|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Podvalite im povrće!
5.4.2017 21:08:12   
IvanaSK RR
Ovaj moj veliki i dalje izbacuje sargarepu iz supeuser posted image Toliko se mucimo oko tog povrca da je to strasno.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 76
   RE: Podvalite im povrće!
5.4.2017 21:33:08   
emicaa
Ivana da se onda ne nadam previse da ce i moja poceti user posted image
Sto rece Ana bitno mi je da jede svjeze,a tu stvrno ne bira.Obavezno kad sjeckam mrkvicu i njoj odvojim svjezu da gricks.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 77
   RE: Podvalite im povrće!
5.4.2017 21:39:54   
Sanjica26 RR
Emice ima nade za vas. T je isto tako brljavila, ali sad ne vadi iz tanjira nista.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 78
   RE: Podvalite im povrće!
20.6.2017 18:00:09   
Dragce86
Mi tek treba da pocnemo sa hranicom, usli smo u 6.mesec pa cemo da vidimo kako ce i sta biti :D

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 79
   RE: Podvalite im povrće!
27.7.2017 22:18:06   
veselicaa
Moje su uvek jele sve,evo i N sada,kako joj koje novo uvedem ona jede.

(odgovor članu Dragce86)
Direktna veza do poruke: 80
   RE: Podvalite im povrće!
28.7.2017 7:25:53   
Anck Su Nmaun
V jede uglavnom sve. Nije ljubitelj kelerabe pa mu vise i ne spremam. Pasulj i graasak bi jeo svaki dan user posted image

< Poruku je uredio Anck Su Nmaun -- 28.7.2017 7:26:07 >

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 81
   RE: Podvalite im povrće!
13.10.2017 13:25:26   
Dragica Draga
Mi smo jedno vreme samo brokoli, znaci bukvalno samo brokoli... cak je osetila i kad joj ubacim nesto drugo u brokoli... onda smo podvaljivali bukvalno mrvicu po mrvicu... sva sreca pa je proslo to, sada jede kao zmaj sve 😊

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 82
   RE: Podvalite im povrće!
13.10.2017 13:34:24   
Mala Elena
Podvalim brokoli i karfiol kroz corbu, ali kako podvaliti pirinac , makaronu , boraniju. Jedino pirinac, proso kroz corbicu u manjoj kolicini a boraniju sitno naseckam. user posted image

(odgovor članu Dragica Draga)
Direktna veza do poruke: 83
   RE: Podvalite im povrće!
13.10.2017 13:36:11   
Dragica Draga
Jedino tako, sitno, sitno iseckati pa onda uvaljati u zalogajcic onoga sto voli... tako ja...
Mada kad su mali, dovoljno im je i mala kolicina, cisto da prodje kroz organizam...
Tako da - koliko uspes super, dovoljno za njih male, pa postepeno povecavati...

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 84
   RE: Podvalite im povrće!
14.10.2017 10:06:07   
medamisko
Moji klopaju. Sin dok je bio mali sargarepicu obozavao da kricka, ova mala krastavac, naseckam na stapice i grickaju. Isto tako vole i mahunarke i grasak zove kuglice .

(odgovor članu Dragica Draga)
Direktna veza do poruke: 85
   RE: Podvalite im povrće!
14.10.2017 10:49:02   
Mala Elena
Moje grickaju sargarepu, a starija obozavala krastavac ali kod dede jednom jela neki domaci ,omatoreli, pun semena i ispovracala se. Od tada nece da zine na njega a paradajz tek nece.

(odgovor članu medamisko)
Direktna veza do poruke: 86
   RE: Podvalite im povrće!
29.10.2017 11:58:31   
Cvetic17
Za sada nemamo problema sa povrcem, voli zaista sve ;) To je moja cura, ni ja nikad nisam birao ;)

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 87
   RE: Podvalite im povrće!
11.12.2017 13:42:01   
mali_mis
Akcija podvaljivanja brokolija, karfiola, ide uspesno kroz omlet, uz izgovor "to je pica" user posted image

(odgovor članu Cvetic17)
Direktna veza do poruke: 88
   RE: Podvalite im povrće!
11.12.2017 13:45:25   
Ana RR
Super mišu user posted image ja karfiol podvalim u pire krompiru a brokoli kroz potaž. Grašak nam je najveći problem user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu mali_mis)
Direktna veza do poruke: 89
   RE: Podvalite im povrće!
11.12.2017 14:27:48   
Duškić
Haha. To je pica kako ne znas user posted image

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 90
   RE: Podvalite im povrće!
11.12.2017 14:30:25   
Sanjica26 RR
Ja vise ne podvaljujem. Jedino izbegavam crvenu papriku da T stavim, jer nju bas ne voli.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 91
   RE: Podvalite im povrće!
24.1.2018 23:12:16   
MamaNecaVo
Ja kuvam cesto belu corbu oa u nju ubacim sve i svasta od povrca.

