|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  15 16 [17] 18 19   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Ideje za Božićne i novogodišnje poklone
27.12.2020 0:06:35   
veselicaa
Ako žene poklanjaju mužu kuću kao novogodišnji poklon šta bi muževi trebali da poklone ženama 🤣🤣Mm isto voli da sve radi sam i samo bi da kupi neki alat,imamo dvorište i tavan gde može sve da sakuplja.

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 401
   RE: Ideje za Božićne i novogodišnje poklone
27.12.2020 0:17:34   
mama Jo
user posted image pa muzevi (onda) treba da poklanjaju paznju, ljubav, poljupce, zagrljaje, komplimente 🙊

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 402
   RE: Ideje za Božićne i novogodišnje poklone
27.12.2020 10:07:30   
Lilly5
To ovi sto ne mogu stanove 😂


(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 403
   RE: Ideje za Božićne i novogodišnje poklone
27.12.2020 10:16:20   
flamingos
Da,da,,kuća je divan pollon.Dobro ste se set_ile.A i šta je to jedna kuća,sitnica


(odgovor članu Lilly5)
Direktna veza do poruke: 404
   RE: Ideje za Božićne i novogodišnje poklone
27.12.2020 10:17:37   
Duškić
Sitnica. Kao Milka cokolada.

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 405
   RE: Ideje za Božićne i novogodišnje poklone
27.12.2020 10:58:14   
mama Jo
Mi smo juce razdelili pokloncice, male znake paznje za najblize i bas su se svi iznenadili i obradovali. Ostali mi je jos drugarici da napravim neki paketic, ona je meni prosle nedelje dala, kupila mi je knjigu, set od dve jako lepe solje za kafu (jer sam nedavno, kad smo pile kafu, rekla kako zelim nove solje), i jednu novogodisnju ukrasnu svecu.
I ja cu njoj tako par stvarcica, moram to ovih dana resiti.

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 406
   RE: Ideje za Božićne i novogodišnje poklone
27.12.2020 11:03:03   
Lilly5
Mama Jo ja obozavam rucno pravljene pokloncice. Joj Duskic, ima i takvih kojima je kuca kao Milka 😃


(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 407
   RE: Ideje za Božićne i novogodišnje poklone
27.12.2020 12:38:48   
branki*
ja sam mami uzela crne elegantne pantalone,da ima kad negde podje,kako ona kaze,a tati jednu kosulju sportsko elegantnu puniju blago i dala sam im po 1000 dinara uz to.bratu sam uzela neki parfem iz avona,a snaji isto neki set_ iz avona.
bratanici mojoj dzemperic jedan,barbi lutku ,knjigu o jednorozima sa nalepnicama i slatkise.za moju decu sam vec pisala...i da...svekrvi sam uzela jedan stolnjak i kremu niveu.to je to.i uzeli smo kumicama nasim po helanke i dzemperic.i slatkise.

< Poruku je uredio branki* -- 27.12.2020 12:46:36 >


_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Lilly5)
Direktna veza do poruke: 408
   RE: Ideje za Božićne i novogodišnje poklone
27.12.2020 12:41:44   
mama Jo
Lepi pokloni branki.
Ja cu jos mami dokupiti verovatno jer mi je juce rekla da ne moze nijedne pantalone da zakopca koliko se ugojila user posted image

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 409
   RE: Ideje za Božićne i novogodišnje poklone
27.12.2020 12:49:29   
branki*
istouser posted image moja mama ranje bila mrsava ,a onda u zadnjih 7 godina se popravia i bas ima neki stomak.da li cu i ja tako ,pitam seuser posted image
ja to uzmem potvrdu sa posla,pa mi se na rate odbija,ne dajem gotov novac,mm ni e prijavljujem ,naravnouser posted image


masim debelo temu,jaooo

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 410
   RE: Ideje za Božićne i novogodišnje poklone
27.12.2020 12:51:39   
Lilly5
Branki ti si se bas potrudila  i na sve mislila👌


(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 411
   RE: Ideje za Božićne i novogodišnje poklone
27.12.2020 13:14:51   
veselicaa
Branki baš si svima lepo kupila.

(odgovor članu Lilly5)
Direktna veza do poruke: 412
   RE: Ideje za Božićne i novogodišnje poklone
27.12.2020 13:44:58   
dunja RR
Mili gde uzimaš 3D puzle i koje?

Ja sam S lego teretni voz, to je tražio od Božič Bate da kompletira, jer ima putnički, a M lego duplo Mikijeva vikendica.

I uzeh za noć knjige, svašta u Laguni, koje mi kurir juče nije hteo doneti do stana (samo mi je rekao prijatno i spustio slušalicu, posle nije hteo da se javi, niti da odgovori na poruku), a bila sama sa decom. Znači dođe mi uši da mu iščupam ako sutra dođe.

Napisala sam čak i Laguni sinoć mail, bila sam besna.

< Poruku je uredio dunja RR -- 27.12.2020 13:47:26 >


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 413
   RE: Ideje za Božićne i novogodišnje poklone
27.12.2020 13:49:36   
veselicaa
Draga ja sam ih vidjala u skoro svim prodavnicama sa igračkama a ako želiš baš kvalitetne ima jedna prodavnica koja prodaje samo uvozne igračke,imaju Instagram,ako želiš poslaću ti link.

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 414
   RE: Ideje za Božićne i novogodišnje poklone
27.12.2020 13:59:03   
Lilly5
Dunja jesi li proverila u dexy co?


(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 415
   RE: Ideje za Božićne i novogodišnje poklone
27.12.2020 14:00:00   
veselicaa
Ima ih i u Dexy co.

