|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Vezbajmo i smrsajmo zajedno-uspecemo!!! II deo
29.6.2011 14:50:11   
Verus
Nastavakuser posted image

< Poruku je uredio Verus RR -- 29.6.2011 14:51:45 >
Direktna veza do poruke: 1
   RE: Vezbajmo i smrsajmo zajedno-uspecemo!!! I...
30.6.2011 21:02:24   
Verus
Pa jel niko vise ne vezba?  Nemoj da vas sanjamuser posted image

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Vezbajmo i smrsajmo zajedno-uspecemo!!! I...
30.6.2011 21:06:41   
Lu
Ja da, svako jutro ranom zoromuser posted image

_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Vezbajmo i smrsajmo zajedno-uspecemo!!! I...
30.6.2011 21:10:21   
Verus
Bravo Luuser posted image   Ja sad samo setam oko 30 minuta ako stignem svaki dan, i nesto malo tegove za ruke, to je to. 

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Vezbajmo i smrsajmo zajedno-uspecemo!!! I...
4.7.2011 10:43:29   
Anoniman
Dobila sam konopac za preskakanje koji meri koliko si puta preskočio, km i broj kalorija. Super je stvarčica, samo sto sam ja preskočila 150 puta, što dodje 100 metara i potrošila 4 kalorije! user posted image . I da, dobila sam upalu mišića user posted image , ali ne odustajem! user posted image

(odgovor članu Verus)
  Direktna veza do poruke: 5
   RE: Vezbajmo i smrsajmo zajedno-uspecemo!!! I...
4.7.2011 16:31:42   
lelaigor
Ja vežbam pomalo trbušnjake, itd. Onaj Yourself fitness mi ne radi. A i nešto sam zeznula nogu, boli me stopalo i šlanak već neko vreem, pa ne mogu da radim kardio. Smršala sam 4 kg. Treba još 11kg. Valjda ću uspeti. user posted image

_____________________________

Always look on the bright side of life...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Vezbajmo i smrsajmo zajedno-uspecemo!!! I...
4.7.2011 16:34:28   
Maya21
Ja samo mali update da napravim user posted image ne vezbam vise, ne stizem, pocela sam da radim, stignem vikendom... ali bitno je da kg i dalje nestaju, sad sam na -13 user posted image

(odgovor članu lelaigor)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Vezbajmo i smrsajmo zajedno-uspecemo!!! I...
4.7.2011 17:09:18   
Verus
Maja!!!!user posted image

(odgovor članu Maya21)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Vezbajmo i smrsajmo zajedno-uspecemo!!! I...
4.7.2011 17:11:34   
Anoniman
Maya a šta si radila kad se kilogrami sad tope? I da, bravo! user posted image

(odgovor članu Verus)
  Direktna veza do poruke: 9
   RE: Vezbajmo i smrsajmo zajedno-uspecemo!!! I...
4.7.2011 17:21:24   
Verus
Mislim da je vezbanjem i pravilnom ishranom (zdravom, ne gladovanjem) ubrzala metabolizam. Naravno doci ce do platoa, kad ce opet morati da ukljuci vezbanje da se sa gubljenjem kila nastavi, ali USPEH!!  Na pravi nacin.  Bravo Mako moja, i cestitam ne samo za kile nego i za posaouser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Vezbajmo i smrsajmo zajedno-uspecemo!!! I...
6.7.2011 13:08:52   
Maya21
uspela sam da udjem u pantalone koje nisam nosila jos od trudnoce sa makijem user posted image user posted image jako sam ponosna na sebe, ali ne odustajem dok ne udjem u one koje sam nosila i pre trudnoce user posted image

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Vezbajmo i smrsajmo zajedno-uspecemo!!! I...
6.7.2011 14:44:33   
New Mom
user posted image

_____________________________

"Bunim se. Dakle, postojim!" - Alber Kami
"Korenje vaspitanja je gorko, ali su mu plodovi slatki." - Aristotel

(odgovor članu Maya21)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Vezbajmo i smrsajmo zajedno-uspecemo!!! I...
8.7.2011 21:22:56   
Lu
Mayo svaka čast, Lelaigor takođeuser posted image
Ja imam još malo salca na donjem trbuhu ali ne odustajem, meni baš godi vježbanjeuser posted image

_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu New Mom)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: Vezbajmo i smrsajmo zajedno-uspecemo!!! I...
10.7.2011 15:53:50   
lelaigor
Samo da mi nije ovog članka, vežbala bih intenzivnije. Ali, bitno mi je da se ne vraćaju kg. Ljubim vas!!

_____________________________

Always look on the bright side of life...

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: Vezbajmo i smrsajmo zajedno-uspecemo!!! I...
10.7.2011 23:59:39   
indy_25
Majo Lelo i Lu evo malo podrske od mene a za skinute kile bravoooo user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu lelaigor)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: Vezbajmo i smrsajmo zajedno-uspecemo!!! I...
15.7.2011 11:54:50   
Lu
Indy vježbaš li ti, gdje su ostale vježbačiceuser posted image
Meni danas 2 mjesecauser posted image

_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu indy_25)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: Vezbajmo i smrsajmo zajedno-uspecemo!!! I...
16.7.2011 22:55:59   
snješka
Bravo za skinute kg user posted image . Ja nisam vježbala nekih 15 dana, bila sam bolesna i leđa su me ubijala. Išla sam da slikam kičmu i nemam neki funkcionalni problem nego malo suženje između dva pršljena, a problem su mi slabi leđni mišići, ne mogu da drže kičmu. A ja građena kao Jeti. Ogromne kosti i teške, jadna moja kičma user posted image . Dr mi je dao neke vježbe i radim njih i još pored toga, ja ipak opet počela tae-bo bez obzira što ujutro ne mogu da ustanem iz kreveta.user posted image .

