|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Mirena (hormonska) spirala
22.5.2009 9:00:15   
Anoniman
juce sam dobila preporuku od ginekologa za ovu spiralu .... bas mi ja nahvalio ... dobila sam i nekakvu knjizicu da procitam o njoj ...pa me zanima da li neko koristi bas tu????? 

< Poruku je uredio guppy RR -- 31.7.2009 15:33:00 >
  Direktna veza do poruke: 1
   RE: "Mirena" - spirala
22.5.2009 9:03:32   
Lu
Ja ti ne koristim nju,kod mene je obična bakrena ali sam se pokajala jer mirena navodno skraćuje mjesečnicu.
A inače sam i sa ovom prezadovoljna,nikakvih smetnji nemam,ne znam ni da ju imam...
Znaš kako opušteno,ne moraš da misliš kako će završitiuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: "Mirena" - spirala
22.5.2009 9:06:19   
Anoniman
hvala Lu ....user posted image
meni je upravo preporucio Mirenu zbog obilnih i bolnih menstruacija .... znaci to je glavni razlog


najsmjesnije pita me sta koristimo od kontracepcije ...ja mu govorim apstinenciju... 100% uspjesna ...ismijao se pravo



(odgovor članu Lu)
  Direktna veza do poruke: 3
   RE: "Mirena" - spirala
22.5.2009 9:06:42   
Anoniman
Spirala KLIK

Na brzinu sam preletela temu... Negde smo spominjale tu spiralu. Razlika između te Mirene i obične spirale je što Mirena sadrži hormone, ako se dobro sećam, pa su žene bile u fazonu da je možda bolje staviti običnu spiralu, bez hormona, nego ovu. Jer ako stavljaš spiralu sa hormonima, što onda ne bi uzimala oralne kontraceptive?

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 4
   RE: "Mirena" - spirala
22.5.2009 9:09:18   
Lu
IZVORNA PORUKA: Tasha RR

Spirala KLIK

. Jer ako stavljaš spiralu sa hormonima, što onda ne bi uzimala oralne kontraceptive?

Jednostavno,zato što spiralu staviš jednom i uživaš narednih 5godina a pilulu moraš uzimati svaki dan i ne smiješ zaboravitiuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: "Mirena" - spirala
22.5.2009 9:11:01   
Anoniman
user posted image  lu, to za zavisnike o kofeinu i nikotinu nije nikakav problem. Ustaneš ujutru, skuvaš kafu, zapališ cigaru i progutaš tableticu!

(odgovor članu Lu)
  Direktna veza do poruke: 6
   RE: "Mirena" - spirala
22.5.2009 9:13:05   
Lu
IZVORNA PORUKA: Tasha RR

user posted image  lu, to za zavisnike o kofeinu i nikotinu nije nikakav problem. Ustaneš ujutru, skuvaš kafu, zapališ cigaru i progutaš tableticu!

Možda,ja sam koristila pilule zbog ciste 3mjeseca...ne do Bog da mi je to bila kontracepcija,svaku 3-ću sam zaboravila a pijem kavu svako jutrouser posted image  

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: "Mirena" - spirala
22.5.2009 9:13:52   
Anoniman
isti odgovor Tasho ja zaboravljam masu stvari pa bi zaboravila i tabletu ....


e sad sam procitala ovo sto si postavila ....hvala jos sam trazila al mi nije izbacilo jbg

(odgovor članu Lu)
  Direktna veza do poruke: 8
   RE: "Mirena" - spirala
22.5.2009 9:14:48   
Dora
Ja dok sam pila tabletice redovno, bilo mi je ok. Sad kad dobijem jako krvarim, i traje mi 10 dana! Koža mi je bzv i kosa suva. Baš mi nedostaju pilule...user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: "Mirena" - spirala
22.5.2009 9:16:08   
Anoniman
a sta koristis sada Dora??????????????????

(odgovor članu Dora)
  Direktna veza do poruke: 10
   RE: "Mirena" - spirala
22.5.2009 9:22:52   
Dora
sad ništa, pravimo bebu! user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: "Mirena" - spirala
22.5.2009 9:24:25   
Anoniman
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Dora)
  Direktna veza do poruke: 12
   RE: "Mirena" - spirala
31.7.2009 14:00:11   
Anoniman
user posted image

user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 13
   RE: "Mirena" - spirala
31.7.2009 14:08:39   
Anoniman
TEKST 

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 14
   RE: "Mirena" - spirala
31.7.2009 14:18:47   
Rivana
vucko jel koristis ovu spiralu?

