|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 5 [6] 7   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Crvenilo vulve kod devojcica
16.10.2017 14:31:46   
Sanjica26 RR
Evo upustva KLIK

< Poruku je uredio Sanjica26 RR -- 16.10.2017 14:45:29 >


_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Dragica Draga)
Direktna veza do poruke: 126
   RE: Crvenilo vulve kod devojcica
17.10.2017 8:26:59   
krin 40
Mojoj N se ovo desilo sa cetiri god.Ispostavilo se da ima gliste.Kad se tada nisam šlogirala nikad neću.Vukla je kerove po dvorištu gde ih vidi.Fuj

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 127
   RE: Crvenilo vulve kod devojcica
17.10.2017 8:30:09   
Misha i Ljisha
Mojoj D je dr rekla da uradi briseve guze i analizu stolice jer ima povisene eozinofile i proteine u mokraci. Ona nema nikakve tegobe. Krin da li je tvoja mala imala proteine i eritrocite u mokraci?

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 128
   RE: Crvenilo vulve kod devojcica
17.10.2017 8:34:57   
krin 40
Jeste draga..imala je.Ona je bila mala da skonta šta je svrbi.Nju je prvo počelo da svrbi oko čmara pa se proširilo dalje.Ali skontali smo tek kada se vulva zacrvenela jer na guzi nije bilo ništa vidljivo.Nego čovek uvek pomisli na sve ostalo.Gliste mi nusu bile ni na kraj pameti

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 129
   RE: Crvenilo vulve kod devojcica
17.10.2017 8:39:02   
Misha i Ljisha
iskreno ja se sad nadam da su gliste. Jer ako nisu gliste onda su bubrezi. S obzirom da se ona ne cese, ne svrbi je guza nista se ne crveni i td nemam razloga da sumnjam na gliste ali se eto nadam da jesu. Popije terapiju i m svi sa njom i cao. nama treba potvrda od lekara da je zdrava da moze da trenira, I ovo sa urinom nas sad skroz zbunilo.

Nego jel terapiju onda pije cela familija? Kako to onda izgleda?

Da li ja smem posto sam trudna? Da li mozda znas to?

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 130
   RE: Crvenilo vulve kod devojcica
17.10.2017 8:41:41   
krin 40
Mi ostali nismo morali da pijemo.Pila je samo ona.Mogu da budu gliste.Svrab i crvenilo se kasnije pojave kada se ozbiljno zapate.Nema ih na početku.Da li je u kontaktu sa nekim životinjama??

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 131
   RE: Crvenilo vulve kod devojcica
17.10.2017 8:44:19   
Misha i Ljisha
ma da imamo kucu, i sad kad bolje razmislim od proleca je nismo tretirali protiv glistauser posted image mislim moja voli zivotinje, macke pse nebitno gnjavi sve zivotinje ne samo nasu kucu.

Peremo ruke redovno ali otkud znam. Mislim ja sam bas hitler za pranje ruku a i kazem vec smo tri puta radili briseve guze i analizu stolice i uvek je bila "cista ko suza"

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 132
   RE: Crvenilo vulve kod devojcica
17.10.2017 8:47:57   
krin 40
To je to..sigurno.I moja je vukla sve sto ide na četiri noge.Možeš da pereš ruke koliko hoćeš.Dovoljno je samo malo nepažnjeuser posted image

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 133
   RE: Crvenilo vulve kod devojcica
17.10.2017 8:50:37   
Dragica Draga
Nasa rodjaka je imala problem isto sa glistama... dok nisu skontali da je to proslo je bas dosta vremena, secam se da je bila ocajna...

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 134
   RE: Crvenilo vulve kod devojcica
17.10.2017 8:52:25   
krin 40
Nema tu razloga za veliku brigu.Sirup se popije i rešen problem

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu Dragica Draga)
Direktna veza do poruke: 135
   RE: Crvenilo vulve kod devojcica
17.10.2017 9:04:23   
Misha i Ljisha
ja se eto nadam posto mi jednom godisnje odradimo briseve i analizu stolice bas zato sto raste u okruzenju u kakvom raste da smo na vreme sve uhvatili. Odnosno ako su gliste onda je sigurno od nedavno. Ma jedva cekam cetvrtak da cujem rezultate

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 136
   RE: Crvenilo vulve kod devojcica
17.10.2017 9:08:08   
krin 40
Javi obavezno.

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 137
   RE: Crvenilo vulve kod devojcica
17.10.2017 22:53:41   
Dragica Draga
Ako i jeste brzo ce se resiti, ne traje to kod nje toliko dugo

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 138
   RE: Crvenilo vulve kod devojcica
19.10.2017 11:04:45   
Misha i Ljisha
nemamo parazite odlepicu sta joj je? najlakse mi bilo da ima

(odgovor članu Dragica Draga)
Direktna veza do poruke: 139
   RE: Crvenilo vulve kod devojcica
19.10.2017 14:36:50   
Sanjica26 RR
Gliste se lako zarade u vrticu.
Nego, Ljiso pitala sam te u razgovorima jel ste radile bris vulve?

