|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Proslava dečijeg rođendana
10.6.2009 9:12:25   
Anoniman
Šta, kako, gde?
Sve o tome kako slavite dečije rođendane...
  Direktna veza do poruke: 1
   RE: Proslava dečijeg rođendana
10.6.2009 9:17:41   
Anoniman
Za nepunih mesec dana je Luki rođendan.

Juče sam zvala rođendaonicu mali Lavirint (Novi Sad) i rezervisala termin. Znam, sada ćete svi da pitate zašto mesec dana ranije? Zato što želim detetu da slavim rođ. baš na dan rođendana, i zato što ima dva termina, od 16h i od 19h. Nešto mislim da ćemo se upaliti ako bude od 16h.

I rezervisala sam, sve u svemu.

U cenu nije uključena hrana, piće i torta, već prostor, animatori i čaše, tanjiri.


Lukin prvi rođendan smo slavili kod svekra u kući (tj u dvorištu), bilo je zilion ljudi. MM i ja smo pali na nos, i rekli NIKADA VIŠE!!!

Drugi rođendan smo slavili kod kuće, bile su uglavnom žene i malko dece (ne ide u vrtić, pa nešto nije imao drugara, sada je već malo drugačije, iako i dalje ne ide u vrtić user posted image ). Bilo je ok, ali nepotrebno cimanje po stanu, spremanje posle.


Eto ovaj treći sam se odlučila za rođendaonicu, mada je u opticaju bila i igraonica.


(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 2
   RE: Proslava dečijeg rođendana
10.6.2009 9:19:51   
mihi
Dok je Luka bio mali razne igraonice i Mc Donalads jednom, kasnije kad je krenuo u školu kafići igraonice u blizini škole. Naručim pice i sendviče, tortu iz Bonđorna (oblik koji izabere) piće u kafiću. Ove godine je slavio u Delta City-u bioskop, Mc i na kraju igraonica sa Sony PS 3, i kompijuterima pozvao 7 drugara, išao mm sa njima. A sad za Miloša ne znam, pravićemo krštenje u vikendici u junu ili septembru a za rođendan u restoran na ručak, kumovi, mi i moji mama i tata (ne znam hoće li doći svekar i svekrva jer će dolaziti na krštenje).

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Proslava dečijeg rođendana
10.6.2009 9:23:21   
Lu
Prvi je bio sa cjelokupnom obiteljiuser posted image
Pilo se, jelo se...ništa posebno ja ne volim takve rođendane al eto...
Drugi nam je bio super,pozvala sam mame da dovedu dječicu pošto je bilo jako male dječice,
djeca su "sjedila" za jednim stolom imali su tost sendviče,kilice s hrenovkama,grickalice,sokiće i naravno tortu.
Mame su sjedile za drugim stolom,imale smo mezu,piće,kavu,tortu drugu.
Kuću sam uredila dekoracijama,balonima stol takođe onim kompletom za rođendan.
Najbitnije djeca su uživala,zadržali su se 4 sata,od kuće su napravili haos ali im je bilo prelijepo a mom Roku najljepšeuser posted image
Uživala sam u pripremi a i u samom rođendanu,ove godine ako Bog da ponavljamo opet istouser posted image
Smatram da djetetu za rođendan treba pozvati djecu a roditelji po potrebi da budu pratnja.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Proslava dečijeg rođendana
10.6.2009 9:26:05   
prase
Ja sam bila ubeđena kako ću slaviti Urošev prvi rođendan kod kuće, dok nismo organizovali krštenje... Kada smo stavili na papir koliko ljudi dolazi, shvatili smo da ne mogu svi da sede istovremeno kod nas u stanu (pri tom nismo zvali širi krug porodice ni prijatelje, samo najuža porodica i kršteni kum = 20 ljudi). Rezervisali smo restoran... E sad, šta će biti za rođendan user posted image Bilo bi lepo da budu naši drugari bebe sa roditeljima tu, a tek ne mogu da zamislim kako će to da izgleda u stanu... Uh, ima vremena, odlučićemo usput user posted image

_____________________________

sve ima svoj kraj, samo kobasica ima dva!

