|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Farba za kosu
16.3.2010 12:52:53   
bebironcic
IZVORNA PORUKA: Maxin

Stajace ti i ako ispadne tamnije

Jedino sto je problem, sto tvoja kosa je blansom farbana, pa postoji rizik da ne pozeleni, neko  je to vec pomenuo.


Maxin ne farbam se blansom...nego sa Stilovom farbom


_____________________________

Ako problem moze da se resi,nema svrhe nervirati se,a ako ne moze,nerviranje nece pomoci!!!

(odgovor članu Maxin)
Direktna veza do poruke: 101
   RE: Farba za kosu
16.3.2010 12:58:00   
Anoniman
hehehhehhe znači ubih se od traženja i sad vidim da si stavila sliku ... user posted image
Elem ... moje lično mišljenje je sledeće - draga i u ludilu ta boja ...!
Mislim da ti nikako ne bi išla uz ten ... ne znam , mislim da je previše tamna ...nekako bi delovala ciganjasto-ne znam da li me kapiraš...(nemoj molim te da se ljutiš draga takva sam kritična i prema sebi kada biram boju koseuser posted image )
Plava ti super stoji, možda da se osvežiš nekim tamniji (lešnik-čokolada) pramenovima ) a?     user posted image

al* sam ti pomogla ... user posted image user posted image

(odgovor članu Brisani korisnik)
  Direktna veza do poruke: 102
   RE: Farba za kosu
16.3.2010 13:00:29   
pepino
Bebironcic super izgledas,slicno avataru!!!!
Nisam na pravoj temi,al komplimentima je svagdje mjesto,zar ne!!!user posted image

(odgovor članu bebironcic)
Direktna veza do poruke: 103
   RE: Farba za kosu
16.3.2010 13:03:25   
Maxin
IZVORNA PORUKA: bebironcic

IZVORNA PORUKA: Maxin

Stajace ti i ako ispadne tamnije

Jedino sto je problem, sto tvoja kosa je blansom farbana, pa postoji rizik da ne pozeleni, neko  je to vec pomenuo.


Maxin ne farbam se blansom...nego sa Stilovom farbom



Ok mislila sam zato sto je jako svetlo.

A koji br je ta Stilova sto sad koristis? user posted image  

(odgovor članu bebironcic)
Direktna veza do poruke: 104
   RE: Farba za kosu
16.3.2010 13:06:08   
bebironcic
Hvala Pepino...
Kaliopi ne ljutim se...ja ne volim lazne komplimente,valjda je bolja istina kakva god bila....a da sam znala sta da radim ne bih vas pitala...verujem u vas a valjda smo i zato jedna za drugu ovde....da ja porazmislim jos malouser posted image user posted image to bi bilo najbolje....mozda mi je ta boja zapala za oko...pa bi posle kukala da se vratim u plavo a onda bi bilo ludilouser posted image user posted image user posted image da ja prespavam pa cu videtiuser posted image


_____________________________

Ako problem moze da se resi,nema svrhe nervirati se,a ako ne moze,nerviranje nece pomoci!!!

(odgovor članu pepino)
Direktna veza do poruke: 105
   RE: Farba za kosu
16.3.2010 13:07:48   
bebironcic
Maxin...ovu boju sam izvukla sa Palette xxl-00A,a sada je odrzavam Still 11/1

_____________________________

Ako problem moze da se resi,nema svrhe nervirati se,a ako ne moze,nerviranje nece pomoci!!!

(odgovor članu bebironcic)
Direktna veza do poruke: 106
   RE: Farba za kosu
16.3.2010 13:11:41   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: bebironcic

Hvala Pepino...
Kaliopi ne ljutim se...ja ne volim lazne komplimente,valjda je bolja istina kakva god bila....a da sam znala sta da radim ne bih vas pitala...verujem u vas a valjda smo i zato jedna za drugu ovde....da ja porazmislim jos malouser posted image user posted image to bi bilo najbolje....mozda mi je ta boja zapala za oko...pa bi posle kukala da se vratim u plavo a onda bi bilo ludilouser posted image user posted image user posted image da ja prespavam pa cu videtiuser posted image



user posted image
Naravno, najlakše je da ti kažem ma draga super-udri! a iskreno,evo i dalje pokušavam da te zamislim - ne ide ... možda da te znam lično, ipak samo ova fotografija ... hmmmmmuser posted image

baš zato, da s ene bi brzo pokajala jer ipak je to drastična promena ... možeš prvo da probaš sa pramenovima .... da se ne šokiraš ...user posted image

