muzickom toboganu,pustis muziku,deca djuskaju a poredjas stolice i uvek ima jedna stolica manje nego sto je dece...Naglo zaustavis muziku i tad deca treba da zauzmu stolicu,ispada onaj ko nije seo,i sve tako dok ne dodjete do pobednika user posted image
Nadam se da si me razumela...

_____________________________

Nena+Danilo=Vuk :)

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: Predlozi za igranje
6.3.2011 16:32:41   
Olga75
setila sam se  Eurekaaaa
erberecke , erbedu , koga cete mene ili moga druga
ali to bi trebalo da se igra napolju
podele se u dve ekipe i onde izdeklamuju to i kad kazu ,npr. Dragana , on se zatrci i preba da probije tamo gde se drze i vodi jednog u svoj tim , igra je gotova kad ostane samo jedan
mada , malo je agresivna igrica user posted image


_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: Predlozi za igranje
6.3.2011 16:33:33   
Ana RR
Kod nas se to zvalo Aračkinje, baračkinje user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: Predlozi za igranje
6.3.2011 16:34:29   
Nensi*
IZVORNA PORUKA: Olga RR

set_ila sam se  Eurekaaaa
erberecke , erbedu , koga cete mene ili moga druga
ali to bi trebalo da se igra napolju
podele se u dve ekipe i onde izdeklamuju to i kad kazu ,npr. Dragana , on se zatrci i preba da probije tamo gde se drze i vodi jednog u svoj tim , igra je gotova kad ostane samo jedan
mada , malo je agresivna igrica user posted image



Mi smo ovo zvali Aračkinje,baračkinje user posted image

< Poruku je uredio Nensi RR -- 6.3.2011 16:35:12 >


_____________________________

Nena+Danilo=Vuk :)

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: Predlozi za igranje
6.3.2011 16:34:48   
Nensi*

IZVORNA PORUKA: Ana RR

Kod nas se to zvalo Aračkinje, baračkinje user posted image

user posted image

_____________________________

Nena+Danilo=Vuk :)

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: Predlozi za igranje
6.3.2011 16:34:53   
choopa choops
IZVORNA PORUKA: Olga RR

setila sam se  Eurekaaaa
erberecke , erbedu , koga cete mene ili moga druga
ali to bi trebalo da se igra napolju
podele se u dve ekipe i onde izdeklamuju to i kad kazu ,npr. Dragana , on se zatrci i preba da probije tamo gde se drze i vodi jednog u svoj tim , igra je gotova kad ostane samo jedan
mada , malo je agresivna igrica user posted image



Jaooooooooo a mi pjevali aberechke abertude aber koga cete? user posted image

user posted image


_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: Predlozi za igranje
6.3.2011 16:35:31   
Ana RR
Nensi, omašila sam za jedno slovo user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Nensi*)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: Predlozi za igranje
6.3.2011 16:36:00   
lanajelena
user posted image user posted image user posted image  ja ne bih mogla ovo dva puta da izgovorim user posted image

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: Predlozi za igranje
6.3.2011 16:36:01   
Nensi*
A ja mislila da sam ja pogresila pa sam ispravila user posted image

_____________________________

Nena+Danilo=Vuk :)

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: Predlozi za igranje
6.3.2011 16:37:14   
Olga75
zneci svi smo se toga igrali user posted image
kako je to divno


_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: Predlozi za igranje
6.3.2011 16:37:37   
Ana RR
IZVORNA PORUKA: Nensi RR

A ja mislila da sam ja pogresila pa sam ispravila user posted image


Hahaha user posted image user posted image ja nisam sigurna jer ja to nikad nisam igrala user posted image kad sam se preselila u Beograd već sam imala 11 godina i to sam prerasla user posted image


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Nensi*)
Direktna veza do poruke: 36
   RE: Predlozi za igranje
6.3.2011 16:39:13   
LillyT
Ana, idi vidi da li sam pogodila film

Sorry za off


_____________________________

Zgodna nisam, ali nezgodna jesam

...and all I can do is try

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 37
   RE: Predlozi za igranje
6.3.2011 16:39:19   
choopa choops
IZVORNA PORUKA: Olga RR

zneci svi smo se toga igrali user posted image
kako je to divno



Da, samo vjerovatno je ovaj tvoj naziv najpravilniji, nekako i vuce da bi to trebalo da znaci nesto na madjarskom? user posted image


_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 38
   RE: Predlozi za igranje
6.3.2011 16:40:22   
Nensi*
Ja sam najvise volela da igram lastis...Danasnja deca to ne igraju user posted image

