|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  39 40 [41] 42 43   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Prvi ciklus posle trudnoće
24.3.2018 10:56:50   
MasnaMasnica
Sa Unom posle 6 mesci.
Sa Norom posle 3 meseca.
Sa Dusanom danas , skoro puna 4 meseca, povezujem to sa tim sto ga nocu ne dojim jer spava od 21i30 do 7h ujutru pa sisa.

< Poruku je uredio MasnaMasnica -- 24.3.2018 10:57:21 >


_____________________________

...kada slome me, ja samo osmeh nabacim :D ...

(odgovor članu Dora89)
Direktna veza do poruke: 1001
   RE: Prvi ciklus posle trudnoće
24.3.2018 11:12:30   
Maraj
Masnice user posted image vazno je da decko spava nocu
Tako da jos jednom bravo za spavanje user posted image

(odgovor članu MasnaMasnica)
Direktna veza do poruke: 1002
   RE: Prvi ciklus posle trudnoće
24.3.2018 12:20:40   
vonavoj
Masnice.kako bre prespava noc,svaka cast! Sigurno je zato.

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 1003
   RE: Prvi ciklus posle trudnoće
24.3.2018 13:19:25   
MasnaMasnica
Hvala Maraj i cestitam na 🎀😙.
Von as trecom je najlakse videces.
E i super da sam dobila sada krecem u operaciju zvala spirala.😀😁

_____________________________

...kada slome me, ja samo osmeh nabacim :D ...

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 1004
   RE: Prvi ciklus posle trudnoće
24.3.2018 15:36:38   
vonavoj
Odmah da ti kazem.zajebi spiralu..idi u temu,pa ces videti..puno loseg iskustva!

(odgovor članu MasnaMasnica)
Direktna veza do poruke: 1005
   RE: Prvi ciklus posle trudnoće
24.3.2018 16:04:24   
jess021
I ja da cestitam na tako super spavanjuuser posted image
Ja sa L posle 6 nedelja, a sa M posle 7 meseci.

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 1006
   RE: Prvi ciklus posle trudnoće
24.3.2018 16:19:24   
Maraj
Ja sam 6 meseci nakon cr dobila ciklus. L se svskako budio non stop da sisa ili samo da je drzi u ustima.
Uglavnom , user posted image jos jednom za spavače. Neki ciklus dodje odma nakon mesec dana od porodjaja , samo nek se nocu spava user posted image user posted image

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 1007
   RE: Prvi ciklus posle trudnoće
28.3.2018 1:06:09   
marolija
Ne znam da li je pravo mesto za pitanje, al mozda je neko imao slicno iskustvo. Naime posle porodjaja sam krvarila skoro 2 meseca, pa je to prestalo na nedelju dana pa pocelo ponovo i trajalo jos nekoliko dana. Sestra mi je rekla da je to verovatno menstuacija, medjutim posle vise se to nije desavalo do pre mesec i po. tacnije 9 meseci posle porodjaja desilo se blago krvarenje. Zakljucila sam da je to mens., a onda se jos 2 puta desilo posle toga (3 blaga krvarenja u roku od mesec i po). Da li se desavalo jos nekome? Kazu posle trudnoce sve nenormalno je normalno, pa vise ne znam da li je to razlog da odem ginekologu?user posted image

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 1008
   RE: Prvi ciklus posle trudnoće
28.3.2018 22:53:31   
vocicana
Marolija dobro dosla. Pitanje jeste i nije za temu, ali svakako trebas ici ginekologu, to je od hormonskog disbalansa, redice se , tako ti je organizam odreagovao na sve. Ne sekiraj se. Ako nemas nekih drugih problema, pusti bar jos mesec dva, ako se ne sredi idi ginekologu.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu marolija)
Direktna veza do poruke: 1009
   RE: Prvi ciklus posle trudnoće
30.3.2018 10:35:19   
Dragce86
Draga, i ja mislim da treba da se javite ginekologu, ovako napamet je bzvz pricati...Nek uradi ultrazvuk i briseve i Papa test, pa ces biti mirna ;)

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 1010
   RE: Prvi ciklus posle trudnoće
26.4.2018 0:35:27   
Mariya
Tačno 14 meseci nakon porođaja!

(odgovor članu Dragce86)
Direktna veza do poruke: 1011
   RE: Prvi ciklus posle trudnoće
26.4.2018 9:19:43   
mama Jo
Joj Mariya blago tebi!!

Meni je svaki prvi ciklus posle porodjaja uzasno bolan bio..

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 1012
   RE: Prvi ciklus posle trudnoće
2.5.2018 17:42:04   
mama Jo
I oba posle 3 meseca 😏

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 1013
   RE: Prvi ciklus posle trudnoće
2.5.2018 17:43:08   
MimaKos
Tek kad prestanem da dojim dolazi..