(odgovor članu mihi)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Proslava dečijeg rođendana
10.6.2009 9:29:20   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: lu

Smatram da djetetu za rođendan treba pozvati djecu a roditelji po potrebi da budu pratnja.


I ja.

Meni se prošle godine plakalo.

Nekako se ništa nije uklopilo.

Jedna poznanica nije mogla da dođe jer je radila, pa ni njena mala nije došla. Druga je došla bez deteta (zvala me da pita da li može bez deteta, kao mala je nemoguća,bilo mi je krivo, ali šta da kažem?), ovi drugari iz parka su nekako bili još "sveži", nisam im ni mame poznavala... sve u svemu, došli su mu drugaricin mali Uroš (onaj što je 10 dana stariji od Luke) i njegova sestra od tetke, Teodora (5god tada). Lepo su se igrali, ali ja sam želela punu kuću dece, ali nisam imala koga da zovem.

Zato ove godine imam sitan spisak od 19-oro dece, napokon su malo stasali oni što su bili bebe prošle godine, i jako se radujem! user posted image

(odgovor članu Lu)
  Direktna veza do poruke: 6
   RE: Proslava dečijeg rođendana
10.6.2009 9:32:42   
Jeca*
01.avgust...sve strahujem da ce vise od pola drugara biti negde na odmoru user posted image  a nikako kod kuce. Pa meni i sam Luka demolira stan kad se razigra, a zamislite puta 10 user posted image

_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Proslava dečijeg rođendana
10.6.2009 9:45:08   
bebać
Tražila sam post sa rr.ba da prenesem ovamo,ali ne nadjoh...tamo sam baš opširno pisala o tome...

ali evo ukratko: slavili smo 2 dana,prvi dan bliska rodbina i roditelji,a drugi dan prijatelji...kad sve saberem bilo je oko 23je....i djece 6ero...

razmišljali smo o varijanti picerije-restorana koju imamo preko puta zgrade,i tu boravimo često,ali Sergej još tada nije ni hodao,tek je puzao,bilo je još malih beba...tako da baš i nije se moglo u piceriji...u stanu je bilo komotnije,imali su prostor za igru,trčkarali..igrali se sa onim kapicama što idu na glavu,frule,baloni,sviraljke...ja sam čitav stan prilagodila i okitila u rodjendanskom tonu,čak sam našla i onejednokratne stoljnjake za slavlja....to mi je super....kad se sokić prolije,samo zamjenim drugim stolnjakom.....tortu smo naručili,ona velika kinder torta,ostali mani ja i m smo spremali,bilo je praseće pečenje(tajo okrenuo ražanj sa sinovljev prvi rodjendanuser posted image ),čobanac,ruska salata,salata od svježeg kupusa,i miješana zimska salata...i sitni kolači uz tortu...

ono što je specifično,to je da smo sve goste slikali sa Sergejem,i napisali posvetu i odmah izradili doma slike za uspomenu(preko ompa,m ima ta čuda)..svi su bili oduševljeni...

sve u svemu lijepo smo s eorganizovali i rasporedili,ali uprkos ja sam pala od umora obe večeri,iako mi je m tada pomagao

E sad za ovaj drugi rodjendan u novembru,definitivno idemo u pizeriju,i to samo uža rodbina...nekih njih 10ak....više nema potreba za tim 'širokim' slavljima


_____________________________

"Žena nikada ne može biti previše bogata, previše mršava i imati previše cipela”

(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Proslava dečijeg rođendana
10.6.2009 10:19:14   
Anoniman
Da, i ja sam Lukin prvi rođendan u dva dana slavila.

Prvi put kod mame na terasi baš na dan rođendana sa nekoliko najbližih drugarica i njihovom decom, tu sam i balone duvala, i kapice, tanjirići... ma svašta. Pošto je to bio radni dan, onaj veliki tanderbal koji sam gore spomenula - njega smo pravili u subotu.

