|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Deca i prdenje
12.8.2014 12:42:32   
nina26

IZVORNA PORUKA: ksena

moja stalno prducka, ne znam koliko sam toga udahnula dok mi je sedela u krilu ispred kompa. najveci blam je bio kad je u taksiju ispustila jedan tihi, ali smrtonosan. ajd dokazi posle da je dete, a ne ti! user posted image


Ksenci user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Od sada slavim Dan Zaljubljenih :)))))

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 51
   RE: Deca i prdenje
12.8.2014 12:48:18   
branki*
e,sad se setih,posto je aktuelna ova tema,ne znam da li sam pisala,kad je boza bio mali,nije imao ni godinu dana,odemo nas troje u neku deciju radnju i gledamo stvari,prodavacica nam bas iznosi neku garderobu kad ti boza odvali jedan onako bas glasan!mm i ja mahinalno samo se zgledasmo,pa u prodavacicu-nismo mi,on je i pokazujemo na bebu bozu,bas smo se ismejali...

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu nina26)
Direktna veza do poruke: 52
   RE: Deca i prdenje
12.8.2014 12:56:58   
jovicaa
decu vaspitavaju i ocevi i majke i deca su ogledalo svojih roditelja, a ne samo majki, verolino dobrodosla u novo doba.

_____________________________

don't shit where you eat :))

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 53
   RE: Deca i prdenje
12.8.2014 13:03:16   
Verolina
Jovice, tvojoj deci ce biti potrebno da ih vaspitava i otac (to je definitivno bolja opcija), posto im je majka prosta zena koja se ne kupa, pusta dlake, prdi, ke*a, podriguje i to sve u drustvu i koja se dici time da su je zbog pustanja gasova zvali Cepelin. Ti samo napred u tvom modernom (ne)vaspitanju.


_____________________________

Sve zelje su izasle iz mene. Potrosila sam ih na druge. I sad vise ne znam kako se zeli. Ne znam kako se nada.Zelim da mi se vrati ista kolicina dobra koju sam drugima zelela. Zelim ponovo zelju u sebi. Zalim da budem sebicna.

(odgovor članu jovicaa)
Direktna veza do poruke: 54
   RE: Deca i prdenje
12.8.2014 13:05:39   
jovicaa
pusti ti moju decu, bolje se malo pozabavi svojim mozgom koji je duboko i ozbiljno ostecen i poremecen.

_____________________________

don't shit where you eat :))

(odgovor članu Verolina)
Direktna veza do poruke: 55
   RE: Deca i prdenje
12.8.2014 13:08:23   
tijatija
uh.... Verolina iskreno se nadam da si to u kontekstu napisala da nisi tako mislila... ustavrim samo zelim da verujem da je tako... Nema smisla vredjati i spominjati decu... Opsuti se malo ovo je samo forum user posted image

(odgovor članu jovicaa)
Direktna veza do poruke: 56
   RE: Deca i prdenje
12.8.2014 13:09:35   
jovicaa

IZVORNA PORUKA: tijatija

uh.... Verolina iskreno se nadam da si to u kontekstu napisala da nisi tako mislila... ustavrim samo zelim da verujem da je tako... Nema smisla vredjati i spominjati decu... Opsuti se malo ovo je samo forum user posted image

da, ovde covek ne sme ni da se sali a da se ne ovekoveci kao losa i smrdljiva majka, ne znam samo kako ne shvatas verolino da tim ruznim recima vredjas sve majke ovog foruma.


_____________________________

don't shit where you eat :))

(odgovor članu tijatija)
Direktna veza do poruke: 57
   RE: Deca i prdenje
12.8.2014 13:12:12   
17 joka
Verka, nemoj sebi dopustati da te neko iznervira na ovaj nacin

ima lepsih tema , imas bitnijih stvari da bi se ovde nervirala zbog .... svako nek radi kako misli

_____________________________

Što duže čekaš na nesto , više ceniš kad to dobiješ.Jer sve što je vredno imati ....VREDNO JE I ČEKATI...

