|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Dete i bazen
21.7.2015 22:01:36   
mila83
Hvala Mariya ! Bravo za hrabricu user posted image moja M je tako otpocetka,dok je Dimiju trebalo vremena da se oslobodi da ide sa tajom u veliki bazen.

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 126
   RE: Dete i bazen
21.7.2015 22:11:11   
Mariya
Ona se re 2 meseca još plašila, a sad nije. Ne znam da li je to što se kupala svakog dana kući pa se opustila, ili je već toliko čekala kupanje u velikom bazenu, ali baš je bila hrabrauser posted image

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 127
   RE: Dete i bazen
21.7.2015 22:43:28   
vikiveki
user posted image Mariya za malu hrabricu...moj najmlađi se danas toliko opustio u bazenu da je se nekoliko puta pustio i plutao ali roneći...otkrio je ronjenje i sada samo roniuser posted image jedini mi je problem što neće da zatvori oči dok roni nego gleda

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 128
   RE: Dete i bazen
22.7.2015 0:14:08   
Mariya
Viki,pa ako njemu nije problem,što je tebi? Hehe,pusti dete nek gleda ispod vode,ili jos bolje,kupi mu naocare za ronjenjeuser posted image

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 129
   RE: Dete i bazen
22.7.2015 0:35:11   
vikiveki
Ima naočare za roinjenje,ali njemu nije zanimljivo u njimauser posted image a brine me jer kad odemo na more,boleće ga i peći oči od slane vode,a tvrdoglav je

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 130
   RE: Dete i bazen
22.7.2015 0:40:08   
mila83
Mozda bas tada kad oseti slano,bude hteo da ih nosi.Moji hoce da ih nose i na suvo,sto se vidi na slici sto sam postavila ranije user posted image

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 131
   RE: Dete i bazen
22.7.2015 8:00:33   
vikiveki
Ma nadam se da će mu slana voda smetati i da će organizam instiktivno reagovati i da će on zatvarati oči dok roniuser posted image

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 132
   RE: Dete i bazen
22.7.2015 8:38:25   
jovana jojo
Viki, ja mislim da će dasa u moru da žmuri dok roni.
I mi smo skoro kupili veliki bazen i postavili ga na terasiuser posted image

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 133
   RE: Dete i bazen
22.7.2015 15:48:15   
vikiveki
Pogledaj na prethodnim stranicama kako izgleda naš bazen...da li ste i vi uzeli takav? ili ste neki mali

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu jovana jojo)
Direktna veza do poruke: 134
   RE: Dete i bazen
22.7.2015 16:06:28   
jovana jojo
Videla sam, ja mislim da je naš isti kao vaš, samo što je naš nov. Inače dobili smo ga od našeg uje tj. brata mm,poslao nam.Imamo veliku terasu koja je natkrivena tako da nam je super ovih dana,kupamo se a ne peče nas Sunce.

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 135
   RE: Dete i bazen
23.7.2015 23:09:19   
jovana jojo
Mi smo se danas baš lepo iskupali u bazenu...D. je uživao i uopšte se nije uplašio vodeuser posted image

(odgovor članu jovana jojo)
Direktna veza do poruke: 136
   RE: Dete i bazen
1.8.2015 9:04:24   
vonavoj
Evo i naseg bazena!! Samo jos da otopli!
user posted image
user posted image
Kupali smo se prosle nedeljeuser posted image

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 137
   RE: Dete i bazen
1.8.2015 13:01:35   
wivern
Von bazen je user posted image

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 138
   RE: Dete i bazen
31.8.2015 13:47:44   
branki*
zene,kad vodite bebe na bazen,vi koje ste vodile,je l nosite i kolica ili ne?ja mislila da boku vodim danas,pa se mislim kad zaspi,gde da je stavim da spava..

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 139
   RE: Dete i bazen
31.8.2015 15:01:24   
emicaa
branki zaova je kad je A bio mali tako kao tvoja Boka sada isla sa kolicima i spavao je u kolicima,mislim da je tako lakse i tebi i njoj

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 140
   RE: Dete i bazen
31.8.2015 15:06:37   
branki*
hvala,emice,tako cu i jauser posted image

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 141
   RE: Dete i bazen
31.8.2015 16:20:22   
wivern
Ja ne nosim nista, Branki ali ako ti je Boka navikla da spava u kolicima onda ih ponesi. Moj M spava gde stigne user posted image

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 142
   RE: Dete i bazen
10.7.2016 9:02:48   
wivern
Mi danas idemo na bazen, sad razmisljam koje sve rekvizite da ponesem M.
Osim gume, naravno. To je pod must have.

