|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Zašto žena posle porođaja nije ista žena?
5.12.2009 15:54:50   
Dora
Možda zato što sam ja bila samoživa lujka preuser posted image
Nisam ni sad mnogo bolja, ali na prvom mestu deca pa ja (osim kad je čokolada u pitanju, tu delimo na ravne časti)

(odgovor članu Dora)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: Zašto žena posle porođaja nije ista žena?
5.12.2009 15:56:31   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Dora

Možda zato što sam ja bila samoživa lujka preuser posted image
Nisam ni sad mnogo bolja, ali na prvom mestu deca pa ja (osim kad je čokolada u pitanju, tu delimo na ravne časti)




........ sve smo mi pomalo takve ........

(odgovor članu Dora)
  Direktna veza do poruke: 27
   RE: Zašto žena posle porođaja nije ista žena?
5.12.2009 15:57:31   
eugenija
IZVORNA PORUKA: Dora

(osim kad je čokolada u pitanju, tu delimo na ravne časti)



Vuk dlaku menja, ali ćud nikadauser posted image user posted image


_____________________________

ŽENA JE STENA!



(odgovor članu Dora)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: Zašto žena posle porođaja nije ista žena?
28.12.2009 0:46:54   
majdule
ma sve ste vi super mame user posted image

(odgovor članu eugenija)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: Zašto žena posle porođaja nije ista žena?
7.1.2010 0:03:48   
milia
Ja nisam ista, napeta sam i s obzirom da sve radim sama, mm puno radi i po ceo dan sam sama, budem preumorna i pitam se da li sve radim ispravno. To je pritisak.  S druge strane, imam zelju za seksom puno kao i pre, a mm manje. Kaze da je pod stalnim pritiskom da nesto ne pogresi oko deteta i da mene ne razocara. Umoran. Svesni smo, cini se, da je to faza stresa i da ce proci, ali dok prodje.... Beba ima 9 meseci. Umorna sam od nemanja licnog zivota i mislim da ce se stvar srediti kad pocnem da radim i kad budem usmerena na jos neki sadrzaj, osim male bebe... Cini mi se da cu se osetiti kao zena, a ne samo majka.


< Poruku je uredio milia -- 7.1.2010 0:05:32 >

(odgovor članu majdule)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: Zašto žena posle porođaja nije ista žena?
7.1.2010 0:49:27   
marince1
Hm...prvi mesec posle porodjaja sam,sad priznajem,bila znaj koji bljuj vatru user posted image
Hronicno umorna,sve radim sama preko dana,ne spavam nocu...pisala sam vec o tome
Kad sam se malo oporavila,ustalila,beba pocela da spava nocu to vise ne vazi.
Sad sam stara,osim sto,verovali ili ne imam vecu zelju za sexom nego pre user posted image

_____________________________

Ko zna zasto je to dobro...

Nista u zivotu nije slucajno!

(odgovor članu majdule)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: Zašto žena posle porođaja nije ista žena?
11.7.2010 0:37:16   
Mishica 77
Promenila sam se emotivno, u smislu da: sada imam razlog više zbog kog se budim ujutru, živim i nadam se, da plačem kad gledam neku nesrećnu dečicu na TV-u i da umem sa malom decom. Do sada sam bila totalni tuta. Kad vidim neku bebu ja ni da beknem, ne znam šta treba da se kaže, nikada do sada nisam držala bebu u rukama... nisam imala potrebu. 
Fizički i psihički sam 100% ista. To mi svi kažu. Kažu da sam sad još "luđa"... user posted image


_____________________________

Čovek koji nema dudu, zeca i žabu nije čovek..... :-))

(odgovor članu marince1)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: Zašto žena posle porođaja nije ista žena?
11.7.2010 2:28:32   
afrodita
KHM...
Promenila sam se mnogo.
-Vise volim i cenim svoju mamu otkako sam
i ja to postala.user posted image
-Manje se svadjam. user posted image Vise cutim.user posted image
-Naucila sam puno toga da radim.user posted image
-Emocije su mi se pojacale.user posted image
-Pocela da verujem u bolje sutrauser posted image
-Naucila sam da budem jaka kada to treba,user posted image
i da budem slaba kada ne trebauser posted image user posted image
-Da mi se ljubav daje a ne samo da je pruzam

I onda dolazi onaj "Tashin tata" (sa pocetka) koji se pita zasto
mu se zena promenila i misli kao i mm da je on isti
onaj koji je bio i kad je imao 27.

joj....user posted image



(odgovor članu Mishica 77)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: Zašto žena posle porođaja nije ista žena?
11.7.2010 8:01:28   
Trcosava
Sa moje strane gledišta, nisam se promenila. Ustajanje ujutru rano ne podrazumevam prmenom. Želju za sexom imala i u toku trudnoće imam je i sad, nesmanjeno. 

