|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: državno vs privatno zabavište
31.3.2011 20:12:11   
VVVV
darge mame iz novog sada...user posted image

ne znam bas mnogo o vrticima, a cula sam da se ubrzo otvara konkurs za RD, pa zelim da saznam sve mogucnosti....
koja je razlika cena privatnog i drzavnog? da li privatno bolje i u cemu je bolje? ... meni se cini da , npr. privatna zabavista nemaju ili imaju jako mala dvorista? da li uopste vode decu napolje? kakvo im je radno vreme?
koje je dobro privatno zabaviste negde u okolkini spensa?

pozdrav svima user posted image

(odgovor članu Rivana)
Direktna veza do poruke: 101
   RE: državno vs privatno zabavište
18.7.2011 16:05:46   
Anoniman
Uvek sam za privatno jer drzavi ne verujem ni malo ni u kom aspektu.

(odgovor članu VVVV)
  Direktna veza do poruke: 102
   RE: državno vs privatno zabavište
18.7.2011 23:07:07   
mejvis
Moje dete je išlo 2 meseca u vrtić (jaslice) privatno i jako sam nezadovoljna. Za 3 puta više para, ne dobija ništa: grupe iste, hrana ista, bolestan je bio non- stp, jedina razlika je što je sve novo i sređeno ali ni ja ni moje dete nemamo ništa od toga.
Mislila sam da je privatno bolje ali sam se jako razočarala i sada nikada ne bih dala dete u privatno zabavište.
Ako mene pitate- dadilja do 3 godine a posle državni vrtić- zabavište!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 103
   RE: državno vs privatno zabavište
14.9.2011 19:17:38   
Salome
Skoro sam se uclanila, vec nekoliko dana citam vase postove- i da vam kazem mnogo mi znaci sto pishete o vasim iskustvima! user posted image

Nego, mejvis posto smo iz istog grada a i procitala sam tvoja predhodna 2 posta - molim te kazi mi koji je to privatni vrtic u kojem je tvoje dete islo? Iz kog si ga ispisala? I da li znas jos neki u Pancevu (privatni) da je "dobar"? Molim te odgovori mi sto pre mozes, jer mi je hitno. Imam decaka od 2,5 godine, uskoro trebam da pocnem da radim, a naravno- nema ko da ga cuva. U drzavni nema sanse, popunjena su mesta jos u maju-kad je bio upis. Za njegov uzrast ima samo 160 mesta u gradu, a jos 350 je na cekanju! user posted image

(odgovor članu mejvis)
Direktna veza do poruke: 104
   RE: državno vs privatno zabavište
10.8.2012 14:13:26   
Olga75

IZVORNA PORUKA: jednamamans

Molim vas za pomoc - vi ste mi jedina sansa da saznam koji privatni vrtic da izaberem za svoje dvogodisnje dete.
Cena je najmanje bitna, a njbotniji je kvalitet i lokacia - treba da bude na Novom Naselju.
Odgovor mi je potreban prilicno hitno, do kraja avgusta, da ne propustim upis, a da dete krene od septembra.
Mnogo, mnogo hvala!user posted image


IZVORNA PORUKA: Tash

Mali Princ ti je na Telepu, ali ne mnogo daleko od N.Naselja.
Drugi je malo dalje na Telepu, više ka onom putu od Limana IV ka Kamenjaru, tu negde, ne mogu da se setim imena, koliko sam čula to je najlepši privatni vrtić u NS, i imaju i dozvolu za rad u Predškolskom, što ti je bitno, da ne moraš da prebacuješ dete tada.
Moje dete ide u Maštolend u Radničkoj ulici, prezadovoljna sam, ali oni primaju tek od 3 god, ako dobro znam.
Mislim da kod privatnih vrtića ne možeš da promašiš upis. user posted image Upisuju bilo kada. user posted image




IZVORNA PORUKA: jednamamans

Hvala puno!
Idealno bi bilo da je bas na NN jer smo se skoro doselili, nemam na raspolaganju atutomobil, a nije mi bas isplativo da se vozikam taxijem. Provericu, sve u svemu, jos jednom hvala!



