|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  13 14 [15] 16 17   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Rekviziti za kupanje
29.8.2015 13:23:51   
jess021
Mamamaj, opracu ga prvo na 30, paonda na 90 stepeni.
Javicu kako sam proslauser posted image

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu adulence)
Direktna veza do poruke: 351
   RE: Rekviziti za kupanje
29.8.2015 13:30:37   
MAMAMAJ
To svakako, samo se nadam da nije Radović. Ja odoh da završavam ručak dok čudovišta spavaju. user posted image

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 352
   RE: Rekviziti za kupanje
29.8.2015 13:31:40   
jess021

IZVORNA PORUKA: MAMAMAJ

To svakako, samo se nadam da nije Radović. Ja odoh da završavam ručak dok čudovišta spavaju. user posted image

Nije, sad ssm gledala. Pise Ivona, Subotica.

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu MAMAMAJ)
Direktna veza do poruke: 353
   RE: Rekviziti za kupanje
29.8.2015 14:03:12   
Maraj
Jess mi ko da se dogovaramo user posted image i ja uzela tu vecu kadicu u Aksi 1300i nesto cini mi se u zelenoj boji. Tog kupka nisam kupila jer i ke drugarica rekla da se taj peskiric toliko natopi sapunicom da posle mora poduže da se ispira. Otkud znam.... za sad sam uzela samo tu vecu kadicu

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 354
   RE: Rekviziti za kupanje
29.8.2015 14:36:48   
jess021
E ova nasa je bila 900dinuser posted image
Kazu da je kupko praktican, videcemo.

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 355
   RE: Rekviziti za kupanje
29.8.2015 14:55:14   
choopa choops
Naše iskustvo poslije djece komada tri user posted image -kada što jednostavnija i "ravnija", bez pregiba unutra. Kupko (mi smo imali dva od Radovića, oba su super) sa peškirićem, nikako ovaj plastični. Bokal za polivanje.

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 356
   RE: Rekviziti za kupanje
29.8.2015 15:10:38   
MAMAMAJ
Choopa Choops, moj je bio užas, možda jednostavno takva rolna materijala bila na šivenju, moglo je i s drugim proizvođačem da se desi.

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 357
   RE: Rekviziti za kupanje
29.8.2015 15:20:26   
choopa choops
Ma vjerovatno.

Mada ko zna da šije, vrlo je jednostavno, bitno mu je samo da ima tu žicu, a od starih peškira može da napravi dvije. tri navlake da ime da mijenja user posted image

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu MAMAMAJ)
Direktna veza do poruke: 358
   RE: Rekviziti za kupanje
29.8.2015 15:33:00   
MAMAMAJ
E, to je i meni palo na pamet, žica je u odličnom stanju, da dam svekrvi dva, tri peškirića da napravi te navlake, ima mašinu i takve stvari ume da napravi.

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 359
   RE: Rekviziti za kupanje
29.8.2015 22:42:45   
Didy
Nama je baka mm sasila jos 3 peskirica za kupko, pa sam ih prala u masini gotovo posle svakog kupanja.
Ne razumem to da se tesko ispere - pa koliko je pene i sampona sipala za kupanje bebe? Bebe se peru skoro oa samo u vodi. Ja sam samo guzu i eventualno rucice i ispod vrata zbog bljuckanja, ostalo samo isprskam tom vodicom u kojoj je ostalo to malo sapuna od pranja pomenutih delova tela.
I jos da dodam, za prvo dete smo svako vece dovlacili kadicu, palili grejalicu da dodatno ugreje sobu u kojoj kupamo bebu, sto nekih peripetija... Za drugo dete je bilo - Hajde, molim te, okupaj bebu (posto je kod nas uglavnom mm zaduzen za kupanje dece od prvog dana), ne secam se kad smo je kupali. Prala sam joj guzu svako vece i svaki put kad se ukaki, rucice i ispod vrata i umijem je. Ostalo svaki 2-3, zalomi se i 4. dan. Bila je zima i nije bilo potrebe.
Trece dete buh verovatno kupala jednom nedeljno. user posted image

_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu MAMAMAJ)
Direktna veza do poruke: 360
   RE: Rekviziti za kupanje
7.12.2015 18:16:06   
bojana92
Mi se uvek kupamo sa gumenom zutom patkicom.Obozavamo je :)

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 361
   RE: Rekviziti za kupanje
7.12.2015 19:02:42   
Mala Elena
Eno ih u kupatilu, gumene igrackice, lopta...ne voli ih samo kada je tusiram dok ima visoku temp.

(odgovor članu bojana92)
Direktna veza do poruke: 362
   RE: Rekviziti za kupanje
27.2.2016 0:27:07   
amelia
narucili smo ovo danas je stiglo kadica koja se busi ja sam prezadovoljna trebalo nam nesto ovako jer nemoguce je koliko bebac voli da s e kupa danas je bilo pravo uzivanje user posted image user posted image

_____________________________

Ayan <3

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 363
   RE: Rekviziti za kupanje
27.2.2016 1:51:33   
choopa choops
Mi od rekvizita za kupanje imamo ---->mamu user posted image Moje dijete mrzi da se kupa, a i ne punim joj kadu više jer je zima i peglanje mi je dok zagrijem, napunim kadu stoji dolje presavijena (imam problema sa kičmom)...Užasna peripetija. Ovako, ja se prva istuširam, onda MM nju donese i zajedno se tuširamo 5 minuta i kraj user posted image

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu amelia)
Direktna veza do poruke: 364
   RE: Rekviziti za kupanje
27.2.2016 7:32:11   
branki*
bokini rekviziti za kupanje su razne bocice i flasice sampona,kupki i regeneratora koje stoje u tus kabini i ona to uzima i glodje!