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu afrodita)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: Zašto žena posle porođaja nije ista žena?
11.7.2010 9:44:21   
Shishica
Malo sam vise postala user posted image user posted image user posted image user posted image

A sto me najvise brine je to sto je moja ludacka zelja za sexanjem nekako prestala.. user posted image Jer toliko sam umorna da ne mogu ni da trepcem... Kad ce se to vratiti? A MM ko za inat hiperaktivan!!!!!!

_____________________________

":)) Blesava mama...stavila bebu u stomak :))) .."
-Pazi Ema da ne padnes, budi pazljiva!
-Ne brini mama. Budicu pazljiva!

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: Zašto žena posle porođaja nije ista žena?
11.7.2010 16:03:49   
Anoniman
ja se kao JA nisam promenila...
menjaju se samo navike i interesovanja...

- kupujem novine koje pre nisam (mama i beba, mama...user posted image )
- svoje potrebe stavljam na drugo mesto
- nekad mi se desi da se zabrinem za svoje zdravlje samo zbog tee(pre me bolelo uvo da li cu se razboleti, da li cu pasti,...sad nekako...mislim i o tome)
- volim da pricam o bebama i porodjaju, trudnoci...
- ne pijem gazirano


ostala sam ista kakva sam bila...kao osoba.


(odgovor članu Trcosava)
  Direktna veza do poruke: 36
   RE: Zašto žena posle porođaja nije ista žena?
11.7.2010 16:08:24   
lanajelena
kako da budem ista kad su mi dva puta sili user posted image  user posted image ... ovamo mm ljubomoran a u trudnoci nema ko me nije ispipao user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 37
   RE: Zašto žena posle porođaja nije ista žena?
11.7.2010 16:39:17   
Anck Su Nmaun
Pa neznam glupo je reci nisam ista zena ali naravno da je Odgovornija i posvecena najvise svojoj bebi dok je dosad bila okupirana drugim stvarima!

(odgovor članu lanajelena)
Direktna veza do poruke: 38
   RE: Zašto žena posle porođaja nije ista žena?
11.7.2010 19:07:10   
Dora
Afro,diiiivan ti je ovaj post! Nekada sam dosta citala knjige i zapisivala delove koji bi mi se svideli,imala sam citave notese citata! Sada razmisljam da pocnem zapisivati neke postove sa rr jer ih treba cuvati,cesto citati i uvek ponovo izvlaciti pouku...:)))
IZVORNA PORUKA: afrodita

KHM...
Promenila sam se mnogo.
-Vise volim i cenim svoju mamu otkako sam
i ja to postala.user posted image
-Manje se svadjam. user posted image Vise cutim.user posted image
-Naucila sam puno toga da radim.user posted image
-Emocije su mi se pojacale.user posted image
-Pocela da verujem u bolje sutrauser posted image
-Naucila sam da budem jaka kada to treba,user posted image
i da budem slaba kada ne trebauser posted image user posted image
-Da mi se ljubav daje a ne samo da je pruzam

I onda dolazi onaj "Tashin tata" (sa pocetka) koji se pita zasto
mu se zena promenila i misli kao i mm da je on isti
onaj koji je bio i kad je imao 27.

joj....user posted image




(odgovor članu afrodita)
Direktna veza do poruke: 39
   RE: Zašto žena posle porođaja nije ista žena?
10.1.2011 1:12:07   
smeško
Ovo je neko trebao da mi ispriča pre stupanja u brak!!!
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Baš ste me zabrinule!!!!!
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Dora)
Direktna veza do poruke: 40
   RE: Zašto žena posle porođaja nije ista žena?
17.1.2011 0:51:31   
smeško
NIŠTA NOVO?

