|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Koliko djece planirate imati
4.4.2009 13:16:04   
prolece
Svaka čast Nataša ja imam jedno drugo je na putu, a planiram četvoro. Puno sreće Buba!

(odgovor članu Natasajvc)
Direktna veza do poruke: 51
   RE: Koliko djece planirate imati
4.4.2009 13:17:53   
eugenija
Ne planiram ništa, kako god da bude, važno da su živi & zdravi...

_____________________________

ŽENA JE STENA!



(odgovor članu prolece)
Direktna veza do poruke: 52
   [Obrisana poruka]
4.4.2009 13:18:33   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu eugenija)
  Direktna veza do poruke: 53
   RE: Koliko djece planirate imati
5.7.2009 1:55:56   
bolice
Zelela bih petoro dece, nadam se da cu imati troje. Ali kad se setim koliko novca treba...sacekacu da ovo izadje iz pelena.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 54
   RE: Koliko djece planirate imati
5.7.2009 2:27:58   
BabyG
Ma putu je tek prvo, ali planiramo makar troje.. user posted image user posted image

(odgovor članu bolice)
Direktna veza do poruke: 55
   RE: Koliko djece planirate imati
31.7.2009 13:29:52   
SUPER MAMA
Dve dece

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 56
   RE: Koliko djece planirate imati
31.7.2009 15:06:15   
gagana83
Mm bi 5 i kaze da ce morati da se snadje negde za jos 2 posto bih ja troje.

(odgovor članu SUPER MAMA)
Direktna veza do poruke: 57
   RE: Koliko djece planirate imati
31.7.2009 15:23:00   
Doroty
Imam cerkicu od 2 meseca, a hteli bi jos naravno. Jos je rano da razmisljam o drugom detetu. Kako bude...

_____________________________

Ne plaši se borbe i nemoj bežati od nje. Tamo gde nema borbe, nema ni vrline

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 58
   RE: Koliko djece planirate imati
31.7.2009 15:24:43   
expirium
Troje definitivno :)

(odgovor članu Doroty)
Direktna veza do poruke: 59
   RE: Koliko djece planirate imati
31.7.2009 15:28:48   
Skoki
Imamo vec jednu smizlu, i drugo na putu (ne znamo jos uvek pol), sto se mene tice dosta je. Ni premalo, ni previse. Gledam moju sestru, ona ima tri decaka, i zavidim joj na strpljenju i hrabrosti. MM zeli troje, pa je pao dogovor, kada klinci malo porastu, ako jos uvek bude imao zelju za bebcem, da usvojimo jedno user posted image .

(odgovor članu expirium)
Direktna veza do poruke: 60
   RE: Koliko djece planirate imati
31.7.2009 15:33:06   
magnetic
IZVORNA PORUKA: Skoki

Imamo vec jednu smizlu, i drugo na putu (ne znamo jos uvek pol), sto se mene tice dosta je. Ni premalo, ni previse. Gledam moju sestru, ona ima tri decaka, i zavidim joj na strpljenju i hrabrosti. MM zeli troje, pa je pao dogovor, kada klinci malo porastu, ako jos uvek bude imao zelju za bebcem, da usvojimo jedno user posted image .
To je bas lepouser posted image

_____________________________

Dunja 27.07.2010.
Visnja 23.01.2012.

(odgovor članu Skoki)
Direktna veza do poruke: 61
   RE: Koliko djece planirate imati
31.7.2009 18:12:14   
božana
IZVORNA PORUKA: prolece

Svaka čast Nataša ja imam jedno drugo je na putu, a planiram četvoro. Puno sreće Buba!


Svaka čast.user posted image Ja imam jedno, a verovatno ću još jedno.To je dosta.

(odgovor članu prolece)
Direktna veza do poruke: 62
   RE: Koliko djece planirate imati
31.7.2009 18:17:35   
božana
Svaka čast i ostalim ženama koje žele 4-5 dece.Uf, bre.user posted image

(odgovor članu božana)
Direktna veza do poruke: 63
   RE: Koliko djece planirate imati
31.7.2009 21:11:18   
vodolija 82
IZVORNA PORUKA: Sneža

I ja sam uvek maštala o troje,ali sada bih bila zadovoljna i sa jednimuser posted image


potpisujem!

_____________________________

Teskoce i borbe koje imamo danas,nisu nista drugo,nego cijena koju moramo da platimo za pobjede koje nas cekaju sutra...