(odgovor članu tijatija)
Direktna veza do poruke: 58
   RE: Deca i prdenje
12.8.2014 13:15:10   
Verolina

IZVORNA PORUKA: tijatija

uh.... Verolina iskreno se nadam da si to u kontekstu napisala da nisi tako mislila... ustavrim samo zelim da verujem da je tako... Nema smisla vredjati i spominjati decu... Opsuti se malo ovo je samo forum user posted image

Ja ne vredjam decu. Ne daj Boze. Iz cega si ti to izvukla? Jovica nema trunke kulture u sebi, govori mi o modernom vaspitanju i ukljucivanju oca. U njenom slucaju je preko potrebno da se ukljuci otac dece. I gde sam ja tu vredjala decu?naucite da citate.
To sto si ti strokava, Jovice, ne znaci da su i sve zene ovde. Ja tebe ne stavljam u isti kos sa svima. Davno sam ti napomenula da si mi ti licno najodvratnija pojava ovde. Bezobrazna si neopisivo. Ne mogu nista da napisem da se ne stvoris iza mene. Repugnantna si mnogima ovde, ali ti si se zakacila za mene kao neka kuzna pijavica i ne pustas. Sta ti zapravo hoces?.

_____________________________

Sve zelje su izasle iz mene. Potrosila sam ih na druge. I sad vise ne znam kako se zeli. Ne znam kako se nada.Zelim da mi se vrati ista kolicina dobra koju sam drugima zelela. Zelim ponovo zelju u sebi. Zalim da budem sebicna.

(odgovor članu tijatija)
Direktna veza do poruke: 59
   RE: Deca i prdenje
12.8.2014 13:19:15   
jovicaa
ovo ti je vec drugi put da dovodis u pitanje, moju decu, moje majcinstvo, porodicu i sl...
zamisli na sta bi licilo da ja tebe prozivam zato sto ne mozes da ostanes trudna? i da dajem tako neke ruzne akonotacije.
ali ja to naravno nikad nisam radila zato sto nemam toliko bolesti i zlobe u sebi kao ti, ustvari niko nema, ti si redak slucaj.
ti si prva na tapeti ovde koja unosi nemir, svadje i nervozu svuda. i ja i dalje posle svih ovih godina ne shvatam kako te nisu sutnuli u dupe odavno. a i mnoge druge zene se to pitaju veruj mi. koliko si samo forumasica oterala. ja nista zlobnije i otrovnije od tebe nisam upoznala, zaista.
i ja ne zelim da svoje dragoceno vreme provodim svadjajuci se sa tobom, toliko si mi se zgadila u poslednje vreme, znaci tvoji postovi su postovi jedne zle poremecene osobe, ja to ne mogu vise ni da citam, jos ti pojedinci aplaudiraju.
ali pametniji popusta, tako da tu tu, pa pa...a ti samo siri svoje otrove po ringeraji i uzivaj u svojoj patologiji, nadji sebi novu zrtvu, pa udri dok ide i dok moze!

_____________________________

don't shit where you eat :))

(odgovor članu jovicaa)
Direktna veza do poruke: 60
   RE: Deca i prdenje
12.8.2014 13:19:38   
tijatija
Ja mislim da sam JA napisala ovako nesto bila bih bizbacena sa RR a izgleda da pravila nisu ista za svakog...

(odgovor članu Verolina)
Direktna veza do poruke: 61
   RE: Deca i prdenje
12.8.2014 13:21:04   
jovicaa
IZVORNA PORUKA: tijatija

Ja mislim da sam JA napisala ovako nesto bila bih bizbacena sa RR a izgleda da pravila nisu ista za svakog...

upravo, a ovo nije prvi put, ovo je vec ne znam koji po redu da me vredja i ne samo mene radila je to sa jos barem 10 zena, ali ja sam joj sad glavna opsesija, ali evo sad sam i ja nju, pa nek ide zivot, kad smo skotovi budimo svi skotovi!

_____________________________

don't shit where you eat :))

(odgovor članu tijatija)
Direktna veza do poruke: 62
   RE: Deca i prdenje
12.8.2014 13:23:13   
Peace*
Moram da kažem da ja Verolinu cenim jer ima petlju da kaže ono što misli. Kad 20 žena kaže isto, ona ima hrabrosti da se usprotivi, i živaca da brani svoj stav. Uopšte nije bitno dal se ja slažem sa njenim stavom, ili ne.

_____________________________

Tasha

Objasni im Bože, da mi se može!

(odgovor članu tijatija)
Direktna veza do poruke: 63
   RE: Deca i prdenje
12.8.2014 13:26:34   
Verolina

IZVORNA PORUKA: jovicaa

ovo ti je vec drugi put da dovodis u pitanje, moju decu, moje majcinstvo, porodicu i sl...


