|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (11.12.-15.12.2019.) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  39 40 41 42 [43]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Manikir ( lak za nokte, nadogradnja, nega...
11.2.2020 23:22:23   
vocicana RR
Ma to je najlpese na svetu, nema skidanja i mackanja non stop, a lepi su i uredni nokti, ja sam sinoc ojacala gelom, uradila sam indigo plave nokte i mnogo mi se svidjaju.

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Mirko Svirko)
Direktna veza do poruke: 1051
14.2.2020 15:38:51   
flamingos
Voci,divno.Ja ih ne radim,ne mogu nikako sa njima da funkcionišem😁

(odgovor članu vocicana RR)
Direktna veza do poruke: 1052
14.2.2020 16:13:57   
Sanidej
Koliko vam u proseku traje gel?

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 1053
15.2.2020 12:55:40   
vocicana RR
Sanidej, gel svakako 4 nedelje, gel lak, neke tri nedelje, bar zenama kojima ja radim, ne koristim neke fancy marke, jako sam zadovoljna, najvaznija je priprema nokta, posle toga je sve jazz, uzivanje, opusta me sve to, kao da radim ne znam sta bas uzivam.

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...

(odgovor članu Sanidej)
Direktna veza do poruke: 1054
15.2.2020 13:34:39   
Sanidej
To mi odgovara, hvala ti Vocicana. Mislila sam da traje krace.

Direktna veza do poruke: 1055
16.2.2020 17:32:01   
Sanidej
Vocicana, samo jos jedno pitanje posto vidim da se razumes u negu noktiju. Nasla sam preko preporuke devojku koja radi gel lak, koliko se to naplacuje? Njena cena je oko 1000 dinara, ja sam mislila da je skuplje?

(odgovor članu Sanidej)
Direktna veza do poruke: 1056
17.2.2020 21:32:25   
vocicana RR
Sanidej, kod mene je gel lak 500 dinara, ako si u Bg-u, to su ti cene, zavisi i sta se koristi od marki, ono sto je najskuplj a da sam se interesovala je OPI brend, nisu normalni, 3000 din baza, isto toliko top coat, boja ima vise od 600, svaka 3000 dinara.
Moji gel lakovi su prosarani, imam par Galaxy boja, korektan kvalitewt, madda je sve do samih noktiju.
Kod mene je izlivanje klasicno 1100, french jos 200 na cenu, recimo, ojacanje noktiju gelom na prirodnu duzinu je 700, crtanje ne naplacujem, jer mi je to bas zadovoljstvo. Ne znam. Imam jednu odlicnu u Beogradu, skup aje, ali za mene jedna od najboljih gore.

(odgovor članu Sanidej)
Direktna veza do poruke: 1057
17.2.2020 21:59:55   
Sanidej
Hvala,Vocicana, znaci to je tu negde. Nemam pojma koje premaze koristi da budem iskrena.

Direktna veza do poruke: 1058
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  39 40 41 42 [43]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  39 40 41 42 [43]
Idi na:

image
Sanidej
Želela bih da podelim svoje pozitivno skustvo sa Cortinat kremom.
Cortinat sam počela da koristim kada je beba imala problem sa pelenskim ojedom. Delovao je brzo i posle nekoliko mazanja ublažio crvenilo i regenerisao oštećenu dečiju kožu. Nije prošlo mnogo i ponovo sam se vratila ovoj sjajnoj kremi. Stres i hronični umor bili su uvod za muku koja me je zadesila-seboreični dermatitis na licu. Koža je bila ispucala i ljuspasta, svrbela je i crvenela se. Izgledala sam uzasno, tako sam se i osećala. Cortinat mi je posle svega 3 dana terapije doneo olakšanje- svrab je prošao, crvenilo se smanjilo, kao i perutanje kože. Problem sa ovom bolešću je što se često vraća, ali znam da ću uz pomoć Cortinat kreme uspeti da ublažim simptome. Ova sjajna krema mi je pomogla i nakon ujeda komaraca smanjivši otok i crvenilo. Zbog toga je moj izbor uvek Cortinat krema, boljeg prijatelja koža nema.  Više >>
image
Kuvar: Torbica
Mekane i vazdušaste, odlične!

Anketa

Najlepše ime za bebu
sonjapops

Koje je ime najlepše od navedenih?

Oznake

Click Here