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 140
   RE: Crvenilo vulve kod devojcica
19.10.2017 20:45:07   
Misha i Ljisha
nismo.Mislim ja zalutala u temu crvenilo vulve.Njoj se s vremena na vreme zacrveni ja uvece namazem i ujutru kao nova. Skapirala sam da se to desava u vrticu jer se tamo ne obrisu. Idu sami u wc i dal nemaju wc papir il sta ja znam u svakom slucaju se ne brisu pitala sam je. Kuci kad je sve je super, higijena na nivou i ni nema nekakvih problema. Tako da to crvenilo osim mene tj mame niko nije nikad video pa da nas posalje da radimo bris

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 141
   RE: Crvenilo vulve kod devojcica
19.10.2017 20:50:12   
Sanjica26 RR
Ljiso, Sofiji nije bilo crveno a problem je lezao u tome. Ona je meni pocela da piski u toku noci. I ja sam odradila urin i pokazalo je da nije bas najbolje, a nema bakterija, Laboratkinja mi kaze da odradimo bris vulve. I zaista je problem bio u tome. Uz antibiotsku kremu je proslo.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 142
   RE: Crvenilo vulve kod devojcica
7.2.2018 16:30:49   
Misha i Ljisha
evo mi ponovo imamo problem, ali sad vec traje. Sutra cemo urin da radim. Cak se ni ne crveni jako ali vidi se da prostite stalno izvlaci gace. Odjednom kaze sve joj gace smetaju. Nema jakog crvenila ali ona na kraju to sama iziritira jer stalno vadi gace.

Pa da pitam ovde. Kako se radi bris vulve? I sta ce mi on pokazati? I da li to mogu u bilo kojoj privatnoj laboratoriji da odradimo?

Znaci cak se ni ne crveni jako ali eto kaze pecka je i smetaju joj gace. Inace urin joj je ok boje i mirisa, sutra cu ga odneti eto za svaki slucaj.

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 143
   RE: Crvenilo vulve kod devojcica
7.2.2018 18:10:27   
lesica
Ljišo, ovde može u bilo kojoj lab, bukvalno samo malo površinski popnu štapićem.
Uglavnom bude neka streptokokna ili stafilokokna infekcija koja se lokalno leči antibiotskom kremom.

Inače, na žalost vrlo uobičajena pojava vrtićke dece.

_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 144
   RE: Crvenilo vulve kod devojcica
7.2.2018 18:27:33   
Sanjica26 RR
Ljiso, samo trazis da odrade bris vulve. Oni imaju i taj stapic za bris. Ne oset_i dete nista.

< Poruku je uredio Sanjica26 RR -- 7.2.2018 21:37:59 >


_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 145
   RE: Crvenilo vulve kod devojcica
7.2.2018 18:41:25   
Maslacak15
ja pre mislim da je verovatnija kandida. Tim pre sto je skoro pila antibiotike.....i onda daktanol ili nistatin ili bilo sta slicno. Ali proveri.

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 146
   RE: Crvenilo vulve kod devojcica
7.2.2018 20:56:22   
jess021
Ljiso, pa ja sam L sama uzimala bris. Kupis u apoteci stapic i 3 x predjes. Naravno, pazljivo i nezno:) To po savetu juvenilnog ginekologa. I odneses u bilo koju lab.

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Maslacak15)
Direktna veza do poruke: 147
   RE: Crvenilo vulve kod devojcica
7.2.2018 21:11:26   
Misha i Ljisha
Ok hvala. Radili smo u higijenskom analizu stolice i briseve pre par meseci.
Maslacak je u pravu i ja sam pomislila na kandidu prvo i namazala je nistatinom medjutim ne pomaze.
Ona kaze da joj smetaju gacice. Znate kako na zenskim gacicama ima onaj preklop e to je navodno zulja i nervira. Ja joj inace peglam i gace a plus su uvek osusene u susari. Pri tom te gace smo kupili recimo negde na jesen. Nisu joj male ni velike i do sad joj nisu smetale. I da kazem ne crveni se tu nista posebno
Davala sam joj probiotik naravno. Ali prosto nista se ne resava. Pa da se uzme bris da se vidi. Sad vec i ja sumnjam na neke bakterije iskreno. Mada kazem nista tu nije crveno i ako jeste to je tacno jer ona da prostite izvlaci te gace non stop. Znaci uvece jpj namazem obicnom pavlovicevom i ujutru nema crvenila i onda u krug.sitra ujutru cemo to odraditi zajedno sa urinom pa cemo videti

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 148
   RE: Crvenilo vulve kod devojcica
7.3.2018 10:21:03   
Dora89
Čim je samo preklop svrbi, to je onda iritacija iznutra, između stidnih usana. Mi smo reagovali kao kod pelenskog ojeda, "Sudocrem" je sve rešavao! Nekad je i "Pavlovićeva" dovoljna.

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 149
   RE: Crvenilo vulve kod devojcica
7.3.2018 12:03:33   
Misha i Ljisha
Evo kad je dignuta tema da se javim. I dalje vadi gace user posted image
Izludjuje me to ali pokusavam da ignorisem. Uvece je stavljam bez gaca da spava. Kao da je malo "zaboravila" na taj problem s gacama pa ne radi tako cesto ali uhvatim je i dalje da vuce gace dole.

Kaze dr posto je urin uredan nema nista, da nema potrebe da radimo bris. Kaze videlo bi se u urinu bar nesto. Eto nisam pametna pa sam se sa dr dogovorila da ignorisem i da je ne opominjem jer kaze dr moze biti u fazonu i kao "tik" pa da eto to tako radi bezveze.


(odgovor članu Dora89)
Direktna veza do poruke: 150
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  3 4 5 [6] 7   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 5 [6] 7   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Jelena S.: Moja porođajna priča
Termin 12.12., odem na pregled (nećeš ti skoro, hajde kući)... i tako svaki dan do petka 21.12. Probudim se ja, bolovi k...
Zdrava ishrana najmlađih tokom zimskog per...
Tokom hladnih zimskih meseci, redovan unos voća i povrća ključan je za jačanje imunološkog sistema dece, pomažući im da ...
Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here