|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 4 [5] 6   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Pravi prijatelji
9.8.2011 18:16:28   
JMPM
IZVORNA PORUKA: verolino

Znam. Skontala samuser posted image
He he...To je samo u slucaju da nemas dobar njuh. A ja ga uglavnom imam. Nekad mi se culo mirisa posebno izostri.
To nemam, ja shvatim tek kada zagrizem i probam user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 101
   RE: Pravi prijatelji
9.8.2011 18:17:34   
jovicaa
malo sam razocarana u ljude, tako da bolje da ne komentarisem vise na ovoj temi.
svi gledaju svoje d_pe, a moje niko ne, NE MOZE TO TAKOuser posted image
da li je d_pe ruzna rec?


_____________________________

don't shit where you eat :))

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 102
   RE: Pravi prijatelji
9.8.2011 18:23:03   
Anoniman
Ja volim ljude. I ako se na sto ljudi nadje jedna jedinka koja vredi, procenat je super. Dokle god postoje te jedinke, postoji i vera u bolje sutra.
Ja oko sebe uvek imam najbolje. Nekako ne prodje ni godinu dana, a sa crvuljcima isplivaju nepomirljive razlike.
U stvarnom zivotu ili na forumu, ja odvajam najbolje za sebe. Sa kim sam jednom zapocela nesto da gradim, to nisam raskinula, vec samo produbila.
Tako da, ziveli za prave prijatelje!!!user posted image

(odgovor članu jovicaa)
  Direktna veza do poruke: 103
   RE: Pravi prijatelji
9.8.2011 18:29:24   
anuksunamun

IZVORNA PORUKA: jovicaa

malo sam razocarana u ljude, tako da bolje da ne komentarisem vise na ovoj temi.
svi gledaju svoje d_pe, a moje niko ne, NE MOZE TO TAKOuser posted image
da li je d_pe ruzna rec?

a jel ti gledas u tudje d** ili samo u svoje??user posted image user posted image

(odgovor članu jovicaa)
Direktna veza do poruke: 104
   RE: Pravi prijatelji
9.8.2011 19:17:15   
Anoniman
Nikad nisam sa nekim izgradila nešto veliko i važno, i tek onda shvatila da je osoba vnogo. To se vidi i u površnim razgovorima, tako da se svako potencijalno prijateljstvo seče u korenuuser posted image

Sebe smatram izuzetnom srećnicom što se tiče prijatelja, svoje najbliže, njih 5-6, volim kao da su mi iz oka ispali, a kumu kao da mi je sestra, najrođenijauser posted image

(odgovor članu anuksunamun)
  Direktna veza do poruke: 105
   RE: Pravi prijatelji
9.8.2011 19:47:03   
PoisonEve
Meni je najbolji prijatelj mm. Najveca podrska, osoba kojoj uvek mogu da se poverim. Imamo sjajan odnos i zaista mozemo bukvalno o svemu da pricamo. Da sam ga zamisljala ne bi mogla ovakvog da ga nadjem. naravno da ima mana, kao i svaki covek, ali ogromna kolicina one prave ljudskosti, osecaj za dobro i lose i razumevanje uvek nadoknadjuje sve one mane. Veliki covek i veliki prijatelj! user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 106
   RE: Pravi prijatelji
9.8.2011 20:17:06   
Anoniman
Hvala Neđi na današnjem danu. Samo toliko. user posted image

(odgovor članu PoisonEve)
  Direktna veza do poruke: 107
   RE: Pravi prijatelji
9.8.2011 20:23:45   
Anoniman
Uživala samuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 108
   RE: Pravi prijatelji
9.8.2011 21:15:50   
jovicaa
IZVORNA PORUKA: PoisonEve

Meni je najbolji prijatelj mm. Najveca podrska, osoba kojoj uvek mogu da se poverim. Imamo sjajan odnos i zaista mozemo bukvalno o svemu da pricamo. Da sam ga zamisljala ne bi mogla ovakvog da ga nadjem. naravno da ima mana, kao i svaki covek, ali ogromna kolicina one prave ljudskosti, osecaj za dobro i lose i razumevanje uvek nadoknadjuje sve one mane. Veliki covek i veliki prijatelj! user posted image user posted image

isto!