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 143
   RE: Dete i bazen
10.7.2016 9:34:02   
Trcosava
Ono za mazanje, eventualno neku lopticu i to je to, koji moj rekviziti user posted image

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 144
   RE: Dete i bazen
10.7.2016 10:51:52   
Zemunka85
Ja imam veliki problem sa ovom temom :(. Moj strah od bazena kada je L u pitanju je ooogroman, fanaticki i palarisuci. Za psihijatra. Meni srce pocne da lupa kada pomislim na L u bazenu. Meni je to isto kao da je bacim u bazen sa krokodilima. Nzm :(. Znam da to nije normalno, ali mi smo prvu urinarnu infekciju zaradili na bazenu sa 10m i posle se onoliko patili dve god sa tim i ja uopste tu vise ne vidim vodu vec bilione bakterija. Nzam .. uopste nzm sta da radim sa tim svojim strahom. Kao prelomila sam i dogovorila se sa jednom drugaricom da odemo sledece nedelje (jos na isti taj gde je i dobila UI user posted image ), ali ona zaista vazi za najbolji u okolini i evo ja sad nzm sta bih .. guglam komentare, razmisljam .. panicim ... Ne samo vezano za UI, generalno vezano za bakterije po bazenima, straaaaaaah me je do te mere da ne mogu recima da opisem.
Kucni bazencic joj punim svaki dan, u njemu se smao ona kupa, za svako kupanje menjam vodu i perem asepsolom user posted image , kad jednom izadje, nema vise ulaska.
U Adi isto ne smem :(, ali je zato na Lido vodim, a eto koliko covek npr ne zna, pre neki dan nam je bila majka njenog druga, zena je 8god radila "ne znam gde", tipa gradski zavod za javno zdravlje, koji se bave tim uzorkovanjem. Prvo da vam ne pricam gadosti koje mi je napricala za grkickalice i kako su im od henije ruke smrdele 2 dana posle uzorkovanja te hrane, ali isto tako rade i uzorkovanje voda svaki dan. Kaze da Lido tj Dunav nikada nije prosao zadovoljavajuce kriterijume (parazitologija, mikroblabla .. sta ti sad znam), a Ada svakodnevno. Zapravo rekla mi je jednu jednu veliku novost za mene - a to je da Ada uopste nije stajaca voda. Da oni, da l na dnevnom nivou u sezonu, da l sad ne znam koliko cesto, dole na pocetku (gde je fontana) imaju prokopan tunel gde se voda dalje ispusta i isto tako gore na vrtu prokopan kanal gde se voda uliva i da se ta voda (cini mi se) na dnevnom nivou menja. Bas me zacudilo ...

Nzm ali posle svega ja i dalje nju oooopusteno kupam samo u moru :(

Edit, je l vodio neko dete u S klub. Lepo mi izgleda na slikama. Jos samo Zoranu da nagovorim user posted image

< Poruku je uredio Zemunka85 -- 10.7.2016 10:54:29 >

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 145
   RE: Dete i bazen
10.7.2016 12:08:27   
Trcosava
Vidiš, ja sam na Adi zaradila gljivice. Imam flku na ruci od Ade. Tamo ni živa ne ulazim.

Na bazene idem bez problema, u jezeru ne volim da se kupam. Najsigurnije mi je ipak more, ali teško da ćemo ove godine ići.



_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu Zemunka85)
Direktna veza do poruke: 146
   RE: Dete i bazen
10.7.2016 14:11:41   
Ana RR
Ja sam u Adu ušla jednom i nikad više. Sva sam se osula, sećam se da sam pila neke lekove. To isto mi se desilo jednom u selu kada sam se samo prskala vodom iz Nišave. Nisam ljubitelj ni bazena ali odemo ponekad u neki Aqua park. More je more, jbg.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 147
   RE: Dete i bazen
10.7.2016 22:42:44   
wivern
Zemunka jeste, dunav ni ove godine nije prosao testiranja. Ali to je i za ocekivati. Za adu znam da rade i da je to u stvari savska voda koja prolazi kroz turbine jer sam u srednjoj skoli imala praksu na makisu user posted image . I od kad sam videla kako se savska voda preradjuje u vodu za pice ne pijem vise vodu. Ne zato sto se ne preradjuje dobro, nego taj prvi filter kroz koji voda prodje e pa ta voda je toliko gadna na oko i imala je neku penu da mi je zgadila zivot.
Ako mislis na jakovo ja sam bila pre dve godine, bilo je prepuno kineza user posted image

Eh da, kupila sam slauf i malu mrezicu sa gumenim figuricama, kao da peca. Super se zabavio sa time.

< Poruku je uredio wivern RR -- 10.7.2016 22:43:32 >


_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 148
   RE: Dete i bazen
16.6.2017 14:38:09   
Sanjalicaaa
Na koje bazene vodite decu?
Mi smo išli na Olimp i neke van Bga, tipa Horizonti.

_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 149
   RE: Dete i bazen
16.6.2017 14:40:04   
IvanaSK RR
Mi idemo na Olimp, najbliži nam je. Odemo i na Adu.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 150
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Prelepa GRČKA imena ZA DEČAKE
Grčka je zemlja sa drevnom kulturom, bogovima i mitološkim bićama, koja nam je dala i prelepa ženska i muška grčka imena...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here