|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Žalba na odbijenicu vrtića
8.10.2012 23:17:34   
natasa81
Veče vima
Samo jedno pitanje
Da li ima svrhe da saljem žalbu u vrtić( samohrana sam majka i zaposlena) s obzirom da nam je Uprava u Novom Sadu uzasna? Inače, dete mi je odbijeno na konkursu. Zašto, nemam pojma

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: Žalba na odbijenicu vrtića
8.10.2012 23:37:56   
Anoniman
Odbijeno jer nema mesta. Ima smisla da šalješ žalbu ako u međuvremenu nađeš vezu - po mom iskustvu.

E, žene, potpišite ovo: Peticija za participaciju dece u privatnim PU!

(odgovor članu natasa81)
  Direktna veza do poruke: 27
   RE: Žalba na odbijenicu vrtića
18.6.2013 14:14:45   
isidora88
jesu li nekome uvazili zalbu, tj. primili dete posle toga? u kom roku se podnosi zalba?

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: Žalba na odbijenicu vrtića
18.6.2013 14:23:04   
Torbica
Isidora, mislim da je 8 dana od objavljivanja rezultata. Probaj, nemas sta da izgubis... Mozda moze i do 5.7, jer to je rok kad mi koji smo prosli treba da se javimo u Upravu i potpisemo. Ali 8 dana je minimum po zakonu za zalbe. Pozz

_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: Žalba na odbijenicu vrtića
18.6.2013 15:11:05   
lanajelena
Isi probaj mozda kao ja izadjes u novinama user posted image

(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: Žalba na odbijenicu vrtića
24.6.2013 16:03:07   
dumisko
Da li neko zna gde se posle podnete žalbe u roku proverava da li je dete primljeno i kada?Možda je neka mama prošla kroz to pa pitam jer ne znam da li će se po isteku tih 8 dana umilostiviti da objave kome je uvaženo itd.Da li moram u upravu ili ih stave na spisak već postojeći?

(odgovor članu lanajelena)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: Žalba na odbijenicu vrtića
5.7.2013 10:23:53   
isidora88
Zna li neko na osnovu cega se dobijaju bodovi prilikom konkurisanja, kako neko ima 60 bodova, a neko 40, a u oba slucaja su roditelji zaposleni, znaci nisu deca rastavljenih roditelja ili tako neki socijalni slucajevi?

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: Žalba na odbijenicu vrtića
19.6.2016 10:20:00   
Mala Elena
Jel neko sada pisao zalbu ? Ako mozete na navedete ovde u kratkim crtama sta je najbolje napisati da bi bio pozitivan odgovor please !

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: Žalba na odbijenicu vrtića
19.6.2017 20:29:33   
Maraj
Meni takodje treba model zalbe. Dete mi uopste nije na spisku primljene dece. Isla sam i u druga dva vrtica , koja sam navela u prijavi. Ni tamo ga nema. To znaci da je odbijen?! Zar ne treba nesto da pise?
Uglavnom ,podnela sam prijavu preko portala e uprava. Kako nije na spisku kome i kako se zalim? Sta dalje? I da na opstini N.Bg sam podnela zahtev
Zaboravih da napisrm da smo oboje zaposleni.
Ocito je i ove godine izgleda upao u vrtic samo onaj ko je imao vezu....neke stvari se nikad nece promeniti....

< Poruku je uredio Maraj -- 19.6.2017 20:32:01 >

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: Žalba na odbijenicu vrtića
19.6.2017 20:33:20   
Anck Su Nmaun
Ne znam.kako u Bg ali ovde imas spisak primljenih, spisak odbijenih i spisak dece koja su konkurisala na mesta gde nema slobodno.

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: Žalba na odbijenicu vrtića
19.6.2017 21:38:16   
IvanaSK RR
Anck,ovde ima samo spisak primljenih.
Maraj, cekaj odgovor, pa ces tada videti. Idi i do glavne uprave, gde god ako bude trebalo.
I da, deca koja nisu na spisku nisu ni primljena.

< Poruku je uredio IvanaSK RR -- 19.6.2017 21:41:04 >


_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 36
   RE: Žalba na odbijenicu vrtića
19.6.2017 23:21:30   
dunja RR
IZVORNA PORUKA: Maraj

Meni takodje treba model zalbe. Dete mi uopste nije na spisku primljene dece. Isla sam i u druga dva vrtica , koja sam navela u prijavi. Ni tamo ga nema. To znaci da je odbijen?! Zar ne treba nesto da pise?
Uglavnom ,podnela sam prijavu preko portala e uprava. Kako nije na spisku kome i kako se zalim? Sta dalje? I da na opstini N.Bg sam podnela zahtev
Zaboravih da napisrm da smo oboje zaposleni.
Ocito je i ove godine izgleda upao u vrtic samo onaj ko je imao vezu....neke stvari se nikad nece promeniti....