_____________________________

don't shit where you eat :))

(odgovor članu PoisonEve)
Direktna veza do poruke: 109
   RE: Pravi prijatelji
9.8.2011 22:04:41   
majathegreat
Imam pravih prijatelja više komada i nisu na prodaju. Muž mi jeste prijatelj, ali sigurno ne mogu kad se opijemo i opustimo i prepustimo sećanjima reći njemu nešto kao: Jel se sećaš onog mog frajera ...? A kad smo se onda našljokale pa....? Ne želim ni ja njegove trenutke da spoznam. A baš to mi nekad treba, da se sa prijateljima koje je sačuvalo vreme, prisećam i laprdam o nečemu što ne mogu sa mužem. A poznanika gotovo da nemam, mislim imam naravno, kad izađem iz stana na svakih par metara bude zdravo, ćao..., ali ne provodim uopšte vreme sa njima, jako retko padne po koje pićence sa nekim ovako u prolazu.

(odgovor članu jovicaa)
Direktna veza do poruke: 110
   RE: Pravi prijatelji
12.8.2011 0:43:03   
dunja RR
Stigla mi moja školska iz osnovne, nismo se videle 4 god. (živi na N.Zelandu) sutra pada viđanje user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 111
   RE: Pravi prijatelji
20.10.2011 18:37:37   
soni
nedostaje mi moj najbolji drug.... 20 god smo jako jako bliski, i povezani.. pricamo o svemi, imamo interne sale, kad smo zajedno ne moze nam niko nista user posted image

_____________________________

„Ako nismo odgovorni za misli koje prolaze pored naših vrata,
odgovorni smo za one koje puštamo i kojima se vodimo.“

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 112
   RE: Pravi prijatelji
18.10.2012 14:46:51   
dunja RR
Moja duša, moja najbolja drugarica, poslala mi je đakonije iz Dubaia - moju omiljenu tortu od meda, humus i tam yam začine, mmmm, njam ... Ima da jedem za troje user posted image

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 113
   RE: Pravi prijatelji
18.10.2012 14:56:42   
mihi
Bravo Dunja za tvoju drugaricuuser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 114
   RE: Pravi prijatelji
18.10.2012 18:21:36   
vukosava

IZVORNA PORUKA: Anoniman

Koliko PRAVIH prijatelja imate?
Koliko često se sa njima viđate? Čujete?
Da li birate reči kada pričate sa njim ili vas oni poznaju dovoljno dobro da znaju šta ste mislili čak i ako reč nije bila baš najadekvatnija?



Prijatelja imam dosta ali posto nisam tu 6 godina sve sam redje u kontaktu. Ali pravi prijatelji su oni koje kad kontaktiras nije bitno kad ste se culi, tu je sve kao da ste se juce videli. Pogotovu kad se sretnete. Pravi prijatelji su neko ko ti je godinama postao kao prava familija, braca i sestre.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 115
   RE: Pravi prijatelji
18.10.2012 18:45:28   
Janncica
Sad sam se bas zamislila nad ovom temom... Hm...Ispade da ja imam samo jednog pravog prijatelja(mm ne racunam)Imam puno ljudi koji su tu kad nesto zatreba njima,meni izgleda ne zatreba nikad nista.user posted image
Imam dosta njih sa kojima volim da provedem vreme,ali ruku u vatru da ocekujem od njih...hm...
Samo sa njom mogu da cutim,a da ne bide glupo.I da se ne cujemo 3 meseca pricamo kao da smo se svaki dan cule... I mnogo je volim...
Sad sam skroz u konfuziji...Smatram je porodicom,a ne samo prijateljem...user posted image user posted image

(odgovor članu vukosava)
Direktna veza do poruke: 116
   RE: Pravi prijatelji
18.10.2012 23:58:03   
bice devojcica
Ja imam dve prave prijateljice kojima sve mogu da kazem i koje me nikad ne bi izneverile. U njih imam beskrajno poverenje i znam da to nikad ne bi zloupotrebile...

Sve ostalo su mahom poznanice ili samo ok drugarice sa kojma mogu malo da se istracarim i popijem kafu..