(odgovor članu Sneža)
Direktna veza do poruke: 64
   RE: Koliko djece planirate imati
24.8.2009 21:10:20   
mamce
Ja bih jedno za pocetak, ali bih volela da imam dvojeuser posted image

(odgovor članu vodolija 82)
Direktna veza do poruke: 65
   RE: Koliko djece planirate imati
24.8.2009 21:13:33   
mikanica
mm bi troje, ali nisam bas sigurna sa carskim rezom dali uopste moze vise od dvoje?user posted image

(odgovor članu mamce)
Direktna veza do poruke: 66
   RE: Koliko djece planirate imati
24.8.2009 21:23:53   
Maya21
Mikanice moze vise od dvoje, ja sam se porodila drugi put CR pre 4 meseca,a dr me na onom pregledu na koji se ide posle 6 nedelja odmah pitala da li cemo jos dece, posto zna da smo i mm i ja zeleli devojcicu. Imam dva predivna decaka user posted image

< Poruku je uredio Maya RR -- 24.8.2009 21:31:39 >

(odgovor članu mikanica)
Direktna veza do poruke: 67
   RE: Koliko djece planirate imati
24.8.2009 21:37:44   
božana
IZVORNA PORUKA: mikanica

mm bi troje, ali nisam bas sigurna sa carskim rezom dali uopste moze vise od dvoje?user posted image


Koliko ja znam treći CR je rizičan.Ima žena koje su rodile treće dete CR.I ja sam rodila na carski moju Nevenu.

(odgovor članu mikanica)
Direktna veza do poruke: 68
   RE: Koliko djece planirate imati
25.8.2009 9:48:08   
mikanica
user posted image i ja sam cula da je rizicno!  dali se ovde neko porodio treci put  carskim rezom?
tek sam prvo dobila pre 3,5 meseca, ima jos vremena, nego me bas zanima!user posted image

(odgovor članu božana)
Direktna veza do poruke: 69
   RE: Koliko djece planirate imati
25.8.2009 9:52:51   
Rivana
Posle ovog porodjaja vise ne planiram da se poradjam. Losa iskustva se ne mogu zaboraviti. Znaci ovo jedno sa moje strane dosta neka je zivo i zdravo.

(odgovor članu mikanica)
Direktna veza do poruke: 70
   RE: Koliko djece planirate imati
25.8.2009 9:53:57   
Rivana

IZVORNA PORUKA: mikanica

mm bi troje, ali nisam bas sigurna sa carskim rezom dali uopste moze vise od dvoje?user posted image


Mogu oni da naruce i petoro kad se oni ne poradjaju

(odgovor članu mikanica)
Direktna veza do poruke: 71
   RE: Koliko djece planirate imati
25.8.2009 9:56:32   
Zoka81
Da da bog i ovo prvo pa ako bude volela bi svake godine po jedno......ali onda troje najmanje.....

(odgovor članu Rivana)
Direktna veza do poruke: 72
   RE: Koliko djece planirate imati
25.8.2009 10:01:40   
mikanica
e pa skroz se slazem, samo naruce, pa ti sad izvoli.
da se ja pitam samo ovo jedno, ali zbog muza i samog deteta, da ima brata ili sestru, ali troje , stvarno?!  divim se zenama koje se odluce na to.user posted image

(odgovor članu Rivana)
Direktna veza do poruke: 73
   RE: Koliko djece planirate imati
25.8.2009 10:04:22   
Maya21
Meni moja doktorka kaze da nije, ako se napravi razumna pauza između porođaja, znači najmanje 2 godine... Ako se CR radi na godinu dana, jeste rizično jer je sve sveže i postoji mogućnost pucanja šavova i implantacije ploda na samom šavu, što otežava trudnoću... 

(odgovor članu mikanica)
Direktna veza do poruke: 74
   RE: Koliko djece planirate imati
25.8.2009 10:09:53   
mikanica
au, strasno. Napravicu pauzu i 3 godine ako treba.
sad mi je 34 i ne bih da cekam predugo, ali eto sa 37 jos jedno, i to je to od mene.
Cak mi je potpuno svejedno dali ce ponovo biti devojcica, a mm bi decaka po svaku cenu.   Zasto im je toliko stalo bas da bude musko???user posted image

(odgovor članu Maya21)
Direktna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Jelena S.: Moja porođajna priča
Termin 12.12., odem na pregled (nećeš ti skoro, hajde kući)... i tako svaki dan do petka 21.12. Probudim se ja, bolovi k...
Zdrava ishrana najmlađih tokom zimskog per...
Tokom hladnih zimskih meseci, redovan unos voća i povrća ključan je za jačanje imunološkog sistema dece, pomažući im da ...
Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
dudas
Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!
"Dobro veče, od sad ovde nema zime, Imuno je moje ime. Vitamini, minerali-sve staje u gutljaj mali. Popij mene, mala vilo, nazdravlje ti bilo!" "Imaćemo još jednog gosta, pomoći će vili dosta. Evo ga, tu je"-Imuno reče. "Uđi, uđi, druže moj, dobi li protiv kašlja boj?" "Znaš, Imuno-Broncamil se smeška, kakva je to borba teška. Uspeo sam, za kašalj sam tata mata!" I odjednom neko pokuca na vrata. "Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!" Istina je sve što kaže Apis gola, jako brzo rešiće vas bola. "Gde li nam je Fitobalm, kud se dede, ne videh ga od prošle srede? "Sad će doći"- Imuno reče. "Ima li šta od zapušenog nosića preče?" "Kuc, kuc, stigao sam"- Fitobalm se javi. "Mala vilo, odmah me pod nosić stavi. Jel osećaš borovine moć? Sada lepo diši i spavaj, laku noć!" I tako Pharmalife družina ova isprati vilu u carstvo snova.  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here