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 92
   RE: Podvalite im povrće!
24.1.2018 23:15:17   
superm
Ja povrće skuvam, izblendiram, nekad dodam neutralnu pavlaku i napravim tako sos za makarone.

_____________________________

3 je moj srećan broj!!!

(odgovor članu MamaNecaVo)
Direktna veza do poruke: 93
   RE: Podvalite im povrće!
24.1.2018 23:48:03   
dddaca
Ako neko ima ideju kako da podvalim boraniju, nek pise

(odgovor članu superm)
Direktna veza do poruke: 94
   RE: Podvalite im povrće!
25.1.2018 0:06:22   
MamaNecaVo
Koje povrce?Sad bas nesto kontam sta bi mu to islo uz makarone.user posted image

Boraniju podvaljujem u salati,pravim kao obrok salate uz ribu ili piletinu.
A i ne skonta sta jede.

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 95
   RE: Podvalite im povrće!
25.1.2018 0:10:23   
dddaca
Nece to tako. Od salate jede samo krastavac. Nece ni kuvanu.

(odgovor članu MamaNecaVo)
Direktna veza do poruke: 96
   RE: Podvalite im povrće!
25.1.2018 0:24:16   
MamaNecaVo
Nisam mislila na pravu salatu,nego na obrok salatu.Nema tu povrca osim onoga sto ti ubacis.
Baza su makarone,neka riba ili meso i dresing.
Povrce ubacis pozelji.Kod.nas.ke.kukiruz seceras i sitno seckana boranija.
Super se zamaskira.


A ovako...Jel si probala musaku sa boranijom?Odlicna je.

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 97
   RE: Podvalite im povrće!
25.1.2018 6:15:04   
Duškić
Moji povrce vole , leti obozavaju krastavce da im nasecem na stapice da grickaju. I ovako. Kad pravim ruzoto ili slicno ne racunaju dok ne ubacim (kuglice) grasak.

(odgovor članu MamaNecaVo)
Direktna veza do poruke: 98
   RE: Podvalite im povrće!
25.1.2018 9:36:30   
dddaca
ha, ha, kuglice user posted image
Nevena, spremam se da napravim tu musaku vec neko vreme, ali nikako. Uvek pomislim da nece hteti da jede i spremim nesto drugo

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 99
   RE: Podvalite im povrće!
25.1.2018 9:49:40   
MamaNecaVo
Duskic to sa stapicem ti je super fora,moram isprobati

Daco,veruj mi da je jede tako i onaj ko je ne voli,npr moja mama kojok stbara nagon za povracanje
Bas je super socna.

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Deca koja imaju tantrume biće bogatija i u...
Ako se dete bori svim silama protiv tebe, ima tantrume i prkosi autoritetu - verovatnije je da će biti uspešnije u karij...
Zašto UMORNE MAME ostaju BUDNE DO KASNO?
Volela bih da vam kažem da majke ovo vreme provode radeći one stvari u kojima uživaju, ali to ne bi bilo sasvim tačno. N...



image
tacatic
Živi i zdravi svi bili i uz Pharmalife proizvode se svi lepo izlečili, kao i mi.
Fitobalm smo kupili odmah po izlasku iz porodilišta i koristim ga i danas nakon tri godine, uvek kad je pri kraju kupujem novi da bude pri ruci. Sirup sa cinkom IMMuno smo koristili sa navršenih godinu dana, sve je tako brzo prošlo, zbog povratka na posao i polaska u vrtić želela sam da pomognem svom detetu i ojačam mu imunitet, da nas malo zaobiđu virusi, mislim da je jako dobar sirup i da nam je dosta pomogao. Da li imma veze ili ne, jako brzo smo prešli na adaptirano mleko, puno problema sa stolicom i Isilax nam je takođe bio preko potreban, takvo olakšanje, znaju mame koje su imale problema kod dece. Sve pohvale sa naše strane, a da ne zaboravim i Apis Gola sprej za grlo, najbolji i najukusniji i olakšanje nakon prvog prskanja, lakše se guta i diše! Hvala sto ste tu za nas!  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here