|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  19 20 21 [22] 23   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 03/20
29.3.2020 20:14:58   
princezica1
Gazela puna vozila u vreme pol. casa policija proverava. Ako svi imaju dozvolu za rad u vreme p. casa luda vlast koliko i narod.

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 526
   RE: Razgovori mama 03/20
29.3.2020 20:25:32   
flamingos
Posle nam đavo kriv.Ne poštuju se pravila i zbog takvih stradaju nedužni.Em što ugrožavaju i sebe same,sve nas dovode u olasnost.Strpimo se,biće i šetnji,svega,samo da smo živi i zdravi.


(odgovor članu princezica1)
Direktna veza do poruke: 527
   RE: Razgovori mama 03/20
30.3.2020 7:43:47   
jess021
Dobro jutro!

L ustala u 7h, M eno jos spava. Ja sam bas kose spavala, nisam mogla dugo zaspati. Vidim lep dan, savrsen za generalku😉

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 528
   RE: Razgovori mama 03/20
30.3.2020 8:20:50   
mama ivane
Jutro zene,

Ja evo ustala 8 h deca ustala pre mene😶 napravili su haos od svoje sobe😖

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 529
   RE: Razgovori mama 03/20
30.3.2020 9:41:40   
smeško
Danas opet skola.🙄


(odgovor članu mama ivane)
Direktna veza do poruke: 530
   RE: Razgovori mama 03/20
30.3.2020 9:44:35   
Ana RR
Dobro jutro user posted image

Smeško, ja Marka ne obavezujem da mora da prati nastavu na tv. Uglavnom prati ali nije moranje. Ionako ih učiteljica bombarduje i školskim i domaćim radom a ovo što ide na tv mu dođe samo kao podsetnik jer su sve to već prešli u školi.

Jao jede mi se presnac a nemam belo kukuruzno brašno...

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 531
   RE: Razgovori mama 03/20
30.3.2020 10:07:45   
smeško
Anci, ja sam ona koja veci deo dana ne zna gde joj je telefon. A sada moram da zurim u telefon, jer nam stize i domaci koji nemamo u knjigama. 😂


(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 532
   RE: Razgovori mama 03/20
30.3.2020 10:13:02   
Ana RR
Hahaha ja ne dam svoj telefon nikome :D Marko ima svoj telefon (bez kartice) i svoj mail tako da sam pogleda šta mu je poslala i uzme da radi. Ja jedino fotkam pa prebacim u pdf da bude sve na jednom mestu i onda on pošalje učiteljici.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 533
   RE: Razgovori mama 03/20
30.3.2020 10:16:36   
flamingos
Dobro jutro.Da Smeško,škola.Evo A sad ustal,da se rasani,doručkuje,pa da prati nastavu i piše domaći itd.Ja u kuhinji oko ručka.Pozdrav svima❤


(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 534
   RE: Razgovori mama 03/20
30.3.2020 10:16:36   
smeško
Ne dam ni ja telefon. Zato i ne znam gde je. 😂

N  jos nema telefon, jos ne damo.

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 535
   RE: Razgovori mama 03/20
30.3.2020 10:30:52   
Ana RR
Mm mu je dao svoj stari telefon da bi mogao da prati šta mu šalje učiteljica. Bolje nego da stiže nama.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 536
   RE: Razgovori mama 03/20
30.3.2020 10:44:25   
smeško
Bolje. Ja znam da bi se on brzo navukao i zato ne dam.

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 537
   RE: Razgovori mama 03/20
30.3.2020 10:45:55   
IvanaSK RR
Anci,kod nas uglavnom traze da se prati nastava na rts-u.. Nekad treba da se urade zadaci koji nastavnici tamo zadaju. Evo jutros je nastavnica engleskog napisala da prate nastavu i urade domaci sa tv-a. Ali ovo nije za ovu temu 😀 
Meni maca jos spava a sin  "u skoli". Necu da je budim da moze on sve normalno da prepise i odslusa.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 538
   RE: Razgovori mama 03/20
30.3.2020 11:00:29   
Sanjica26 RR
Dobro jutro. Ja sam od jutros tuzna.☹️ Upokojio se jedan vladika iz mog kraja gde sam živela. Posledica korone virusa.


Moje spavaju, ja spremam jos jedan cas i konacno da odmorim. Budicu jos malo T da prati, ali nisam izricita u tome da mora da prati. 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 539
   RE: Razgovori mama 03/20
30.3.2020 11:01:53   
vonavoj
Auu,sanjice,da li je to onaj gde si mamu vodila?

