|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Igracke za dete od 4 god.
28.7.2020 10:17:55   
mama Jo
Mi punimo 5, ali ajde pisacu u ovoj tsmi.
Hocemo neki veci poklon, uvek uzmemo gomilu sitnica. Ove godine trazim neku veliku kucicu za lutke, barbike. Bas da bude velika, gledala sam neke 110cm visine. Suoer izgleda. Moram to resiti, za mesec dana nam je rodjus.

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu MimaKos)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: Igracke za dete od 4 god.
28.7.2020 10:20:01   
Mirko Svirko
Vauuuuu mama Jo. 

Imas po fb bas dosta tih kucica... A moja drugarica je jedna napravila sinu od presovanog kartona ( to je jakooo cvrsto) pa da pravis sama raspored soba i sve sto zelis.

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: Igracke za dete od 4 god.
28.7.2020 10:22:23   
mama Jo
Da, htela sam i ja da se upustim u pravljenje sama. I hocu, ali to cemo onako pride. Ovo mi je bas zelja da ima onako lepu, i pravu. A da bi takva bila sigurno mora da odradi neko ko zna i ima iskustva. Ostala mi zelja i iz mog detinjstva... Joj koliko sam zelela tako veliku i lepu kucicu 😍

A onda cemo zajedno da pravimo. Nisam znala da moze i presovani karton. Super.

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Mirko Svirko)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: Igracke za dete od 4 god.
28.7.2020 10:41:13   
Mirko Svirko
Devojcica sa kojom se moj sina bas igra i u parku i ovako kucne poset_e,ima tu kucicu. Roze boje. Drvena cela. Ima terasu. Prizemlje, sprat potkrovlje ili cak mozda dva sprata pa potkrovlje. Stepenice. Namestaj mali. Kuhinjica. Kupatilo sa elementima. Predivna kucica. Moj sin musko pa se odusevio.Mislim da je mjena mama platila oko 15.000din. Preko fb.

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: Igracke za dete od 4 god.
28.7.2020 10:52:55   
mama Jo
E bas takve sam i ja gledala. Na dva sprata, terasica sa ogradom, stepenice.
Mi za sada imamo gomilu tog namestaja, doduse plasticnog, ali moze da posluzi vrlo lepo je odradjeno.
Kucicu hocemo bas tako neku.

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Mirko Svirko)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: Igracke za dete od 4 god.
28.7.2020 11:27:27   
physio70
https://m.facebook.com/kucicazalutke/


(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: Igracke za dete od 4 god.
28.7.2020 11:28:29   
Mirko Svirko
Ti posle mozes da zalepis i neke kao tapete i da eksperimentiset_e u kucici 🤔😉


(odgovor članu physio70)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: Igracke za dete od 4 god.
28.7.2020 11:52:43   
mama Jo
Pisala sam sad njima, Kucice za lutke Masha i Homemade by Nanito su stranice sa fb, da vidim bas koje su cene tih velikih.

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Mirko Svirko)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: Igracke za dete od 4 god.
28.7.2020 22:15:32   
flamingos
Lepe su te kućice,velike su,zauzimaju mesta.Mi smo A kupili manju,u stanu smo,pa baš bi dosta mesta zauzela.Ima 10 Barbika,ako ne grešim,možda ih je i više i 1 Kena(blažen među damama.😂).Fino,ako imate mesta dečica će da uživaju.Mi smo to već prerasli.Ali su to kvalitetne lutke,ne samo za jednu generaciju.Naše su iz inostranstva.❤


(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: Igracke za dete od 4 god.
28.7.2020 22:22:01   
mama Jo
Moje su devojcice jos male, sigurna sam da ce se jos narednih najmanje 5 godina igrati sa tim user posted image
I barbika ima bas dosta.
Ma mislim da ce joj se bas svideti.

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: Igracke za dete od 4 god.
28.7.2020 22:41:16   
flamingos
Da,igraće se.Anđela je baš volela sa njima da se igra.Kad nije imala druśtvo,ja sam se sa njom igrala.Neka uživaju dok su mali.Brzo prolete godine.


(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 36
   RE: Igracke za dete od 4 god.
28.7.2020 22:52:10   
Mirko Svirko
Mama Jo, neces pogresiti sigurno. Ova devojcica sa kojom se moj sina igra ima sada 4 god. Ali moj sin i ona se jako lepo igrali sa kucicom. On je bio Ken. A ona barbika.A u parkicu se samo nesto svadjaju pa se grle i sve tako.Doduse nismo se bas dugo igrali sada zbog svega.Ali hocu da ti kazem da je kucica pun pogodak. Odusevice se obe.

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 37
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Idi na:







Zvončići no.1
video
Kad padne prvi sneg, kad zabeli se breg, na put se sprema tad, taj deda večno mlad,...
IMA LI VAŠE DETE RAVNA STOPALA?
Problemi ravnih stopala mogu biti izuzetno neprijatni, zbog njih mogu nastati bolovi u nogama i leđima, kao i smetnje pr...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here