IZVORNA PORUKA: Tash

Baš na NN ne znam. user posted image







IZVORNA PORUKA: jednamamans

Za sad je opcija vrtic Cvrcak, 100e je 4h dnevno (ta bi nam opcija najise odgovarala). Da li neko zna nesto o tom vrticu, vlasnica je zvucala vrlo ljubazno :)



_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Salome)
Direktna veza do poruke: 105
   RE: državno vs privatno zabavište
10.8.2012 22:01:59   
Anoniman
Olga, bolje da si otvorila temu o privatnim vrticima, ovo je skroz OT za ovu temu.

(odgovor članu Olga75)
  Direktna veza do poruke: 106
   RE: državno vs privatno zabavište
10.8.2012 22:09:16   
jance
jednamamans ako ti je cena najmanje bitna onda izaberi Andjeo Cuvar na Kamenjaru, voze ti dete od kuce do vrtica i od vrtica do kuce njihovim prevozom i to je uracunato u cenu, tako sam cula....
ali koliko sam cula, to zadovoljstvo kosta oko 300eura mesecno, mozda sada i vise...

_____________________________

Bez dece kuća ne raste

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 107
   RE: državno vs privatno zabavište
11.9.2012 14:56:25   
Anoniman
JBT, jance, kako ovo izgleda! user posted image

jednamamans, pogledaj Dobru vilu. Sad je jedna mama pisala na temi Kakav je vrtić u koji vaše dete ide, kaže da je poludnevno 100eur, a celodnevno 150eur.

(odgovor članu jance)
  Direktna veza do poruke: 108
   RE: državno vs privatno zabavište
11.9.2012 16:35:43   
Ana RR
Odlično izgleda ali ime.. Anđeo čuvar pa sve sa anđelima na oblacima.. uuuuhhhh.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 109
   RE: državno vs privatno zabavište
11.9.2012 17:28:49   
lanajelena
Vrtic je prelep i spolja i iznutra ali ja bi celo moje radno vreme razmisljala hoce li mi deca zavrsiti u Dunavu user posted image

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 110
   RE: državno vs privatno zabavište
11.9.2012 18:02:28   
Anoniman
Jao Andjeo cuvar mi se ne dopada zbog tih religioznih ideja koje oni tamo provlace. Ja sama nisam vernik, tj msm da je bog iznad svake religije, a da mi neko uci dete religiji u kojoj je zena "prljava" kad ima menstruaciju...neka hvala.
Dakle, preporucujem Dobru vilu, za Malog princa sam takodje cula sve najbolje, a drugaricin mali je isao u Neven na Naselju, ok je, nista posebno.

(odgovor članu lanajelena)
  Direktna veza do poruke: 111
   RE: državno vs privatno zabavište
11.9.2012 21:51:02   
Anoniman
zbog tih religioznih ideja koje oni tamo provlace.


Nisam imala pojma. user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 112
   RE: državno vs privatno zabavište
11.9.2012 21:57:58   
isidora88
pa ceo sajt im je u religioznom duhu, sajt mi je jeziv, pogotovo oni andjeli sa oblacicem i natpisom : ja cu cuvati marinu bla bla, boze me sacuvaj kao da porucu da ce da umre deteuser posted image
ovako izgleda vrtica je lep,mada i mene kao LJ plasi onaj dunav poreduser posted image

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 113
   RE: državno vs privatno zabavište
12.9.2012 12:16:50   
Anoniman
Daaa! Meni se to nikako ne svidja, ali ne sumnjam da je nega fantasticna. Al neka hvala s tim andjelima i ostalima....user posted image

(odgovor članu isidora88)
  Direktna veza do poruke: 114
   RE: državno vs privatno zabavište
12.9.2012 12:23:50   
Anoniman
Ma žene, nisam ja proučavala sajt, samo pogledala Galeriju. user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 115
   RE: državno vs privatno zabavište
12.9.2012 12:29:26   
Anoniman
Mene plaši ovaj vrtić.