_____________________________

Nena+Danilo=Vuk :)

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 39
   RE: Predlozi za igranje
6.3.2011 16:41:29   
Ana RR
Ma ništa ne igraju, ja ove zime nisam videla ni jedno dete sa sankama, bar kod mene u kraju user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Nensi*)
Direktna veza do poruke: 40
   RE: Predlozi za igranje
6.3.2011 16:42:31   
Nensi*
Ako nekada budem imala cerku,ja cu da igram lastis sa njom user posted image

_____________________________

Nena+Danilo=Vuk :)

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 41
   RE: Predlozi za igranje
6.3.2011 16:44:14   
Ana RR
Vala i ja ću user posted image ma penjala bih se i na drvo sa njima user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Nensi*)
Direktna veza do poruke: 42
   RE: Predlozi za igranje
6.3.2011 17:18:32   
Pretty78
dakle....ima li jos ko ideju?

_____________________________

Ja sad nemam svoju dragu, i njen ne znam glas.Ne znam mesto na kom živi ili počiva;Ne znam zašto nju i san mi java pokriva;Možda spava, i grob tužno neguje joj stas.Ja sad nemam svoju dragu, i njen ne znam glas!!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 43
   RE: Predlozi za igranje
6.3.2011 17:28:04   
Anoniman
Moj zet skupi klince pa ih onda propituje npr sta ide iz dimnjaka, koliko nogu ima stonoga i tako neke pitalice a oni se loze. Plus je i edukativno a zaboravila sam kako se zove ta igra. Oni ce sad svi jos malo pa 4 godine i to vole da se igraju

(odgovor članu Pretty78)
  Direktna veza do poruke: 44
   RE: Predlozi za igranje
6.3.2011 17:31:43   
Anoniman
Mozda ne bi bilo lose isto da ih posedas u kruga pa da zapocnes neku pricu ili bajku koju svi znaju pa da svako isprica deo ili recenicu. Ovi nasi se loze i na takmicenja iz pevanja i recitovanja, a cesto se prave i mini priredbe, neko uvek najavljuje nekog pa izvode svoje trikove i tacke. Isli su na predstavu na slovo na slovo, ja nisam ali mislim da to isto moze da se igra.

Mozes da im napravis nagrade u vidu nekih bombona, balona ili kapa.

Mozes uzeti jedan hamer pa svima dati da nesto nacrtaju ili naprave od kolaza pa da to polepis na taj hamer. Umeju deca sa 4 godine uglavnom dosta toga

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 45
   RE: Predlozi za igranje
6.3.2011 17:39:07   
Maya21
evo sta je Maki igrao juce u igraonici.... POdele se decaci i devojcice u dve ekipe ( naravno ne mora tako - moze dve mesovite )
Animator pusta neku muziku, kad se muzika zaustavi izgovara nesto od ovoga:
ZIVI ZID - poredjaju se do zida svi
OTVOREN CVET - stoje u krugu okrenuti ledjima podignutih ruku
ZATVOREN CVET - stoje u krugu ka unutra drze se za ruke i cuce
SAMPANJAC - svi u glas izgovaraju ZIVEO/ZIVELA pa ime slavljenika

poen dobija ekipa koja pre zavrsi zadatak

ima i jos jedna igrica - LAVICI
izaberu se dva deteta i svakom od njih se zakaci maramica za pantalone na guzu. vijaju se dok neko ne ostane bez REPA

nadam se da sam bila jasna i bar malo ti pomogla user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 46
   RE: Predlozi za igranje
29.5.2011 19:01:48   
Pretty78
Hajde da malo aktiviramo ovu temu :D
jedna mama je bila na Martininom rodjendanu i gledala nas i sad hoce da vodim rodjendan njenom detetu (naravo uz novcanu nadohnaduuser posted image user posted image ) i sada mi trebaju predlozi

da li ste skoro bili na nekom rodjendanu?? sta su se deca igrala???

hvalaaaaaaaa

p.s. spisak:
muzicke guze
vruci krompirici
voda-vatra
noc-dan
ide maca oko tebe
kola-djus-kisela-sampanjac
repovi

hvalaaa


_____________________________

Ja sad nemam svoju dragu, i njen ne znam glas.Ne znam mesto na kom živi ili počiva;Ne znam zašto nju i san mi java pokriva;Možda spava, i grob tužno neguje joj stas.Ja sad nemam svoju dragu, i njen ne znam glas!!