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 41
   RE: Zašto žena posle porođaja nije ista žena?
27.3.2011 20:46:29   
nencydrew
Ona je apsolutno ISTA-samo su se okolnosti promenile.Više obaveza oko bebe, kuće, nje same, pa još ako i radi-ima karijeru-ogromno breme je na ženi.Ali ona sve to može i želi da postigne, ako se posao podeli, ako je dragi nekad shvati, onda će žena opet biti ona ista!

(odgovor članu Dora)
Direktna veza do poruke: 42
   RE: Zašto žena posle porođaja nije ista žena?
27.3.2011 23:36:16   
Brana
Tacno nisam ista jos sam bolja sam,prvo sada sam majka(dobila sam najlepsu ulogu u zivotu),obozavam svog sina zivot mi je dobio nov smisao,imam puno slatkih obaveza,imam mogucnost radovanja svakom osmehu,zubicu,svakoj reci,novoj fazi...jos sam mrsavija od pre trudnoce,promenila sam frizuru zadovoljna sam sobom,zadovoljna sam u potpunosti sa svojim zivotom,ja i mm nikada bliskiji na svakom planu,cenim vise zivot,mnogo vise radim,mnogo vise cenim moju majku i oca od kako sam i sama postala roditelj...jos sam postala emotivnija ali i jaca vise nego ikad...sexualni zivot nikada bolji....mogu samo reci da mi se zivot promenio na bolje a ja sam ostala ista ali jos bolja u datim okolnostima.user posted image

_____________________________

Kada nekog volis bori se za njega,
kada nekog trazis,trazi ga gde treba,
kada nekog varas,varaj ga da valja,
al kada nekog volis,voli ga do kraja!!!

(odgovor članu marince1)
Direktna veza do poruke: 43
   RE: Zašto žena posle porođaja nije ista žena?
27.3.2011 23:53:17   
Anoniman
Ja sam jednom dobila komentar od MM da više nisam ista žena (u odnosu na period pre bebe). Ugojila sam se , kosa mi nije uvek super , noge ne stignem da obrijem , bla bla ... To je on prokomentarisao jednom , onako , kroz zez . Hm , ok , hani , tutnula sam mu Ninu u ruke , nije me zanimalo kako će s njom dok se ja kiselim u kadi 2 sata uz sveće , muziku i mirišljave soli . Pa sam onda opet sutra ostavila dete s njim i otišla kod frizera . Pa posle par dana u šoping . Pa sam otputovala malo sa bebom , eto , stara ja bi to sigurno uradila . I super . Ja srećna , srećan i on (ili bar više ne komentariše) . Gde ti je duks ? U korpi za prljav veš . Zašto ? Zato što mi je danas kosa tako divno isfenirana . I ne možeš da imaš i jare i pare , mili .

A što se tiče psihičkih promena - jesam se promenila . Bili me guz'ca za neke stvari , ne obazirem se previše , mada još nisam zadovoljna svojom neosetljivošću . Postala sam jako osetljiva i sada cmizdrim na svaku srceparajuću glupost sa TV-a . i nekako , čini mi se da sam sigurnija u sebe . Ravnodušna sam na neke situacije koje bi me ranije izbacile iz takta , tipa - nametljiva komšinica i slično . Sad me briga . Nekako sam voljenija (mislim na MM , i on se promenio , iako smo bili u haosu prvih mesec dana , a možda i duže ) . Sex nam je super , češći je , strastveniji . Eto .

(odgovor članu Brana)
  Direktna veza do poruke: 44
   RE: Zašto žena posle porođaja nije ista žena?
16.4.2011 19:15:50   
AndreaK

IZVORNA PORUKA: milia

Ja nisam ista, napeta sam i s obzirom da sve radim sama, mm puno radi i po ceo dan sam sama, budem preumorna i pitam se da li sve radim ispravno. To je pritisak.  S druge strane, imam zelju za seksom puno kao i pre, a mm manje. Kaze da je pod stalnim pritiskom da nesto ne pogresi oko deteta i da mene ne razocara. Umoran. Svesni smo, cini se, da je to faza stresa i da ce proci, ali dok prodje.... Beba ima 9 meseci. Umorna sam od nemanja licnog zivota i mislim da ce se stvar srediti kad pocnem da radim i kad budem usmerena na jos neki sadrzaj, osim male bebe... Cini mi se da cu se osetiti kao zena, a ne samo majka.



da sad ne bih prepisivala samo cu citirati... sasvim sam se pronasla u ovom postu...i zaista nakon dva porodjaja jedva cekam da se osetim malo i kao zena, drago mi je sto sam se ostvarila, sto se ostvarujem kao majka, ali jedva cekam nove izazove...

