|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Deca na kupanju bez roditelja
24.6.2009 9:41:17   
prase
IZVORNA PORUKA: Vučko.ba.

user posted image user posted image  


user posted image


_____________________________

sve ima svoj kraj, samo kobasica ima dva!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 26
   [Obrisana poruka]
27.6.2009 10:00:35   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 27
   RE: Deca na kupanju bez roditelja
27.6.2009 22:40:09   
Dora
Slažem se sa Tašom ali tebe potpuno razumem... ja tako često uveče legnem da spavam pa mi se po glavi mota stotinu sličnih situacija i tražim način da ignorišem strah a već sad mi se ledi krv u žilama kad pomislim da će porasti i da ću morati da ih pustim u taj nemilosrdan svet...
Onda ne mogu da spavam, znojim se i zaboli me glava... Uh, gadan osećaj. Ali, imaj poverenja u nju, ona je jedna lepo vaspitana i pametna devojka i zaslužuje tvoje poverenje (bar sam takav utisak ja stekla a verujem da se nisam prevarila)...
Naravno, moraš da postaviš pravila da bi ih bar na neki način zaštitila opasnosti... Znaš ti to već sve, samo, pokušaj da savladaš strah. Njoj to sad najviše znači. Kad odraste, biće je baš briga za kupanje s drugaricama... Pusti je nek uživa, preživećeš ti to...user posted image

(odgovor članu Brisani korisnik)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: Deca na kupanju bez roditelja
28.6.2009 2:18:26   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Tasha RR

Zašto su jezera opasna? Tamo stoji voda. user posted image




Ja mogu da ti kazem zashto je palicko jezero opasno....
Zato shto je dole mulj....a tlo nije chvrsto...bolje retji...ne postoje virovi nego bunari... Na dnu palica ima preko 50 bunara...koji su puni mulja...i dovoljno je da stanesh na rub tog nekadashnjeg bunara...i nema te...nikada te netje ni natji...
Ja se ne kupam u Palicu otkad se jedan dechko udavio na molu bash gde smo se mi kupali...nikada ga nisu nashli...verovatno je u tom bunaru zavrshio...user posted image

Inache..ja sam sama na kupanje ishla negde krajem osnovne...i to uglavnom na Palic...ali ja sam vishe igrala odbojku na plazi nego shto sam se kupala.... jer ja ne umem da se kupam bez da ronim...a to mi je u Palicu bilo oduvek FUJ....
Puno puta sam sa roditeljima ishla na Zobnatichko jezero....a kasnije i sama...i to biciklom user posted image (30 km u jednom pravcu) ....sa bazenima nisam nikad imala problem...mama mi je uvek 100 puta ponovila da se pazim...da se ne preforsiram...da kvasim glavu...i pushtala me samo sa poznatim drushtvom...

Sve u svemu....Afro....mislim da je Maja stasala devojka...i da ume da se chuva....za Dakija josh malo sachekaj user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 29
   RE: Deca na kupanju bez roditelja
28.6.2009 19:54:22   
afrodita
Sve je to OK i ja njoj verujem.
Ali znate da uvek ima budala.
Mene je zaronio drug kad sam
imala 15 godina i secam se samo
da sam u borbi za vazduh gutala i gutala
vodu do besvesti.
Takodje sam se davila u Limu. Spasio me
neki decko kojeg sam izubijala tad dok nisam
dosla na sigurno.
U familiji nam se udavila devojcica (14 god)
u bazenu.
Jednostavno imam strah ogroman.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: Deca na kupanju bez roditelja
28.6.2009 21:09:12   
Buba76
Moras nekako pevazici taj strah i pustiti je. Ovako moze nesto da slaze pa da ode i ako je ne pustis. Moras da joj verujes.

(odgovor članu afrodita)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: Deca na kupanju bez roditelja
28.6.2009 22:45:54   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Buba76

Moras nekako pevazici taj strah i pustiti je. Ovako moze nesto da slaze pa da ode i ako je ne pustis. Moras da joj verujes.


