|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Volim...
28.3.2011 16:16:20   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: Cindarella

Opanku moj gumeni!user posted image

user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 26
   RE: Volim...
15.4.2011 10:13:25   
Anoniman
Branka Kockicu user posted image


(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 27
   RE: Volim...
15.4.2011 10:15:40   
minavb
user posted image
IZVORNA PORUKA: ribizla

Branka Kockicu user posted image



I ja, i bas mi se gleda.

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: Volim...
15.4.2011 10:17:11   
Olga75
juce je Kockica bio na rts2 oko 10

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: Volim...
15.4.2011 10:20:04   
Anoniman
I jutros na Studiu B sa svojom Cacom user posted image
Mina imas u Makedonskoj u onoj prodavnici da li se zove Pgp ili nekako slicno , stara stara prodavnica kaseta user posted image e tamo imas na diskovima Branka , sve epizode , ja kupila Akiju nekoliko user posted image

(odgovor članu Olga75)
  Direktna veza do poruke: 30
   RE: Volim...
15.4.2011 10:21:16   
Olga75
bas je bila Kockica , jedna od onih kad sam ja bija maaaalauser posted image

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: Volim...
15.4.2011 10:21:19   
minavb
ZNam. Ima i  "Na slovo, na slovo". Kupicu obavezno, mada mislim da cu vise ja da gledam nego Vanja.user posted image

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: Volim...
15.4.2011 10:23:10   
Anoniman
Olga , nisam gledala , steta .
Mina , i ja to gledam vise od Akija user posted image Mada se i njemu svidja , a i gledali smo ga nekoliko puta ovako pa mu je zanimljivije user posted image

(odgovor članu minavb)
  Direktna veza do poruke: 33
   RE: Volim...
15.4.2011 12:17:54   
lidija 011
Volim mog tatu, mamu, Luku, Andriju, Laza( oni su na avataru), Lanu-to su duse tetkine, volim sestru, bracu, mog muzica-naravnouser posted image ,  Tinu(mog psa)...(uhh, koliko nas imauser posted image )
Volim ljetnu kisu, slatkise, dobru muziku, moju Podgoricu, a i Beograd, moje selo, naravno more-bez njega ne bih mogla, jaku jutarnju kafu, postenje, dobrotu, iskrenost, nalakirane nokte, garderobu, kad ocistim kucu  sjednem i zapalim cigaru sa uzivanjem, moj posao...ma jos mnogo toga...volim da volimuser posted image


_____________________________

When you cry ,I''''ll wipe away all of your tears, when you scream ,I''''ll fight away all of your fears...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: Volim...
15.4.2011 12:19:34   
AndreaK
Volim svoju decu user posted image

(odgovor članu lidija 011)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: Volim...
15.4.2011 12:43:11   
lidija 011
IZVORNA PORUKA: Brana

VOLIM:
moje dete,muza,porodicu(mamu,tatu,sestru...),da svaki slobodan trenutak provedem sa mm i sinom,kupanje sa mm,volim muziku,pevanje,sviranje,sarmuuuuser posted image ,igrice(misterije,avanture,logicke),leto,more,druzenje,pozitivne,pametne i dobre ljude,zivotinje,iskrenost,iznenadjenja,nacitanost,umerenost,obrazovanost, da se sminkam,da lepo izgledam,crnu,plavu,sivu i belu boju,knjige,sexxx,strast,romanticnost,mazenje,smesne klipove,filmove,serije,igranje,plivanje,smeh,nes caffu,spavanje,dojenje,decu od mojih sestara,da kupujem poklone,da delim savete,da pomazem ljudima,cistocu,masazu,cvece,tudju srecu,zivotinje,putovanja,takmicenja,scenu,...ma volim zivoot!user posted image

Ajde da osnujemo neki bend koji ce se zvati SARMA & SARMA, obozavam da pjevamuser posted image user posted image


_____________________________

When you cry ,I''''ll wipe away all of your tears, when you scream ,I''''ll fight away all of your fears...

(odgovor članu Brana)
Direktna veza do poruke: 36
   RE: Volim...
15.4.2011 13:24:12   
Anoniman
Volim moga muža .
Jbt , nisam mu 100 godina rekla da ga volim . Sad mi krivo user posted image . Svako juto me čeka kafa , uvek je tu da uskoči oko kuće , oko ručka , da opere sudove , pomogne mi , ma šta god treba - tu je . Danas je krenuo na posao , stoji obuven i sa vrata kaže uobičajeno "dođi da te ljubim" . A ja : "aj pali , ne smaraj me sad da ustajem" user posted image Kreten sam user posted image .
Ali evo , ovde izjavljujem da ga volim user posted image . A njemu ću opet , verovatno , prećutati user posted image .