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 1014
   RE: Prvi ciklus posle trudnoće
16.5.2018 12:24:39   
mama ivane
Posle prvog porodjaja sam dobila mens. posle 2 meseca a posle drugog porodjaja dobila sam posle 11 meseci nemam vise bolne menstruacije kao pre

(odgovor članu prase)
Direktna veza do poruke: 1015
   RE: Prvi ciklus posle trudnoće
21.5.2018 15:48:05   
Misha i Ljisha
I evo me u temi. Malo pre vise od mesec dana sam se porodila. Danas sam dobila menstruuaciju. Ne verujem kakav sam baksuz. Taman mi je prestalo krvarenje prosle nedelje skroz i prvo sam sad pomislila ma krvarim jos al evo sveza krv plus menstrualni bolovi. Znaci to je to. I sa D kad sam se porodila dobih u rekordnom roku. Nista mi to ne bi bilp strasno ali kao i D evo i P nervozan i kenjkav tacnk na njih utich tj su uticali moji hormoni. user posted image

(odgovor članu eugenija)
Direktna veza do poruke: 1016
   RE: Prvi ciklus posle trudnoće
21.5.2018 15:52:43   
vonavoj
Da li si toliki baksuz?!?!
Da,da..bebe odmah osete promenu mleka..

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 1017
   RE: Prvi ciklus posle trudnoće
21.5.2018 16:03:33   
Maslacak15
o koji je to smoruser posted image Ja jos nisam ali necu jos dugo garant. Posle prve dve trudnoce sam posle 3 i posle 4 meseca. Sad dajem sebi jos maks metar dana, ali vrlo verovatno dosta ranije. Dojim samo jednom nocu, premda ne mislim da sam jos ovulirala. A ima srecnica koje ne dobijaju dokle god doje. Nista nema gore od kombinacije dojenja i PMSa.

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 1018
   RE: Prvi ciklus posle trudnoće
21.5.2018 16:08:06   
Misha i Ljisha
Katastrofa sam. Crna oko ociju. U bolovima. Ovaj mali nervozan. Meni se standardno jede slatko. Ma fuj sam

(odgovor članu Maslacak15)
Direktna veza do poruke: 1019
   RE: Prvi ciklus posle trudnoće
21.5.2018 16:20:53   
Misha i Ljisha
I da dodam nema veze sa dojenjem nocu. D sam dojila nocu do 11tog meseca.

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 1020
   RE: Prvi ciklus posle trudnoće
21.5.2018 16:36:49   
Maslacak15
Pa nekima ima. Kod mene je bila minimalna razlika. Sa prvim sinom dobih posle tri meseca a njega Sam Malo dojila i dohranjivala, sa drugim, Koji Mi je dusu izvadio da max 3 sata razmaka ritmom 24 h / Dan posle 4. Sad verujem da ce vec uskoro. Na ulzrauvuku 8. Maja vec Su jajnici bili aktivni i osecam ih a i endometrijum Nije Bio Bas tanak. Kontam Jos Par nedelja i to e to. A ima zena Kod kojih dokle god doje ne vraca se ciklus. Dve godine , dve godine.srecne Li Su.....tezak smor. Bas smor.

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 1021
   RE: Prvi ciklus posle trudnoće
21.5.2018 16:38:32   
Ana RR
Ljišo, razumem te. Ja sam dobila 45 dana posle porođaja.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Maslacak15)
Direktna veza do poruke: 1022
   RE: Prvi ciklus posle trudnoće
21.5.2018 16:49:17   
BubaBubica
Ljiso ja sam posle prvog porođaja dobila ravno 28 dana posle porođaja! user posted image Jedino što nisam dojila uopšte ali je bila tačna u dan user posted image
Posle drugog porođaja sam dobila posle 5 meseci a sad posle godinu i dva meseca. Ovaj put sam baš odmorila od nje. Skoro dve godine bez user posted image ako ne računamo krvarenje posle porođaja user posted image

_____________________________

*2009*
*2011*
*2016*
*2019*
*2021*

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 1023
   RE: Prvi ciklus posle trudnoće
21.5.2018 16:56:19   
vonavoj
Kod mene dojenje ima veze sa menstruacijom..cim sam krenula sa cvrstom hranom kod devojcica..i smanjio se broj podoja i vestica je stigla..sa obema oko 8og meseca.

(odgovor članu BubaBubica)
Direktna veza do poruke: 1024
   RE: Prvi ciklus posle trudnoće
21.5.2018 16:58:16   
Misha i Ljisha
A jel moguce da mi dete dobilo bubuljice zbog toga

(odgovor članu BubaBubica)
Direktna veza do poruke: 1025
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  39 40 [41] 42 43   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  39 40 [41] 42 43   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Kako se pravi beba u jednom afričkom plemenu
Roditelji su ti koji odlučuju da li će i kada imati dete, ali dete u stvari samo bira svoje roditelje i pronalazi put do...
Popularna ruska imena za bebe i njihovo zn...
Jedan od najuzbudljivijih delova iščekivanja bebe je odabir imena. Ako ste trudni, a razmišljate o ruskom imenu za bebu,...



image
lepic
Dajte im negu i preparate koje zaslužuju, najbolje, PHARMALIFE!
Ova godina je bila prepuna neprospavanih noći, uz FITOBALM je mnogo lakše sve prošlo, mazali smo po grudima, leđima i oko nosića da bi mogli da dišemo i udišemo blagi miris i sekret iz nosića je mekši i lakše ga je odstraniti. Počeli smo polako i sa BRONCAMIL sirupom, kašljali smo jako, ma najstrašnije, bili smo pred upalom pluća. IMMUNO jos nismo, ali u januaru planiramo korišćenje i ovog vašeg preparata. Apis Gola sprej je jako dobar da ublazi bol u grlu. Poštovanje za vaše proizvode. Hvala vam na brizi i pomoći!  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here