|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Uređenje životnog prostora
17.11.2009 21:05:31   
Ana RR
Mod!!!!!!!! Divno je breeeeeeee user posted image

Naša drugarica je iz zezanja počela time da se bavi, ne znam kako je došla do nekog vrtića koji je oslikavala i evo sad baš dobro zarađuje na tome! 25eura je kvadrat!


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: Uređenje životnog prostora
17.11.2009 21:06:51   
Modessty
Auu dobra lova! user posted image Moraću da izučim kako se to najbolje radi i da počnem biznis kad bebeca poodraste!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: Uređenje životnog prostora
17.11.2009 21:52:47   
Ana RR
Odlična lova user posted image poslednji put kad smo je videli radila je neki vrtić koji ima preko 100kvm za oslikavanje! Pa ti pomnoži!

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: Uređenje životnog prostora
18.11.2009 13:11:02   
Modessty
Ovaj naš ormar na kome smo uradili zmaja sam htela odavno da uslikam i da vam pokažem. Pa evo sada. Ne mogu bolje da slikam jer mi smetaju stočić i fotelje.

user posted image

user posted image


_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: Uređenje životnog prostora
18.11.2009 13:15:08   
Trcosava
IZVORNA PORUKA: Modessty

Ovaj naš ormar na kome smo uradili zmaja sam htela odavno da uslikam i da vam pokažem. Pa evo sada. Ne mogu bolje da slikam jer mi smetaju stočić i fotelje.

user posted image

user posted image



mod odlično izgleda!!!

a ono juče što si slilkala sam pokazala mm - on isto planir da crta oko kreveca - pa sam mu prenela tvoje ideje za boje user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: Uređenje životnog prostora
18.11.2009 13:53:47   
Lu
Mod prava si umjetnica,bravo,super je ispalouser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: Uređenje životnog prostora
18.11.2009 13:56:07   
*Alexx*
Mod, I like this user posted image

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: Uređenje životnog prostora
18.11.2009 14:22:52   
Shishica
Cime ste to radili?

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: Uređenje životnog prostora
18.11.2009 23:12:16   
Anoniman
Evo da parite okice: Ikein katalog za 2010 KLIKNI

< Poruku je uredio Tasha RR -- 18.11.2009 23:13:01 >

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 34
   RE: Uređenje životnog prostora
18.11.2009 23:18:42   
sephora
naravno, uz one mačete ili već kako se zovu te njihove dalekoistočne sablje ovaj zmaj je PUN POGODAK!!!
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: Uređenje životnog prostora
19.11.2009 8:11:44   
*Alexx*

IZVORNA PORUKA: sephora

naravno, uz one mačete ili već kako se zovu te njihove dalekoistočne sablje ovaj zmaj je PUN POGODAK!!!
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



Da se napravim pametna: KATANE user posted image

(odgovor članu sephora)
Direktna veza do poruke: 36
   RE: Uređenje životnog prostora
15.3.2011 21:48:45   
dunja RR

Ja bih pohvalila BubaMirinu mamu koja je prelepo oslikala zidove dečije sobe user posted image

ne znam da li je Buba negde na RR stavljala slike, čini mi se da jeste a ja sam ih videla na FB user posted image

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 37
   RE: Uređenje životnog prostora
15.3.2011 21:50:55   
peruška

Kada već pričamo o uređenju, trebamo uzimati neke podove, još ne znam tačno šta ćemo, za ceo stan; ne znam gde da tražim, gledala sam u Galeriji podova i deluju ok; imate neki predlog?

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 38
   RE: Uređenje životnog prostora
15.3.2011 21:52:05   
dunja RR
IZVORNA PORUKA: peruška


Kada već pričamo o uređenju, trebamo uzimati neke podove, još ne znam tačno šta ćemo, za ceo stan; ne znam gde da tražim, gledala sam u Galeriji podova i deluju ok; imate neki predlog?



Da, ja bih rekla da Galerija podova ima odličan izbor, ne znam kakvi su sa cenama.....

(odgovor članu peruška)
Direktna veza do poruke: 39
   RE: Uređenje životnog prostora
15.3.2011 22:19:01   
Anck Su Nmaun
IZVORNA PORUKA: Jeca*

Danas ljudi uglavnom žive u stanovima i retko ko može toliko da uloži. Poenta je od manjeg prostora napraviti nešto maštovito, funkcionalno i drugačije, a opet toplo i prijatno za život.


Bas tako...  trenutno uredjujemo nas stancic, i bas nam je bio stolar neki dan jer treba svasta da se radi po stanu, kuhinja, sank, cipelarnik, ormani...
A pogotovo u dnevnoj sobi sve mora lepo da se sklopi jer nije mnogo velika.
Pa se ubih mozgajuci user posted image

Kad se ima mesta ihh sve je lako smisliti... 
Nama je prob jer treba sve stati  u jednu prostoriju i ugaona odmah iza ide sank ( trpezarijski sto) pa kuhinja

Inace smo mislili ugaonu presvuci u kozu, jer je od nekog mikrofibera..boze sacuvaj, sve zivo se vidi, i  ostaje..a da ne pricam koliko je vec sve natopljeno bebinom povrackom  a da  ne pricam koliko se puta upiskila user posted image za to je koza milina, obrises za sec. sad nemam pojma koliko bi nas to izaslo, jer uglavnom svi sami traze kozu user posted image to mi bzvz