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 116
   RE: državno vs privatno zabavište
2.2.2013 19:29:46   
Majka3Sina
Ja sam od roditelja koji su pobegli iz Andjela cuvara cula da je tamo vojnicka disciplina. Deca nemaju slobodu nista da rade dok im se ne kaze. Stalno su u nekoj neprirodnoj tisini. Roditelji nemaju prava da udju u objekat i vide decu kako se igraju (a to je najbolji nacin da se uverite da je dete srecno) nikad ne razgovaraju sa vaspitacicom. Sve u svemu to vise lici na vojnu skolu nego na vrtic gde deca ipak treba i da se igraju.user posted image Po mom misljenju roditelj koji bira vrtic treba samo da pogleda decu koja se tamo igraju ili rade i da zakljuci da li su deca zadovoljna.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 117
   RE: državno vs privatno zabavište
2.2.2013 19:44:20   
Sanchy
Koje su sad cene privatnih a koje drzavnih vrtica za 4 sata dnevno?

(odgovor članu Majka3Sina)
Direktna veza do poruke: 118
   RE: državno vs privatno zabavište
2.2.2013 19:54:36   
Didy
U Bačkoj Palanci je 4600 dinara državni vrtić, bez obzira na to koliko sati dete ostaje, a privatni vrtić je 100 evra 4 sata, a 120 evra 6 sati.

_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu Sanchy)
Direktna veza do poruke: 119
   RE: državno vs privatno zabavište
2.2.2013 21:04:14   
Sanchy
To su ok cene a u Beogradu?

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 120
   RE: državno vs privatno zabavište
2.2.2013 21:32:02   
bea83
U državnim vrtićima ne postoji varijanta 4 sata dnevno,koliko ja znam, a cena celodnevnog boravka je 9700din. U privatnim se cene kreću od 100 do 150e za 4 sata. S tim da treba dobrooo razmisliti i raspitati se o privatnom vrtiću za koji se eventualno odlučiš. Uglavnom tu radi nekvalifikovani kadar tj devojke koje nemaju završenu vaspitačku ili višu vaspitačku školu. Moja drugarica je godinama radila u jednom jako poznatom beogradskom privatnom vrtiću koji ima više objekata i bila je jedina vaspitačica sa višom školom.

(odgovor članu Sanchy)
Direktna veza do poruke: 121
   RE: državno vs privatno zabavište
2.2.2013 21:42:27   
isidora88
ima poludnevni boravak i u drzavnim vrticima.

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu bea83)
Direktna veza do poruke: 122
   RE: državno vs privatno zabavište
2.2.2013 21:46:12   
Sanchy
Ne znam da li mogu uopste da konkurisem za drzavni vrtic s obzirom da je mm odjavio firmu,sto ce reci sad je kao nezaposlen?

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 123
   RE: državno vs privatno zabavište
3.2.2013 8:28:46   
bojanica7
isi, nema poludnevni boravak za sve uzraste. za jaslenu ne postoji. odvedes najkasnije u osam i pokupis najranije u dva. to je celodnevni. mislim da tek ona starija deca sto idu u predskolsko mogu da imaju poludnevni. nek me neko ispravi.

_____________________________

Panta rei

(odgovor članu Sanchy)
Direktna veza do poruke: 124
   RE: državno vs privatno zabavište
3.2.2013 8:45:59   
boba 11

IZVORNA PORUKA: Sanchy

Ne znam da li mogu uopste da konkurisem za drzavni vrtic s obzirom da je mm odjavio firmu,sto ce reci sad je kao nezaposlen?

Nagovesti da tm radi ali nije prijavljen ali mozes konkurisati pa sta bude

(odgovor članu Sanchy)
Direktna veza do poruke: 125
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







HOROSKOP: Kako se slaže tvoj, sa znakom tv...
Može li kompatibilnost znakova zodijaka odrediti odnos majke i deteta? Kažu da su ovo kombinacije koje se najbolje slažu...
Prelepa GRČKA imena ZA DEČAKE
Grčka je zemlja sa drevnom kulturom, bogovima i mitološkim bićama, koja nam je dala i prelepa ženska i muška grčka imena...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here