Ne, Jovice, nikako tvoju decu i tvoje majcinstvo, vec tvoju nekulturu i bezobrazluk!

_____________________________

Sve zelje su izasle iz mene. Potrosila sam ih na druge. I sad vise ne znam kako se zeli. Ne znam kako se nada.Zelim da mi se vrati ista kolicina dobra koju sam drugima zelela. Zelim ponovo zelju u sebi. Zalim da budem sebicna.

(odgovor članu jovicaa)
Direktna veza do poruke: 64
   RE: Deca i prdenje
12.8.2014 13:35:52   
tijatija

IZVORNA PORUKA: Peace*

Moram da kažem da ja Verolinu cenim jer ima petlju da kaže ono što misli. Kad 20 žena kaže isto, ona ima hrabrosti da se usprotivi, i živaca da brani svoj stav. Uopšte nije bitno dal se ja slažem sa njenim stavom, ili ne.

Dali podrazumevas sa tim i najodvratnija, corava i strokava?Nemam ja nista ovde protiv nikog, ali stvarno treba da se zna granica... Moze sve to drugim recima , izmedju ostalog neznam sta se peljam uopste , jer nisam tip ali pravila za svakog na mora da budu ISTA ! Ustvari ne more... mora se samo umreti...

(odgovor članu Peace*)
Direktna veza do poruke: 65
   RE: Deca i prdenje
12.8.2014 13:39:14   
Peace*
I da se dete rodi golo. user posted image

Naravno da se slažem da se reči trebaju birati.
Nisam mislila ni na jedan post ili temu konkretno, onako generalno sam govorila.

_____________________________

Tasha

Objasni im Bože, da mi se može!

(odgovor članu tijatija)
Direktna veza do poruke: 66
   RE: Deca i prdenje
12.8.2014 13:41:51   
tijatija

IZVORNA PORUKA: Peace*

I da se dete rodi golo. user posted image



user posted image

(odgovor članu Peace*)
Direktna veza do poruke: 67
   RE: Deca i prdenje
12.8.2014 13:44:20   
Peace*
user posted image user posted image

_____________________________

Tasha

Objasni im Bože, da mi se može!

(odgovor članu tijatija)
Direktna veza do poruke: 68
   RE: Deca i prdenje
12.8.2014 13:50:50   
Verolina

IZVORNA PORUKA: tijatija



Dali podrazumevas sa tim i najodvratnija, corava i strokava?Nemam ja nista ovde protiv nikog, ali stvarno treba da se zna granica... Moze sve to drugim recima , izmedju ostalog neznam sta se peljam uopste , jer nisam tip ali pravila za svakog na mora da budu ISTA ! Ustvari ne more... mora se samo umreti...

Prvo i prvo nisam joj rekla da je corava. Drugo, ja sa Jovicom ne biram reci jer ih ni ona ne bira sa mnom. Trece, ja podnosim sankcije jako dobro, ali nisam ja ta koja ide za Jovicom po temama i kacim se na postove sa najglupljim komentarima ikada izrecenim, nego obrnuto, draga. Ja zapravo zelim da se meni zena skine sa kicme, ali nju je nemoguce otresti, kao pijavica je. Kad mi se skine sa grbe, necu joj se vise obracati. Ja sam joj jos odavno rekla da je ne postujem i da je smatram osobom sa moralnim kvalitetom amebe, lepo sam joj direktno rekla, bez uvijanja. Ona je meni rekla da sam bolesnik i super. Mislila sam da ce tad skinuti sa moje grbe, ali ne. Momenta kad to ucini ja joj se vise necu obracati. Ja uvek kazem sta mislim, tako i na ovoj temi. Da li ce zbog toga neko da me mrzi ili voli, njegova stvar.

_____________________________

Sve zelje su izasle iz mene. Potrosila sam ih na druge. I sad vise ne znam kako se zeli. Ne znam kako se nada.Zelim da mi se vrati ista kolicina dobra koju sam drugima zelela. Zelim ponovo zelju u sebi. Zalim da budem sebicna.

(odgovor članu tijatija)
Direktna veza do poruke: 69
   RE: Deca i prdenje
12.8.2014 14:53:18   
lanajelena
E ljudi moji da sam znala da za vreme takmicenja otvorim ovu temu user posted image

(odgovor članu Verolina)
Direktna veza do poruke: 70
   RE: Deca i prdenje
12.8.2014 14:59:03   
Verolina
user posted image Ludajouser posted image

_____________________________

Sve zelje su izasle iz mene. Potrosila sam ih na druge. I sad vise ne znam kako se zeli. Ne znam kako se nada.Zelim da mi se vrati ista kolicina dobra koju sam drugima zelela. Zelim ponovo zelju u sebi. Zalim da budem sebicna.

