|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Gde je sta povoljnije - hrana,pice, odeca
2.9.2014 10:33:02   
serpica
I odoh u off
bila si na samo minut od mene a nisi se javila user posted image a Nato,Nato user posted image
btw na tom medjuspratu opet ima svasta za kucu,sad je pretezno namestaj

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 101
   RE: Gde je sta povoljnije - hrana,pice, odeca
2.9.2014 10:34:52   
nata11

IZVORNA PORUKA: serpica

I odoh u off
bila si na samo minut od mene a nisi se javila user posted image a Nato,Nato user posted image
btw na tom medjuspratu opet ima svasta za kucu,sad je pretezno namestaj


Serpi to je bilo onomad kada sam isla na UZ a isli samnom i jetrva i klinci da prosetaju do tvrdjave. Sledeci put casna pionirska user posted image

_____________________________





(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 102
   RE: Gde je sta povoljnije - hrana,pice, odeca
2.9.2014 18:26:30   
cuba juba

IZVORNA PORUKA: 17 joka

Cuba, ja udjoh na njihovu stranicu ali nigde nevidim helankice i tako te stvarcice

sem set za bebe i tri kompleta trenerki



Kod mene se pojavljuje dosta stvari. Vidim da su ubacili i neke haljine i komplete za devojcice po 500 i nesto din. Ne secam se. A jel si se sprijateljila sa njima na fejsu. Tamo prodaju. Zovu se Decija Garderoba Lane. Pozzz i javi ako si nasla nesto povoljno user posted image

(odgovor članu 17 joka)
Direktna veza do poruke: 103
   RE: Gde je sta povoljnije - hrana,pice, odeca
2.9.2014 18:36:13   
17 joka
nasla sam draga, hvala punooouser posted image

ima divnih i jeftinih stvarcica

_____________________________

Što duže čekaš na nesto , više ceniš kad to dobiješ.Jer sve što je vredno imati ....VREDNO JE I ČEKATI...

(odgovor članu cuba juba)
Direktna veza do poruke: 104
   RE: Gde je sta povoljnije - hrana,pice, odeca
2.9.2014 19:22:51   
cuba juba
Da bas su jeftini. Porucila sam danas za klinca one komplet trenerke, 750 din. su, porucila 2 kompleta... to nam uvek treba :) e rekli su mi da do cetvrtka ko poruci, u petak mu stize roba, ne znam da li znas... tako da ponovicemo se opet user posted image

(odgovor članu 17 joka)
Direktna veza do poruke: 105
   RE: Gde je sta povoljnije - hrana,pice, odeca
2.9.2014 19:30:59   
17 joka
Evo i ja cu sad da porucim trenerku i jos nesto. super znaci stize u petak
hvala na informaciji user posted image user posted image

_____________________________

Što duže čekaš na nesto , više ceniš kad to dobiješ.Jer sve što je vredno imati ....VREDNO JE I ČEKATI...

(odgovor članu cuba juba)
Direktna veza do poruke: 106
   RE: Gde je sta povoljnije - hrana,pice, odeca
2.9.2014 19:43:09   
cuba juba
Sad videh da si iz Cacka. Za Beograd je preuzimanje u petak, tebi ce poslati kurirskom sluzbom tako da ti paket stize dan, dva posle user posted image

(odgovor članu 17 joka)
Direktna veza do poruke: 107
   RE: Gde je sta povoljnije - hrana,pice, odeca
3.9.2014 8:38:29   
Anck Su Nmaun
Mi smo sad na letovanje bili u Grckoj, i u Solunu -periferija postoji jedan deo samo sa trznim centrima, iskopali smo jedan JAMBO, ima svasta za decu i kucu a po smesnim ali bukvalno smesnim cenama, pa ako je nekome usput dobro je obici.
Mi smo oko 150 e potrosili na svakakve dzidzabidze.
Ogromna kutija igracaka sirena , dvorac i sta ti ja znam 10e, Guralica ona kao kamioncic 10e (kod nas 2500), plisana igracka veca 5e, mala beba 1e, ranac od 3e do skolskih torbi od oko 15e, Komplet plastelin veliki paket od 1 pa do 3-4e ( sto je kod nas samo jedna boja 200 din.) a sitnica za kucu ni da ne govorim do sutra bih pisala...

