|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4] 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Alergija,kako otkriti na što je dete aler...
10.10.2016 7:45:33   
Sanjalicaaa
Noćas su mu opet izbile crvene fleke svuda po telu user posted image

_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 76
   RE: Alergija,kako otkriti na što je dete aler...
10.10.2016 9:41:29   
milicicak
Sanjalice, moguce je da je odreagovao na kakao, on je potencijalan cest alergen. Dobro je sto je Aerius smirio stvari, bilo bi zgodno da uvek imas sirup kod kuce za svaki slucaj.
Da li si menjala prasak, omeksivac, unela neku novu biljku u stan? Sve su to moguci izazivaci alergije.
Sad vam sledi detektivski period, da otkrijete na sta tacno reaguje, posle toga ce biti sve lakse.
Sve sto te zanima pitaj, bar sa alergijama imam gomilu iskustva :(

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 77
   RE: Alergija,kako otkriti na što je dete aler...
10.10.2016 12:10:48   
Khaleesi
Mojoj od avfusta malo malo pa izbiju fleke. Samo odjednom. Prvo mislila dr da je alergija sad kaze da je jako osetljiva na spoljnw faktore i da je neki dermatitis a ne alergija.
Mozda je Sanjalice i tvoj mali osetljiviji. Pre neki dan izasli smo oko 9.30 napolje da kupimo neato njoj po licu tackice. Osetljiva je i na hladnocu.

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 78
   RE: Alergija,kako otkriti na što je dete aler...
10.10.2016 12:50:57   
Ana RR
Sanjalice, isto tako je bilo mom Marku. Doktori su se bili zaprepastili kada su videli kolika urtikarija. Radili smo prick test koji nije ništa pokazao a baš danas su mu gotovi rezultati testa iz krvi, samo ne znam kada ću moći da idem do Mišoovića da ih preuzmem, razbolela sam se.

Biće ok, ne brini. Milicicak ti je sve rekla user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 79
   RE: Alergija,kako otkriti na što je dete aler...
10.10.2016 12:52:21   
Sanjalicaaa
Sirup ne pomaže, juče mu je inekcija pomogla. Danas mu dam sirup, ništa se ne smanjuje.
Miličičak, koje se pretrage rade? Kako to ide?
Khaleesi, nije dermatitis, alergiska reakcija je. Celo telo mu je maltene prekriveno.
Ana, isto su se tako i za Iku začudili. Javi kakvi su mu rezultati kad ih uzmeš. Jel je dobio neku terapiju?
Ja sam nešto načula da se valjda do treće godine ne rade alergiska testovi. Jel je to tačno?

< Poruku je uredio Sanjalicaaa -- 10.10.2016 12:56:35 >


_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu Khaleesi)
Direktna veza do poruke: 80
   RE: Alergija,kako otkriti na što je dete aler...
10.10.2016 13:06:36   
Ana RR
Sanjalice, kupi Xyzal, bolji je. Mada ne znam od kog uzrasta sme da se daje. Aerius nam uopšte nije delovao. Stavljala sam i slike negde, baš ću ti naći da vidiš, grozno je bilo.

Sad nije pod terapijom, bio je tada kada je to izbijalo. Javiću, jedva čekam da vidim kakvi su rezultati.

< Poruku je uredio Ana RR -- 10.10.2016 13:07:08 >


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 81
   RE: Alergija,kako otkriti na što je dete aler...
10.10.2016 13:08:31   
Ana RR
Evo ovde sam pisala klik

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 82
   RE: Alergija,kako otkriti na što je dete aler...
10.10.2016 13:26:31   
Sanjalicaaa
Ana, to je to. I Iliji je tako po stomaku, a po butinama još crvenije. Vidim da si to pisala u julu. Jel mu se ponovo pojavljivalo od tada?
Aerius sme od šest meseci. Za koliko dana mu se povuklo? Kažu da zna da izbija crvenilo i dve nedelje.

_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 83
   RE: Alergija,kako otkriti na što je dete aler...
10.10.2016 13:53:25   
Ana RR
Nije se više pojavljivalo, otprilike je trajalo nedelju dana. Pojavljivalo se tako periodično i povlačilo, kad smo uveli xyzal povuklo se skroz.

Rekli su nam da to može tako nedeljama da se pojavljuje ali srećom nije. Posle smo morali da čekamo da se organizam očisti od sirupa da bi radili testove.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 84
   RE: Alergija,kako otkriti na što je dete aler...
10.10.2016 14:03:25   
Sanjalicaaa
Xyzal je isto sirup? Videću danas sa dr. I meni su isto rekli da zna dugo da traje. I znam da nije toliko strašno koliko izgleda, ali baš mi nije svejedno.

_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 85
   RE: Alergija,kako otkriti na što je dete aler...
10.10.2016 14:13:18   
Ana RR
Da, isto je sirup ali nama je dr rekao da bolje deluje. Proveri samo od kog uzrasta se daje.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 86
   RE: Alergija,kako otkriti na što je dete aler...
10.10.2016 14:23:59   
milicicak
Sanjalice, alergo testovi nisu pouzdani do druge godine ali ako dr savetuje da ih uradis, obavezno ih uradi. Najverovatnije ce prvo raditi PRIK pa posle ostalo.
Elem, da ti kaze nesto teta mili user posted image najbitnije od svega je da ti ostanes smirena i da stalno imas na umu to sto si napisala, mnogo gore izgleda nego sto stvarno jeste. Dobro je sto ide na kozu i nema gusenja, oticanja, povracanja... Sa i bez testova, sad je na tebi da otkrjes sta mu smeta. Prvih nedelju dve ce mu se taj osip pojavljivati potpuno random, dok mu se organizam ne ocisti od alergena, pa bi bilo dobro da ga stavis na dijetu. Posle toga mu uvodis polako nove namirnice i cekas reakciju.
Dijeta ti je belo meso, krompir, kukuruz, jabuka i tako u krug.

