|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Crvenilo vulve kod devojcica
7.3.2015 10:55:03   
mila83
Nemam iskustva sa tim,ali mislim da bi imala temperaturu i verovatno bi mokraca promenila miris.

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 101
   RE: Crvenilo vulve kod devojcica
7.3.2015 11:35:56   
Mala Elena
Mokraca joj ima miris, ne uvek ali ima.. a T nema user posted image Pa jedino da zakazem ili odem na bolesnu stranu posto je manja guzva pa da uzmem uput za urin..

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 102
   RE: Crvenilo vulve kod devojcica
7.3.2015 11:40:44   
mila83
A da li si skoro menjala tretman,tipa kremu,sapun,vrstu pelena,maramicu..ili nesto u ishrani joj mozda smeta ,pa je mokraca jaca,kiselija,da tako kazem?

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 103
   RE: Crvenilo vulve kod devojcica
7.12.2015 12:20:13   
Leptiric123
Joj sad ovde kad isčitah uhvatila me frka, mojoj A se crveni nešto spolja već dva tri dana, i kad se kupa traži da se češka, ali nema drugi miris mokraće mokraća joj je preko dana kad češće piški skoro providna jer loče vodu kao kamila,a ujutru jedino žućkasta...dal može biti da je neka bakterija?

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 104
   RE: Crvenilo vulve kod devojcica
7.12.2015 23:43:50   
mila83
Leptiric,po tvom opisu, ne verujem da je neka infekcija.Jedino ako tako cesto piski zadnjih dana,mozda je prehladjena,pa joj se zato crveni,od cestog piskenja i brisanja.Mazes li joj neku kremu?

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu Leptiric123)
Direktna veza do poruke: 105
   RE: Crvenilo vulve kod devojcica
8.12.2015 8:51:10   
Leptiric123
Mazala sam joj cortinat al ništa posebno, piški normalno, često pije vodu i mokraća je skoro providna...sinoć mi drugarica kaže njenoj maloj se to dešava još gore jer ih u vrtiću ne brišu posle piškanja pa se zacrveni, dala mi da joj namažem sudokrem i daktanol pomešano, to je njoj preporučila dr...jutros nisam stigla da vidim imala sam 10 min da je obučem i izletim iz kuće pa ću videti popodne kako je danas.

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 106
   RE: Crvenilo vulve kod devojcica
8.12.2015 16:21:25   
Anarunika
Leptirić mislim da je u pitanj samo iritacija. Drži je ako možeš malo duže golu posle pranja. I probaj de je više opereš posle piškenja a i kakenja ,jer i papir može da iziritira sluzokožu. Nemoj da mažeš ništa mnogo samo one osnovne kreme za negu jer sve to može da iskomplikuje bezazlenu situaciju. A kolika je devojka,ne vidim na stikeru?

(odgovor članu Leptiric123)
Direktna veza do poruke: 107
   RE: Crvenilo vulve kod devojcica
19.12.2016 8:30:24   
eca89
Mojoj A., je sad često crvena pika, pogotovo kad dodje iz vrtića. Ja je obrišem, namažem bepanthenom i odmah se povuče. Međutim, sad ima poneku kao mrlju sekreta na gaćicama i to onako smrducka i pika joj ima miris.
Uradili smo urin, urinokulturu i krvnu sliku, sve je ok. Kad sam ovde dr rekla da joj uzme bris vulve, kao otkud to meni, nema potrebe, da ima nešto pokazao bi urin!

Sad je malo, malo slinava, pa mi je dr rekla da može biti usled pada imuniteta. Kad smo usle, odmah je rekla da je od pelena, kad sam joj rekla da mi nemamo pelenu nemamo više od 6mjes., samo se zamislla.
Ona se ne otima, ni kad je perem, ni mažem. Baš suprotno, mi dok smo pelene korisitili, nikad nije bila crvena, niti je imala onaj pelenski osip!

Mamike koje imate iskustva, javite se!

(odgovor članu Anarunika)
Direktna veza do poruke: 108
   RE: Crvenilo vulve kod devojcica
19.12.2016 8:56:19   
Anck Su Nmaun
Jao ne znam sta bih ti rekla.
Mozda ih ne brizu dobro u vrticu pa se upali.
Moje od kada se same brizu ( znaci ne obrisu dobro) redovno se upale dole.
Probaj da je ispiras kamilicom posle kupanja.

(odgovor članu eca89)
Direktna veza do poruke: 109
   RE: Crvenilo vulve kod devojcica
19.12.2016 9:38:35   
Mala Elena
Eco, pa zasto je odbila taj bris?
P ga je radila kod ginekologa kao manja, imala je neke bakterije, mali broj ali joj je savetovano da sedi u toploj kupki sa malo borne soli ( vise je to prah koji boji vodu u ljubicasto) .

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 110
   RE: Crvenilo vulve kod devojcica
19.12.2016 9:51:31   
Anck Su Nmaun
Mislis hipermangan? Da i to je dobro.

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 111
   RE: Crvenilo vulve kod devojcica
19.12.2016 9:55:47   
Mala Elena
E jeste, to je valjda drugi naziv... i ppomoglo je. Par dana topla kupka po 10-15 min. Samo je zeznuto sto bas mora da se vodi racuna jer ne sme da se proguta ta voda.
Trebala bi ona opet otici, imala je uporan ojed a urin i urinokultura su ok. Pa se bojim da nije opet nesto dole. Imala je uz ojed male bubuljice ..