(odgovor članu lanajelena)
Direktna veza do poruke: 71
   RE: Deca i prdenje
12.8.2014 15:00:34   
Trcosava
Jel da idemo redom da zaključavamo teme?user posted image

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu Verolina)
Direktna veza do poruke: 72
   RE: Deca i prdenje
12.8.2014 15:01:16   
Peace*
Ne boduju se teme, samo ikonice. user posted image

_____________________________

Tasha

Objasni im Bože, da mi se može!

(odgovor članu lanajelena)
Direktna veza do poruke: 73
   RE: Deca i prdenje
12.8.2014 15:01:58   
NadaR
Hehe , LJ user posted image

Tuzno je sto se u ovakve rasprave upustaju odrasle zene , majke I abd buduce majke . user posted image

_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu lanajelena)
Direktna veza do poruke: 74
   RE: Deca i prdenje
12.8.2014 15:25:45   
Misha i Ljisha

IZVORNA PORUKA: Olga RR

posto smo na jednoj od tema utvrdili da je prdenje pred bilo kim nekulturno a moje dete ( sta ce kad su joj i roditelji takvi ) prdi pred nama , pred majkom , bakom , sestrama pa cak i ujakom ( evo sramotim se ) a rece mi da u vrticu prde svi gde ih stisne
e sad , sta mene interesuje : koja godina ili mesec je granica kad je dozvoljeno prdeti u drustvu ? Znaci , imacu udavacu a zelim da mi jednom ode iz kuce pa da je naucim
znaci kada pocinjemo smatrati prdjenje sramotom ?



Olga moj bratanac ima skoro 4 god i ne prdi u javnosti, desi se da se omakne ali zna da nije kulturno. Ja sam eto D naucila tako da se u fazonu postidi kad prdne a ona ima godinu i po user posted image da ne moram da kacim snimke da youtube pa na rr postavila bih ovde video kako to izgleda. Bas bukvalno "Ju izvinte ja prdnula" ahahah a jos uvek moja D ne prica. Tako da mislim da u principu nikad nije rano bar pricati o tome. a shvatice oni sigurno sve to dok ne krenu u skolu.

Nego sto se tice ostalih postova ja uopste necu vise da komentarisem igde prdenje jer ispadoh ja prljava, smrdljiva, dlakava, pdrljiva i ko zna sta. Srecom imam alibi pre par dana pisah u temi koliko cesto perete ves, i bas sam ovu sliku postavila pre par dana da vidite kako se moja D postidi kad prdneuser posted image tako da ne moram da se branim kako ne vaspitavam svoje dete adekvatno i td. Pozdravuser posted image

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Slaba motorika, ravna stopala, loš govor -...
Veliki izazov današnjeg vremena su savremene tehnologije. Tu je, naravno, televizija, ali primat preuzimaju mobilni tele...
Ko su deca koja nemaju alergije i nisu bol...
Većina nas se sa radošću seća odrastanja, u kojem je igra u blatu i pesku bila svakodenvna aktivnost, a često i vrhunac ...



image
dudas
Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!
"Dobro veče, od sad ovde nema zime, Imuno je moje ime. Vitamini, minerali-sve staje u gutljaj mali. Popij mene, mala vilo, nazdravlje ti bilo!" "Imaćemo još jednog gosta, pomoći će vili dosta. Evo ga, tu je"-Imuno reče. "Uđi, uđi, druže moj, dobi li protiv kašlja boj?" "Znaš, Imuno-Broncamil se smeška, kakva je to borba teška. Uspeo sam, za kašalj sam tata mata!" I odjednom neko pokuca na vrata. "Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!" Istina je sve što kaže Apis gola, jako brzo rešiće vas bola. "Gde li nam je Fitobalm, kud se dede, ne videh ga od prošle srede? "Sad će doći"- Imuno reče. "Ima li šta od zapušenog nosića preče?" "Kuc, kuc, stigao sam"- Fitobalm se javi. "Mala vilo, odmah me pod nosić stavi. Jel osećaš borovine moć? Sada lepo diši i spavaj, laku noć!" I tako Pharmalife družina ova isprati vilu u carstvo snova.  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here