(odgovor članu lidija 011)
  Direktna veza do poruke: 37
   RE: Volim...
15.4.2011 13:33:39   
minavb
Uh bubo user posted image
Spremi mu za klopu nesto sto voli, obraduj ga nekako.

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 38
   RE: Volim...
15.4.2011 13:37:46   
Brana
IZVORNA PORUKA: lidija 011

IZVORNA PORUKA: Brana

VOLIM:
moje dete,muza,porodicu(mamu,tatu,sestru...),da svaki slobodan trenutak provedem sa mm i sinom,kupanje sa mm,volim muziku,pevanje,sviranje,sarmuuuuser posted image ,igrice(misterije,avanture,logicke),leto,more,druzenje,pozitivne,pametne i dobre ljude,zivotinje,iskrenost,iznenadjenja,nacitanost,umerenost,obrazovanost, da se sminkam,da lepo izgledam,crnu,plavu,sivu i belu boju,knjige,sexxx,strast,romanticnost,mazenje,smesne klipove,filmove,serije,igranje,plivanje,smeh,nes caffu,spavanje,dojenje,decu od mojih sestara,da kupujem poklone,da delim savete,da pomazem ljudima,cistocu,masazu,cvece,tudju srecu,zivotinje,putovanja,takmicenja,scenu,...ma volim zivoot!user posted image

Ajde da osnujemo neki bend koji ce se zvati SARMA & SARMA, obozavam da pjevamuser posted image user posted image


Ajde nemam nista protiv ti ces da pravis sarmu a ja cu da pevam,salim se mozemo obe da pevamo ali ostaje da ti pravis sarmuuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

< Poruku je uredio Brana -- 15.4.2011 13:40:05 >


_____________________________

Kada nekog volis bori se za njega,
kada nekog trazis,trazi ga gde treba,
kada nekog varas,varaj ga da valja,
al kada nekog volis,voli ga do kraja!!!

(odgovor članu lidija 011)
Direktna veza do poruke: 39
   RE: Volim...
15.4.2011 13:39:29   
Anoniman
A jbg . Imali smo svakakvih problema pa sam valjda postala k'o kamen . Nem' pojma user posted image .

Biću dobra user posted image . Smisliću nešto lepo . Evo sad mi baš bzvz .

(odgovor članu minavb)
  Direktna veza do poruke: 40
   RE: Volim...
15.4.2011 13:39:37   
vukosava
volim RASPUST user posted image user posted image user posted image
jos 3 nedelje ......... i ja i moja user posted image 3 meseca zajedno user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Brana)
Direktna veza do poruke: 41
   RE: Volim...
15.4.2011 13:41:34   
nencydrew
Volim da uživam u prirodi i muzici

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 42
   RE: Volim...
15.4.2011 13:42:35   
Brana
IZVORNA PORUKA: vukosava

volim RASPUST user posted image user posted image user posted image
jos 3 nedelje ......... i ja i moja user posted image 3 meseca zajedno user posted image user posted image user posted image

volim ga i ja da znas,user posted image od sl.cetvrtka 10 dana odmora od skole i vreme koje samo posvecujem mojim muskima,zar ima ista lepse...user posted image user posted image


_____________________________

Kada nekog volis bori se za njega,
kada nekog trazis,trazi ga gde treba,
kada nekog varas,varaj ga da valja,
al kada nekog volis,voli ga do kraja!!!

(odgovor članu vukosava)
Direktna veza do poruke: 43
   RE: Volim...
15.4.2011 22:52:11   
lidija 011
IZVORNA PORUKA: Brana

IZVORNA PORUKA: lidija 011

IZVORNA PORUKA: Brana

VOLIM:
moje dete,muza,porodicu(mamu,tatu,sestru...),da svaki slobodan trenutak provedem sa mm i sinom,kupanje sa mm,volim muziku,pevanje,sviranje,sarmuuuuser posted image ,igrice(misterije,avanture,logicke),leto,more,druzenje,pozitivne,pametne i dobre ljude,zivotinje,iskrenost,iznenadjenja,nacitanost,umerenost,obrazovanost, da se sminkam,da lepo izgledam,crnu,plavu,sivu i belu boju,knjige,sexxx,strast,romanticnost,mazenje,smesne klipove,filmove,serije,igranje,plivanje,smeh,nes caffu,spavanje,dojenje,decu od mojih sestara,da kupujem poklone,da delim savete,da pomazem ljudima,cistocu,masazu,cvece,tudju srecu,zivotinje,putovanja,takmicenja,scenu,...ma volim zivoot!user posted image