(odgovor članu bebać)
  Direktna veza do poruke: 9
   [Obrisana poruka]
10.6.2009 11:31:56   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 10
   RE: Proslava dečijeg rođendana
10.6.2009 11:48:42   
Maya21
Tasho moj Maki je slavio u Malom Lavirintu. Ja prezadovoljna, pogotovo animatorkama user posted image Ima ih mislim 3 ali sve super! A deca su poludela za onim balonima od sapunice i snegom na kraju sto padaju sa plafona user posted image
Mi sigurno i sledece godine slavimo tamo user posted image
A termin smo izabrali od 16h, nije bilo toplo vreme a i Matej ide na spavanje najkasnije u 9 user posted image


< Poruku je uredio Maya21 -- 10.6.2009 11:50:36 >

(odgovor članu Brisani korisnik)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Proslava dečijeg rođendana
10.6.2009 11:50:51   
Anoniman
Ja sam tamo pravila Deda Mraza (ima negde na forumu tema). Žene su zaista DIVNE!!!! I bila sam tamo na još nekoliko rođendana, zaista sam bila zadovoljna.

(odgovor članu Maya21)
  Direktna veza do poruke: 12
   RE: Proslava dečijeg rođendana
10.6.2009 11:51:46   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Maya21

A termin smo izabrali od 16h, nije bilo toplo vreme a i Matej ide na spavanje najkasnije u 9 user posted image



Moj ustaje iz popodnevnog spavanja u 16h, i ne ide da spava pre 22.30h. user posted image

(odgovor članu Maya21)
  Direktna veza do poruke: 13
   RE: Proslava dečijeg rođendana
10.6.2009 12:05:16   
Maya21
A Matej vec skoro 2 godine ne spava popodne user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: Proslava dečijeg rođendana
10.6.2009 12:06:40   
Anoniman
pec-pec user posted image

Ima tema, nešto tipa Dnevni san, ili tako nekako.

(odgovor članu Maya21)
  Direktna veza do poruke: 15
   RE: Proslava dečijeg rođendana
10.6.2009 12:25:05   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Jeca RR

01.avgust...sve strahujem da ce vise od pola drugara biti negde na odmoru user posted image  


Jao ja sam 18.avgusta, pa sam celog zivota imala problem sa tim da su svi na odmoru u to vreme...ili sam ja bila na odmoru...pa sa svega 2 rodjendana imala onako u fulu user posted image user posted image

Zato se nadam da tje se tako "potrefiti" da mi dete bude negde na prolece...pa da slavi rodjendan za vreme shkolske godine kad su svi tu...a vreme je lepo...pa tje motji na otvorenom...user posted image

(odgovor članu Jeca*)
  Direktna veza do poruke: 16
   RE: Proslava dečijeg rođendana
10.6.2009 12:35:50   
Anoniman
Kako je moja drugarica organizovala prvi rođendan svog sina?

Na Stražilovu ima jedno poljanče sa drvenim klupama i stolovima. Poneli su muziku na akumulator. Kupila je ukrasne jednokratne stonjake, tanjire, čaše. Naduvala balone, pobacala ih po livadi i pokačila po drvenom mostiću koji je preko nekog potočića. Za jesti je bilo pečenje, i torta se nekim čudom nije sva umlitavila (a krajem juna joj je sin rođen). Prostor je okružila bakljama (zbog komaraca, a i mraka koji su tamo dočekali - ja sam otišla još po danu).

Bilo je fenomenalno! user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 17
   RE: Proslava dečijeg rođendana
10.6.2009 12:36:46   
Anoniman
za prvi ćerkin rodjendan sam se zajebuser posted image da prostite .... 2 dana puna kuća ... ja prehodala od kuhinje do sobe ...poludila

od 2 rodjendana u igraonici ...roditelji u prvi kafić do igraonice i ćao

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 18
   RE: Proslava dečijeg rođendana
10.6.2009 21:22:25   
Lu
IZVORNA PORUKA: Tasha RR

Kako je moja drugarica organizovala prvi rođendan svog sina?

Na Stražilovu ima jedno poljanče sa drvenim klupama i stolovima. Poneli su muziku na akumulator. Kupila je ukrasne jednokratne stonjake, tanjire, čaše. Naduvala balone, pobacala ih po livadi i pokačila po drvenom mostiću koji je preko nekog potočića. Za jesti je bilo pečenje, i torta se nekim čudom nije sva umlitavila (a krajem juna joj je sin rođen). Prostor je okružila bakljama (zbog komaraca, a i mraka koji su tamo dočekali - ja sam otišla još po danu).

