|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Podvalite im povrće!
13.7.2015 23:48:07   
aleksandrici
Meni je najgore kad kazu da nesto ne vole a uopste nisu nikad ni probali.Pa kako?Strasno me to nervira jer su vise puta za nesto rekli a sto to ranije nisi spremala.Ne veruju da sam pokusala i da nisu hteli.

(odgovor članu aleksandrici)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: Podvalite im povrće!
14.7.2015 9:13:56   
Anoniman
ja hvala Bogu sa U nemam problema onia svo povrce jede, zimi jede i tursiju, dok ja biram..

(odgovor članu aleksandrici)
  Direktna veza do poruke: 27
   RE: Podvalite im povrće!
14.7.2015 9:20:01   
vikiveki
Bravo UM,moji ipak biraju šta hoće od povrća a šta ne,pa se ja često služim malim podvalama,tako da oni i ne budu svesni da su pojeli ono što nisu želeli,ali to je za njihovo dobro.

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: Podvalite im povrće!
14.7.2015 14:22:37   
mila83
Moji ne biraju,vec sam pisala,od samog pocetka skoro sve jedu.Postujem ako nesto bas nece,nrp.sin nije hteo odmah cveklu,prvo sam mu podvaljivala malo,ali kada se navikao na ukus,jede kao blesav. Ne mogu sad da izdvojim neko povrce da nece.

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: Podvalite im povrće!
14.7.2015 14:26:04   
Valerie
ja joj uz kuvano povrce stavljam pavlaku, testeninu, pa lakse prodje user posted image

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: Podvalite im povrće!
14.7.2015 14:42:39   
mila83
To nije losa ideja Valerie,meni su lepe te kombinacije inace.

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu Valerie)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: Podvalite im povrće!
14.7.2015 16:58:13   
aleksandrici
I jua se sluzim sitnim prevarama,da bi jeli svo povrce.

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: Podvalite im povrće!
14.7.2015 17:17:20   
amdn
nas dasa jede povrce bez problema, cveka i spanac su omiljeni, kiseli krastavac pojede celu teglu sam i leti obican samo zvace.
nama problem meso kaze da ne voli i nece, al pojede i to

< Poruku je uredio amdn -- 14.7.2015 17:18:01 >

(odgovor članu aleksandrici)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: Podvalite im povrće!
15.7.2015 8:48:42   
vikiveki
Valerie user posted image dala si mi odličnu ideju

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu amdn)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: Podvalite im povrće!
22.7.2015 20:40:33   
jovana jojo
Moj D. voli da jede povrće,puno voli kuvani krompir,grašak,jedino što ne voli je buranija pa se ja na razne načine dovijam kako da mu podvalimuser posted image

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: Podvalite im povrće!
22.7.2015 20:44:45   
Bibilib

IZVORNA PORUKA: Unina mama

ja hvala Bogu sa U nemam problema onia svo povrce jede, zimi jede i tursiju, dok ja biram..

Moj Maki voli papriku iz tursije a Aki je bio mali da proba prosle god.tako da cemo ove probati sve....user posted image

_____________________________

***Deca su najvece blago !!! ***

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 36
   RE: Podvalite im povrće!
22.7.2015 22:04:43   
vikiveki
Jovana jojo buraniju možeš da lepo propasiraš sa krompirom,verovatno neće ni primetiti,ali naravno vodi računa da ta buranija nema one končiće.

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu Bibilib)
Direktna veza do poruke: 37
   RE: Podvalite im povrće!
22.7.2015 22:30:13   
veselicaa
Pisala sam da mi S pocela da jede crni luk u salatama ali to je trajalo samo nekoliko dana,evo opet ga nece.

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 38
   RE: Podvalite im povrće!
22.7.2015 22:45:21   
Mariya
Moja L će pojesti bilo šta ako joj hranu pomešam sa pavlakom ili narendam sir. Kao što sam već pisala ranije, ona stvarno jede dosta povrća ali uvek može jošuser posted image
Ćerke moje drugarice su mnogo izbirljive i slabo šta jedu, ali vole špagete. Onda ja u sos ubacim crni luk, beli luk, šargarepu, peršun, papriku, celer i šampinjone, izdinstam, izblendam i dodam mleveno meso i paradajz. Jedu i nemaju pojma koliko povrća koje ne vole je u špagetamauser posted image
Pa krem čorbice isto, natrpam toliko povrća i sve izblendam, ubacim pavlaku, najedu se devojčice kao prave, heheheuser posted image

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 39
   RE: Podvalite im povrće!
22.7.2015 22:48:05   
veselicaa
Moja S voli spagete ali samo sa kecapom user posted image I ja svasta od povrca stavljam u spagete,najlakse se sakrije sosom user posted image

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 40
   RE: Podvalite im povrće!
22.7.2015 22:48:14   
vikiveki
user posted image Mariya ,svaka čast kako se svega dosetiš,majstor za podvale povrćauser posted image moram raditi po tvojim receptima kada ovi moji budu počeli da me zezaju

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 41
   RE: Podvalite im povrće!
22.7.2015 22:50:41   
jovana jojo
user posted image Mariya, to ću svakako primeniti,jer ni starija devojčica ne voli da jede povrće