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 365
   RE: Rekviziti za kupanje
27.2.2016 7:46:09   
mali_mis

IZVORNA PORUKA: branki RR

bokini rekviziti za kupanje su razne bocice i flasice sampona,kupki i regeneratora koje stoje u tus kabini i ona to uzima i glodje!


I A. ovako. Nekad ponese i gumene patkice, pa ih potapa, ali uglavnom samponi.

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 366
   RE: Rekviziti za kupanje
20.3.2016 20:48:59   
Maraj
Danas kupili kupka onog plasticnog, cini mi se marke Tega. Do sad sam ga kupala preko ruke i puce mi kicma , a i u dnevnoj sobi napravio poplavu. Tako da smo kupili kupka i prvi put ga okupali u kupatilu. ( kadicu stavili u kadu) ja stvarno ne znam sta pogresno radim. Toliko je prskao da sam sva mokra. Na kupka sam stavila peskiric , ali on toliko mlati nogama da je klizio niz kupka. Guza mu je bila skroz crvena tj trtica i to zato sto je klizio niz kupka pa se nazuljao. Dakle , sta pogrešno radimo?

(odgovor članu mali_mis)
Direktna veza do poruke: 367
   RE: Rekviziti za kupanje
20.3.2016 21:13:46   
bebilule
Maraj, drukcije ne mozes, otpasce ti ledja. Probaj da ga navikavas. Pa i ako je kupatilo mokro, tek ce da bude kako bude rastao user posted image . Ubaci mu kakvu igracku, malo ga animiraj. I M spadne, ja ga podignem. A to sto se malo nazulja, ma nista mu nece biti. Dijete voli da se brcka. Stvarno ne znam, ali ti vjerujem da ga ne mozes vise drzati na rukama.

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 368
   RE: Rekviziti za kupanje
20.3.2016 21:17:13   
IvanaSK RR
Maraj, zato sam ja uzela onaj drugi sa peskiricem, sa njega mi nije skoro uopšte klizao. A to sto je prskao, sve bebe koje vole kupanje prskaju :)

(odgovor članu bebilule)
Direktna veza do poruke: 369
   RE: Rekviziti za kupanje
20.3.2016 21:20:53   
IvanaSK RR
user posted image

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 370
   RE: Rekviziti za kupanje
20.3.2016 21:23:57   
IvanaSK RR
user posted image

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 371
   RE: Rekviziti za kupanje
20.3.2016 21:44:45   
Sanjalicaaa
Nama su u skolici za trudnice savetovali da uzmemo onaj sa peskirom a ne plasticni bas zog tog klizanja. A i ja bih pre lezala na peskiru nego na plastici. Mene Ika vec sad dobro isprska dok mlati nogicama. Cim ojacaju da mogu da pljuskaju vodu ojni to rade. To im je uzivanje. Zato ga mi od pocetka kupamo u kupatilu.
Ivana, imamo istu kadicu, samo je nasa plava user posted image

< Poruku je uredio Sanjalicaaa -- 20.3.2016 21:46:19 >


_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 372
   RE: Rekviziti za kupanje
20.3.2016 21:47:26   
Maraj
E ivana istu kadicu imamo samo je kupko isto plastican. Na dnu te plastike gde treba guza da dodje ima blago uzvisenje , na mom plasticnom kupku. To uzvisenje bi trebalo da brani da spadne sa kupka tj da sklizne sa njega. Ali L toliko mlati rukama i nogama da sklizne niz to uzvisenje i nazulja trticu. Ne buni se on. Naprotiv. Ne prestaje da se pracaka po kadici. Meni su helanke skroz mokre bile koliko je prskao

< Poruku je uredio Maraj -- 20.3.2016 21:54:11 >

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 373
   RE: Rekviziti za kupanje
20.3.2016 21:52:57   
IvanaSK RR
Maraj, sto se onda brines? Ako mu ne smeta, nece mu nista biti malo da se nazulja. Naravno, ti ga pomeraj na gore.

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 374
   RE: Rekviziti za kupanje
20.3.2016 22:04:57   
bebilule
E cuj spadne preko tog dijela! To mi se nikad nije desilo. Imam ja oba kupka, taj sa peskirom sam koristila do prije mjesec. Tek ce sa njega da spada i dole i lijevo i desno user posted image . Moras ga podizati svakako. Doduse nece se udarati u guzicu user posted image .

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 375
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  13 14 [15] 16 17   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  13 14 [15] 16 17   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
NAJLEPŠA IMENA ZA DEVOJČICE koja ste vi iz...
Napravili smo listu najlepših imena za devojčice prema vašem izboru.



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here