|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Dete se zaljubilo
18.6.2009 9:29:05   
Anoniman
na dam ga ...on je samo mojjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 26
   RE: Dete se zaljubilo
18.6.2009 9:33:09   
Anoniman
Doveo nam komsija u dvoriste svoju unuku, da se igra sa mojim sinom. Oni tu razgovarali kao matori, pa pita komsija mog sina je l' mu je to devojkauser posted image Mali, pametni mamin sin, mu je odgovorio "ne, to mi je drugarica!!!user posted image


(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 27
   RE: Dete se zaljubilo
18.6.2009 15:42:21   
NadaR
ma jedna Sofija tu kod nas ispred zgrade. Kada je snimi sa terase - odmah moramo dole. Mala je stvarno šećer. Dugu kosu do struka, plavu, lokne, velike vesele oči, i uvek nasmejana. 2,5 godinice. Međutim, sa njom se igra samo dok ne naiđe neki dečak sa loptom. Tada je već fudbal zanimljiviji od Sofije.
user posted image
Kad sam procitala ovaj Tashin post, sjetih se ove sliciceuser posted image

_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: Dete se zaljubilo
22.9.2009 19:18:12   
afrodita
ljubav je...
user posted image

(odgovor članu NadaR)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: Dete se zaljubilo
19.3.2011 17:59:41   
Anoniman
Koliko super tema na rr user posted image
Dunja je njegova devojka , mada mi spominje i neku Sanju , pitala sam kako moze sad dve devojke da ima a on mi kaze da je Sanja zaljubljena u njega ali on nije u nju vec u Dunju user posted image
A u predskolskom je bila neka devojcica Nadja koja je bilanjegova devojka i devojka njegovog druga user posted image
Serija user posted image

(odgovor članu afrodita)
  Direktna veza do poruke: 30
   RE: Dete se zaljubilo
6.7.2012 12:57:45   
Anoniman
Moje starije dete i dalje nije zaljubljeno! user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 31
   RE: Dete se zaljubilo
6.7.2012 13:00:43   
Anoniman
Mozda i jeste ali to ne pokazuje a i da nije mislim da to nije neki problem

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 32
   RE: Dete se zaljubilo
6.7.2012 13:05:18   
minavb

IZVORNA PORUKA: Tash

Moje starije dete i dalje nije zaljubljeno! user posted image

Pa? Vrlo važno, pusti ga. user posted image Ja sam se "zaljubiškala" tek u trećem osnovne a u vrtiću me užasno nerviralo što su se Sava i Marko tukli oko mene.

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: Dete se zaljubilo
6.7.2012 13:18:08   
Anoniman
Moja mama tvrdi da sam u zabavištu bila zaljubljena u Voju (mama zna i prezime user posted image ), ja ne znam ni da je u zabavište sa mnom išao neki Voja. Moje svesno zaljubljivanje datira od 5og osnovne, ali tek kada sam se u prvom srednje zaljubila tada sam shvatila da ova prethodna dvojica čije ime sam pisala u spomenare pod "simpatija" nisu bili čak ni simpatija, a kamoli ne ljubav. user posted image

(odgovor članu minavb)
  Direktna veza do poruke: 34
   RE: Dete se zaljubilo
6.7.2012 17:46:53   
Bebilina
Moja se curica sa 3god zaljubila u instruktora plivanja! Nije joj za zameriti jer stvarno je imala u sta user posted image Bila je opsednuta njime- mama vidi, mama eno ga, mama hocu pod tus do njegovog. Jako medeno!
Onda je sa 4god imala dva "momka". Jedan uciteljicin sin (vata veze user posted image ) drugi da ga pojedes koliko je meden. Taj drugi je bio ozbiljniji, njime je bas bila impresionirana. I onda se on ispisao iz skole i vise nije bilo pomena decka. Cekamo novu skolu od septembra, da vidimo ko ce tamo da bude interesantan. user posted image
A uciteljice mi pricaju da se oko nje vrti neki deckic, a kad smo rekle tati za bilo kakvog decka on zabranio do 16-e user posted image

Ja sam u vrticu imala decka i to bas pravo- sedeli za stolom zajedno, cuvao mi krevetic pored svog za spavanje itd. Nismo se drzali za ruke ili nesto vise, al smo bili momak i devojka user posted image

_____________________________

You give them life, they give you more to live for...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: Dete se zaljubilo
7.7.2012 11:41:39   
NadaR
Mom su za sada djevojcice davežiuser posted image kaže , neće da voze motore , neće da kupe pijesak u kamione i tako baš su dosadne i glupe .. user posted image



_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu Bebilina)
Direktna veza do poruke: 36
   RE: Dete se zaljubilo
7.7.2012 12:33:58   
Maya21
ja ne mogu da verujem da nisam pisala na ovoj temi user posted image Moj Maki se zaljubio sa 3 godine u malu Nataliju, stalno su se drzali za ruke, sedeli jedno pored drugog u vrticu, zaejdno jeli, sve su zajedno radili do pet i po godina. Onda se Nata ohladila... Sad ima 7 godina i kaze mi da mu se i dalje svidja i da je voli ali Nata je izabrala njegovog najboljeg druga pa nece da se mesa, cuti i kaze ceka da se mozda Nata opet zaljubi u njega user posted image jadno moje dete, pored Nate nece videti nijednu drugu user posted image A Nata zivi u istoj zgradi kao i mi, drugi ulaz samo, ici ce u istu skolu... Ja se samo nadam da ce da se od septembra pojavi neka nova smizlica koja ce mu se svideti vise od Nate user posted image

moji decaci i Nata user posted image

user posted image

< Poruku je uredio Maya21 -- 7.7.2012 12:34:41 >

(odgovor članu NadaR)
Direktna veza do poruke: 37
   RE: Dete se zaljubilo
7.7.2012 12:49:44   
NadaR
jooj dušaa user posted image