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 87
   RE: Alergija,kako otkriti na što je dete aler...
10.10.2016 15:59:00   
Sanjalicaaa
user posted image
Od juče je na dijetalnoj hrani. Bili smo kod lekara. Rekla mi je da mu dam sirup i pred spavanje. Xyzal sme od šeste godine.

_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 88
   RE: Alergija,kako otkriti na što je dete aler...
10.10.2016 16:02:55   
vocicana
Uh Boze, pa ovo je ozbiljna urtikarija.
Sto pre da se raspitas, sta mozes od alergo testova da uradis, mojoj sestricini su uradjeni svi pre navrsene prve godine zbog gusenja i pojavljivanja ovakvih stvari po kozi.
Poljubi dudu

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 89
   RE: Alergija,kako otkriti na što je dete aler...
10.10.2016 16:12:38   
Animsaj9
Mi kad smo imali alergiju , nama je Aerius pomogao , mada smo se mi osuli zbog sunca user posted image

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 90
   RE: Alergija,kako otkriti na što je dete aler...
10.10.2016 16:33:19   
Ana RR
Guza mala user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 91
   RE: Alergija,kako otkriti na što je dete aler...
10.10.2016 18:09:01   
Khaleesi
U Sanjalice nama nije bilo tako...
Nama je isto rekla dr da pre trece ne rade testove...

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 92
   RE: Alergija,kako otkriti na što je dete aler...
10.10.2016 18:11:23   
branki*
Sanjalice,bas je odreagovaouser posted image
Je l ranije probao kakao?

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Khaleesi)
Direktna veza do poruke: 93
   RE: Alergija,kako otkriti na što je dete aler...
10.10.2016 18:17:11   
eca89
Sanjalice, joj bas mi je zao, dusa malauser posted image !

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 94
   RE: Alergija,kako otkriti na što je dete aler...
10.10.2016 18:28:18   
Sanjalicaaa
Branki, nije dosad probao kakao.
Da li smem da mu dam nestle osam žitarica za doručak? Ne znam šta za doručak da mu dam sad kad je na dijetalnoj hrani.


_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu eca89)
Direktna veza do poruke: 95
   RE: Alergija,kako otkriti na što je dete aler...
10.10.2016 18:38:23   
IvanaSK RR
Sanjalice, mukica mala. Ljubi ga.

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 96
   RE: Alergija,kako otkriti na što je dete aler...
10.10.2016 18:54:29   
milicicak

IZVORNA PORUKA: Sanjalicaaa

Branki, nije dosad probao kakao.
Da li smem da mu dam nestle osam žitarica za doručak? Ne znam šta za doručak da mu dam sad kad je na dijetalnoj hrani.


Ja bih mu dala palentu za svaki slucaj. Ili kukuruznu kasicu koju je ranije vec jeo. Ali sam ja ipak preterano oprezna sto se hrane tice.
Mozes da mu das te nestle glutenske ako ranije nije reagovao na njih.

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 97
   RE: Alergija,kako otkriti na što je dete aler...
10.10.2016 19:25:46   
Sanjalicaaa
On već mesecima jede te nestle žitarice, nikada nije bilo problema.

_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 98
   RE: Alergija,kako otkriti na što je dete aler...
10.10.2016 19:27:51   
branki*
Ja bih dala to sto je jeo do sada dugo,znaci ili te nestle ili palentu sa vockom ili neku pirincanu kasu.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 99
   RE: Alergija,kako otkriti na što je dete aler...
10.10.2016 20:48:39   
bubulence

IZVORNA PORUKA: Sanjalicaaa

On već mesecima jede te nestle žitarice, nikada nije bilo problema.


Sto ne znaci da se problemi ne mogu pojaviti...
Kada smo mi bili na dijeti zbog alergije jeli smo palentu, rizu sa jabukom, rizu sa dozvoljenim ad mlekom, krompir i bundevu... I to je to... Vrteli smo istu hranu oko 10ak dana...
Da li pored sirupa dajes i probiotik?

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4] 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4] 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Praktična rešenja za miran san vaše bebe
Dolazak beba na ovaj svet predstavlja jedan od najlepših životnih trenutaka svakog roditelja. Pored toga što roditeljstv...



image
lepic
Dajte im negu i preparate koje zaslužuju, najbolje, PHARMALIFE!
Ova godina je bila prepuna neprospavanih noći, uz FITOBALM je mnogo lakše sve prošlo, mazali smo po grudima, leđima i oko nosića da bi mogli da dišemo i udišemo blagi miris i sekret iz nosića je mekši i lakše ga je odstraniti. Počeli smo polako i sa BRONCAMIL sirupom, kašljali smo jako, ma najstrašnije, bili smo pred upalom pluća. IMMUNO jos nismo, ali u januaru planiramo korišćenje i ovog vašeg preparata. Apis Gola sprej je jako dobar da ublazi bol u grlu. Poštovanje za vaše proizvode. Hvala vam na brizi i pomoći!  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here