Izdvajam ono u vezi sexa... kod mene je situacija obrnuta.... mada ne mogu reci da je moja zelja manja...vec promenljiva... a da se suprug pita mogli bi bilo kad, bilo gde... user posted image

(odgovor članu milia)
Direktna veza do poruke: 45
   RE: Zašto žena posle porođaja nije ista žena?
16.4.2011 19:46:50   
Verus
user posted image  ubijas me bubo
IZVORNA PORUKA: BubaMira

Ja sam jednom dobila komentar od MM da više nisam ista žena (u odnosu na period pre bebe). Ugojila sam se , kosa mi nije uvek super , noge ne stignem da obrijem , bla bla ... To je on prokomentarisao jednom , onako , kroz zez . Hm , ok , hani , tutnula sam mu Ninu u ruke , nije me zanimalo kako će s njom dok se ja kiselim u kadi 2 sata uz sveće , muziku i mirišljave soli . Pa sam onda opet sutra ostavila dete s njim i otišla kod frizera . Pa posle par dana u šoping . Pa sam otputovala malo sa bebom , eto , stara ja bi to sigurno uradila . I super . Ja srećna , srećan i on (ili bar više ne komentariše) . Gde ti je duks ? U korpi za prljav veš . Zašto ? Zato što mi je danas kosa tako divno isfenirana . I ne možeš da imaš i jare i pare , mili .

A što se tiče psihičkih promena - jesam se promenila . Bili me guz'ca za neke stvari , ne obazirem se previše , mada još nisam zadovoljna svojom neosetljivošću . Postala sam jako osetljiva i sada cmizdrim na svaku srceparajuću glupost sa TV-a . i nekako , čini mi se da sam sigurnija u sebe . Ravnodušna sam na neke situacije koje bi me ranije izbacile iz takta , tipa - nametljiva komšinica i slično . Sad me briga . Nekako sam voljenija (mislim na MM , i on se promenio , iako smo bili u haosu prvih mesec dana , a možda i duže ) . Sex nam je super , češći je , strastveniji . Eto .

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 46
   RE: Zašto žena posle porođaja nije ista žena?
28.1.2013 23:13:40   
snovi

IZVORNA PORUKA: Dora

IZVORNA PORUKA: kaliopi




....... ma ja sam drugačija posle svakog sexa a ne posle.........user posted image  
šalu na stranu, normalna je neka promena , očekujem je... ali nešto drastično...   ne.
(pa gde ćeš veće budale!user posted image )


user posted image user posted image user posted image




user posted image

(odgovor članu Dora)
Direktna veza do poruke: 47
   RE: Zašto žena posle porođaja nije ista žena?
20.3.2013 17:38:30   
kvazar
I moja žena je posle porođaja prošla kroz ovu fazu promena....ali to je brzo prošlo,možda mesec ili dva posle porođaja vratila mi se poznata i mila osobauser posted image user posted image Tako da drugovi,morate biti strpljivi, jer mi neznamo kroz šta žene prolaze za vreme porođajauser posted image i sačekati da sve dođe na svojeuser posted image

(odgovor članu snovi)
Direktna veza do poruke: 48
   RE: Zašto žena posle porođaja nije ista žena?
20.3.2013 18:10:44   
Olga75
evo ja ko zena i majka : nisam ista posle porodjaja zato sto imam dete user posted image
iskreno muz i ja smo mi na listi prioriteta posle zvercice nisko user posted image

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu kvazar)
Direktna veza do poruke: 49
   RE: Zašto žena posle porođaja nije ista žena?
20.3.2013 18:14:11   
serpica
Ja mislim da sam ostala istauser posted image sem opustenog stomaka nista se nije promenilo...bar se nadamuser posted image

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here