Ajde da osnujemo neki bend koji ce se zvati SARMA & SARMA, obozavam da pjevamuser posted image user posted image


Ajde nemam nista protiv ti ces da pravis sarmu a ja cu da pevam,salim se mozemo obe da pevamo ali ostaje da ti pravis sarmuuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

xaxaxaxaxaxaxaxaxa...ne bunim se, volim da kuvam, a sarme pogotovo...jos kad ubacim neko suvo rebarce...mmmm... A ti... pa ti ces da mi pjevas i dajes moralnu podrsku... je li fer play?user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

When you cry ,I''''ll wipe away all of your tears, when you scream ,I''''ll fight away all of your fears...

(odgovor članu Brana)
Direktna veza do poruke: 44
   RE: Volim...
24.5.2011 23:42:03   
marija32
Da popijem, dobro crno vino, viski, vodku- ananas,moet... volim da jedem, volela sam cigarete ali sam ih ostavila....

_____________________________

Ljubav su moja deca, a sve drugo je emotivna reakcija.

(odgovor članu lidija 011)
Direktna veza do poruke: 45
   RE: Volim...
24.5.2011 23:43:33   
Brana
IZVORNA PORUKA: marija32

Da popijem, dobro crno vino, viski, vodku- ananas,moet... volim da jedem, volela sam cigarete ali sam ih ostavila....

volis i da zalijes zavesu zbog mene..user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Kada nekog volis bori se za njega,
kada nekog trazis,trazi ga gde treba,
kada nekog varas,varaj ga da valja,
al kada nekog volis,voli ga do kraja!!!

(odgovor članu marija32)
Direktna veza do poruke: 46
   RE: Volim...
24.5.2011 23:50:54   
marija32
user posted image  nazdravljam ti peko tastatureuser posted image

_____________________________

Ljubav su moja deca, a sve drugo je emotivna reakcija.

(odgovor članu Brana)
Direktna veza do poruke: 47
   RE: Volim...
24.5.2011 23:52:27   
Brana
ziveliuser posted image

_____________________________

Kada nekog volis bori se za njega,
kada nekog trazis,trazi ga gde treba,
kada nekog varas,varaj ga da valja,
al kada nekog volis,voli ga do kraja!!!

(odgovor članu marija32)
Direktna veza do poruke: 48
   RE: Volim...
25.5.2011 0:00:37   
Brana
IZVORNA PORUKA: lidija 011

IZVORNA PORUKA: Brana

IZVORNA PORUKA: lidija 011

IZVORNA PORUKA: Brana

VOLIM:
moje dete,muza,porodicu(mamu,tatu,sestru...),da svaki slobodan trenutak provedem sa mm i sinom,kupanje sa mm,volim muziku,pevanje,sviranje,sarmuuuuser posted image ,igrice(misterije,avanture,logicke),leto,more,druzenje,pozitivne,pametne i dobre ljude,zivotinje,iskrenost,iznenadjenja,nacitanost,umerenost,obrazovanost, da se sminkam,da lepo izgledam,crnu,plavu,sivu i belu boju,knjige,sexxx,strast,romanticnost,mazenje,smesne klipove,filmove,serije,igranje,plivanje,smeh,nes caffu,spavanje,dojenje,decu od mojih sestara,da kupujem poklone,da delim savete,da pomazem ljudima,cistocu,masazu,cvece,tudju srecu,zivotinje,putovanja,takmicenja,scenu,...ma volim zivoot!user posted image

Ajde da osnujemo neki bend koji ce se zvati SARMA & SARMA, obozavam da pjevamuser posted image user posted image


Ajde nemam nista protiv ti ces da pravis sarmu a ja cu da pevam,salim se mozemo obe da pevamo ali ostaje da ti pravis sarmuuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

xaxaxaxaxaxaxaxaxa...ne bunim se, volim da kuvam, a sarme pogotovo...jos kad ubacim neko suvo rebarce...mmmm... A ti... pa ti ces da mi pjevas i dajes moralnu podrsku... je li fer play?user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


fer play nema sta!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Kada nekog volis bori se za njega,
kada nekog trazis,trazi ga gde treba,
kada nekog varas,varaj ga da valja,
al kada nekog volis,voli ga do kraja!!!

(odgovor članu lidija 011)
Direktna veza do poruke: 49
   RE: Volim...
25.5.2011 0:04:27   
indy_25
Volim Boga, djecu ,mamu ,brata ,tatu, sebe, muza, tetku, drugarice, svekrvu, svekra i zaovu,vas user posted image

(odgovor članu Brana)
Direktna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here