|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  21 22 [23] 24 25   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: stomačni virus
8.11.2019 19:22:26   
mama Jo
Kako je danas tokom dana? Sta ces raditi?

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 551
   RE: stomačni virus
8.11.2019 19:37:31   
Rosita
Uzela sam mu waya, videću, veseo je, nije ponovo kakio. Apotekarska mi reče da je najbolje da je pio smectu 2-3 d da pokupi virus iz nekih delova creva odakle deluje ponovo, sad ne znam ni sama. Ako doponedeljka ne bude ok dajem stolicu.



_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 552
   RE: stomačni virus
8.11.2019 21:45:10   
mama Jo
Vidis i nama su isto rekli za smectu. Mojoj mladjoj je posle dva dana od smecte dijareja stala.

Nadam se da ce narednih dana biti u redu!

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 553
   RE: stomačni virus
9.11.2019 10:27:49   
flamingos
Kako ste?Kod nas izgleda protutnjao stomačni,praćen mučninom i bolom u stomaku i sad je super.


(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 554
   RE: stomačni virus
11.11.2019 9:47:38   
mama Jo
Rosita draga, nadam se da je sve u redu?

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 555
   RE: stomačni virus
11.11.2019 10:10:25   
Ana RR

IZVORNA PORUKA: Rosita

Uzela sam mu waya, videću, veseo je, nije ponovo kakio. Apotekarska mi reče da je najbolje da je pio smectu 2-3 d da pokupi virus iz nekih delova creva odakle deluje ponovo, sad ne znam ni sama. Ako doponedeljka ne bude ok dajem stolicu.




Rosi, ja uvek dajem smectu, i meni su tako rekli u apoteci svojevremeno a i naša doktorka.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 556
   RE: stomačni virus
11.11.2019 11:20:06   
Rosita
Hvala devojke, pa bolje mu je, bolja je stolica sad, nisam uzimala ništa više, dajem mu wayu. Videći, drugi put odmah smeta.



_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 557
   RE: stomačni virus
9.3.2020 6:52:34   
branki*
Ja dušu ispustih juče. U pola dva noću probudi me mučnina. Odem u toalet i povratim.legnem.nakon 15 min.opet.15 puta sam ja povratila.daju mi u bolnici infuziju i neki lek i da pijem nešto pet dana i protiv temperature. Danas ne odoh na posao.povracanje se smirilo.ali kad ustanem ,sve mi se manta i moram da legnem.a imam 6 časova. Šta li je to protutnjalo.virus vrv.ništa nisam stavila u usta od 7.marta.kad je to krenulo sem malo vode. Videćemo kad nešto pojedem kako bude.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 558
   RE: stomačni virus
9.3.2020 8:15:04   
emicaa
Jao Branki,nadam se da se nece vise ni vracati.Odmori danas,vrati snagu a skola nece nigdje pobjeci.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 559
   RE: stomačni virus
9.3.2020 10:07:02   
Mirko Svirko
Jao Branki.. odmaraj. Unosi tecnost. 

Kakvi crni casovi sad.. 

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 560
   RE: stomačni virus
9.3.2020 10:22:24   
Ana RR
Joj branki, užas. Verovatno su ti dali klometol zbog povraćanja.

Ja sam u subotu veče dušu ispovraćala plus dijareja, sve zbog glavobolje. Mrzim, mrzim povraćanje.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 561
   RE: stomačni virus
9.3.2020 14:06:44   
pari
Branki, baš mi je žao što si se namučila...grozno je to



_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 562
   RE: stomačni virus
17.9.2021 10:35:05   
nata11
Koliko dana obicno stomacni virus traje kod dece?



_____________________________





(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 563
   RE: stomačni virus
17.9.2021 12:14:53   
Sanjica26 RR
Zavisi Nato. Jel si sigurna da je kod malene stomacni? 



_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 564
   RE: stomačni virus
17.9.2021 12:22:38   
Dragica Draga
Uf nato, nama je jednom trajao skoro pa 2 nedelje, to je bas bio neki uzasan virus... Ali samo dijareja, bez temperature i povracanja.

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 565
   RE: stomačni virus
17.9.2021 12:24:20   
nata11
Nista vise nisam sigurna Sanjice.
Boli je stomak i 3 vodene, obilne stolice dnevno. Nema povracanja i T ali je vidno neraspoložena.