Rekla sam kad mi cure budu za skolu to leto moramo tamo otici da je opremimo jer se stvarno isplati!

(odgovor članu cuba juba)
Direktna veza do poruke: 108
   RE: Gde je sta povoljnije - hrana,pice, odeca
3.9.2014 9:25:42   
Mala Elena
Moskva je jeftina kada da snizenja , a ne kao u Beogradu-poznati brendovi na snizenju -70% a udjes i ftapiras se. Mm je dobio sorts adiddas koji je kostao 600_700din.

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 109
   RE: Gde je sta povoljnije - hrana,pice, odeca
7.9.2014 15:42:00   
Mala Elena
Unina mama, jel snizenje decijih stvari u h&m -u ?

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 110
   RE: Gde je sta povoljnije - hrana,pice, odeca
7.9.2014 15:46:21   
Anoniman
ME,jeste na odredjene artikle, bodici, pantalonice - trenerkice za bebe, eto farmerke, kupis jedan par, na drugi dobijas 50 % popust

(odgovor članu Mala Elena)
  Direktna veza do poruke: 111
   RE: Gde je sta povoljnije - hrana,pice, odeca
7.9.2014 15:48:02   
wivern
Mi smo do skoro porucivali stvarcice iz sportsdirecta i to najcesce kad su snizenja. Mogu vam reci da sam kupila super lee cooper farmerice za 10-ak evrica...i jos gomilu nekih majicica i sitnica.

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 112
   RE: Gde je sta povoljnije - hrana,pice, odeca
7.9.2014 16:05:57   
Mala Elena
I koliko dodju sa popustom te farmerice? I koliko se krecu trenerke ? Bila sam skoro u TC ali nisam svracala u deciji deo user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 113
   RE: Gde je sta povoljnije - hrana,pice, odeca
7.9.2014 17:09:15   
wivern
Pa sa popustom i postarinom su oko 10e, ima i jeftinijih zavisi kad sta naletis. Jedino sto je nezgodno sto moras da znas svoju velicinu, ali ima svasta nesto.

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 114
   RE: Gde je sta povoljnije - hrana,pice, odeca
7.9.2014 17:17:15   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: Mala Elena

I koliko dodju sa popustom te farmerice? I koliko se krecu trenerke ? Bila sam skoro u TC ali nisam svracala u deciji deo user posted image



za moje dete od 3 godine najskuplje su bile 1699, a drugi par smo dobili za 850 din

(odgovor članu Mala Elena)
  Direktna veza do poruke: 115
   RE: Gde je sta povoljnije - hrana,pice, odeca
7.9.2014 17:19:46   
mali_mis
Unina mama to je super. A dokle vazi taj popust?

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 116
   RE: Gde je sta povoljnije - hrana,pice, odeca
7.9.2014 19:41:00   
bubulence

IZVORNA PORUKA: Mala Elena

Unina mama, jel snizenje decijih stvari u h&m -u ?


a imas i varijante 3 za 2. npr mi smo uzeli donji deo trenerke za 999 din, gornji deo trenerke za 999 din i trecu stvar dobijes za 1 din. ali samo ono sto je oznaceno da je na toj akciji (mi smo izabrali jos jedan gornji deo). uzeli smo joj i super majicicu za 599 din na snizenju

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 117
   RE: Gde je sta povoljnije - hrana,pice, odeca
7.9.2014 20:35:11   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: bubulence


IZVORNA PORUKA: Mala Elena

Unina mama, jel snizenje decijih stvari u h&m -u ?


