|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Podvalite im povrće!
23.7.2015 12:54:38   
mila83
Ja mojima odavno ne podvaljujem nista od hrane, pa ni povrce, vec su veliki. Kad su bili mladji, malo sam se sluzila time, dok nisu zavoleli sve.Ali sad kad citam kakve sve probleme zene imaju, ja ni blizu.

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu Anarunika)
Direktna veza do poruke: 51
   RE: Podvalite im povrće!
23.7.2015 14:21:34   
veselicaa
Meni se svi cude kada cuju sta moja decu sve jedu od povrca evo trenutno mi je od zaove cerkica u gostima i pola stvari koje skuvam ne jede i dosta salata koje spremim.

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 52
   RE: Podvalite im povrće!
23.7.2015 15:03:00   
jovana jojo
Blago vama,ja i sa podvalama ne uspevam uvekuser posted image jednostavno tako se dete rodi

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 53
   RE: Podvalite im povrće!
23.7.2015 16:09:11   
veselicaa
Ja volim povrce i uvek sam im spremala domace kasice pa su navikle na ukus povrca.

(odgovor članu jovana jojo)
Direktna veza do poruke: 54
   RE: Podvalite im povrće!
23.7.2015 16:13:11   
Mariya

IZVORNA PORUKA: Anarunika

Aki je prestao da voli brokoli kada je čuo pesmu Do you like na engleskom.Možda i nije povezano ali ja sam ubeđena da ima veze jedno sa drugim.


Je li misliš na onu pesmicu
Do you like broccoli?
Yes, i do, yes i do
Do you like broccoli ice cream
No i don't,
pa onda kaže BLJAKS?
Ako je to ta, i ja je mrzim i ne dam joj da gleda!!
Sreća pa još nije uticala ta pesmica na nju jer voli brokoliuser posted image

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 55
   RE: Podvalite im povrće!
23.7.2015 17:27:22   
vikiveki
Anarunika o kojoj pesmici je reč,ja nisam čula za tu pesmicuuser posted image

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 56
   RE: Podvalite im povrće!
23.7.2015 17:39:20   
veselicaa
Mi znamo za ovu,S je obozava
Do you like

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 57
   RE: Podvalite im povrće!
23.7.2015 17:45:34   
vikiveki
Ja se spremam za sutra mojima da podvalim spanać u vidu pite od spanaća sa vrlo malo sira ,da samo vide da ima sira,jer bez hjega ne bi jeli

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 58
   RE: Podvalite im povrće!
23.7.2015 17:48:07   
veselicaa
Pa ja u pitu sa spanacem stavim i sir,kajmak a ako nemam kajmak onda pavlaku,stavim i jaja obavezno,nikada ne stavim samo spanac ili samo blitvu.

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 59
   RE: Podvalite im povrće!
23.7.2015 17:52:06   
jovana jojo
I ja u pitu sa spanaćem stavljam sir,ukusnije je

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 60
   RE: Podvalite im povrće!
23.7.2015 17:53:24   
veselicaa
Sa kajmakom ili pavlakom je jos ukusnija.

(odgovor članu jovana jojo)
Direktna veza do poruke: 61
   RE: Podvalite im povrće!
23.7.2015 17:57:31   
amdn
evo sad za rucak imamo jagnjecu dzigericu sa povrcem zapecenu u rerni ja nisam ljubitelj jagnjetine, al ovom nasem pomesali sa pavlakom i kaze da mu se bas svidja i da bas voli dzigericu, njam, njam,
treba samo kamuflirati sta ne vole pa pojedu i touser posted image

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 62
   RE: Podvalite im povrće!
24.7.2015 18:39:44   
Anarunika
IZVORNA PORUKA: Mariya


IZVORNA PORUKA: Anarunika

Aki je prestao da voli brokoli kada je čuo pesmu Do you like na engleskom.Možda i nije povezano ali ja sam ubeđena da ima veze jedno sa drugim.


Je li misliš na onu pesmicu
Do you like broccoli?
Yes, i do, yes i do
Do you like broccoli ice cream
No i don''t,
pa onda kaže BLJAKS?
Ako je to ta, i ja je mrzim i ne dam joj da gleda!!
Sreća pa još nije uticala ta pesmica na nju jer voli brokoliuser posted image


Da to je ta!

A što se tiče kamufliranja, pavlaka,jogurt ili kiselo mleko često znaju da spasu stvar!