_____________________________





(odgovor članu Dragica Draga)
Direktna veza do poruke: 566
   RE: stomačni virus
17.9.2021 12:29:03   
Sanjica26 RR
Ona se stvarno jadna napatila. Jel si razmisljala da nađeš neku siterku da je cuva? Ja bih je malo povukla dok traju ovi virusi. 



_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 567
   RE: stomačni virus
17.9.2021 12:34:55   
dunja RR
Milica i Sava su imali stomačni prošle nedelje (samo povraćanje), trajalo je samo pola dana, a kod mm je trajao 3 dana, ja nisam dobila.

Ali zato je M imala rota virus na moru, pao joj kalijum, i poslali nas hitno u bolnicu jer su rekli da je toliko dehidrirala i pao joj kalijum da može ne daj Bože srce da stane. Tamo smo bili na kalijumu 3 dana, ssve vreme je bila malaksala, i posle 2,5 dana živnula, popravio se kalijum, počela po malo da jede i pustili nas.
U početku je bilo i povraćanje i proliv non stop, posle samo proliv, jer nije jela pa nije imala šta da povrati (tako gadan proliv da sam 7-8 puta dnevno presvlačila poset_ljinu u bolnici, sama, našla sam ormar sa čistom posteljinom). Gaće i pelene tu nisu pomagale, jer sve probije.


IZVORNA PORUKA: nata11

Koliko dana obicno stomacni virus traje kod dece?





< Poruku je uredio dunja RR -- 17.9.2021 12:36:07 >


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 568
   RE: stomačni virus
17.9.2021 12:36:23   
nata11
Sanjice probala sa dve zene jedna otkazala a druga mladja ne sme sama da ostaje sa njom. Da ti ne pricam. Znas kako je dete tesko ostaviti drugom na cuvanje. Sigurno nece ici ubrzo u vrtić. Kombinovacemo se nekako.





_____________________________





(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 569
   RE: stomačni virus
17.9.2021 20:11:24   
nata11
Koliko dugo se mogu davati waya kapi bez pauze?



_____________________________





(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 570
   RE: stomačni virus
17.9.2021 20:39:57   
Sanjica26 RR


IZVORNA PORUKA: nata11

Sanjice probala sa dve zene jedna otkazala a druga mladja ne sme sama da ostaje sa njom. Da ti ne pricam. Znas kako je dete tesko ostaviti drugom na cuvanje. Sigurno nece ici ubrzo u vrtić. Kombinovacemo se nekako.







Svasta sa tom mlađom. Dete ne ujeda. Žao mi je što se toliko mucite. 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 571
   RE: stomačni virus
17.9.2021 21:22:07   
Dragica Draga
Kako je malena?

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 572
   RE: stomačni virus
17.9.2021 22:04:14   
flamingos
Nato,baš je nezgodno kad nemaš kome dete da ostaviš.Nadam se da je sad bolje i da će što pre sve da prođe.Dunja;sećam se da si pisala šta se izdešavalo dok ste bili na moru.Ljubim vas puno.❤


(odgovor članu Dragica Draga)
Direktna veza do poruke: 573
   RE: stomačni virus
18.9.2021 0:19:17   
Dragica Draga
Bass... Nezgodno je svakako, a posebno kad su bolesni pa su i sami osetljiviji. Nadam se da ste bolje bar malo...

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 574
   RE: stomačni virus
18.9.2021 9:09:53   
flamingos
Nato,kako je dete?Nadam se da je dobro.Puno je ljubi.❤


(odgovor članu Dragica Draga)
Direktna veza do poruke: 575
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  21 22 [23] 24 25   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  21 22 [23] 24 25   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Jelena S.: Moja porođajna priča
Termin 12.12., odem na pregled (nećeš ti skoro, hajde kući)... i tako svaki dan do petka 21.12. Probudim se ja, bolovi k...
Zdrava ishrana najmlađih tokom zimskog per...
Tokom hladnih zimskih meseci, redovan unos voća i povrća ključan je za jačanje imunološkog sistema dece, pomažući im da ...
Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
flamingos
CortinaT krema će baš, da reši svaki problem naš.
Ekcem je prošlost kad se nanese,jer krema sa sobom sve odnese. Vetar kada duva, koža zna da se suši i puca, tad CortinaT krema na vrata pokuca,lepo se namaže, upije baš i rešen je problem naš. Nije fora, a nije ni laž,u CortinaT kremi leži prava draž. Ona svima prija i zato nam je najmilija. Možda mi pisanje stihova i nije jača strana, ali jedno sigurno znam-CortinaT krema je bez mana.  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here