To ne želiš, jel?

(odgovor članu Buba76)
  Direktna veza do poruke: 32
   RE: Deca na kupanju bez roditelja
29.6.2009 16:07:34   
afrodita
IZVORNA PORUKA: Tasha RR

IZVORNA PORUKA: Buba76

Moras nekako pevazici taj strah i pustiti je. Ovako moze nesto da slaze pa da ode i ako je ne pustis. Moras da joj verujes.


To ne želiš, jel?



Ona nebi slagala i otisla.
Pitate se zasto sam tako sigurna?
Zato sto kad ja kazem nemoze ona place
ona moli, ona se ne naljuti, mozda ucuti ali
ne izadje tako da zalupi vrata.
Ja bih po ovom pitanju da promenim sebe
a ne nju. user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: Deca na kupanju bez roditelja
29.6.2009 16:48:41   
Dora
IZVORNA PORUKA: afrodita


Ona nebi slagala i otisla.
Pitate se zasto sam tako sigurna?
Zato sto kad ja kazem nemoze ona place
ona moli, ona se ne naljuti, mozda ucuti ali
ne izadje tako da zalupi vrata.
Ja bih po ovom pitanju da promenim sebe
a ne nju. user posted image



Joj, Afro, ona je divna. Ja sam u njenim godinama bila pravi buntovnik koji jedva čeka da mu se kaže NE pa da uradi po svom... Šteta je sputavati je kad će da te posluša sve, samo joj održi lekciju i ne brini... Ali, moraš taj strah da prevaziđeš! Ja ti sad to kažem jer i ja imam strahove i hoću da ih i ja prevaziđem...Al moram da imam nekoga za dobar primeruser posted image

(odgovor članu afrodita)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: Deca na kupanju bez roditelja
29.6.2009 16:51:01   
Dora
IZVORNA PORUKA: afrodita

Sve je to OK i ja njoj verujem.
Ali znate da uvek ima budala.
Mene je zaronio drug kad sam
imala 15 godina i secam se samo
da sam u borbi za vazduh gutala i gutala
vodu do besvesti.
Takodje sam se davila u Limu. Spasio me
neki decko kojeg sam izubijala tad dok nisam
dosla na sigurno.
U familiji nam se udavila devojcica (14 god)
u bazenu.
Jednostavno imam strah ogroman.



nije onda ni čudo što imaš strah... Ali, uvek i svuda vreba opasnost, to je jednostavno pitanje sreće i ti tu ništa ne možeš promeniti... (sad te baš utešihuser posted image )

(odgovor članu afrodita)
Direktna veza do poruke: 35
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Idi na:







Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri



image
dudas
Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!
"Dobro veče, od sad ovde nema zime, Imuno je moje ime. Vitamini, minerali-sve staje u gutljaj mali. Popij mene, mala vilo, nazdravlje ti bilo!" "Imaćemo još jednog gosta, pomoći će vili dosta. Evo ga, tu je"-Imuno reče. "Uđi, uđi, druže moj, dobi li protiv kašlja boj?" "Znaš, Imuno-Broncamil se smeška, kakva je to borba teška. Uspeo sam, za kašalj sam tata mata!" I odjednom neko pokuca na vrata. "Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!" Istina je sve što kaže Apis gola, jako brzo rešiće vas bola. "Gde li nam je Fitobalm, kud se dede, ne videh ga od prošle srede? "Sad će doći"- Imuno reče. "Ima li šta od zapušenog nosića preče?" "Kuc, kuc, stigao sam"- Fitobalm se javi. "Mala vilo, odmah me pod nosić stavi. Jel osećaš borovine moć? Sada lepo diši i spavaj, laku noć!" I tako Pharmalife družina ova isprati vilu u carstvo snova.  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here