|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Savovi i konci
15.6.2009 14:49:27   
Anoniman
i ja kolko znam ispadaju sami 

(odgovor članu Lu)
  Direktna veza do poruke: 26
   RE: Savovi i konci
15.6.2009 20:01:13   
Anoniman
Snezo, bjjezi odavde draga! Nema pravila nizajednu zenu.

IZVORNA PORUKA: sneza24

Ovo bas nisam morala da citam.Uf.user posted image

(odgovor članu sneza24)
  Direktna veza do poruke: 27
   RE: Savovi i konci
15.6.2009 20:18:50   
mihi
Miljana kupi FLOGOCID mast, rivanol je dobar prva dva tri dana mast je primarno veterinarska ali je ima i u humanim apotekama odlična je za rane od epiziotomije. I peri se kad god želiš.

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: Savovi i konci
15.6.2009 21:56:39   
Anoniman
Jao poludjecu nocas kako me pece!!!!! Patronazna je gledala, kaze da je dobra ali mi je malo zinula rana jer je jos jedan sav na putu da ispadne. Cak sam i ja skupila hrabrosti da pogledam i bas sasavo izgleda, rascvjetano. Kaze sestra da se sad moram primiriti da se ne bi inficirala. joj, kako se sad i oko toga sekiram. Ne mogu ni oko bebe, a zaista zelim samo ja da radim oko njega. 'bem ti zensko!

(odgovor članu mihi)
  Direktna veza do poruke: 29
   RE: Savovi i konci
15.6.2009 21:58:39   
Anoniman
Pa smije li da bude mast na ranu? Pitam jer se stalno insistira na suvoci, cak i Rivanol u sto manjim kolicinama. Ali cu potraziti sutra, ne moze mi gore od ovoga biti. Kao da mi je neko so sipao na ranu.

IZVORNA PORUKA: mihi

Miljana kupi FLOGOCID mast, rivanol je dobar prva dva tri dana mast je primarno veterinarska ali je ima i u humanim apotekama odlična je za rane od epiziotomije. I peri se kad god želiš.

(odgovor članu mihi)
  Direktna veza do poruke: 30
   RE: Savovi i konci
15.6.2009 21:59:11   
dunja RR
Miljana user posted image , izdrzi draga jos malo pa ces moci da na miru uzivas u svom bebcu...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: Savovi i konci
15.6.2009 22:06:17   
Lu
IZVORNA PORUKA: Miljana_Hn

Jao poludjecu nocas kako me pece!!!!! Patronazna je gledala, kaze da je dobra ali mi je malo zinula rana jer je jos jedan sav na putu da ispadne. Cak sam i ja skupila hrabrosti da pogledam i bas sasavo izgleda, rascvjetano. Kaze sestra da se sad moram primiriti da se ne bi inficirala. joj, kako se sad i oko toga sekiram. Ne mogu ni oko bebe, a zaista zelim samo ja da radim oko njega. 'bem ti zensko!

E pa to se i meni desilo pošto sam po porodu morala ostati u bolnici i sjedeći na drvenoj klupi dojiti bebuuser posted image
Na jednom mjestu mi se vidjelo živo meso jer je ispao konac i sestra mi rekla da stavljam bivacin-sprej.
Ja ne znam jel to ima kod vas,isti bivacin što se stavlja na bebin pupak dok ne otpadne samo u spreju,znači štiti od infekcije a ima i analgetsko djelovanje,bar je meni ublažavao bol.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: Savovi i konci
15.6.2009 22:25:04   
Anoniman
jaoj, ljudi pa sta na kraju savetujete protiv bolova i za brze zarastanje? Ja se sad uzentah jos vise od tih rana! UH UH!!!

