|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Prvi ciklus posle trudnoće
31.8.2010 14:03:02   
Nensi*
IZVORNA PORUKA: Snelle

IZVORNA PORUKA: nensi27

A ja do sad smrsala 26 kg user posted image


Nensi wow!!! Koja je tajna tvog uspeha? user posted image



Veruj mi da nemam pojma...Jedem normalno,naravno manje nego dok sam bila trudna...Ja sam bila mnoooooooogo otecena,pa mislim da sam imala puno vode u organizmu,prva dva meseca sam se bukvalno topila,bila mokra stalno,presvlacila se i tusirala nekoliko puta u toku dana...A i dnevno set_am bar 1,5-2 sata...

< Poruku je uredio nensi27 -- 31.8.2010 14:04:18 >


_____________________________

Nena+Danilo=Vuk :)

(odgovor članu Snelle)
Direktna veza do poruke: 226
   RE: Prvi ciklus posle trudnoće
1.9.2010 23:28:17   
Modessty
Svaka čast Nensi!user posted image
Ja mnogo šetam. Predjemo mm i ja sa bebecem i po nekoliko km dnevno. Al ništa! Mislila sam u Vrnjačkoj banji da ću bar malo da smršam, jer nam kuća bila na brdu pa smo stalno išli uzbrdo, a i šetali smo po ceo dan. Nego valjda će sad kad krenu treninzi da se malo i kilogrami tope.

Skroz smo otišle iz teme!user posted image

elem, danas me ne bole jajnici al me ceo dan užasno bolela glava. Naravno menstruacije nema i dalje


_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu Nensi*)
Direktna veza do poruke: 227
   RE: Prvi ciklus posle trudnoće
3.9.2010 8:08:51   
prase
IZVORNA PORUKA: Modessty

zašto meni neće niko da odgovori? user posted image


Mod, ja sam htela još onaj dan kada si postavila pitanje da ti odgovorim, ali imala sam problem sa postavljanjem linka na odgovarajuću temu pa sam mislila da će to da uradi neko drugi user posted image
Elem, ja sam imala isti problem nakon prethodne trudnoće, imala sam sa vremena na vreme bolove u donjem stomaku kao da ću da dobijem, ali to se nije desilo dok bebac nije napunio godinu dana iako sam prestala da dojim kada je imao 5 i po meseci. Tema se zove "Bol u donjem stomaku", pogledaj malo tamo, ja i dalje imam problem da postavim link...
Svaka žena je drugačija, svaki ciklus je drugačiji, ali mnoge žene tvrde da su izgubile poslednje kilograme posle trudnoće kada im je krenuo ciklus. Ja ne mogu ni tu da posvedočim, posle prve trudnoće sam dobila dva puta i ponovo ostala u drugom stanju, možda nije bilo vremena user posted image

_____________________________

sve ima svoj kraj, samo kobasica ima dva!

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 228
   RE: Prvi ciklus posle trudnoće
26.10.2010 11:49:56   
Anoniman
Lohije nakon CR su mi trajale smešno kratko. Već na kontroli 15 dana nakon CR, materica je bila čista. Uloške sam nosila sve vreme, evo 7 nedelja nakon CR i dalje ih imam, jer mi se javljalo neko čišćenje, koje nije bilo krvavo, više kao pojačan sekret. Tako eto već 5 nedelja.
Onda sam popasla gljivice zbog antibiotika, pa sam stavljala vaginalete, i reko, na kontrolu ću kad sa tim završim. Završila sam pre koji dan, i evo danas, veselo crveno krvarenje. Menstruacija? Već??? user posted image

(odgovor članu prase)
  Direktna veza do poruke: 229
   RE: Prvi ciklus posle trudnoće
28.10.2010 23:15:12   
Anoniman
Nije bila menstruacija. Ne znam šta je bilo. Trajalo eto toliko da zacrveni uložak i ništa dalje. user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 230
   RE: Prvi ciklus posle trudnoće
29.10.2010 9:46:28   
dakana
Tasho i meni se ovo desilo. Naime juce dok sam se spremala da krenem na redovnu 6-nedeljnu kontrolu posle porodjaja primetim blago krvaruckanje i pomislim garant menstruacija. Medjutim doktorka me pregleda, uradi UZ i kaze nije ti to menstruacija vec lohije jos uvek. Juce tokom dana sve tako krvaruckala po koju kap i danas nista. Ipak ce menstruacija jos malo da saceka.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 231
   RE: Prvi ciklus posle trudnoće
5.11.2010 22:39:41   
choopa choops
I ja se javljam u klub zena koje krvare jedan dan i ne znaju sta je user posted image