Stvarno posledics korone?

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 540
   RE: Razgovori mama 03/20
30.3.2020 11:05:03   
smeško
Pokoj mu dusi. 

I mm skolska drugarica je juce izgubila supruga. Od testom potvrdjene korone. 45 godina. Bez hronicnih dijagnoza. 🥺

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 541
   RE: Razgovori mama 03/20
30.3.2020 11:07:09   
Sanjica26 RR
Nije to taj. Mamu sam vodila na jug, a on je valjevski vladika. Mamu nisam vodila kod vladike. Ja se jos uvek secam njegovih milih reci prema nama verouciteljima kad niko nije bio blagonaklon prema nama. Divan vladika. Da, posledica korone. 



_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 542
   RE: Razgovori mama 03/20
30.3.2020 11:08:13   
pari
Valjevski vladika...citala sam jutros...tuzno...




_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 543
   RE: Razgovori mama 03/20
30.3.2020 11:34:54   
Ana RR
Iv, nama je učiteljica rekla da nije obavezno i da je do nas. Ja mislim da nema ništa loše u tome da prati ali ga ne teram da piše.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 544
   RE: Razgovori mama 03/20
30.3.2020 11:35:38   
Ana RR
Sanjči, videla sam u novinama jutros :(

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 545
   RE: Razgovori mama 03/20
30.3.2020 11:36:20   
vonavoj
Auu,ovo mi se ne svidja😭😭


(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 546
   RE: Razgovori mama 03/20
30.3.2020 11:50:04   
princezica1
Kazu da se pokojni vladika prvi zalozio za ukidanje svecenja vodice pred Vaskrs po kucama zbog epidemije.

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 547
   RE: Razgovori mama 03/20
30.3.2020 11:55:48   
Sanjica26 RR
princezice da ne radis mozda u medijima kad sve znas😀

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu princezica1)
Direktna veza do poruke: 548
   RE: Razgovori mama 03/20
30.3.2020 12:00:54   
princezica1
Ne ako ne racunas skolske novine iz davnih dana user posted image

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 549
   RE: Razgovori mama 03/20
30.3.2020 12:34:38   
vonavoj


IZVORNA PORUKA: Sanjica26 RR

princezice da ne radis mozda u medijima kad sve znas😀


Htedoh da pitam koje si profesije,isto😁

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 550
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  19 20 21 [22] 23   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  19 20 21 [22] 23   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Zdrava ishrana najmlađih tokom zimskog per...
Tokom hladnih zimskih meseci, redovan unos voća i povrća ključan je za jačanje imunološkog sistema dece, pomažući im da ...
Popularna ruska imena za bebe i njihovo zn...
Jedan od najuzbudljivijih delova iščekivanja bebe je odabir imena. Ako ste trudni, a razmišljate o ruskom imenu za bebu,...



image
tacatic
Živi i zdravi svi bili i uz Pharmalife proizvode se svi lepo izlečili, kao i mi.
Fitobalm smo kupili odmah po izlasku iz porodilišta i koristim ga i danas nakon tri godine, uvek kad je pri kraju kupujem novi da bude pri ruci. Sirup sa cinkom IMMuno smo koristili sa navršenih godinu dana, sve je tako brzo prošlo, zbog povratka na posao i polaska u vrtić želela sam da pomognem svom detetu i ojačam mu imunitet, da nas malo zaobiđu virusi, mislim da je jako dobar sirup i da nam je dosta pomogao. Da li imma veze ili ne, jako brzo smo prešli na adaptirano mleko, puno problema sa stolicom i Isilax nam je takođe bio preko potreban, takvo olakšanje, znaju mame koje su imale problema kod dece. Sve pohvale sa naše strane, a da ne zaboravim i Apis Gola sprej za grlo, najbolji i najukusniji i olakšanje nakon prvog prskanja, lakše se guta i diše! Hvala sto ste tu za nas!  Više >>
image

Anketa

Minđuse
~Nim~

Kas smatrate da je pravo vreme za rupice na usima?

odmah po rođenju (15%)

do prve godine (26%)

do sedme godine (12%)

kad dete samo pozeli (48%)


Ukupan broj glasova: 145

Hvala za glasove. Glasao/la si za sve aktuelne ankete. Izradi svoju anketu!
Click Here