a imas i varijante 3 za 2. npr mi smo uzeli donji deo trenerke za 999 din, gornji deo trenerke za 999 din i trecu stvar dobijes za 1 din. ali samo ono sto je oznaceno da je na toj akciji (mi smo izabrali jos jedan gornji deo). uzeli smo joj i super majicicu za 599 din na snizenju



E vidis , ovu ponudu nisam videla, imali smo bas malo vremena a i to je bas superuser posted image

(odgovor članu bubulence)
  Direktna veza do poruke: 118
   RE: Gde je sta povoljnije - hrana,pice, odeca
7.9.2014 20:38:44   
bubulence
Mi smo uzeli u NS, ali mislim da bi trebalo da je isto u svakom h&m

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 119
   RE: Gde je sta povoljnije - hrana,pice, odeca
7.9.2014 20:52:38   
minnica
U Takko Fashion sam uzela ćeri farmerice za nešto više od 600 dinara. Prelepe su. Džins je na sniženju 30%.

_____________________________

No need to run and hide
It's a wonderful, wonderful life

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 120
   RE: Gde je sta povoljnije - hrana,pice, odeca
7.9.2014 22:04:00   
Mala Elena
Pa to nije lose .trebalo bi da je svugde isto mada mi kum pre neki dan kaze da je u c &a , cena razlicita u Uscu
i Delta City -ju sto me zacudilo ....

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 121
   RE: Gde je sta povoljnije - hrana,pice, odeca
7.9.2014 23:19:27   
Sanchy
Ma to su pogresili,,i ja sam u Delti u C&A nasla identicno pakovanje carapa iste velicine i jedno i drugo a cena razlicita,na jednom zalepljeno 599,00 a na drugom 799.00

_____________________________

Verujem u ružičasto. Verujem da smeh najbolje troši kalorije. Verujem u ljubljenje, u mnogo ljubljenja. Verujem da treba biti snažan kad sve krene po zlu. Verujem da su srećne devojke najlepše devojke. Verujem da je sutra novi dan. Verujem u čuda!

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 122
   RE: Gde je sta povoljnije - hrana,pice, odeca
6.11.2014 12:59:36   
Anarunika
Danas sam malo po Beogradu proučavala cene bebećih stvari i u "Panteru" sam videla bodiće za 290,00 din. a zekice za 650,00. Pristojni dezeni. Ima i benkica+pantalonice za zatvorenim stopalima za 650,00. Čini mi se da je to povoljno?

(odgovor članu Sanchy)
Direktna veza do poruke: 123
   RE: Gde je sta povoljnije - hrana,pice, odeca
6.11.2014 13:11:18   
mali_mis
Bodici su bas povoljni, ovo drugo ne znam user posted image

(odgovor članu Anarunika)
Direktna veza do poruke: 124
   RE: Gde je sta povoljnije - hrana,pice, odeca
9.11.2014 12:10:29   
Anarunika
Juče sam se malo švrćkala po radnjama dok su mi klinci bili na rođišu, pa sam u C&A videla pakovanje od 5 bodića sa kratkim rukavima za 800,00 din. od broja 50 pa nadalje, i pakovanje od tri komada sa dugim rukavima za 999,00. A još je bio i popust od 25% na to. Nije loše pratiti te akcije.

I videla sam veličinu 42 za bebe, što nikada do sada nisam videla!

< Poruku je uredio Anarunika -- 9.11.2014 12:11:43 >

(odgovor članu mali_mis)
Direktna veza do poruke: 125
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Jelena S.: Moja porođajna priča
Termin 12.12., odem na pregled (nećeš ti skoro, hajde kući)... i tako svaki dan do petka 21.12. Probudim se ja, bolovi k...
Zdrava ishrana najmlađih tokom zimskog per...
Tokom hladnih zimskih meseci, redovan unos voća i povrća ključan je za jačanje imunološkog sistema dece, pomažući im da ...
Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here