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 112
   RE: Crvenilo vulve kod devojcica
19.12.2016 10:08:18   
Sanjica26 RR
Ako je sve u redu ovako onda bi trebalo da se odradi bris vulve. Znam letos da je i Sofi bilo ok. Ali kad sam.odradila bris vulve po savetu laborantkinje pokazalo je da ima gljivicu.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 113
   RE: Crvenilo vulve kod devojcica
19.12.2016 10:13:30   
Mala Elena
Pa eto Eco,trazi ti uput za taj bris!
Elena nema crvenilo ali se cesto ceska pa cu i za nju uzeti uput da se proveri.

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 114
   RE: Crvenilo vulve kod devojcica
19.12.2016 10:15:22   
eca89
A, Sanjice je li se njoj ikako povlačilo kad je namažeš i opereš? Ili je stalno bilo crveno?
Idemo sad kući, pa ću je dole odvesti privatno, ako se nastavi!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 115
   RE: Crvenilo vulve kod devojcica
19.12.2016 10:31:16   
Sanjica26 RR
Eco, njoj stavise nije uopste bilo crveno. Zato ja nisam ni posumnjala na to. Pocela je malo da piski u gacice.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu eca89)
Direktna veza do poruke: 116
   RE: Crvenilo vulve kod devojcica
13.10.2017 13:40:45   
Dragica Draga
Kod nas se pojavi, ali sudocrem sve resi... kad se malo vise ukaki, ali evo ima dve godine- i svaki put joj perem guzu kad se ukaki, ali prosto se desi da se zacrveni.... brzo jako prodje, pa nisam puno zabrinuta

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 117
   RE: Crvenilo vulve kod devojcica
13.10.2017 20:20:03   
Sarav
Evo mi zaradili sad antibiotsku mast, danas je krenulo na bolje.
Perem i ja stalno svoje dete, ali eto, desi se. Inače sad smo uzeli drugu kremu i izbacili Sudo.

_____________________________

Sreća prati hrabre.

(odgovor članu Dragica Draga)
Direktna veza do poruke: 118
   RE: Crvenilo vulve kod devojcica
13.10.2017 20:29:06   
Dragica Draga
Znam naravno, to je vrlo osetljivo podrucje i iz raznih razloga moze da se desi, ne zavisi samo od pranja...
Samo da prodje sto pre maleno zlato!

(odgovor članu Sarav)
Direktna veza do poruke: 119
   RE: Crvenilo vulve kod devojcica
16.10.2017 11:14:27   
Sanjica26 RR
Sarav, nista nije strasno. To je vise od pada imuniteta.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Dragica Draga)
Direktna veza do poruke: 120
   RE: Crvenilo vulve kod devojcica
16.10.2017 12:52:50   
Sarav
Sanjice, ispalo je da je zaista tako. Prošlo nam je crvenilo, a već sam razmišljala da joj uzmem urin.

_____________________________

Sreća prati hrabre.

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 121
   RE: Crvenilo vulve kod devojcica
16.10.2017 12:59:53   
Sanjica26 RR
Vodi racuna. Nekad se to vraca. user posted image

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Sarav)
Direktna veza do poruke: 122
   RE: Crvenilo vulve kod devojcica
16.10.2017 13:19:51   
Dragica Draga
Sve krece od pada imuniteta. Ja sam prva veoma osetljiva, i bas u tom podrucju, bukvalno cimosetim da sam slabija ili ako samo i na kratko idem bosa- odmah neko peckanje, i crvenilo. Zato mijim devojcicama ne dam da idu bose, i stalno ih za to opominjem.
Dobro je da je proslo...

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 123
   RE: Crvenilo vulve kod devojcica
16.10.2017 14:17:14   
Sanjica26 RR
Dragice, ajde ti stavi tiker da vidimo kog su ti uzrasta deca.user posted image

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Dragica Draga)
Direktna veza do poruke: 124
   RE: Crvenilo vulve kod devojcica
16.10.2017 14:30:13   
Dragica Draga
Moze, samo da skontam kako se to radi 😁

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 125
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Zašto UMORNE MAME ostaju BUDNE DO KASNO?
Volela bih da vam kažem da majke ovo vreme provode radeći one stvari u kojima uživaju, ali to ne bi bilo sasvim tačno. N...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
lepic
Dajte im negu i preparate koje zaslužuju, najbolje, PHARMALIFE!
Ova godina je bila prepuna neprospavanih noći, uz FITOBALM je mnogo lakše sve prošlo, mazali smo po grudima, leđima i oko nosića da bi mogli da dišemo i udišemo blagi miris i sekret iz nosića je mekši i lakše ga je odstraniti. Počeli smo polako i sa BRONCAMIL sirupom, kašljali smo jako, ma najstrašnije, bili smo pred upalom pluća. IMMUNO jos nismo, ali u januaru planiramo korišćenje i ovog vašeg preparata. Apis Gola sprej je jako dobar da ublazi bol u grlu. Poštovanje za vaše proizvode. Hvala vam na brizi i pomoći!  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here