A da pitaš frizerku šta ona misli o tome ?
Ma razumem te... evo ja sam se ofarbala u crno... i već nakon par meseci ja bih ponovo u plavo ..al* svesna sam da mi bolje stoji crno i te tamnije nijanse (sem leti uz tamniji ten i tamne oči plava mi super stoji)
...ovako... ćutim ...user posted image

(odgovor članu bebironcic)
  Direktna veza do poruke: 107
   RE: Farba za kosu
16.3.2010 13:17:41   
Mari86
Ja sam isto za pramenove!!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Dobro se dobrim vraća :)

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 108
   RE: Farba za kosu
16.3.2010 13:19:12   
bebironcic
Drage moje...sta li mi je sada cinitiuser posted image ali vam hvala na iskrenosti!user posted image

_____________________________

Ako problem moze da se resi,nema svrhe nervirati se,a ako ne moze,nerviranje nece pomoci!!!

(odgovor članu Mari86)
Direktna veza do poruke: 109
   RE: Farba za kosu
16.3.2010 13:19:54   
kleopatra*
Bebi mila ja se slazem sa Kaliopi,mislim da uz tvoj ten nikako ne bi isla ova boja ili da probas neku malo svetliju od ove ili neke pramenove to je moje misljenje draga ,na tebi je ipak da odlucis.Cmokuser posted image

_____________________________

" Sve je tako jednostavno-ILI ce se desiti ILI nece..Treceg nema ;) "

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 110
   RE: Farba za kosu
16.3.2010 13:25:59   
Anoniman
Bebirončić draga evo meni se na primer sviđaju pramenovi na ovaj fazon ..imala sam ih nekad stim da je kod mene bilo više tih tamnijih, po koji čokoladni ...
Mislim da bi ovo za tebe bilo bomba! user posted image

user posted image

(odgovor članu Brisani korisnik)
  Direktna veza do poruke: 111
   RE: Farba za kosu
16.3.2010 13:28:45   
bebironcic
Ovo je Kaliopi super!user posted image
Hvala vam drage moje na trudu i vremenuuser posted image user posted image


_____________________________

Ako problem moze da se resi,nema svrhe nervirati se,a ako ne moze,nerviranje nece pomoci!!!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 112
   RE: Farba za kosu
16.3.2010 13:29:41   
Anoniman
Nema na čemu , draga  user posted image
......... cmoooooooooook! user posted image

(odgovor članu bebironcic)
  Direktna veza do poruke: 113
   RE: Farba za kosu
16.3.2010 13:30:46   
kleopatra*

IZVORNA PORUKA: bebironcic

Ovo je Kaliopi super!user posted image
Hvala vam drage moje na trudu i vremenuuser posted image user posted image


Za tebe sveuser posted image user posted image





_____________________________

" Sve je tako jednostavno-ILI ce se desiti ILI nece..Treceg nema ;) "

(odgovor članu bebironcic)
Direktna veza do poruke: 114
   RE: Farba za kosu
16.3.2010 13:33:52   
pepino
Bebi,nisam procitala sve postove,mrzi me,ali koliko sam shvatila ti bi neku promjenu...
Ja sam bila do prije 3 mjeseca skroz plava,skoro pa bijela(SLICNA TVOJOJ BOJI),obozavam plavuse i stvarno sam bila zadovoljna bojom,ali mi je kosa pocela skroz da propada.Ja sam prirodno smedja,godinama sam imala sivkasto-plave pramenove i bila sam zadovoljna,ali eto odlucila da malo promjenim u plavo.Sad sam opet uradila pramenove preko plave,cokoladno smedje i plave i prezadovoljna sam.Svi mi kazu da je ovako bolje.Svjetlog sam tene,imam plave oci,plava mi nije uopste stajala ako nemam bar puder  na licu!
Predlazem ti pramencice,a ti vidi koje nijanse ti se svidjaju,ako ti se ne svide lako ces se prefarbati opet u neku drugu boju...

(odgovor članu kleopatra*)
Direktna veza do poruke: 115
   RE: Farba za kosu
16.3.2010 13:45:08   
Anoniman
bebi samo i isključivo pramenove-slažem se sa kaliopi u potpunostiuser posted image user posted image user posted image
i sama se šatiram i to u Kš-u,mogu da ti dam kod kog frizera......čovek je genije!!!!

(odgovor članu pepino)
  Direktna veza do poruke: 116
   RE: Farba za kosu
16.3.2010 13:53:47   
Iva979
I ja sam sad iščitala, mislim da bi ti neki tamniji pramenčići na tu boju kose i uz tvoj ten super išli user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 117
   RE: Farba za kosu
16.3.2010 14:30:25   
bebironcic
IZVORNA PORUKA: banini

bebi samo i isključivo pramenove-slažem se sa kaliopi u potpunostiuser posted image user posted image user posted image
i sama se šatiram i to u Kš-u,mogu da ti dam kod kog frizera......čovek je genije!!!!