(odgovor članu Maya21)
Direktna veza do poruke: 47
   RE: Predlozi za igranje
29.5.2011 19:11:06   
Pretty78
pleaseeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ja sad nemam svoju dragu, i njen ne znam glas.Ne znam mesto na kom živi ili počiva;Ne znam zašto nju i san mi java pokriva;Možda spava, i grob tužno neguje joj stas.Ja sad nemam svoju dragu, i njen ne znam glas!!

(odgovor članu Pretty78)
Direktna veza do poruke: 48
   RE: Predlozi za igranje
29.5.2011 20:31:34   
Snelle
Preety, ja ne znam nijedna od ovih što si nabrojala koje su user posted image
Ja uglavnom izmišljam igre, jer još uvek nemam iskustva sa tim poznatim user posted image


_____________________________

"Nemoj da plačeš, tu je tvoja seka"
"Bato, puno te volim"

(odgovor članu Pretty78)
Direktna veza do poruke: 49
   RE: Predlozi za igranje
29.5.2011 20:57:38   
Ivanka 75
Znas ono "Laste prolaste... ", deca stanu jedno iza drugog a dvoje dece sastavi ruke u luk, druga deca prolaze ispod i na kraju pesmice ko se nadje ispod luka zarobljen je i mora da odgovori na pitanje koje mu oni postave. Ako pogodi onda ode iza tog deteta na cije je pitanje tacno odgovorio. kad sva deca budu zarobljena onda se obe grupe prevlace pa ko pobedi.
...:laste prolaste ,
kroz goru nam dolaste ,
nasa gora uvela a vasa je zelena ,
jelo , jelena ,
otvori nam sirom vrata ,
da nam prodje vojska sva ta ,
hej haj , zatvaraj ... :)..."

ledeni deda
Deca trče okolo a "ledeni deda" pokušava da ih uhvati...
Onaj kog dotakne mora da stane mirno raširenih ruku i nogu (kao da je zjaledjen)...
Druga deca pokušavaju da dodju do "zaledjenog" deteta i da ga "odlede" tako što će mu proći kroz noge.

Arjačkinje barjačkinje
Deca se podele u dve ravnopravne grupe. Mogu i da se podele tako što će dvoje najboljih u toj igri odabirati ostale za svoj tim (jednog po jednog). Igrači u timu se uhvate za ruke (ko u kolu) i stanu naspran druge ekipe na rastojanju od 10-15m, kad se igra unutra onda manje, ili od zida do zida. Tada jedan tim u glas viče: "Arjačkinje, barjačkinje, koga ćete?", a protivnički odgovara glasno ime kog žele iz protivničke grupe. Taj prozvani se tada zatrči sa ciljem da raskine protivničko kolo. Cilja da protrči tamo gde misli da je najlakše. Ukoliko uspe, vodi jednog sa sobom u svoj tim, ukoliko ne, ostaje u drugom timu. Pobednik je ona grupa koja sakupi sve igrače iz protivičke ekipe.

Gluvi telefoni

Ćorave bake
Izaberemo jednog od igrača i povežemo mu oči maramom tako da ništa ne vidi. Zatim ga zavrtimo lagano, oko sopstvene ose, u krug, da malo izgubi osećaj za orjentaciju u prostoru. To ne treba da traje dugo kako "ćorava baka" ne bi, čim bi stala-pala, već samo nekoliko krugova, pa je pustite da vas traži. Vi stanite oko nje, dozivajte je imenom, gurkajte, a kad ona krene prema tebi ti se skloni.
Ako "baka" uhvati nekog od vas, ona treba da pogodi ko si ti, ne skidajući pri tom povez sa očiju. Ima pravo da ti opipa lice i telo rukama i rečima da "izvuče" koju reč iz tebe.
Ako pogodi kog je uhvatila, ti si nova "ćorava baka"!

Kokoška i lisica
Deca sede u krug i daju se deci koja sede naspram jedno-drugom dve vrećice sa natpisom "kokoška" i "lisica".
Deca dodaju vrećice u krug u smeru kazaljke na satu pokušavajuci da lisica uhvati kokošku.

< Poruku je uredio Ivanka 75 -- 29.5.2011 21:05:00 >

(odgovor članu Snelle)
Direktna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Slaba motorika, ravna stopala, loš govor -...
Veliki izazov današnjeg vremena su savremene tehnologije. Tu je, naravno, televizija, ali primat preuzimaju mobilni tele...
BUDUĆE VOĐE: 7 osobina prolećnih beba
Zima, proleće, leto ili jesen ... Da li znate da godišnje doba utiče na našu ličnost? Mnoga istraživanja pokazala su kak...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here