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu dakana)
Direktna veza do poruke: 232
   RE: Prvi ciklus posle trudnoće
5.11.2010 22:43:59   
New Mom
Sasvim je normalno da zbog visokih nivoa oksitocina, hormona koji podstiče laktaciju, bude povremeno krvarenje iz materice (to je drugo dejstvo tog hormona) dok dojite. Bez brige! Ustaliće se nivoi polako!

_____________________________

"Bunim se. Dakle, postojim!" - Alber Kami
"Korenje vaspitanja je gorko, ali su mu plodovi slatki." - Aristotel

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 233
   RE: Prvi ciklus posle trudnoće
5.11.2010 23:04:17   
choopa choops
IZVORNA PORUKA: New Mom

Sasvim je normalno da zbog visokih nivoa oksitocina, hormona koji podstiče laktaciju, bude povremeno krvarenje iz materice (to je drugo dejstvo tog hormona) dok dojite. Bez brige! Ustaliće se nivoi polako!

OK user posted image




_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu New Mom)
Direktna veza do poruke: 234
   RE: Prvi ciklus posle trudnoće
29.11.2010 0:42:55   
Nensi*
Ja dobila danas...Skoro 6 meseci posle porodjaja...Bar mislim da je menstruacija iako mi jako malo ide...Videcu kako ce biti sutra...

_____________________________

Nena+Danilo=Vuk :)

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 235
   RE: Prvi ciklus posle trudnoće
29.11.2010 8:26:36   
Anoniman
Bas ti zavidimuser posted image kod mene u jednom mesecu dva puta i ovog meseca treci putuser posted image

(odgovor članu Nensi*)
  Direktna veza do poruke: 236
   RE: Prvi ciklus posle trudnoće
29.11.2010 10:49:28   
mejvis
Kod mene već više od 7 meseci prošlo od porodjaja a menstruacije ni od korova! user posted image
Dojim pa je možda i zato mada ja nikada nisam imala uredne cikluse, uvek me iznenadi posle 3-4 meseca....
Kažu da se posle porodjaja ustali ciklus, sad videćemo...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 237
   RE: Prvi ciklus posle trudnoće
30.11.2010 21:45:54   
IVA 11
Kod mene prva menstr. posle 6 nedjelja i to je bilo jaaaao obilno krvarenje, a sad redovne kao i prije trudnoce, svaka sledeca je na mjesec dana!

(odgovor članu mejvis)
Direktna veza do poruke: 238
   RE: Prvi ciklus posle trudnoće
2.12.2010 20:17:44   
mtajcica83
jos par dana i prodje 2 mjeseca od mog porodjaja a od menstr.ni traga ni glasa , citam da moze da da potraje i mjesecima dok ne dodje prva posle porodjajauser posted image

(odgovor članu IVA 11)
Direktna veza do poruke: 239
   RE: Prvi ciklus posle trudnoće
2.12.2010 20:19:48   
Anoniman
Ni ja nisam dobila, iskreno, ne fali mi. user posted image

(odgovor članu mtajcica83)
  Direktna veza do poruke: 240
   RE: Prvi ciklus posle trudnoće
2.12.2010 20:22:40   
mtajcica83
ma ni meni, no eto...kazem...Jos su meni bile katastrofalne menstr, jako , jako bolne i obilne...Kozna hoce li malo popustituser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 241
   RE: Prvi ciklus posle trudnoće
2.12.2010 20:23:19   
Anoniman
Meni su popustile posle prvog porođaja. user posted image

(odgovor članu mtajcica83)
  Direktna veza do poruke: 242
   RE: Prvi ciklus posle trudnoće
2.12.2010 20:24:56   
mtajcica83
Extra, valjda ce i meni..user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 243
   RE: Prvi ciklus posle trudnoće
3.12.2010 0:49:10   
Nensi*
Meni je ipak ono bila vestica,stomak me uopste nije boleo,pre trudnoce sam se prvi dan uvek savijala od bolova,a i trajala je krace,ranije je znala da se razvuce na 6 dana,a sad je trajala 4,da ne racunam danas jer sam ga izgurala sa dnevnim uloskom...
Sve u svemu,ja sam zadovoljna user posted image ocekivala sam obilnije krvarenje...