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: "Mirena" - spirala
31.7.2009 14:19:55   
Anoniman
nisam je još stavila, nikako od maja kad sam radila briseve nisam se nakanila da odem doktoru, iskreno zaboravim

(odgovor članu Rivana)
  Direktna veza do poruke: 16
   RE: "Mirena" - spirala
31.7.2009 14:29:49   
Rivana
meni dr preporucila neke tablete ne znam nesto mi pominjala i ovu spiralu a mene neki strah da mi "dole" nesto stavljaju user posted image bas sam seljanka user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: "Mirena" - spirala
31.7.2009 14:31:22   
Lu
IZVORNA PORUKA: Rivana
a mene neki strah da mi "dole" nesto stavljaju user posted image bas sam seljanka user posted image


user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Rivana)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: "Mirena" - spirala
31.7.2009 14:33:55   
Rivana

IZVORNA PORUKA: lu

IZVORNA PORUKA: Rivana
a mene neki strah da mi "dole" nesto stavljaju user posted image bas sam seljanka user posted image


user posted image user posted image user posted image

pa stvarno sam seljanka user posted image stalno bi mislila kako mi nesto dole stoji user posted image

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: "Mirena" - spirala
31.7.2009 14:35:40   
Anoniman
Tako ja mislim kada stavim tampon (ako uopšte uspem da ga stavim)... o spirali ni ne razmišljam... user posted image

(odgovor članu Rivana)
  Direktna veza do poruke: 20
   RE: "Mirena" - spirala
31.7.2009 14:37:22   
Rivana
ja isto sa tamponima jednom sam staviljala na moru ma jedva ga stavila i imala osecaj da mije nesto dole user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: "Mirena" - spirala
31.7.2009 14:39:54   
Anoniman
Zna se šta tamo treba da uđe, i ništa drugo ne treba stavljati! user posted image  user posted image

(odgovor članu Rivana)
  Direktna veza do poruke: 22
   RE: "Mirena" - spirala
31.7.2009 14:40:50   
Rivana

IZVORNA PORUKA: Tasha RR

Zna se šta tamo treba da uđe, i ništa drugo ne treba stavljati! user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image sve drugo je visakuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: "Mirena" - spirala
31.7.2009 14:41:48   
Anoniman
od viška glava ne boli user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Rivana)
  Direktna veza do poruke: 24
   RE: "Mirena" - spirala
31.7.2009 14:42:22   
Anoniman
user posted image  Malo se šalim. nemam ništa protiv spirala, i mislim da svako ko može da ih nosi (moja mama nije mogla, krvarila je), neka ih nosi.

(odgovor članu Rivana)
  Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Popularna ruska imena za bebe i njihovo zn...
Jedan od najuzbudljivijih delova iščekivanja bebe je odabir imena. Ako ste trudni, a razmišljate o ruskom imenu za bebu,...
Najpopularnija imena u 2023. godini
Koliko su se trendovi promenili, najbolje govori i činjenica da osim Milice nijedno popularno ime iz prethodnih dekada n...



image
MamaNecaVo
CortinaT krema je postala obavezan deo naše kućne apoteke!
Porodično smo atopičari i mesečno potrošimo jednu, a mažemo je svuda. Sin mi ima oset_ljivu kožu i generalno je sklon pojavi ekcema čim imunitet ode ka dole ili ako ne namažemo lice cak i kada vetric pirka. Ja imam užasne ekceme često po rukama od pranja sudova, pa izlazak napolje i tako u krug. Stoga slobodno mogu reći da ko god ima sličan problem ili AD da uzme CortinaT kremu, neće se pokajati. U moru krema slične namene, jedino nam se ova pokazala delotvorno i jedino ona održi duže vreme stanje remisije. Miris je sasvim ok, možda malo jači za moj ukus, ali ima efekta i samo to je na kraju bitno. Takođe, krema nije ni gusta a ni retka pa nema problema sa mazanjem. Moj sin se privikao sam na mazanje kože lica konkretno, pa smo tu da nazovem svakodnevnu "terapiju" i nešto bez čega se ne može, pretvorili u zabavu.  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here