(odgovor članu Lilly5)
Direktna veza do poruke: 416
   RE: Ideje za Božićne i novogodišnje poklone
27.12.2020 14:03:38   
milicicak


IZVORNA PORUKA: dunja RR

Mili gde uzimaš 3D puzle i koje?



Suzi, uzeli smo u dexy co neke obične oko 800-900 din su bile, tražila je građevine al da me ubiješ nemam pojma šta smo uzeli 😁
Nama počeli da stižu pokloni, mini buba je sva oduševljena, dobila je ilustrovanog Hari Potera svuda ga sa sobom vuče

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 417
   RE: Ideje za Božićne i novogodišnje poklone
27.12.2020 14:06:49   
Lilly5
Ima tih puzli svuda po decijim radnjama. Dexyco mi je uvek prva asocijacija non stop se reklamiraju.


(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 418
   RE: Ideje za Božićne i novogodišnje poklone
27.12.2020 14:43:12   
Sanjica26 RR


IZVORNA PORUKA: milicicak



IZVORNA PORUKA: dunja RR

Mili gde uzimaš 3D puzle i koje?



Suzi, uzeli smo u dexy co neke obične oko 800-900 din su bile, tražila je građevine al da me ubiješ nemam pojma šta smo uzeli 😁
Nama počeli da stižu pokloni, mini buba je sva oduševljena, dobila je ilustrovanog Hari Potera svuda ga sa sobom vuče



Juce sam bas slikala Ivanki ilustrovanog Hari Potera. 
Puzle 3D ima u dexy co. 
Ja deci nisam nista kupila☹️ sem knjiga i novogodisnjih carapica. Uopste nemam predstavu. One traze lego, ali ih imaju previse. A drugo preskupe su. 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 419
   RE: Ideje za Božićne i novogodišnje poklone
27.12.2020 14:44:03   
dunja RR
Hvala vam!

Ma ja nešto nikada ne nađem neke zanimljive, moraću bolje da pogledam..

A za Lego, gledajte Kockarium, imaju najboljecene, i može da se naruči nešto i što nema na stanju, pa nabave. Skoro je Dexy co spustio cene, a Kockarium odmah za njima, budu uvek povoljniji. Meni su pored zgrade, pa uvek tamo uzimam.

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Lilly5)
Direktna veza do poruke: 420
   RE: Ideje za Božićne i novogodišnje poklone
27.12.2020 14:44:21   
Lilly5
Ne moras lego, ima drugih manje poznatih firmi koje su jeftinije a iste su kocke.


(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 421
   RE: Ideje za Božićne i novogodišnje poklone
27.12.2020 14:48:58   
veselicaa
Ja najvise volim Lego,sto kaže Dunja mogu se naći i po dosta povoljnijim cenama,samo treba potražiti.

(odgovor članu Lilly5)
Direktna veza do poruke: 422
   RE: Ideje za Božićne i novogodišnje poklone
27.12.2020 14:50:02   
dunja RR
Ovaj voz što je sin tražio nema drugo, samo lego. Obećala sam mu dok smo bili u karantinu 20 dana u Bosni, kada nam je baba umrla od korone, koji je stres doživeo tada ali je sve stočki podneo, iako znam da je patio za babom, nisam imala srca da ne ispunim. Još odavno sam uzela voz, stoji sakriven, čeka ...On mi svako jutro kaže sanjao sam mama voz, da li će mi doneti Božić Bata, a voz je zapravo sve vreme na 2 metra od njega, samo on ne zna user posted image

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Lilly5)
Direktna veza do poruke: 423
   RE: Ideje za Božićne i novogodišnje poklone
27.12.2020 14:55:22   
mama Jo
Mi smo nasli Lego od nekog coveka sto donosi iz Madjarske u Suboticu, i kolega od mm je iz Subotice pa cesto i ide tamo i onda tako iskombinujemo da nam donese, tako da ni postarinu ne placamo, a mnogo je jeftinije nego po prodavnicama.

A postoje one Sluban kocke. One su mnogo jeftinije, a kompatibilne su sa legom. I to mi je ok opcija.

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 424
   RE: Ideje za Božićne i novogodišnje poklone
27.12.2020 14:55:27   
Sanjica26 RR
Gledam kockarium cesto. Bas sam i ja to primetila da su oni spustili cenu, cim je dexy co. 

Lego koji želi moja T nema kod njih.



< Poruku je uredio Sanjica26 RR -- 27.12.2020 14:58:10 >


_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 425
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  15 16 [17] 18 19   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  15 16 [17] 18 19   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Jelena S.: Moja porođajna priča
Termin 12.12., odem na pregled (nećeš ti skoro, hajde kući)... i tako svaki dan do petka 21.12. Probudim se ja, bolovi k...
Majka, ovo ništa ne valja. Shvatite ozbilj...
I onda prestanem da pitam ili bar manje to činim. I onda i za najmanju sitnicu pokušavam sama da nađem odgovor.
Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
lepic
Dajte im negu i preparate koje zaslužuju, najbolje, PHARMALIFE!
Ova godina je bila prepuna neprospavanih noći, uz FITOBALM je mnogo lakše sve prošlo, mazali smo po grudima, leđima i oko nosića da bi mogli da dišemo i udišemo blagi miris i sekret iz nosića je mekši i lakše ga je odstraniti. Počeli smo polako i sa BRONCAMIL sirupom, kašljali smo jako, ma najstrašnije, bili smo pred upalom pluća. IMMUNO jos nismo, ali u januaru planiramo korišćenje i ovog vašeg preparata. Apis Gola sprej je jako dobar da ublazi bol u grlu. Poštovanje za vaše proizvode. Hvala vam na brizi i pomoći!  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here