(odgovor članu Lu)
  Direktna veza do poruke: 33
   RE: Savovi i konci
15.6.2009 22:27:40   
Anoniman
Ma ima ga, ali mene od njega uzasno pece, a kaze dr da i nije on bas dobar, zaboravih zasto jer u tom momentu me je toliko peklo da nisam ni obracala paznju sta prica. Sad me je zvala da me pita kako sam i da dodjem sutra da pogleda ranu. Tacno znam da ce mi cupnuti i ovaj treci sto je napukao. JOJ! 

(odgovor članu Lu)
  Direktna veza do poruke: 34
   RE: Savovi i konci
15.6.2009 22:27:41   
Lu
Trinny,mislim da ti nije mjesto na ovoj temiuser posted image
Idi u kantinu nešto popij eno ja sam servirala kokteleuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: Savovi i konci
15.6.2009 22:30:40   
Sneža
Ju ju,pa ja nisam imala pojma da je to takav zezuser posted image
Koliko treba vremena da sve to lepo zaraste i prestane peći,pucati...???

_____________________________

superbrzasnežaheroj

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 36
   RE: Savovi i konci
15.6.2009 22:34:57   
Anoniman
To se i ja pitam, jer cu da pooooluuuudim! Nikad kraja mukama

(odgovor članu Sneža)
  Direktna veza do poruke: 37
   RE: Savovi i konci
16.6.2009 22:59:07   
Didy
Octanisept je super. I u porodilištu su ga koristili, a ja sam ga kupila unapred i ponela i svoju bočicu. Inače, prala sam se skoro svaki put kad odem u WC. Nekako mi nije imalo logike da mi krv stoji na rani i da se bakterije razmnožavaju. A ranu sam što više držala otvorenu, kad god sam imala prilike za to. Čini mi se da je za dve nedelje skoro skroz zarasla i da sam već mogla da sedim, uz oprez. Bože, ne mogu da verujem da sam već zaboravila detalje. Činilo mi se da mi ceo život neće biti dovoljan da zaboravim.user posted image
Miljana, to što peče i zateže, to znači da je dobro, jer zarasta. Izdrži još dan-dva i biće mnogo lakše. I nemoj žuriti da ustaješ, bolje da se primiriš bar još nedelju dana, nego da "vučeš" mnogo duže.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 38
   RE: Savovi i konci
17.6.2009 10:06:10   
Anoniman
Zateze straso, svrbi kao mravi da mi setaju, i pecka. Juce mi je bila dr da mi pogleda ranu, stavljala je neka cuda plus penicilin u prahu, i kaze da je super rana. Vjerovatno je sve meni u glavi jer svako jutro kada se probudim ocekujem da ce da mi prodje, da nista nece da me boli, i onda se naravno iznervviram.
I zaista ova 2 dana lezim stalno, komp mi je u rukama i uzivam. Samo se oko njega bavim, jer ipak ce mi kasnije biti lakse kada svi odu.

(odgovor članu Didy)
  Direktna veza do poruke: 39
   RE: Savovi i konci
19.6.2009 13:10:30   
Anoniman
peckanje i zatezanje je proslo user posted image user posted image user posted image
Sad je samo neki tupi bol, ako se tako moze nazvatiuser posted image Kao pritisak da osjecam dolje. Da li je to normalno?

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 40
   RE: Savovi i konci
19.6.2009 13:19:25   
Anoniman
Aaaaaaaaa, Lu, pa moram na vreme da se informisem... neka me sad istraumira, pa ce vljda za porodjaj da i bude za truncicu lakse, jer sam sve to ocekivala... aaaaaaaaaaaaaaaa  

(odgovor članu Lu)
  Direktna veza do poruke: 41
   RE: Savovi i konci
19.6.2009 13:39:13   
Lu
IZVORNA PORUKA: Miljana_Hn

peckanje i zatezanje je proslo user posted image user posted image user posted image
Sad je samo neki tupi bol, ako se tako moze nazvatiuser posted image Kao pritisak da osjecam dolje. Da li je to normalno?