(odgovor članu Janncica)
Direktna veza do poruke: 117
   RE: Pravi prijatelji
19.10.2012 0:07:33   
Anoniman
Jedna Tanja i jedan Saša. Kraj priče.

(odgovor članu bice devojcica)
  Direktna veza do poruke: 118
   RE: Pravi prijatelji
19.10.2012 6:31:02   
vukosava

IZVORNA PORUKA: Snelle

Pravi prijatelji postoje, želim da verujem u to, samo ljudi danas previše očekuju, samoživi su, stavljaju sebe ispred svakog i svega, nisu zainteresovani za kompromise...Pa pogledajte sebe, da li ste vi stvarno tako savršeni i bez mane i možete da garantuje da ste baš vi pravi prijatelj za nekoga, na koga taj neko može da se osloni? Ja znam koje su moje mane, tj. svesna sam njih i svesna sam šta mojim prijateljima smeta kod mene, neke stvari sam spremna da promenim, ali neke i da hoću - ne mogu. Prosto, to sam ja. Uostalom, kad su prijatelji u pitanju, neki imaju prevelika očekivanja i smatraju da ako njihov prijatelj napravi jedan "pogrešan korak" (zaboravljajući pri tome da smo svi od krvi i mesa) odmah tu osobu udaljavaju od sebe.


Slazem se. Niko nije savrsen, ja daleko od toga. Pravi prijatelji su oni koji te poznaju i prihvataju sve tvoje vrline i mane. I niej to samo neka kupo-prodaja, uzimanje davanje ima tu sarenih stvari. Meni su razliciti ljudi znacili puno u pojedinim teskim trenucima u svom zivotu i osecam prema njima lojalnost. Nisu mi bitni ti pokloni i ta cuda valja se ne valja se, sta se daje i sta poklanja. Ti pravi ljudi su ti tu da pricate i da se razumete. A za pomoc, u se i u svoje kljuse, pa nismo vecito deca. Ja volim samostalnost i da radim dosta stvari sama. A ko mi nekad pomogne necim stvarno to znam da cenim. I ne zaboravljam. A svakakve gluposti, pa zivi smo ljudi. Pitanje je samo sta je bitno u svemu tome, u svim tim medjuljudskim odnosima, koliko ocekivate, i koliko zelite da dajete a koliko da pruzate. Po meni je najveca vrlina davati i zaboravljati, ciniti drugima i ne praviti od toga neke drame. Isto i zauzvrat. Ta zivotna nervoza cesto zamagli vizir i pomeri kurs pa se zaborave stvarno neprolazne stvari.

(odgovor članu Snelle)
Direktna veza do poruke: 119
   RE: Pravi prijatelji
19.10.2012 9:47:58   
Anoniman
U ovoj trudnoći malo ko se setio da me bar jednom pitam za zdravlje........... Trenutno nemam vremena da se ljutim na njih, ali nadam se da se neće iznenaditi kad im jednog dana budem merila istom merom. Nisam zlopamtilo, ali nisam ni otirač.

(odgovor članu vukosava)
  Direktna veza do poruke: 120
   RE: Pravi prijatelji
19.10.2012 10:05:28   
Modessty
Sasd ste malo rastužile user posted image Setih se svoja dva najdraža prijatelja i toga koliko mi nedostaju jer ni on ni ona nisu u mom gradu. Nekad se čujemo baš često, a nekad prodje i ceo mesec ili dva. ALi znam da su tu uvek kad mi je bilo i lepo i teško.
Imam zaista divne ljude oko sebe. Imam drugaricu iz detinjstva sa kojom se i dalje družim kao nekad. Imamo i mm i ja zajedničke prijatelje koji su nam pokazali šta znače prijatelji u trenucima kad nam je bilo mnogo mnogo teško. Nadam se da im uzvraćam bar polovinu onoga što sam ja dobila od njih.
Ima naravno i onih koji su otišli i čiji me odlazak zaboleo. Ali shvatam da se ljudi menjaju i da je nekad bolje tako. Nismo svi na istoj talasnoj dužini sve vreme. I srećan im put.

