|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Pedijatri
22.10.2017 17:52:19   
MamaNecaVo
Od prilike posle 22 dana ako se dobro secam.
Srecom bila sam dovoljnk prisebna da potrazim misljenje na drugom mestu.Na vreme!
Dehidrirana beba mi je bila okidac.Karton smo tamo i ugasili.

Ako je taj pedijatar u BG,molila bih za broj u pp.
Nasa je 40km od nas pa mi nije uvek pri ruci.

Za drzavne pedijatre sam toliko razocarana da reci nemam.

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: Pedijatri
4.12.2017 0:48:01   
Srecko47E
I mi idemo privatno kod dr.
Drzavno nas otalja i ne pregleda dete.
O savetima da ne pricam.

(odgovor članu MamaNecaVo)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: Pedijatri
4.12.2017 10:56:30   
mali_mis
Nas pedijatar otisla u penziju, a bila je super. Ova nova kod koje smo prebaceni, je user posted image . Pre par dana kad sam bila, nije se udostojila ni da me pogleda, Amija pogotovo, glava zabijena u monitor, prekida me u pola recenice, i ladno odvali "sledeci". Srecom pa joj je sestra normalna.

(odgovor članu Srecko47E)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: Pedijatri
4.12.2017 11:09:51   
Srecko47E
Ne znam sta je sa pedijatrima danas.
Ako nece da rade kako treba,uvek ima ko hoce.

(odgovor članu mali_mis)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: Pedijatri
4.12.2017 11:17:52   
isidora88
Mi imamo divnu dr, ja je obozavam. I generalno u nasem domu zdravlja su sjajni pedijatri. Privatno nam dolazi dr samo ako su praznici ili vikend jer ne zelim da cekam satima na pregled.

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu Srecko47E)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: Pedijatri
4.12.2017 11:35:11   
Srecko47E
Mi zivimo u malom mestu.
Ima jedan pedijatar i ni taj jedan ne zeli da radi.
Ova zena kod koje idemo privatno se ubija od posla.
Vrhunski strucnjak koji je napustio posao u DZ,jer nije bila stranacki podobna i dovedu nam ovu novu.

Vidim da se pisalo na temi o tome,stranacko.
Jeste.Nema tu mnogo lazi



(odgovor članu MamaNecaVo)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: Pedijatri
5.12.2017 0:52:10   
choopa choops
Naša pedijatrica je taman po mojoj mjeri user posted image

Staložena, mirna, dosta iskustva, ne poteže za antibioticima na prvu, ne voli da joj se popuje (čitaj ne voli google mame), ali isto tako odgovara na svako pitanje (i potpitanje user posted image ). Mnogi je ne vole (najčešće zbog ogmne gužve koja je kod nje, jer žena ima bukvalno duplo više pacijenata od drugih), ali ja je obožavam jer je prije svega dobar čovjek i trudi se da u toku smjene stigne da pregleda što više pacijenata. Naravno, sigurno da ima grešaka u radu, ali to se svakome dešava.

S druge strane, imala sam priliku da vodim M kod jedne pedijatrice kad je imao manje od 40dana i prvi bronhitis, koja je na njegovo plakanje vikala na njega i rekla kako je :" Razmaženi mamin sin"????user posted image user posted image

Druga pedijatrica mi je jednom rekla da sam loša majka jer nisam znala da u našem DZ nema dječiji pulmolog, a na dan kad je trebala da nam da uputnicu jer je moj sin trebao da ide na operaciju u drugi grad, udaljen tri sata vožnje, rekla nama da čekamo u hodniku sa svom ostalom bolesnom djecom (a ko je vodio dijete na operaciju, zna da ono ne smije ni da se zakašlje 20dana pred operaciju), i u međuvremenu se šetkala dok ode po kafu, pa pročavrlja sa sestrama i takoooooo. Tad sam je prekrižila za sva vremena, ne bih joj povjerila ni životinju da liječi, a kamoli dijete.



_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu Srecko47E)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: Pedijatri
5.12.2017 1:38:48   
Srecko47E
Ta prva navedena je ono sto ja trazim.user posted image

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: Pedijatri
5.12.2017 16:14:38   
majka90
Postovane mame ja sam iz banja luke pa me inyeresuje kakva iskustva imate sa pedijatrom Milenom Dragisisic ako neko vodi svoje dijete kod nje

(odgovor članu MamaNecaVo)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: Pedijatri
6.3.2018 10:31:55   
Dora89
Za moju sve pohvale! Najviše mi se sviđa što ima individualan pristup deci. Kad pričam sa mamama, svaka je dobila drugačiju preporuku, što je i normalno, jer nisu sve bebe iste.

(odgovor članu majka90)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: Pedijatri
13.11.2018 22:20:59   
Lilyka7
Zdravo...Potrebna mi je preporuka za pedijatra u DZ NBG kod starog Merkatora, ako  neko zna... ?

_____________________________

I'm not crazy. My mother had me tested.

(odgovor članu Dora89)
Direktna veza do poruke: 36
   RE: Pedijatri
19.7.2019 6:31:10   
MimaKos
Preporuka za Nis, Dr Delcev je odlican pedijatar


(odgovor članu Lilyka7)
Direktna veza do poruke: 37
   RE: Pedijatri
19.7.2019 6:42:41   
Duškić

IZVORNA PORUKA: Lilyka7

Zdravo...Potrebna mi je preporuka za pedijatra u DZ NBG kod starog Merkatora, ako  neko zna... ?




