|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Dete se zaljubilo
12.2.2015 11:42:34   
Ivanka 75
Mod, ni Ivka nema pojma user posted image
Samo se kikoće kad je neko pita za momka user posted image

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 76
   RE: Dete se zaljubilo
12.2.2015 11:43:10   
Ivanka 75
Mod, deca su na fizičkom, ne kuckam sa časa user posted image

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 77
   RE: Dete se zaljubilo
12.2.2015 11:43:33   
Modessty
Danila kad pitaju da li ima devojku u školici on kaže kako su sve devojčice iz školice mnogo lepe user posted image

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 78
   RE: Dete se zaljubilo
12.2.2015 11:44:16   
Modessty

IZVORNA PORUKA: Ivanka 75

Mod, deca su na fizičkom, ne kuckam sa časa user posted image


user posted image user posted image

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 79
   RE: Dete se zaljubilo
12.2.2015 11:52:56   
NadaR
Kod nas je aktuelna jedna Andrea. Samo cas je super divna a cas nema pojma I bas je naJsmotanija od svih.


_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 80
   RE: Dete se zaljubilo
12.2.2015 12:05:09   
Olga75
ajao Nado , pa on se ozbiljno zaljubio user posted image
sto kazu : muz i zena macka pecena user posted image
zver se jos nije zaljubila user posted image

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu NadaR)
Direktna veza do poruke: 81
   RE: Dete se zaljubilo
21.2.2015 10:28:08   
mila83
Jaoj,moja Mica ima simptaiju,redovno mu crta i pise pisamca...dok nas bata samo kaze da se zaljubio u neku Anu i to je to, ne voli puno da prica o tome user posted image

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 82
   RE: Dete se zaljubilo
29.12.2015 8:51:23   
NadaR
M je od prosle godine zaljubljen u jednu Luciju . Sad su mu se najbolji drugari takodje zaljubili u nju pa mu vise nije zanimljivo . Sad mu se dopada jedna Jana . user posted image

_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 83
   RE: Dete se zaljubilo
29.12.2015 21:22:16   
mila83
Moja M i dalje staru ljubav ima,sad je krenula u skolu,on je I1 a ona I3, i tih prvih dana,vise je o njemu pricala,kako se vide na odmoru nego o skoli ! user posted image

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu NadaR)
Direktna veza do poruke: 84
   RE: Dete se zaljubilo
30.12.2015 19:32:45   
Anck Su Nmaun
Jao mame , meni se od ove teme dize kosa na glavi.
Jedan decak iz vrtica je zaljubljen u moju T. i sve to ne bi bilo cudno , da njegovi roditelji nisu totalnooo uzivljeni u ulogu "prijatelja". Kad god se sretnemo u vrticu dave o tome, cak su me autom na ulici zaustavili jednom user posted image
Salju poruke na Fb ... ja vec luudim od toga. Samo sto nam ne dodju kuci da je prose!
Ja stvarno neznam kako da ih spustim na zemlju a da se ne naljute. Toliko mi je vec sve glupo i neprijatno da ljude izbegavam u sirokom luku jer se bojim da cu puci i svasta im reci user posted image

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 85
   RE: Dete se zaljubilo
30.12.2015 22:59:31   
choopa choops

IZVORNA PORUKA: choopa choops

Joj user posted image

Ma ja sam slušala i ranije te priče o ocu zaštitniku i tome kako su osjetljivi na žensku djecu. Ali tad kad se L kao prvi put zaljubila sa oko 5g, ja je pitam nešto tipa, A je l' ti se sviđa? A MM-ova reakcija user posted image Šta je to pitaš? Ona je još mala, nemoj to da joj pričaš! Kakav momak, kakvo zaljubljivanje.

Ja nisam znala da li sam više šokirana njegovom reakcijom ili bi mu se smijala. Jadničak, nekako mi ga došlo žao user posted image Onda smo se zezali kako će, kad L počne da izlazi, da postavi web camere po gradu i da je prati non stop user posted image

Da upišem da se moj muž skroz pomirio sa sudbinom user posted image L je već kad je krenula u školu našla drugog momka, a sada u drugom razredu ima i "rezervu" user posted image Užas user posted image

Što se tiče M njemu je totalno svjedeno ima li curu ili nema, je li ko zaljubljen u njega ili nije.

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 86
   RE: Dete se zaljubilo
30.12.2015 23:47:16   
superm
Kaže meni stariji sin- Mama, pitao sam Janu da plešemo, odbila me, kaže, ne veruje dečacima! user posted image

_____________________________

3 je moj srećan broj!!!

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 87
   RE: Dete se zaljubilo
31.12.2015 10:10:00   
Zemunka85

IZVORNA PORUKA: superm

Kaže meni stariji sin- Mama, pitao sam Janu da plešemo, odbila me, kaže, ne veruje dečacima! user posted image


Aahahahah :D

Moja L juce, temp 39, budi se iste sekunde krece sa pricom "Aleksa Kovacevic kaze da sam ja njegova devojka, a ja sam Vanjina devojka. Poslacu Andreu kod Alekse da mu ona bude devojka" user posted image

(odgovor članu superm)
Direktna veza do poruke: 88
   RE: Dete se zaljubilo
5.6.2016 23:15:58   
Anarunika
Moj Aki je zaljubljen od kad je krenuo u obdanište. Vidim da voli devojčice sa dugom kosom,ženstvene. Prvo je bila Viktorija ali je ona otišla pošto je starija godinu dana. Onda Anja, i baš je slatka, a sada je Marija . Prekjuče se šetamo i nađe on na ulici neku hallo kitty šnalicu i kaže: "E ovo ću da poklonim Mariji u ponedeljak". Mica user posted image