Bilo je fenomenalno! user posted image

E ovo mi super zvučiuser posted image ,ja bi nešto slično napravila ali Roku u zimi rođendan kao i meni i mmuser posted image
Ja sam uvijek kao dijete a i kao cura žalila što mi nije ljeti rođendan da napravim žurku u dvorištuuser posted image

_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: Proslava dečijeg rođendana
11.6.2009 11:04:28   
oliveradj
Nedavno smo Adrijani proslavili prvi rodjendan. Slavili smo u lokalu išli smo komplet na gotovo i doneli samo torte. Sve je prošlo dobro mada meni rodjendan za malo dete bez veze dete nema pojma ni gde je ni da je njoj rodjendan. Ovako je bilo za prvi, a ostale ćemo videti samo majke sa decom i malo nešto kod kuće ili u igraonici da se donese pecivo i torta, ali kad bude bila veća i kad bude znala za rodjendan. Ovo mi je bilo kao da ispunjavam želju matorim babama da ona bude krštena i td., kao da nije moje dete u pitanju.

user posted image

_____________________________

Adrijana moje zlato 26.05.2008.

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: Proslava dečijeg rođendana
13.7.2009 11:52:48   
ivak
Ja bih svojoj ćerki trebala da proslavim 4-ti rodjendan, aneznam gde . Rodjendan je polovinom avgusta kad su svi na moru ,takvi su letnji rodjendani znam,user posted image .
Dali neko ima neki dobar predlog? Na telepu ima super rodjendaonica ali nema dvoriste vise je za zimu i kad je lose vreme inace je super.
Čekam vaše savete!


_____________________________

"Život ne znači čekati da oluje prođu...Život znači naučiti kako plesati na kiši."

(odgovor članu oliveradj)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: Proslava dečijeg rođendana
13.7.2009 11:56:39   
Anoniman
Iskreno, ja nisam za proslave rođendana napolju. Naime, lepo to izgleda, ali nekako se deca podele u grupice i ne drže se zajedno. (bar sam ja to tako doživela)

Mi smo prošle nedelje slavili rođendan u Malom lavirintu u Zlatne grede. Potraži na netu, imaju sajt.

(odgovor članu ivak)
  Direktna veza do poruke: 22
   RE: Proslava dečijeg rođendana
13.7.2009 12:13:39   
ivak
Slazem se sa tom podelom dece u grupice kad su sami ali mozda uz dobrog animatora mislila sam sda moze biti ok. Videla sam saj Malog Lavirinta,kakva ima je cena i imaju li animatore?user posted image Lepo sve izgleda. Volela bih da cujem preporuku za jos neku rodjendaonicu.

_____________________________

"Život ne znači čekati da oluje prođu...Život znači naučiti kako plesati na kiši."

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: Proslava dečijeg rođendana
13.7.2009 12:15:24   
ivak
Izvinjavam se zbog pravopisnih grešaka,pišem na poslu pa žurimuser posted image !

(odgovor članu ivak)
Direktna veza do poruke: 24
   RE: Proslava dečijeg rođendana
13.7.2009 12:17:28   
Anoniman
Mali lavirint zavisi od broja osoba. Oko 5000din je.
Bilo je tri ženice. Dve su bile sa decom, baš se lepo zanimale sa njima, a oni svi mali, 3god i manje, nekoliko ih je bilo preko 3god. Igrice se razlikuju u zavisnosti od uzrasta. Treća ženica je kuvala kafu, sipala grickalice.

Ima još jedna stvar o kojoj bi trebala da razmišljaš vezano za "napolje"... sredina avgusta, biće vruće.

ne znam više rođendaonica da ti savetujem, valjda će se još neka novosađanska javiti.

(odgovor članu ivak)
  Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Trogodišnjake doslovno boli briga za vas!
Dvogodišnjaci svakako jesu zahtevniji nego jednogodišnjaci, ali su nebo i zemlja od trogodišnjaka koji su hvala na pitan...
LJUBAV NE BROJI HROMOZOME
Vesna je došla na svet, omalena, slabašna, kosooka. Ljilja je plakala od sreće i brige: nije se plašila da dete gaji sam...



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here