_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu Maya21)
Direktna veza do poruke: 38
   RE: Dete se zaljubilo
25.9.2012 19:38:59   
Olga75
moje dete se zaljubilo user posted image
i to u svog vaspitaca user posted image
po ceo dan slusamo o njemu i kaze da su se sve " velike devojcice " zaljubile u njega i tako user posted image

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu NadaR)
Direktna veza do poruke: 39
   RE: Dete se zaljubilo
25.9.2012 19:42:22   
NadaR
Zvercicaa ??? Sunce! user posted image

_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 40
   RE: Dete se zaljubilo
25.9.2012 19:47:52   
Mery78
moj sin je bio zaljubljen u vaspitacicu, i kada je dva dana nije bilo na poslu ( vencavala se) bio je jako razocaran i dugo nije hteo da ide u vrtic, posle nekoliko dana pristane i sa vrata joj kaze,...zasto me nisi cekala da porastem, znala si da te volim... hahahahahah

< Poruku je uredio Mery78 -- 25.9.2012 19:48:38 >

(odgovor članu NadaR)
Direktna veza do poruke: 41
   RE: Dete se zaljubilo
25.9.2012 19:48:44   
Lu
Haha, ti vaspitači su opasniuser posted image

_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu Mery78)
Direktna veza do poruke: 42
   RE: Dete se zaljubilo
25.9.2012 19:52:22   
Olga75
srcolomci user posted image
moracu sad da mu odrzim cas i da ga upozorim na to da on sad ima ogroman uticaj na njihov emotivni zivot i da ne sme nikako da ih razocara da ne bi izgubile veru u muske persone i da on sada ima presudan uticaj na njihove buduce romanticne veze user posted image
ima lik da se smori za sve pare i da me otera u tri lepe user posted image

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 43
   RE: Dete se zaljubilo
25.9.2012 20:01:25   
simke
Siniša se prvi put "zaljubio" kad je krenuo u jaslice,sa nepune 2 godine.Ničim izazvan mi je jednog dana rekao: Mama ja sam se zaljubio u Anu...kad se nisam onesvestilauser posted image
Sad voli Stašu,a Staša,Milica i Sara vole njegauser posted image
S obzirom da je sad u fazi izučavanja rodbinskih i inih veza,pitao me je a ko je njegova žena i da li Staša može da bude njegova žena...
Zaključak: nadrljala samuser posted image

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 44
   RE: Dete se zaljubilo
25.9.2012 20:03:01   
Olga75
ah daaa
zaboravila sam na epizode : mamaaaa za koga cu se ja udatiii ? e mamaaaa ja se necu udati u stvari kad se udam zivecu tu kod vas user posted image
ahaam cero user posted image

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu simke)
Direktna veza do poruke: 45
   RE: Dete se zaljubilo
16.11.2012 8:07:33   
lanajelena
Lana je jutros dobila svoje prvo lj.pismo user posted image user posted image ,ostalo je u ormaricu,jedva cekam 14h da vidim sta pise user posted image

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 46
   RE: Dete se zaljubilo
16.11.2012 8:15:41   
boba 11
E moj sin je zaljubljen vec odavno u komsinicu stariju 3 godine od njega,al aj nema veze.Nego sad od kako je krenuo u prvi razred stalno se nesto "zaljubljuje" te u Teodoru,te se mirise za Jelenu pa ponovo voli komsinicu i pise joj pisma...Ko zna kakva ce to svalercina biti,ako bude na mamu joooojuser posted image

(odgovor članu lanajelena)
Direktna veza do poruke: 47
   RE: Dete se zaljubilo
16.11.2012 8:15:57   
MarijaBg
Neces valjda da citas njeno pismo user posted image
jaooo, kakva tema user posted image

(odgovor članu lanajelena)
Direktna veza do poruke: 48
   RE: Dete se zaljubilo
16.11.2012 8:23:32   
lanajelena
Neeeecu user posted image user posted image

(odgovor članu MarijaBg)
Direktna veza do poruke: 49
   RE: Dete se zaljubilo
16.11.2012 8:28:20   
tijatija

IZVORNA PORUKA: Mery78

moj sin je bio zaljubljen u vaspitacicu, i kada je dva dana nije bilo na poslu ( vencavala se) bio je jako razocaran i dugo nije hteo da ide u vrtic, posle nekoliko dana pristane i sa vrata joj kaze,...zasto me nisi cekala da porastem, znala si da te volim... hahahahahah

user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Mery78)
Direktna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







HOROSKOP: Kako se slaže tvoj, sa znakom tv...
Može li kompatibilnost znakova zodijaka odrediti odnos majke i deteta? Kažu da su ovo kombinacije koje se najbolje slažu...
Prelepa GRČKA imena ZA DEČAKE
Grčka je zemlja sa drevnom kulturom, bogovima i mitološkim bićama, koja nam je dala i prelepa ženska i muška grčka imena...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here