< Poruku je uredio Anarunika -- 24.7.2015 18:41:30 >

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 63
   RE: Podvalite im povrće!
24.7.2015 18:52:51   
milicicak
A jel ima tema kako podvaliti voce user posted image
Moja nista od povrca ne manise, sa vocem imamo problem... Tako je od kad je pocela da jede cvrstu hranu

(odgovor članu Anarunika)
Direktna veza do poruke: 64
   RE: Podvalite im povrće!
24.7.2015 19:07:12   
Anarunika
Eto nove teme user posted image
Ali voće je slađe pa je onda lakše za podvaliti user posted image

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 65
   RE: Podvalite im povrće!
10.2.2017 13:42:22   
emicaa
Sad tek nadjoh ovu temu,kako joj podvaliti brokuli,karfiol,tikvice da ne primjeti.U salati sve jede ali cim skuvam nece user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Anarunika)
Direktna veza do poruke: 66
   RE: Podvalite im povrće!
10.2.2017 14:03:35   
branki*
ja obicno podvaljujem u corbici,iseckam sitno da se ne vidi.nije uspevalo bas uvek.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 67
   RE: Podvalite im povrće!
10.2.2017 15:34:02   
gagana83
Ja sam, dok je Una bila mala u kacamak ubacivala spanac( zapravo u kacamak sam svasta ubacivala jer je njega jedino uvek htela),u spagete karbonara brokoli (super kombinacija), u vocni sok cveklu...
Danas, sa 7.5 godina uglavnom vecinu kuvanog povrca voli ali od salata apsolutno nista. Takva sam i ja bila kao mala a i danas nisam neki ljubitelj salata.
Ako niste probali napravite snicle od kelja, jako su ukusne. Kelj se isecka na najsitnije, obari, procedi pa kad se malo ohladi ubace se jaja i brasno. Kasikom se vade snicle i prze(mogu i da se peku).

_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 68
   RE: Podvalite im povrće!
10.2.2017 15:41:48   
Sanjica26 RR
Emice, mozda napravis krem corbicu. To povrce koje ne voli stapnim mikserom, a ostalo fazon da u stvari samo to ima.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 69
   RE: Podvalite im povrće!
10.2.2017 17:28:03   
emicaa
problem je sto sam i ja izbirljiva kad je povrce u pitanju.Ja bih sad da ona jede ali da ja ne jedemuser posted image
U bolonjeze joj stavim povrca i ne primjeti.Tako moze

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 70
   RE: Podvalite im povrće!
10.2.2017 17:51:36   
Duškić
Probaj sa čorbom. user posted image Neki sarenis ...moja i kad je pitas sta je jela u vrticu ona kaze "čobu"!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 71
   RE: Podvalite im povrće!
10.2.2017 17:57:39   
Sanjica26 RR
Moje vole svo povrce. I volim da natrpam u corbu raznog povrca.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 72
   RE: Podvalite im povrće!
10.2.2017 18:30:34   
Ana RR

IZVORNA PORUKA: emicaa RR

Sad tek nadjoh ovu temu,kako joj podvaliti brokuli,karfiol,tikvice da ne primjeti.U salati sve jede ali cim skuvam nece user posted image


Emice, pa svakako je zdravija salata, to je sveže povrće. Ali kao što neko reče možeš praviti čorbicu od povrća koju izmiksaš na kraju, možeš da dodaš i pavlaku da bude ukusnija. Moje dete to obožava i tako mu podvalim razno povće koje inače ne jede. Uštipci od tikvica, karfiola, brokolija, što reče gagana i od kelja... sve to prolazi.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 73
   RE: Podvalite im povrće!
10.2.2017 18:46:31   
veselicaa
Moje vole sve,evo juce otvorila teglu pasterizovane cvekle,danas je vec pojeli.Jos im naseckam i beo luk.Ma sve jedu,grasak,boraniju,zelenu salatu,brokoli na bilo koji nacin,plavi patlidzan,tikvice bas sve vole.

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 74
   RE: Podvalite im povrće!
5.4.2017 17:06:38   
Anck Su Nmaun
Hvala bogu nemamo tih problema, voce i povrce obozavaju.

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







IMA LI VAŠE DETE RAVNA STOPALA?
Problemi ravnih stopala mogu biti izuzetno neprijatni, zbog njih mogu nastati bolovi u nogama i leđima, kao i smetnje pr...
Moje dete ima vaške!
Kada se spomenu vaške svi prevrnemo očima. Vrlo lako se prenose sa glave na glavu, pa se može desiti da ih dobijemo i vi...



image
lepic
Dajte im negu i preparate koje zaslužuju, najbolje, PHARMALIFE!
Ova godina je bila prepuna neprospavanih noći, uz FITOBALM je mnogo lakše sve prošlo, mazali smo po grudima, leđima i oko nosića da bi mogli da dišemo i udišemo blagi miris i sekret iz nosića je mekši i lakše ga je odstraniti. Počeli smo polako i sa BRONCAMIL sirupom, kašljali smo jako, ma najstrašnije, bili smo pred upalom pluća. IMMUNO jos nismo, ali u januaru planiramo korišćenje i ovog vašeg preparata. Apis Gola sprej je jako dobar da ublazi bol u grlu. Poštovanje za vaše proizvode. Hvala vam na brizi i pomoći!  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here