< Poruku je uredio nensi27 -- 3.12.2010 0:51:15 >


_____________________________

Nena+Danilo=Vuk :)

(odgovor članu mtajcica83)
Direktna veza do poruke: 244
   RE: Prvi ciklus posle trudnoće
3.12.2010 0:53:17   
Iwana87
Nensi i meni je mens sad super,ranije je bilo uzas,bol,mucnine,obilne i trajalo po 7-8 sad.Danas nisam ni primetila kad sam dobila,i traje oko 4 dana.Jedna od lepsih stvari

(odgovor članu Nensi*)
Direktna veza do poruke: 245
   RE: Prvi ciklus posle trudnoće
3.12.2010 0:58:41   
Nensi*
Samo se nadam da ce ostati ovako,ovo mi je bila prva posle porodjaja...

_____________________________

Nena+Danilo=Vuk :)

(odgovor članu Iwana87)
Direktna veza do poruke: 246
   RE: Prvi ciklus posle trudnoće
3.12.2010 1:01:59   
Iwana87
hah meni negde 6,da toliko ima mihajlouser posted image

(odgovor članu Nensi*)
Direktna veza do poruke: 247
   RE: Prvi ciklus posle trudnoće
6.12.2010 12:53:20   
magnetic
Mene nesto vec nekoliko dana boli stomak kao da cu da dobijemuser posted image

_____________________________

Dunja 27.07.2010.
Visnja 23.01.2012.

(odgovor članu Iwana87)
Direktna veza do poruke: 248
   RE: Prvi ciklus posle trudnoće
6.12.2010 19:07:15   
New Mom
IZVORNA PORUKA: magnetic

Mene nesto vec nekoliko dana boli stomak kao da cu da dobijemuser posted image

Isto. A baš mi ne fali.

_____________________________

"Bunim se. Dakle, postojim!" - Alber Kami
"Korenje vaspitanja je gorko, ali su mu plodovi slatki." - Aristotel

(odgovor članu magnetic)
Direktna veza do poruke: 249
   RE: Prvi ciklus posle trudnoće
8.12.2010 11:47:58   
JANA S
imala sam krvarenje posle 6 nedelja koje nemam pojma da li je bila user posted image a onda par dana nista i sad opet i to nesto jako slabo, nista mi nije jasno... da li jos traje ciscenje ili sta...user posted image

(odgovor članu New Mom)
Direktna veza do poruke: 250
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Ne valja dete ljubiti po tabanima, neće ra...
Pored pravljenje od trudnoće i porođaja medincinskog problema, duboke rane i neadekvatne podrške, samo nam je falilo naš...
Dojenje: "Bubuljice" na bradavicam...
Neverovatno je koliko priroda pažljivo brine o svakom detalju! Pogledajte video o tome koliko su važne te sitne tačkice ...



image
Aleksandra*
Definitivno ih preporučujem svakoj trudnici i porodilji.
Pre dve godine i tri meseca na svet je došla moja devojčica, prvo dete. Dojenje je bilo nešto oko čega se uopšte nisam razmišljala. Težak porođaj, zbunjenost, bol su doveli do toga da uopšte nisam sigurna da li i koliko imam mleka. Beba je plakala, a ja sam došla u iskušenje da posegnem za adaptiranim mlekom. Drugarica koja je za Fitolat saznala na ovom forumu mi je poslala link. Iskreno, bila sam skeptična, ali bih sve uradila da imam što više mleka. Suprug je kupio isti dan ove divne tablete. Nisam verovala, ali sam uredno pila. Posle par dana sam imala osećaj da beba manje plače i da mleko više ide! Od tog trenutka kreće i uživanje u dojenju. Mogu slobodno napisati da od tog trenutka sam i ja mnogo srećnija i zadovoljnija bila. Nekoliko meseci sam ih redovno pila. A moja bebica je sisala punih godinu dana. Sada to više nije bebica nego devojčica koja će uskoro dobiti batu, a mama ovog puta ne ide u porodilište bez ovih fantastičnih tableta.  Više >>
image

Anketa

Дуда.
пеперутка16

До када је ваше дете имало цуцлу?

Click Here