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 42
   RE: Podvalite im povrće!
22.7.2015 23:16:47   
amdn
Mariya i ja mom ssvugde trpam pavlaku i gde treba i gde ne treba, a sir nesto ne voli,
ja doduse moram meso da mu podvalim sa povrcem nemam problemauser posted image

(odgovor članu jovana jojo)
Direktna veza do poruke: 43
   RE: Podvalite im povrće!
22.7.2015 23:31:29   
jovana jojo
user posted image mi sa mesom nemamo problema,ali nam zato povrće predstavlja problemuser posted image

(odgovor članu amdn)
Direktna veza do poruke: 44
   RE: Podvalite im povrće!
23.7.2015 7:54:20   
jovana jojo

IZVORNA PORUKA: veselica

Moja S voli spagete ali samo sa kecapom user posted image I ja svasta od povrca stavljam u spagete,najlakse se sakrije sosom user posted image

Moja J. voli pizzzu, pa ja često na picu stavim sitno narendanu šargarepu ili nešto drugo od povrća ali da se ne vidi,i ona pojedeuser posted image

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 45
   RE: Podvalite im povrće!
23.7.2015 12:21:31   
veselicaa
Pizzu odavno pravimo sa povrcem,moja S se ne buni cak ni za luk.

(odgovor članu jovana jojo)
Direktna veza do poruke: 46
   RE: Podvalite im povrće!
23.7.2015 12:25:08   
Anarunika
Aki je prestao da voli brokoli kada je čuo pesmu Do you like na engleskom.Možda i nije povezano ali ja sam ubeđena da ima veze jedno sa drugim. I onda tako jedan dan nešto voli,pa sledeći ne,pa onda treći adn opet voli i tako...Ika isto ima takve bubice ali kada im se podvikne malo onda pojedu sve. Pogotovo ako posle ima neki slatkiš user posted image

Sad sam se set_ila kako su meni umesto piletine podvaljivali ribu. Nije povrće ali ... kao daju mi da jedem i ako mi kažu da je piletina ja pojedem a ako mi kažu da je riba onda neću. Da me sada pitaš zašto,nemam pojma ali očigledno da kod dece nije sve stvar ukusa ,ima tu mnogo stvari koje utiču na to da li nešto vole ili ne.Ja se trudim da mojim klincima ne podvaljujem user posted image

< Poruku je uredio Anarunika -- 23.7.2015 12:27:29 >

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 47
   RE: Podvalite im povrće!
23.7.2015 12:27:46   
jovana jojo

IZVORNA PORUKA: veselica

Pizzu odavno pravimo sa povrcem,moja S se ne buni cak ni za luk.

user posted image to sam ja jednom pokušala i videla da mi upalilo i sada non stop tako radim

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 48
   RE: Podvalite im povrće!
23.7.2015 12:28:27   
amdn
joj moja jetrva davala detetu cokoladu da bi jela voce, meni to strasno, bolje da ne jede voce nego da je kljuka cokoladom za mali komadic voca, a mala mladja od Jurija mesec dana nema mlecne zube imala cirkularni karijesuser posted image

(odgovor članu Anarunika)
Direktna veza do poruke: 49
   RE: Podvalite im povrće!
23.7.2015 12:46:57   
Anarunika

IZVORNA PORUKA: amdn

joj moja jetrva davala detetu cokoladu da bi jela voce, meni to strasno, bolje da ne jede voce nego da je kljuka cokoladom za mali komadic voca, a mala mladja od Jurija mesec dana nema mlecne zube imala cirkularni karijesuser posted image



pa nisa čim ne treba preterivati. Mislim da kod zdrave dece koaj nemaju problema sa nekim nedostacima npr. vitamina i nije toliko strašno ako ne jedu baš sve. Njihov organizam reguliše sve što treba. E sad, ni u čemu ne treba preterivati ameru u svemu treba naći pa tako i u voću i u povrću a i u slatkišima.

(odgovor članu amdn)
Direktna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Deca koja imaju tantrume biće bogatija i u...
Ako se dete bori svim silama protiv tebe, ima tantrume i prkosi autoritetu - verovatnije je da će biti uspešnije u karij...
Trogodišnjake doslovno boli briga za vas!
Dvogodišnjaci svakako jesu zahtevniji nego jednogodišnjaci, ali su nebo i zemlja od trogodišnjaka koji su hvala na pitan...



image
tacatic
Živi i zdravi svi bili i uz Pharmalife proizvode se svi lepo izlečili, kao i mi.
Fitobalm smo kupili odmah po izlasku iz porodilišta i koristim ga i danas nakon tri godine, uvek kad je pri kraju kupujem novi da bude pri ruci. Sirup sa cinkom IMMuno smo koristili sa navršenih godinu dana, sve je tako brzo prošlo, zbog povratka na posao i polaska u vrtić želela sam da pomognem svom detetu i ojačam mu imunitet, da nas malo zaobiđu virusi, mislim da je jako dobar sirup i da nam je dosta pomogao. Da li imma veze ili ne, jako brzo smo prešli na adaptirano mleko, puno problema sa stolicom i Isilax nam je takođe bio preko potreban, takvo olakšanje, znaju mame koje su imale problema kod dece. Sve pohvale sa naše strane, a da ne zaboravim i Apis Gola sprej za grlo, najbolji i najukusniji i olakšanje nakon prvog prskanja, lakše se guta i diše! Hvala sto ste tu za nas!  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here