Draga, nzm . Pogledaj jos negde i raspitaj.

(odgovor članu Lilyka7)
Direktna veza do poruke: 38
   RE: Pedijatri
19.7.2019 9:19:44   
MimaKos
Meni je navaznije da ne preteruje sa antibioticima!


(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 39
   RE: Pedijatri
20.7.2019 14:32:53   
doramar11
Ne daju oni antibiotike valjda napamet.

(odgovor članu MimaKos)
Direktna veza do poruke: 40
   RE: Pedijatri
20.7.2019 20:49:41   
MimaKos
Ima onih koji ih vrlo olako prepisuju... i roditelja koji to vole


(odgovor članu doramar11)
Direktna veza do poruke: 41
   RE: Pedijatri
24.9.2019 12:40:20   
Milica82
Preporuka za DZ Novi Beograd kod starog Merkatora je dr Glavinic.
Meni su oba deteta kod nje od prvog dana i to je dokotorka koja zna i voli svoj posao.
Koja me je dovoljno naucila da ne moram da vodim dete svaki put u DZ za bilo kakvu sitnicu vec da znam i sama da resim.

(odgovor članu MimaKos)
Direktna veza do poruke: 42
   RE: Pedijatri
26.9.2019 11:17:11   
Nerandza

IZVORNA PORUKA: Milica82

Preporuka za DZ Novi Beograd kod starog Merkatora je dr Glavinic.
Meni su oba deteta kod nje od prvog dana i to je dokotorka koja zna i voli svoj posao.
Koja me je dovoljno naucila da ne moram da vodim dete svaki put u DZ za bilo kakvu sitnicu vec da znam i sama da resim.


(odgovor članu Milica82)
Direktna veza do poruke: 43
   RE: Pedijatri
26.9.2019 12:14:59   
Rosita
Meni je malo čudno sada sa ovim zakazivanje preko kol centra. Deluje uređenje sve, ali mislim da neki doktori to koriste da što manje rade. Čekaonica je skoro uvek prazna. Istina, kad zakažeš tačni su u minut maltene, čekanja nema. Ali isto tako nezakazane nema šanse da prime. Baš neka urgentni stanja, to hoće. Tako da je recimo 10 min po pacijentu. Ako neko uđe na minut, po uput, čeka se 9 min na proziv sledećeg. Ako neko ne dođe, čeka se 10 min na proziv sledećeg. Od prilike. Kažem, ima i prednosti i mane. Kad radiš i juriš po ceo dan a dete ti bolesno, nije ti baš do zakazivanja npr. za sutra popodne.



< Poruku je uredio Rosita -- 26.9.2019 12:16:07 >


_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu Nerandza)
Direktna veza do poruke: 44
   RE: Pedijatri
26.9.2019 12:24:14   
Putic
Cesto je neljubazna prema pedijatrijskoj sestri, a nekad zna to da se odrazi i na pacijente. Dobra je sto ne ide na antibiotike i sakom i kapom. Podrzava dojenje. 
IZVORNA PORUKA: Milica82

Preporuka za DZ Novi Beograd kod starog Merkatora je dr Glavinic.
Meni su oba deteta kod nje od prvog dana i to je dokotorka koja zna i voli svoj posao.
Koja me je dovoljno naucila da ne moram da vodim dete svaki put u DZ za bilo kakvu sitnicu vec da znam i sama da resim.



(odgovor članu Milica82)
Direktna veza do poruke: 45
   RE: Pedijatri
26.9.2019 12:26:46   
Ana RR
Kod nas se već dugo zakazuje preko call centra. Zapravo, dok smo bili na pedijatriji, samo kod jednog doktora se zakazivalo na taj način, kod naše dr nije. Taj dr je jedan naduveni idiot tako da me ništa nije ni čudilo. Od prošle godine smo na školskom i tu se od starta zakazuje preko call centra, nema gužve, brzo sve završimo. Ali nisam primetila da vraćaju nezakazane, obično sestra pita dr da li može da primi pacijenta. Ma samo da smo što dalje od njih. Ne mili mi se zima.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 46
   RE: Pedijatri
30.7.2023 19:40:19   
Justina
Ja sam takodje cula za Dr.Glavinic da je temeljna I dobra.Samo nemojte kod Dr.Ksenije Jevtic toliko je neljubazna da ssm mislila da cemo dobiti batine.Izdrala mi se na dete.Mi smo kod Dr.Cvetkovica,a kod nje smo bili na zameni.

(odgovor članu Putic)
Direktna veza do poruke: 47
   RE: Pedijatri
3.8.2023 9:42:47   
Srecko47E
Ja vec ludim,jer ne mogu da pronadjem dobrog i temeljnog pedijatra.
Ne biram,drzavno/privatno samo da je ok.

(odgovor članu Justina)
Direktna veza do poruke: 48
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Idi na:







Tata "podojio" bebu dok se mama op...
POROĐAJ ponekad ne prolazi kako žene planiraju.
Zdrava ishrana najmlađih tokom zimskog per...
Tokom hladnih zimskih meseci, redovan unos voća i povrća ključan je za jačanje imunološkog sistema dece, pomažući im da ...



image
AnaTamara
Preporuka budućim mamama!
Porođaj je sve bliže, pripremaju se stvarčice, između ostalog i Fitolat, koji mi je mnogo pomogao sa prvim detetom, uspeli smo da uspostavimo laktaciju!  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here