Proći će i to Miljana sigurno,sve je to normalno a ta tupa bol,ja i danas promjenu vremena osjetimuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 42
   RE: Savovi i konci
19.6.2009 13:40:05   
Lu
IZVORNA PORUKA: Trinny

Aaaaaaaaa, Lu, pa moram na vreme da se informisem... neka me sad istraumira, pa ce vljda za porodjaj da i bude za truncicu lakse, jer sam sve to ocekivala... aaaaaaaaaaaaaaaa  

I još ćeš reći,jaooo žene što ste preuveličaleuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 43
   RE: Savovi i konci
19.6.2009 15:35:00   
Anoniman
eh, kad bi te i Bog cuo... :-)))

(odgovor članu Lu)
  Direktna veza do poruke: 44
   RE: Savovi i konci
19.6.2009 16:09:48   
Rivana
peckanje i zatezanje je proslo user posted image user posted image user posted image
Sad je samo neki tupi bol, ako se tako moze nazvatiuser posted image Kao pritisak da osjecam dolje. Da li je to normalno?


Jeste normalno i ja to osecam povremeno evo bas danas sam osetila ne znam mozda ce promena vremena ili onako

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 45
   RE: Savovi i konci
19.6.2009 17:11:31   
Anoniman
Hvala na savjetima user posted image user posted image user posted image Svaki mi znaci. Eto, pregrmila sam sve, jos koji dan i idemo u setnju user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Rivana)
  Direktna veza do poruke: 46
   RE: Savovi i konci
19.6.2009 17:26:25   
Verus
cestitam na bebici!  moram naci forum o tvom porodjaju,l nisam dugo bila tu pa sam sve propustila.  Nadam se da se brzo oporavljasuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 47
   RE: Savovi i konci
19.6.2009 21:00:32   
Anoniman
Hvala Verus! A ima da se nacitas za moj porodjaj, koji je trajao jubilarnih 7 dana, i to sve ima opisano na forumu. 

(odgovor članu Verus)
  Direktna veza do poruke: 48
   RE: Savovi i konci
20.6.2009 0:19:16   
Didy
IZVORNA PORUKA: Miljana_Hn

peckanje i zatezanje je proslo user posted image user posted image user posted image
Sad je samo neki tupi bol, ako se tako moze nazvatiuser posted image Kao pritisak da osjecam dolje. Da li je to normalno?



Normalno je. Vremenom će se smanjivati. Meni je bilo lakše dok ležim; kad dugo stojim, kao da se pritisak pojačava. E, al ja nisam mogla više da ležim i ustala sam i krenula u šetnju (sad iz ovog ugla) mnogo ranije nego što je trebalo. Posle sam baš dugo krvarila i nikako se nije smanjivalo. Bolje budi strpljiva i odleži, odmori što više. Znam da jedva čekaš da kreneš, ali nemoj preterivati, čak i ako osećaš da možeš. Ja nisam htela druge da slušam... A ti isto sama odluči...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 49
   RE: Savovi i konci
20.6.2009 21:17:57   
Anoniman
EEee, i sve da hocu, ne mogu. OPet me je pocelo boljeti i peckati, cini mi sve jace nego ikada. Ronila sam suze... Uzas, jedva cekam da sve prodje....

(odgovor članu Didy)
  Direktna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Šta određuje krvnu grupu bebe?
Roditelje često zanima koje će krvne grupe biti njihovo dete, naročito ako je jedan od roditelja Rh negativan. Pogledajt...
Kako se pravi beba u jednom afričkom plemenu
Roditelji su ti koji odlučuju da li će i kada imati dete, ali dete u stvari samo bira svoje roditelje i pronalazi put do...



image
AnaTamara
Preporuka budućim mamama!
Porođaj je sve bliže, pripremaju se stvarčice, između ostalog i Fitolat, koji mi je mnogo pomogao sa prvim detetom, uspeli smo da uspostavimo laktaciju!  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here