< Poruku je uredio Anck Su Nmaun -- 15.3.2011 22:20:22 >

(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 40
   RE: Uređenje životnog prostora
16.3.2011 9:24:12   
*Alexx*
Imam drugo rešenje - postavi peškir ispod nje kad je presvlačiš, ili onu nepromočivu krpu. Ili kupite prekrivač u India shopu, ima divnih user posted image

_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 41
   RE: Uređenje životnog prostora
16.3.2011 9:41:56   
Jeca*
Pa i ja pre predlazem da presvucete garnituru u neki lep materijal, sa nekim dezenom koji ce vam osveziti stan, a onda kupis 2 lepa velika prekrivaca i dok dete ne poraste ne pokazujes mu dezen garniture user posted image

_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 42
   RE: Uređenje životnog prostora
16.3.2011 9:43:06   
Jeca*
Šta podrazumevate pod "pod"? Ja nisam za bilo koju varijantu promene poda u stanu....hajde napisi koji pod imate i sta zelite, pa mozda imam neki savet

_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 43
   RE: Uređenje životnog prostora
16.3.2011 10:30:20   
suncica82
Nedavno sam otkrila jedan australijski sajt za prodaju nekretnina.Ljudi koji prodaju kuce su stavili slike od svake prostorije...spavaca,kuhinja,kupatilo.....itd. Moze se naci odlicnih ideja za uredjenje prostora. Stavicu link pa ko hoce nek se malo zanima.

(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 44
   RE: Uređenje životnog prostora
16.3.2011 10:40:45   
suncica82
kuce
Kliknite na kucu koja vam se svidja i otvorice vam se slike sa enterijerom

(odgovor članu suncica82)
Direktna veza do poruke: 45
   RE: Uređenje životnog prostora
5.5.2017 13:05:54   
Ana RR
Mi treba da krečimo, a ja bih tako rado promenila barem neke delove nameštaja. Ako nešto volim to je uređenje enterijera, divan posao.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu suncica82)
Direktna veza do poruke: 46
   RE: Uređenje životnog prostora
5.5.2017 13:58:37   
Anck Su Nmaun
Ja jako volim crno belu komb. I namestaj nam je crni kozna garnitura, kuhinja bela .... ali tepih nam se.nikako ne uklapa trenutno htela sam da menjam al mi mama rece gde sad kad je on jos mali...u pravu je ...bice tu jos svega po njemu pa sam odustala. Ove godine bi trebali dnevnu okreciti...ne znam ni ja kojom bojom.

< Poruku je uredio Anck Su Nmaun -- 5.5.2017 13:59:08 >

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 47
   RE: Uređenje životnog prostora
5.5.2017 14:35:16   
Ana RR
Ja nisam ljubitelj strogo crno-bele kombinacije. Volim drvo i npr uz belu kuhinju volim drvenu ploču itd. Npr ovako nešto

user posted image

user posted image

user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 48
   RE: Uređenje životnog prostora
7.5.2017 13:22:50   
nata11
Ana a kako se drvena ploca odrzava/ koliko je sterilno za duze koriscenje? Jel ga ne uniste hemikalije? Mislima na pravo drvo ne na iverice i ostalo. I meni se svidjaju te kuhinje.

_____________________________





(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 49
   RE: Uređenje životnog prostora
7.5.2017 13:26:24   
vocicana
Anci, divno je, ali i Nata pita dobro. MOra da bude odlicno obradjeno, veoma suvo drvo.
Volim lepo iskoriscen prostor koji nije ugusen sa milion sitnica. Nas stan je mali, ali veoma ukusno sredjen.
Volela bi da zidove iza radijatora okrecimo u nekakvom tonu, toliko prasine izadje iz radijatora u toku grejne sezone, nisam pametna koja boja bi dobra bila da se ne vidi koliko se to zaprlja inace smo ugasili sa krecenjem non stop.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Jelena S.: Moja porođajna priča
Termin 12.12., odem na pregled (nećeš ti skoro, hajde kući)... i tako svaki dan do petka 21.12. Probudim se ja, bolovi k...
Zdrava ishrana najmlađih tokom zimskog per...
Tokom hladnih zimskih meseci, redovan unos voća i povrća ključan je za jačanje imunološkog sistema dece, pomažući im da ...
Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
lepic
Dajte im negu i preparate koje zaslužuju, najbolje, PHARMALIFE!
Ova godina je bila prepuna neprospavanih noći, uz FITOBALM je mnogo lakše sve prošlo, mazali smo po grudima, leđima i oko nosića da bi mogli da dišemo i udišemo blagi miris i sekret iz nosića je mekši i lakše ga je odstraniti. Počeli smo polako i sa BRONCAMIL sirupom, kašljali smo jako, ma najstrašnije, bili smo pred upalom pluća. IMMUNO jos nismo, ali u januaru planiramo korišćenje i ovog vašeg preparata. Apis Gola sprej je jako dobar da ublazi bol u grlu. Poštovanje za vaše proizvode. Hvala vam na brizi i pomoći!  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here