Oni koji su tu, su moje najveće blago.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 121
   RE: Pravi prijatelji
20.9.2013 10:26:57   
NadaR
Moja kuma. user posted image
Dovoljno je da jedna drugoj napisemo samo jednu rijec u poruci i sve je jasno. Ponekad planiram da je zovem da je pitam nesto i za nekoliko minuta stize njen sms sa odgovorom na moje pitanje. Na istoj talasnoj duzini od rodjenja. user posted image

< Poruku je uredio Nada RR -- 20.9.2013 10:27:28 >


_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 122
   RE: Pravi prijatelji
7.2.2017 12:55:05   
branki*
nemam puno pravih prijatelja,imam puno poznanika ,ali prijatelja ne.imam drugaricu i koleginicu koja radi u skoli gde sam i ja,ona zna bukvalno sve o meni i na nju uvek mogu da racunam.tu je i jedna moja skolska iz srednje skole,takodje,pred njom nemam tajni.i moja snaja,zena mog brata,ta osoba mi je kao sestra.i to je to.
imam divna prijateljstva ovde na RR,cak i neke prijateljice sa kojima osecam vecu bliskost,nego sa nekim u stvarnom zivotu,znace one,to je za drugu temu.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu NadaR)
Direktna veza do poruke: 123
   RE: Pravi prijatelji
7.2.2017 13:00:27   
vocicana
Hm...veoma malo pravih ljudi. Izdvajam njih 4 a u njih ubrajam sestru i mamu, prijatelji za ceo zivoti sve dace i nedace. Ne osecam potrebu da prosirujem taj intimni krug prijatelja, previse je onih koji su sebi dozvolili luksuz i rade stvari zbog kojih i dan danas zale. To je vec njihov problem, u stanju sam da dozvolim da me gaze, ali ne po svaku cenu, jer dostojanstvo nikada ne treba izgubiti i dozvoliti da ga drugi pogaze, ono je najvaznije.
Hvalavam drage moje prijateljice sto mi oplemenjujete zivot i cinite ga sarenolikim, bez obzira na sve nase razlike.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 124
   RE: Pravi prijatelji
7.2.2017 14:55:11   
Buba Mira
Moja najbolja drugarica i druga najbolja drugarica su se jedna za drugom preselile u inostranstvo. Nedostaju mi jako i kada dođu na dan dva ne znam šta bih prvo od sreće, poludim. Ostala prijateljstva su ok, ali mi fali neko moj, fale mi njih dve.
A i nakon razvoda se neki zajednički prijatelji jednostavno povuku, misle da će druženjem "izabrati stranu" pa se i ne javljaju više, mada mi ti i ne nedostaju previše. user posted image

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 125
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 4 [5] 6   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 4 [5] 6   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Jelena S.: Moja porođajna priča
Termin 12.12., odem na pregled (nećeš ti skoro, hajde kući)... i tako svaki dan do petka 21.12. Probudim se ja, bolovi k...
Majka, ovo ništa ne valja. Shvatite ozbilj...
I onda prestanem da pitam ili bar manje to činim. I onda i za najmanju sitnicu pokušavam sama da nađem odgovor.
Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
MamaNecaVo
CortinaT krema je postala obavezan deo naše kućne apoteke!
Porodično smo atopičari i mesečno potrošimo jednu, a mažemo je svuda. Sin mi ima oset_ljivu kožu i generalno je sklon pojavi ekcema čim imunitet ode ka dole ili ako ne namažemo lice cak i kada vetric pirka. Ja imam užasne ekceme često po rukama od pranja sudova, pa izlazak napolje i tako u krug. Stoga slobodno mogu reći da ko god ima sličan problem ili AD da uzme CortinaT kremu, neće se pokajati. U moru krema slične namene, jedino nam se ova pokazala delotvorno i jedino ona održi duže vreme stanje remisije. Miris je sasvim ok, možda malo jači za moj ukus, ali ima efekta i samo to je na kraju bitno. Takođe, krema nije ni gusta a ni retka pa nema problema sa mazanjem. Moj sin se privikao sam na mazanje kože lica konkretno, pa smo tu da nazovem svakodnevnu "terapiju" i nešto bez čega se ne može, pretvorili u zabavu.  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here