(odgovor članu Zemunka85)
Direktna veza do poruke: 89
   RE: Dete se zaljubilo
5.6.2016 23:21:51   
Mala Elena
user posted image smeker od malih nogu user posted image

(odgovor članu Anarunika)
Direktna veza do poruke: 90
   RE: Dete se zaljubilo
6.6.2016 13:36:45   
mila83
Joj Zemunka bisera malog !
A Aki je opasan,tu nema price ! user posted image

Moja M i dalje staru ljubav ima,bome to i traje zadnje tri godine...

a D je zaljubljen u jednu Kristinu jer je mnooogo fina,kaze user posted image

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 91
   RE: Dete se zaljubilo
6.6.2016 13:38:52   
Maraj
Jao Anarunika user posted image

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 92
   RE: Dete se zaljubilo
6.6.2016 14:03:28   
serpica
Moje su sad velike pa i znaju sta znaci zaljubiti se,i retko pominju decake,mozda medjusobno,a Toma je jos mali da bi znao ali ima jednu drugaricu s kojom je od rodjenja zajedno rastu i cesto se grle i ljube kad se vide na ulici.user posted image

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 93
   RE: Dete se zaljubilo
6.6.2016 22:39:41   
Anarunika
Aki danas nije poneo šnalicu za Mariju ,jer tata nije znao gde sam je ostavila (Aki mi prethodno dao da mu čuvam9 a ja ujutru nisam ustala, bila sa Živom.
I kad se vratio iz školice kaže "Gde si ostavila šnalicu, sad nisam poneo Mariji i moći ću tek za nedelju dana da joj dam jer ide na Taru." Meni bilo krivo user posted image

< Poruku je uredio Anarunika -- 6.6.2016 22:40:28 >

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 94
   RE: Dete se zaljubilo
7.6.2016 11:52:52   
mila83
Anarunika, bice on pravi momak user posted image

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu Anarunika)
Direktna veza do poruke: 95
   RE: Dete se zaljubilo
7.6.2016 12:05:50   
isidora88
Moj sin ima jednu devojku od kad je krenuo u vrtic, ali svidja mu se jos jedna sto nije iz vrticauser posted image ali kaze nece mu one biti zene , samo devojke, a zemu ce da nadje kad porasteuser posted image
Opsednut je bebama i stalno me pita jel mozemo da imamo devojcicu, kaze on ce napraviti ako tata neceuser posted image jedva mu objasnih da to ne ide tako

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 96
   RE: Dete se zaljubilo
7.6.2016 12:07:38   
Ana RR
Hahahaha, šou!!

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 97
   RE: Dete se zaljubilo
7.6.2016 13:19:12   
mila83

IZVORNA PORUKA: isidora88

Moj sin ima jednu devojku od kad je krenuo u vrtic, ali svidja mu se jos jedna sto nije iz vrticauser posted image ali kaze nece mu one biti zene , samo devojke, a zemu ce da nadje kad porasteuser posted image
Opsednut je bebama i stalno me pita jel mozemo da imamo devojcicu, kaze on ce napraviti ako tata neceuser posted image jedva mu objasnih da to ne ide tako


user posted image user posted image Koji sou program ! Bice tebi zanimljivo ,vidim ja ! user posted image

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 98
   RE: Dete se zaljubilo
7.6.2016 14:09:38   
Maraj
Jao isi on je sou

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 99
   RE: Dete se zaljubilo
7.6.2016 16:06:45   
NadaR
M je trenutno razočaran u ženski rod. user posted image
Okrenuo se motorima i karateu . user posted image Prije nekoliko dana kupim mu baš lijep šešir u Waikikiju . Neće da ga nosi jer Škorićka , trn u oku, nosi ima isti takav . user posted image

I još kuka - Sve mi ona mora pokvariti, bas su glupe zene . user posted image

_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







HOROSKOP: Kako se slaže tvoj, sa znakom tv...
Može li kompatibilnost znakova zodijaka odrediti odnos majke i deteta? Kažu da su ovo kombinacije koje se najbolje slažu...
IMA LI VAŠE DETE RAVNA STOPALA?
Problemi ravnih stopala mogu biti izuzetno neprijatni, zbog njih mogu nastati bolovi u nogama i leđima, kao i smetnje pr...



image
dudas
Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!
"Dobro veče, od sad ovde nema zime, Imuno je moje ime. Vitamini, minerali-sve staje u gutljaj mali. Popij mene, mala vilo, nazdravlje ti bilo!" "Imaćemo još jednog gosta, pomoći će vili dosta. Evo ga, tu je"-Imuno reče. "Uđi, uđi, druže moj, dobi li protiv kašlja boj?" "Znaš, Imuno-Broncamil se smeška, kakva je to borba teška. Uspeo sam, za kašalj sam tata mata!" I odjednom neko pokuca na vrata. "Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!" Istina je sve što kaže Apis gola, jako brzo rešiće vas bola. "Gde li nam je Fitobalm, kud se dede, ne videh ga od prošle srede? "Sad će doći"- Imuno reče. "Ima li šta od zapušenog nosića preče?" "Kuc, kuc, stigao sam"- Fitobalm se javi. "Mala vilo, odmah me pod nosić stavi. Jel osećaš borovine moć? Sada lepo diši i spavaj, laku noć!" I tako Pharmalife družina ova isprati vilu u carstvo snova.  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here