Moze draga moja baninockauser posted image


_____________________________

Ako problem moze da se resi,nema svrhe nervirati se,a ako ne moze,nerviranje nece pomoci!!!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 118
   RE: Farba za kosu
25.3.2010 14:58:39   
bebironcic
Posle dugog razmisljanja-resih da ostanem plavauser posted image !Uz eventualno neki pramencic!

_____________________________

Ako problem moze da se resi,nema svrhe nervirati se,a ako ne moze,nerviranje nece pomoci!!!

(odgovor članu bebironcic)
Direktna veza do poruke: 119
   RE: Farba za kosu
25.3.2010 15:08:22   
Veca77

IZVORNA PORUKA: bebironcic

Posle dugog razmisljanja-resih da ostanem plavauser posted image !Uz eventualno neki pramencic!

ajde okaci neku svoju sliku da vidim kako ti stoji sada pa da ti dam strucan predlog


_____________________________

Tajna čovečjeg bića nije u tome da živi, nego zašto živi.

(odgovor članu bebironcic)
Direktna veza do poruke: 120
   RE: Farba za kosu
25.3.2010 15:10:07   
Veca77
Videla sam sad tvoju sliku

Ja bih ostala plava na tvom mestu, samo bih isla za nijansu tamnije!
Mislim da ti ne trebaju pramenovi user posted image

_____________________________

Tajna čovečjeg bića nije u tome da živi, nego zašto živi.

(odgovor članu Veca77)
Direktna veza do poruke: 121
   RE: Farba za kosu
25.3.2010 15:11:31   
bebironcic
Strucnjaku mojuser posted image ...evo slike,ima je na stranici ispred  KLIK

_____________________________

Ako problem moze da se resi,nema svrhe nervirati se,a ako ne moze,nerviranje nece pomoci!!!

(odgovor članu Veca77)
Direktna veza do poruke: 122
   RE: Farba za kosu
25.3.2010 15:13:21   
bebironcic
HIHI...pisale smo istovremeno....hm...kako tamnije Veco?Pa bice mi zuto?user posted image

_____________________________

Ako problem moze da se resi,nema svrhe nervirati se,a ako ne moze,nerviranje nece pomoci!!!

(odgovor članu bebironcic)
Direktna veza do poruke: 123
   RE: Farba za kosu
25.3.2010 15:17:43   
gagana83
IZVORNA PORUKA: bebironcic

Posle dugog razmisljanja-resih da ostanem plavauser posted image !Uz eventualno neki pramencic!


user posted image user posted image user posted image
Pametno si odlucila,lepo ti stoji plava boja koseuser posted image


_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu bebironcic)
Direktna veza do poruke: 124
   RE: Farba za kosu
25.3.2010 15:18:19   
Veca77
Pa ne mora da bude zuto!!!

Garnier ima jako dobre tonove plave! Sad cu da potrazim moju pa cu da postujem! user posted image

_____________________________

Tajna čovečjeg bića nije u tome da živi, nego zašto živi.

(odgovor članu bebironcic)
Direktna veza do poruke: 125
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Mella Cosmetics – lepota u bogatstvu prirode!
Mella cosmetics je ujedinila nauku i prirodu u jedinstveni pristup nezi kože, čiji je cilj vratiti i očuvati koži sjaj i...
Torbe M&M - unikat u originalnosti
Reč, dve o tome kako nas mašta i kreativnost ispune i donesu satisfakciju... Predstavljamo vam umetničku radionicu Torbe...



image
tacatic
Živi i zdravi svi bili i uz Pharmalife proizvode se svi lepo izlečili, kao i mi.
Fitobalm smo kupili odmah po izlasku iz porodilišta i koristim ga i danas nakon tri godine, uvek kad je pri kraju kupujem novi da bude pri ruci. Sirup sa cinkom IMMuno smo koristili sa navršenih godinu dana, sve je tako brzo prošlo, zbog povratka na posao i polaska u vrtić želela sam da pomognem svom detetu i ojačam mu imunitet, da nas malo zaobiđu virusi, mislim da je jako dobar sirup i da nam je dosta pomogao. Da li imma veze ili ne, jako brzo smo prešli na adaptirano mleko, puno problema sa stolicom i Isilax nam je takođe bio preko potreban, takvo olakšanje, znaju mame koje su imale problema kod dece. Sve pohvale sa naše strane, a da ne zaboravim i Apis Gola sprej za grlo, najbolji i najukusniji i olakšanje nakon prvog prskanja, lakše se guta i diše! Hvala sto ste tu za nas!  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here