Moraš proveriti da nije na spisku u nekom 5-om vrtiću, koji nisi navela. To se dešavalo prošle god na Zvezdari, gurali su decu koja "preteknu" u manje popularne vrtiće. Mada na Nbg ne znam da li ima takvih, mislim da ne. PIsala sam žalbu prošle god, sama sam sklepala,navedi sve, da ste zaposleni, da nema ko da čuva dete, da je dr savetovato socijalizaciju i tako to ..

< Poruku je uredio dunja RR -- 19.6.2017 23:22:40 >


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 37
   RE: Žalba na odbijenicu vrtića
20.6.2017 2:36:40   
Anck Su Nmaun
Jao draga pa gde to da zaboravis. Kod nas su minimalne sanse za upad ako su roditelji ne zaposleni user posted image

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 38
   RE: Žalba na odbijenicu vrtića
20.6.2017 2:42:14   
dunja RR
Anck, ja sam shvatila da je Maraj samo konstatovala da je nama zaboravila da napiše da su oboje zaposleni, ili grešim user posted image



_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 39
   RE: Žalba na odbijenicu vrtića
20.6.2017 6:38:09   
Anck Su Nmaun
Aha ...pa moguce user posted image

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 40
   RE: Žalba na odbijenicu vrtića
20.6.2017 6:49:15   
IvanaSK RR
Navela je u prijavi da su oboje zaposleni, sigurno. :)
Zalbe su sedam dana od kada izadje lista, tako da je to to. Sada da ceka odgovor i da ide dalje da se zali, ukoliko ne bude dete primljeno.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 41
   RE: Žalba na odbijenicu vrtića
20.6.2017 14:32:07   
Maraj
Drage , napisala sam zalbu. Odneo mm jutros u upravu. Kaze i policija tamo sedi. Garant je svega bilo pretgodnih godina. Ljudi su ocajni , pa i mi. Stvarno nam je potreban taj vrtic. Koliko cujem sa komsijama , i izmedju njih....upisali su se samo oni sa vezom. Nas par iz komsiluka bez veze , ni nema na spisku...uzas. stvano mislim da bi trebalo pored svakog imena deteta da stoji kriterijum po kom je upisano u vrtic. A ne ovo samo ime i prezime. Pa naravno moze da se muti kako ko hoce.
E da . Jesam i pri predaji dokumenta sam navela da smo zaposleni nego vama sam zaboravila da napisem user posted image
Za sad L cuva moja mama. Al vidim da se jako i ona umara. Meni treba majka , njemu baka. Moram je malo postedeti. A i L voli decu. Vidim u parku...mislim da ce mu vrtic bas prijati. Samo jos da nam uvaze zalbu user posted image

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 42
   RE: Žalba na odbijenicu vrtića
21.7.2019 13:14:19   
MimaKos
Nama su u Nisu zabranili zalbe 😂 rekla zena (direktor) nema zalbi vec samo.molbe mogu da se.pisu za neki drugi vrtic, a ne taj gde su odbijeni ... strasno, stvarno


(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 43
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Idi na:







Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
Zašto UMORNE MAME ostaju BUDNE DO KASNO?
Volela bih da vam kažem da majke ovo vreme provode radeći one stvari u kojima uživaju, ali to ne bi bilo sasvim tačno. N...



image
lepic
Dajte im negu i preparate koje zaslužuju, najbolje, PHARMALIFE!
Ova godina je bila prepuna neprospavanih noći, uz FITOBALM je mnogo lakše sve prošlo, mazali smo po grudima, leđima i oko nosića da bi mogli da dišemo i udišemo blagi miris i sekret iz nosića je mekši i lakše ga je odstraniti. Počeli smo polako i sa BRONCAMIL sirupom, kašljali smo jako, ma najstrašnije, bili smo pred upalom pluća. IMMUNO jos nismo, ali u januaru planiramo korišćenje i ovog vašeg preparata. Apis Gola sprej je jako dobar da ublazi bol u grlu. Poštovanje za vaše proizvode. Hvala vam na brizi i pomoći!  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here