< Poruku je uredio snješka -- 16.7.2011 22:56:26 >


_____________________________

"Čovjek ti je, bona, teški hajvan i ovo malo duše šejtan mu dade da mu teže bude!"

Nisu loša vremena nego ljudi!

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: Vezbajmo i smrsajmo zajedno-uspecemo!!! I...
17.7.2011 4:10:33   
vukosava
Ne vezbam nista posebno osim sto nosim bebu i vodim je u set_nju nosajuci kad joj dosade kolica.

Jedem jako cesto ali dosta voca i povrca, mnogo vise nego ranije... Pijem samo vodu i mleko bez masti. Ima ovde kod nas neki program WeightWatchers, to pratim. Dobijam neke poene dnevno sto smem da potrosim. Svako voce i povrce je nula poena. A zbog toga sto jos beba jede moje mleko dobijam jos ekstra poena. Fora programa je da mrsas 0.5 kg nedeljno i mozes i na duze staze da zivis ovako. Imas i poene koje mozes da iskoristis kad hoces nedeljno da se nesto "cas_tis".

Sad sam na - 6 kg, imam 5 kg vise nego pre trudnoce (nije da mi je bila neka kilaza za pohvalu tad al aj sad).

klikni

< Poruku je uredio vukosava -- 17.7.2011 4:11:05 >

(odgovor članu snješka)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: Vezbajmo i smrsajmo zajedno-uspecemo!!! I...
17.7.2011 9:24:51   
Jeca*
Ja se ubijam od vezbanja user posted image  idem 3x nedeljno u teretanu, na kardio plus vezbe u parteru...trening traje po sat i 15-20min, mazem se guam sport kremom nakon treninga....hranim se po pravilima iz teme kombinacija...ponekad zgresim, tipa ako dozvolim sebi sladoled to bude uzina pre treninga, pa onda manje boli user posted image  i tako...misici mi se vec naziru posle mesec dana, a kilaza se ustalila na nekih 60,5 i bas mi prija user posted image

_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu vukosava)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: Vezbajmo i smrsajmo zajedno-uspecemo!!! I...
17.7.2011 16:02:37   
Lu
Bravo, bravo, drago mi je da ne posustajete, a nije lako po ovim vrućinamauser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: Vezbajmo i smrsajmo zajedno-uspecemo!!! I...
26.7.2011 12:38:22   
lelaigor
Prestalo je stopalo da me boli i vraćam se na kardio! Onaj Yourself Fitness još uvek neće lepo da mi radi i izludeću...uopšte mi ne prati napredak i zapuca se na pola vežbanja. Ali vežbam i to pola makar. Radim trbušnjake, vežbe za guzu, malo tegove za ruke i počela sam juče da radim Zumbu! Inače sam se do trudnoće aktivno bavila plesom (latino-američkim i standard), ne takmičenja, ali rekreativno sa dosta nastupa. I sa društvom sa plesa išla kod jednog kubanca koji drži salsu. Ja sam rođena za Kubu i latino plesove user posted image user posted image , tako da mi je Zumba potaman. Nisam smršala više od onih 4kg (vidi se na tickeru), otkako smo se preselili u stan, ali nisam ništa ni dobila. Uglavnom pazim šta jedem, počastim se ponekad. Ali, najbitnije je da mi je noga ok i da mogu da skakućem. Srce me malo muči (valjda ću otići više kod tog kardiologa na test opterećenja), ali ne dam se!
Jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeej! user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Always look on the bright side of life...

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: Vezbajmo i smrsajmo zajedno-uspecemo!!! I...
28.7.2011 22:56:03   
Diabla
Evo i meneuser posted image Ja nista ne vjezbam vec mjesec dana, ali pazim na ishranu. Tj, jedem normalno, nemam apetit kao nekada, niti mi nesto organizam vapi za hranom. Imam oko 60 kg. Dakle moj raniji cilj je bio 62, a sad idem na 58, briga meuser posted image Evo i jedne svjeze slicice. ">user posted image

_____________________________

Something is rotten in the state of Denmark.

(odgovor članu lelaigor)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: Vezbajmo i smrsajmo zajedno-uspecemo!!! I...
28.7.2011 22:58:36   
snješka
Auuu Diabla...izgledaš vrhunski. Ja kad bih imala 60 kg bila bih Isusova kopija. Ja imam krupne kosti tako da meni najviše odgovara 65-67 kg.

< Poruku je uredio snješka -- 28.7.2011 23:11:02 >


_____________________________

"Čovjek ti je, bona, teški hajvan i ovo malo duše šejtan mu dade da mu teže bude!"

Nisu loša vremena nego ljudi!

(odgovor članu Diabla)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: Vezbajmo i smrsajmo zajedno-uspecemo!!! I...
29.7.2011 7:53:46   
Jeca*
Diabla, meni je cilj bio 64, pa 62, sad imam 60, a hocu 58...jednako smo lude user posted image user posted image

_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu snješka)
Direktna veza do poruke: 24
   RE: Vezbajmo i smrsajmo zajedno-uspecemo!!! I...
29.7.2011 7:54:44   
Jeca*
Inace, izgledas savrseno user posted image  

ja se ubijam od teretane i dalje, minimum 3 puta nedeljno, a kad stignem ubacim jos po neki odlazak...i jedem "po pravilima" uz poneki greh user posted image

_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here